5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mary Kay Supreme Hydratačný rúž 3,2 g Mauve Crush7 562,50 €/1kg
24,20 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Dior Addict Rúž na pery 922 wildior 3,2 g13 571,88 €/1kg
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
#202 Peachy Glow Rúž YSL Loveshine11 840,63 €/1l
41,41 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,89 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Essence Satin Glow, Nahý, Blushin It, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Zmäkčovadlo, Ženy, Lesk2 568,57 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Revlon Super Lustrous, Ružová, Rum Raisin, 1 farba/farieb, Hydratačný, Ženy, Fľaša
2 813,51 €/1kg
11,72 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,41 €
Predajca: Parfumtoi

Super Lustrous Revlon 4,2 g
2 054,76 €/1kg
12,07 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,63 €
Predajca: NutraBestBG

Revlon Super Lustrous Lipstick, Ružová, Blushed, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Ženy, Čiastočne číre
4 452,38 €/1kg
18,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Revlon Super Lustrous, Červená, Black Cherry, 1 farba/farieb, Hydratačný, Ženy, Krémová
3 748,65 €/1kg
13,87 €
Predajca: somnia24

Rúž Revlon Super Lustrous 740 Pink Velvet 3,7 g
3 748,65 €/1kg
13,87 €
Predajca: somnia24

Artdeco Perfect Color Lipstick (825 Royal Rose) 4 g
3 760,00 €/1kg
15,04 €
Predajca: PerfumTraders

Revlon Super Lustrous, Ružová, Wild Orchid, 1 farba/farieb, Hydratačný, Ženy, Fľaša
2 774,00 €/1l
13,87 €
Predajca: somnia24

Rimmel Lasting Finish Lipstick, Ružová, Pink Blush, 1 farba/farieb, Vyhladenie, Unisex, Fľaša
2 180,00 €/1kg
30,00 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,72 €
Predajca: Denpoli-Venda

Revlon Super Lustrous, Ružová, Sky Line Pink, 1 farba/farieb, Hydratačný, Ženy, Krémová
3 748,65 €/1kg
17,45 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,87 €
Predajca: somnia24

Revlon Super Lustrous, Nahý, After Glow, 1 farba/farieb, Hydratačný, Vyhladenie, Krémová, Krém
18,33 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Rimmel Stay Satin Liquid Lipstick, Ružová, Obesssion, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Vyhladenie, Unisex, C40158
5 663,64 €/1l
31,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Deborah Milano Hydracolor, Ružová, Pink Pearly, 1 farba/farieb, Výživný, Ženy, Fľaša
1 383,33 €/1kg
4,98 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bellapierre cosmetics LS013, Ružová, Bellalicious, 1 farba/farieb, Výživný, C, E, 3,5 g
4 905,71 €/1kg
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Revlon Super Lustrous The Luscious Matte Lipstick 008-Show Off
14,69 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Revlon Super Lustrous Glass Shine, Ruže, Glossed up Rose, 1 farba/farieb, Hydratačné, Hydratačný, Vyhladenie, Lesk, Lesk, Krémová
12 687,50 €/1l
50,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clarins Joli Rouge, Ružová, pink blossom, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Ženy, Fľaša
12 885,71 €/1kg
45,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Farebná skupina:
- Ružová
- Farebný kód:
- 450
- Farba názov:
- Gentlemen Prefer Pink
- Počet farieb:
- 1 farba/farieb
- Efekt rúžu:
- Hydratačný
- Ochrana pred slnkom:
- Nie
- Vhodné pre:
- Ženy
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Materiál:
- Krémová
- Vitamíny a minerály:
- Vitamin E
- Kapacita:
- 4,2 g
- Počet priložených produktov:
- 1 kusov
Rúž Revlon Super Lustrous 450 Gentlemen Prefer Pink 3 7g
Rúž Revlon Super Lustrous 450 Gentlemen Prefer Pink 4,2 g je krémový rúž s extra dlhou výdržou a perleťovým povrchom. Mikrojemné pigmenty prinášajú dokonalé farebné výsledky a pery sú zároveň intenzívne hydratované. S pomocou vitamínov C a E, ako aj aloe vera tak poskytuje absolútne vyživený pocit na perách a dodáva výraznú farbu. Rúž sa nerozmazáva a poskytuje mimoriadne dlhotrvajúce výsledky s perleťovým povrchom.
SUPER GLOWING rúž #450 - Obľúbená ružová farba pre mužov 3,7 gr
- Farba
- Ružová
- Hmotnosť
- 0.004 kg
- Zloženie
- zložky sústavy ústavy ústupné prvky ústupné zložky ústupné časti ústupné prvky (v kontexte politiky) ústupné zložky (v kontexte politiky) ústupné časti (v kontexte politiky) ústupné prvky (v kontexte chemie) ústupné zložky (v kontexte chemie) ústupné časti (v kontexte chemie) ústupné prvky (v kontexte matematiky) ústupné zložky (v kontexte matematiky) ústupné časti (v kontexte matematiky)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0309979632275309979632275
- Číslo od výrobcu
- 66271
- Farba
- Ružová
- Hmotnosť
- 0.004 kg
- Zloženie
- zložky sústavy ústavy ústupné prvky ústupné zložky ústupné časti ústupné prvky (v kontexte politiky) ústupné zložky (v kontexte politiky) ústupné časti (v kontexte politiky) ústupné prvky (v kontexte chemie) ústupné zložky (v kontexte chemie) ústupné časti (v kontexte chemie) ústupné prvky (v kontexte matematiky) ústupné zložky (v kontexte matematiky) ústupné časti (v kontexte matematiky)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0309979632275309979632275
- Číslo od výrobcu
- 66271
Hodí sa k tomu

