4,8



Na základe 13 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Štartovací balíček BioBizz34,97 €/1l
104,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Plagronový kvet rias 5 L23,18 €/1l
115,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
BioBizz LEAFCOAT, 1 l.57,55 €/1l
57,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
BioBizz Alg-A-Mic 250 ml182,20 €/1l
45,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

BioBizz Top-Max 0,25L - Top Flower Booster Grow & Bloom organic
162,24 €/1l
40,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

BioBizz Root-Juice 0,5L - Stimulátor rastu a odrezkov
121,30 €/1l
60,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

BioBizzHeaven 0,5 l energetický booster na pestovanie na všetkých médiách
142,70 €/1l
71,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

HESI Blüh Complex 500 ml (kvet / pôda)
58,39 €/1l
58,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

BioBizz Try Pack - Stimulátor
80,71 €/1l
60,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Výsadbová pôda
0,65 €/1l
26,00 €
Predajca: BestBrandShop

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
16,30 €/1kg
20,86 €
Predajca: somnia24

Hnoj hovädzieho dobytka granulovaný 20 kg vhodný na ekologické pestovanie
2,30 €/1kg
57,38 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Nawóz do roślin doniczkowych Biohumus 1 l
10,22 €/1l
10,22 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Plagron Lightmix s perlitom 25 litrové vrece
0,64 €/1l
16,00 €
Predajca: BestBrandShop

BLATTWERK Čisté organické hnojivo, univerzálne hnojivo, vegánske a organické NPK hnojivo 1L
12,99 €/1l
12,99 €
Predajca: Octopus

Naturen Organická výživa pre ovocie a zeleninu - 1 liter
30,05 €/1l
30,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Substral tyčinkové hnojivo pre zelené rastliny - 60 kusov
447,40 €/1l
22,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

COMPO AGROSIL Wurzel-Turbo, 700 g – minerálny prípravok na podporu rastu koreňov
24,07 €/1kg
18,05 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

COMPO 2224712004 COMPOHnojivo na paradajky, 1 liter
19,78 €/1l
19,78 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
BioBizz FISH MIX 1 lje nálev z organických zložiek rýb, ktorý bol špeciálne vyvinutý na podporu rastu a vitality vašich rastlín. Toto hnojivo zlepšuje kvalitu pôdy podporou bakteriálnej flóry a urýchľuje rast. Fish Mix je vhodný na použitie vo všetkých fázach rastu, od klíčenia až po zber úrody, a možno ho použiť v pôde aj v kokosových substrátoch. S dávkovaním 2-5 ml na liter vody môžete zabezpečiť, aby boli vaše rastliny optimálne zásobené potrebnými živinami. Ideálne pre záhradkárov v exteriéri, ktorí hľadajú prirodzenú a účinnú starostlivosť o svoje rastliny
Fish-Mix™ od spoločnosti Biobizz je vysokokvalitné organické hnojivo špeciálne vyvinuté na podporu zdravého rastu vašich rastlín. Toto prírodné hnojivo kombinuje výhody rybej emulzie a holandského extraktu z cukrovej repy na zlepšenie pôdy a podporu bohatej mikroflóry, ktorá je nevyhnutná pre zdravý rast koreňov.
Kľúčové vlastnosti:
- Podporuje intenzívny rast: Fish-Mix™ urýchľuje rast rastlín vo vegetatívnej fáze a zabezpečuje bujný a zdravý vývoj rastlín.
- Organické zloženie: Toto hnojivo vyrobené z vedľajších produktov z rýb a extraktu z cukrovej repy poskytuje bohatý zdroj organických živín.
- Zlepšuje pôdu: Zvyšuje biologickú aktivitu pôdy a podporuje rozvoj mikroorganizmov, ktoré sú dôležité pre príjem živín a rast rastlín.
- Univerzálne použitie: Môže sa používať vonku aj v interiéri, ideálne pre zeleninu, bylinky a okrasné rastliny.
- Jednoduché použitie: Môže sa používať ako pôdne hnojivo alebo ako listové hnojivo. Odporúčané dávkovanie je 1 - 2 ml na liter vody v závislosti od potrieb vašich rastlín.
Použitie:
- Vegetačná fáza: Na podporu rastu nahraďteGrow® hnojivom Fish-Mix™ vo vegetačnej fáze. Vráťte sa späť kGrow® , keď chcete podporiť kvitnutie.
- Listové hnojivo: Fish-Mix™ môžete aplikovať aj 1-3 krát týždenne ako listové hnojivo až do druhého týždňa kvitnutia.
Fish-Mix™ je ideálny pre záhradkárov, ktorí hľadajú prirodzený a účinný spôsob, ako podporiť rast svojich rastlín a zároveň zlepšiť pôdu. Dôverujte organickej kvalite Biobizzu a zažite zdravšie a silnejšie rastliny.
BioBizz Fish Mixhnojivo na rast obsahuje NPK živiny prírodného pôvodu. Odporúčame ho používať v oboch fázach, t. j. vo fáze rastu aj kvitnutia. Aromatický výluh z organickej rybej emulzie, ktorý urýchľuje tvorbu a rozvoj všetkých prospešných mikroorganizmov v substráte. Tým podporuje rýchlejší rast rastlín. Môže sa používať v zálievke alebo ako postrek. Zlepšuje vlastnosti pôdy a dokáže oživiť aj staršie substráty. Použitie a dávkovanie Organické rastové hnojivo, ktoré sa používa od začiatku druhého týždňa do konca vegetačného cyklu. Pred použitím musí mať rastlina vyvinutý koreňový systém a prvé listy. Prípravok zmiešajte s vodou v množstve 1 - 4 ml na liter vody v závislosti od štádia rastliny. Dávkovanie nájdete v nižšie priložených súboroch. Zmiešaný organický zálievkový roztok použite . Na stiahnutie O BioBizz Fish Mix Tabuľky dávkovania Biobizz pre substráty All Mix, Coco Mix, Light Mix Video Pretože máme radi pestovanie byliniek
- Hmotnosť
- 1.222 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- 4105
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8718403231298
- Číslo od výrobcu
- 0688301671
- Výrobca
- BioBizz
- Hmotnosť
- 1.222 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- 4105
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8718403231298
- Číslo od výrobcu
- 0688301671
- Výrobca
- BioBizz
Bez signálneho slova
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Štartovací balíček BioBizz
34,97 €/1l
104,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

