5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
0,60 l | Murexin 2K SI60 liata živica88,33 €/1l
53,00 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
Remmers Schnellreparaturmörtel Betofix RM 25kg4,44 €/1kg
160,95 €
-50,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
110,90 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
Ceresit CX15 montážna malta 25 kg1,24 €/1kg
31,00 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
Zaprawa Szamotowa Gotowa 5Kg3,60 €/1l
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

EuroGrout 04 Quellvergußmörtel 25kg 0-4mm
0,80 €/1kg
19,94 €
Predajca: bauschnell

Injekčná malta UPM 33 33-360 - 509167
316,38 €/1kg
36,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fischer 558752, 1 kusov
141,53 €/1l
53,95 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

SAKRET Bettungsmörtel-Bindemittel BM-B 25 kg
0,68 €/1kg
16,95 €
Predajca: bauschnell

PCI Pecilastic Entkopplungsgewebe 50 m
11,78 €/1m
588,95 €
Predajca: bauschnell

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
2,40 €/1kg
62,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,95 €
Predajca: bauschnell

TOPOLIT Bitumenfix Reparaturasphalt Kaltasphalt 25 kg Körnung 0-3 mm
1,96 €/1kg
48,94 €
Predajca: bauschnell

AKURIT VARIOSTAR weiß 25kg Strukturputz 3 mm
1,36 €/1kg
33,95 €
Predajca: bauschnell

fermacell FC-Quellmörtel 25 kg
1,36 €/1kg
33,95 €
Predajca: bauschnell

Kutlu 10505400
45,29 €/1kg
0,77 €
Predajca: Kutlu24

PCI Repafix Reparaturrmörtel 5 kg
3,99 €/1kg
19,94 €
Predajca: bauschnell

PCI Carraflex Fliesenkleber Natursteinkleber 5 kg
3,79 €/1kg
18,94 €
Predajca: bauschnell

SAKRET ProfiFlex PF Spezialflexkleber 25kg
1,20 €/1kg
29,90 €
Predajca: bauschnell

Sopro Racofix 8700 Schnellmontagemörtel 15kg
1,86 €/1kg
28,95 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Predajca: bauschnell

Spenner Trasszementmörtel 25kg
0,32 €/1kg
7,95 €
Predajca: bauschnell

Čistič malty, 1 liter
6,35 €/1kg
6,35 €
Predajca: Teshop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vysoko elastický* tmel na škáry je ideálny na utesnenie a vyplnenie spojovacích a dilatačných škár po položení parkiet, laminátových podláh a OSB dosiek.
Keďže receptúra neobsahuje vodu, drevo nenapučiava a podlahové prvky sa nedeformujú. Škáry je možné prelakovať aj akrylovým lakom a lakom na parkety. Odolný plnič škár zabraňuje prenikaniu prachu, vody alebo hmyzu.
*Trvalá pružnosť 15 %
Výhody na prvý pohľad:
Na utesnenie spojovacích a dilatačných škár
Žiadne deformácie alebo napučiavanie dreva
Vysoko elastický s 15 % trvalou pružnosťou
Bez silikónov a vody
Brúsiteľný a lakovateľný parketami a akrylovým lakom
Žiadne zafarbenie dreva
Zabraňuje prenikaniu prachu, vody a hmyzu
Obsah: 1x280ml kazeta
Na tento výrobok sa vzťahujú nasledujúce bezpečnostné pokyny
Obsahuje senzibilizujúce látky. Môže spôsobiť alergické reakcie. Podrobnosti nájdete vo vyššie uvedených bodoch.
Podrobnosti o výrobku:
- Ponal Parquet & Laminate Joint Filler Oak 280ml PN4RF
- Značka: P4L
- Ponal
- Obj:
- p4R: 280ml
- Farba:
- Dub
- Oblasť použitia:
- Vhodné na vyplnenie škár a drobných poškodení v parketách a laminátových podlahách
- Vlastnosti:
- Na vodnej báze
- Pri schnutí sa takmer nezmršťuje
- Po vytvrdnutí sa môže natrieť a prebrúsiť
- Jednoduchá aplikácia a rýchle schnutie
- Poznámka:
- Podklad by mal byť pred aplikáciou čistý, suchý a zbavený mastnoty. Odporúča sa vyskúšať výrobok na nenápadnej ploche, aby sa zabezpečila kompatibilita s podlahovou krytinou.
Rozsah dodávky:
- Ponal Parketový a laminátový plnič škár Dub 280ml PN4RF
Technické údaje
Hmotnosť: 0,448 g
Číslo položky: DVE4015000073448
EAN: 4015000073448
Ponal PN4RF Ponal Fugenfüller Holzleim 280,0 ml, 1 St.
- Rozmery
- 0mm xmm xmm
- Hmotnosť
- 0.448 kg
- Objem
- 0.28 l
- Počet kusov
- 280
- EAN kód
- 4015000073448
- Číslo od výrobcu
- PN4RF
- Výrobca
- Ponal
- Rozmery
- 0mm xmm xmm
- Hmotnosť
- 0.448 kg
- Objem
- 0.28 l
- Počet kusov
- 280
- EAN kód
- 4015000073448
- Číslo od výrobcu
- PN4RF
- Výrobca
- Ponal
Bez signálneho slova
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Koberec s vysokým vlasom do obývacej izby shaggy scandi design diamantový vzor sivý krémový robustný mäkký odolný
25,99 €
Predajca: VIMODA