Revlon Super Lustrous, Ružová, Rum Raisin, 1 farba/farieb, Hydratačný, Ženy, Fľaša
2 813,51 €/1kg
11,72 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,41 €
Predajca: Parfumtoi

Revlon Super Lustrous, Ružová, Cherries In The Snow, 1 farba/farieb, Hydratačný, Ženy, Fľaša
3 748,65 €/1kg
13,87 €
Predajca: somnia24

Revlon Super Lustrous, Červená, Sassy Mauve, 1 farba/farieb, Hydratačný, Ženy, Fľaša
3 813,51 €/1kg
14,11 €
Predajca: somnia24

Revlon Super Lustrous, Koral, Kiss Me Coral, 1 farba/farieb, Hydratačný, Ženy, Krémová
330,24 €/1l
13,87 €
Predajca: somnia24

Super Lustrous Revlon 4,2 g
2 054,76 €/1kg
12,07 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,63 €
Predajca: NutraBestBG

Revlon Super Lustrous, Červená, Blushing Mauve, 1 farba/farieb, Hydratačný, Ženy, Fľaša
3 748,65 €/1kg
13,87 €
Predajca: somnia24

Artdeco Perfect Color Lipstick (825 Royal Rose) 4 g
3 760,00 €/1kg
15,04 €
Predajca: PerfumTraders

Rúž Revlon Super Lustrous 740 Pink Velvet 3,7 g
3 748,65 €/1kg
13,87 €
Predajca: somnia24

Revlon Super Lustrous, Červená, Black Cherry, 1 farba/farieb, Hydratačný, Ženy, Krémová
3 748,65 €/1kg
13,87 €
Predajca: somnia24

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Revlon Super Lustrous Lipstick, Ružová, Blushed, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Ženy, Čiastočne číre
4 452,38 €/1kg
18,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Revlon Super Lustrous, Ružová, Primrose, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Hydratačný, Vyhladenie, Ženy, Matte
3 302,38 €/1kg
13,87 €
Predajca: somnia24

Emir Frenetic Delicieuse čistý parfém unisex 80 ml
266,88 €/1l
21,35 €
Predajca: somnia24

Biofresh Rose Oil of Bulgaria Luxusn parfumovan voda Regina Roses 50 ml
279,00 €/1l
13,95 €
Predajca: RosesOils

Barbie Trendy bábika pre tínedžerov ružová Mattel
9,36 €
Predajca: Capi-cap

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Ženy, 60 ml
266,17 €/1l
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