BioBizz LIGHT MIX - 50 litrov
0,50 €/1l
25,00 €
Predajca: BestBrandShop

BiobizzHeaven, 250 ml | Pôdny kondicionér
234,00 €/1l
58,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

100W 287 LED lampa na rastliny s plným spektrom svetla 3 režimy svetla vnútorná rastlina rastie lampa na rastliny
54,79 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

BioBizz Top-Max 0,25L - Top Flower Booster Grow & Bloom organic
162,24 €/1l
40,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

BioBizz Fish-Mix 0,5 l rastové hnojivo pre pôdu a Coco Grow
92,40 €/1l
46,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Biobizz All-Mix, 50 litrov | Výsadbová zemina
1,74 €/1kg
22,90 €
Predajca: BestBrandShop

BioBizz Root-Juice 0,5L - Stimulátor rastu a odrezkov
121,30 €/1l
60,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

BioBizz Alg-A-Mic 250 ml
182,20 €/1l
45,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

120W 468 LED lampa na rastliny s plným spektrom svetla pre rastliny vnútorná rastlina rastie lampa rastie lampa
51,29 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

BioBizz Coco-Mix 50 L - Zemina na kvetináče
0,30 €/1l
15,00 €
Predajca: BestBrandShop

BioBizz Light-Mix 20 L - zemina na pestovanie rastlín
0,75 €/1l
15,00 €
Predajca: BestBrandShop

HESI Blüh Complex 500 ml (kvet / pôda)
58,39 €/1l
58,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Zw75 Bazénový Merač Ph Vody Tester Hladiny Chlóru
182,35 €/1m
31,00 €
Predajca: Martom

Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
9,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Growbox 240x200x120cm vnútorný skleník rastlinný stan pestovať skriňa skleník
148,80 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
134,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Feel2Home

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
1,14 €/1kg
24,99 €
Predajca: BestBrandShop

Ohrievacia podložka s termostatom, vhodná pre izbové rastliny, sadenice, plazy a iné zvieratá. Ohrievacia podložka do terária, s rozmermi 25x52,5 cm, výkon 21W
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

BioBizzHeaven 0,5 l energetický booster na pestovanie na všetkých médiách
142,70 €/1l
71,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Výsadbová pôda
0,65 €/1l
26,00 €
Predajca: BestBrandShop

Bomann 8900410, Prívodová hadica, 90 °C, 10 bar, Šedá, 1 kusov, 5,57 kg
98,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

BioBizz LEAFCOAT, 1 l.
57,55 €/1l
57,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Esperanza EA149W, Domáci lopatkový ventilátor, Biela, Tabuľka, 14 cm, USB, 2,5 W
23,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

merač vlhkosti 3v1 Merač hodnoty PH, teploty, vlhkosti pôdy záhradný trávnik farma pestovanie rastlín merač vlhkosti
24,59 €
Doprava zdarma
Predajca: PrimePick

Vrecia na rastliny 20 l – 5 ks z netkanej textílie s štítkami na popisovanie
49,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Balenie 100 pipiet, 3 ml, plastové kvapkadlá, jednorazové pipety so stupnicou na laboratórne experimenty, pomôcky na kreslenie
13,35 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,14 €
Predajca: odsellingaaa

VEVOR ultrazvuková čistička 3L čistička ultrazvuková čistička ultrazvuková čistička s ohrievačom digitálny časovač
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Bestway 58142, Prúžok na testovanie vody, Zásaditosť, Bez chlóru, pH, 42 g, 95 mm, 160 mm, 42 mm
4,35 €
Predajca: Bambule

312 LED lampa na rastliny rastie lampa s plným spektrom vnútorná rastlina rastie lampa na rastliny
54,59 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

VINGO Grow Box Pozorovacie okno Skleníkový pestovateľský stan Stan pre izbové rastliny 120x60x180 cm
93,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší produkt Najlepší predajca
Objem 1 lHmotnosť 1,222 kg
Super predajca všetko bolo dodané super rýchlo. Veľmi dobrý produkt
Hodnotenie z 15. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 lHmotnosť 1,222 kg
Hodnotenie z 24. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 lHmotnosť 1,222 kg
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 lHmotnosť 1,222 kg
Hodnotenie z 5. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 lHmotnosť 1,222 kg
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Predajca: Organifer
2,23 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
819,99 €
Predajca: Organifer
0,82 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
229,99 €
Predajca: Organifer
23,00 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
54,99 €
Predajca: Organifer
54,99 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,99 €
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Predajca: fair-play91
1,10 €/1kg

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,99 €
Predajca: Organifer
2,50 €/1l

Organické hnojivo z ovčej vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
109,99 €
Predajca: Organifer
5,50 €/1l

Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
99,99 €
Predajca: Organifer
5,00 €/1l

Organické hnojivo z ovčej vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
69,99 €
Predajca: Organifer
7,00 €/1l

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Organifer
2,85 €/1kg

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
61,99 €
Predajca: Organifer
2,07 €/1l