AREBOS súprava 2 políc pre vysoké zaťaženie 180x90x30 cm | 875 kg | 5 políc z MDF, pozinkované
54,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Vysávač na pranie Kanwod, prací vysávač Superwash 1400 W, vysávač na koberce a čalúnený nábytok, na mokré a suché vysávanie kobercov
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Armaf - Club de Nuit Oud Parfum 105ml
498,38 €/1l
52,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
397,62 €/1l
41,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Maybelline, SuperStay Matte Ink, Matte, Liquid Lipstick, 25, Heroine, 5 ml
17,08 €/1kg
8,54 €
Predajca: MANADA

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
242,95 €/1l
25,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Armani My Way Nectar Edp Spray
1 601,40 €/1l
80,07 €
Predajca: PerfumTraders

MODFU Multifunkčná rozkladacia pohovka s úložným stolíkom, relaxačná pohovka s protišmykovými plastovými nohami, hnedá
415,99 €
Predajca: MODFU

Dámske kabelky Tašky cez rameno, Dámske štýlovéPolyuretándizajnové tašky cez rameno Crossbody kabelka Darček ku Dňu matiek
36,39 €
Predajca: odsellingaaa

GUESS GW0044L1, Vodeodolný, Quartz
187,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WatchTime
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kozmetika Revlon
Farba Červená
Skvelý produkt
Hodnotenie z 25. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kozmetika Revlon
Farba Červená
Skvelá farba
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Maybelline, SuperStay Matte Ink, Matte, Liquid Lipstick, 70, Amazonian, 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
35,98 €/1l

Maybelline Super Stay Matte Ink Długotrwała pomadka w płynie 60 Poet, 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
3 598,00 €/1l

Maybelline Super Stay Matte Ink - Kvapalná rúž 170 Initiator 5 ml
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
3 598,00 €/1l

Revlon Super Lustrous Glass Shine, Ruže, Glossed up Rose, 1 farba/farieb, Hydratačné, Hydratačný, Vyhladenie, Lesk, Lesk, Krémová
50,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
12 687,50 €/1l

Maybelline New York – Senzačná farba pre všetky univerzálne rúže – 385 Rubi For Me



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,10 €
Predajca: ALG-Outlet
368,18 €/1kg

Krémy Color Sensational, č. 133 Almond Hustle



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,10 €
Predajca: ALG-Outlet
24,32 €/1l

Maybelline Super Winylowa pomadka w płynie 165 Edgy, 4.2ml
18,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
4 440,48 €/1l

Rúž Superstay 24H
23,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 561,11 €/1l

Maybelline Trvalá rúž Color Sensational 547 Pleasure Me Red
7,79 €
Predajca: ALG-Outlet
299,62 €/1kg

Matný rúž Intense Colour Sensational
7,79 €
Predajca: ALG-Outlet
311,60 €/1kg

Mary Kay Supreme Hydratačný rúž 3,2 g Natural



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,20 €
Predajca: lithuaniashop
7 562,50 €/1kg

Mary Kay Gélový pololesklý rúž na pery 3,6 g Love Me Pink



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,69 €
Predajca: lithuaniashop
6 580,56 €/1kg

Mary Kay Gélová pololesklá rúž 3,6 g Luminous Lilac (Strahlend)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,69 €
Predajca: lithuaniashop
6 580,56 €/1kg

Mary Kay Gélový pololesklý rúž na pery 3,6 g Rosewood (Radiant)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,69 €
Predajca: lithuaniashop
6 580,56 €/1kg

Tom Ford, Shine, Liquid Lipstick, 07, Intimidate, 6 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,51 €
Predajca: PerfumTraders
8 585,00 €/1l

Mary Kay Gélový polomatný rúž 3,6 g Always Apricot (polomatný)
23,69 €
Predajca: lithuaniashop
6 580,56 €/1kg

Mary Kay Supreme Hydratačný rúž 3,2 g Boho Plum (Strahlend)
24,20 €
Predajca: lithuaniashop
7 562,50 €/1kg

Dior Addict, rtěnka, odtieň 329, 1 kus



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
49,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 372,22 €/1kg

Valentino, Rosso, Matte, Cream Lipstick, 403A, Refillable, 3.5 g
43,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
86,10 €/1kg

Christian Dior, Couture Colour, Satin Finish, Cream Lipstick, 339, Sillage, Refillable, 3.5 ml
41,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
11 728,57 €/1l