UHU UH46015, Gél, RoHS, REACH, CE, 43 g, Visiaca škatuľa, 1 kusov, Nemecko
167,42 €/1kg
5,19 €
Predajca: M_plus_L

Detská ohrádka Selonis s košom, sivá
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Kontri

Tapiso koberec SKY, moderný, tmavosivý, vhodný do obývačky, OEKO-TEX, rozmer 180 x 250 cm
29,98 €/1m²
134,89 €
Doprava zdarma
Predajca: TAPISO-DE

LG HD 24TQ510S-PZ, 59,9 cm (23.6"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna, Šedá
211,06 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Dragtek-com

SoBuy Spodná skrinka pod umývadlo Kúpeľňová skrinka s podložkou pod nohy, spodná skrinka pod umývadlo, kúpeľňový nábytok, biela FRG128-W
73,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Kurník Wiltec 1360 x 740 x 700 mm červenohnedý s drevenou hniezdnou búdkou, kurníkom s prístreškom, izolovanou strechou a pozinkovaným zásobníkom na trus
188,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

vidaXL Jedálenský stôl z masívneho dreva Akácia 180 x 90 cm
201,10 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

WOLTU Sada 4 stoličiek do jedálne Kuchynská stolička Kreslo do obývačky Čalúnené kreslo Dizajnové kreslo s podrúčkami Zamatové masívne drevo Krémová biela
439,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WOLTU

Solárne pouličné svetlá so snímačom pohybu 120 LED Vonkajšie solárne lampy záhradné Dielenské svietidlo Garážové svetlo 240W IP67 Vodotesné Retoo
9,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

AKORD Furniture Factory OP0LLAZBIAPOLPRA, Biela, Voľne stojace, 4 police/políc, 2 dvere/dverí, Lesklý, dvere s pántmi
245,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Megga

Prima Acryl weiß 310ml Kartusche
19,19 €/1l
5,95 €
Predajca: bauschnell

SWANEW Systém posuvných dverí Súprava posuvných dverí Posuvné dvere Drevené posuvné dvere Pásy-200cm
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Podlahová lampa – 1,8 W, 170 lm, sada 6 kusov, LED, vypínač, zástrčka, teplá biela farba, strieborná farba
36,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: BK-Licht

enjoy solar® solárny panel monokryštalický solárny modul 200 W 12 V (čierny rám), 158,75 mm Perc články, 0 % DPH.
236,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

HOLZBRINK Mäkká samolepiaca lišta PVC 50x20mm, 5 m | Uhlová lišta na kuchynskú linku, podlahu | Rohová samolepiaca lišta | Farba: biela
11,62 €/1m
58,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Stôl ART Rozťahovací stôl 150-198 cm Stirling Oak
241,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Granitan - Drezový sifón - Odpad k drezu - Chróm - automatický - prípoj práčky - UNIVERSAL
59,99 €
Predajca: Granitan

EINFEBEN cca 4m² PVC podlahy Dizajn a vinylové podlahy Vinylové podlahy Samolepiace vinylové dosky Efekt skutočného dreva
53,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Carpetsale24 Prateľný koberec s krátkym vlasom, protišmykový, jednofarebný, mäkký, moderný a štýlový koberec do interiéru, rozmery: 160 x 230 cm
65,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Carpetsale24

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
35,43 €/1l
10,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Obývacie steny samolepiaci panel pop.up panel 3D béžovo hnedý krémový 2,50 m x 0,52 m 955721
16,92 €/1m²
21,99 €
Predajca: DIMEX-ART
![Obrázok produktu pre WISFOR Luxusný závesný krištáľový luster 60 × 30 cm, 3-stupňové závesné LED svetlo, výškovo nastaviteľné stmievateľné klasické dekoratívne stropné svetlo do obývačky, jedálne, otvorenej kuchyne, chodby, spálne [energetická trieda A++]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/1043f529a7e6a0a969ac5a5ec190878e.webp)
WISFOR Luxusný závesný krištáľový luster 60 × 30 cm, 3-stupňové závesné LED svetlo, výškovo nastaviteľné stmievateľné klasické dekoratívne stropné svetlo do obývačky, jedálne, otvorenej kuchyne, chodby, spálne [energetická trieda A++]
159,89 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: WISFOR

Fiqops detská šmykľavka 4 v 1 detské ihrisko skladacie s basketbalovým košom hádzací kruh Anglické učebné zariadenie zelené
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Gilotína Wolfcraft LC 100 pre laminát, vinyl a hliník
33,18 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Barová stolička 36829 Modena 90-115cm
125,00 €
Predajca: Abato_Versand

Výškovo nastaviteľné podpery na terasové dosky ETL 18–32 mm | rýchla montáž a stabilná opora | Liderwood | EcoTravers
157,00 €/1m²
1,57 €
Predajca: Liderwood

3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

EASYmaxx polkruhový slnečník béžový s UV ochranou
51,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Rosfix MultiSpray PRMS3.7 – Elektrický Striekací Stroj na Omietku, Maltu, Farbu | 3,7 kW, 80 l Nádrž, 35 l/min | Tesnenie, Ochrana Proti Korózii
4 043,50 €
Predajca: ROSFIX
50,54 €/1kg

24x BauderTEC KSA DUO Bitumenbahn - 180m² 16060000
1 609,95 €
Predajca: bauschnell
2,44 €/1kg

POSH asfalt za studena 1000 kg asfaltovej zmesi 0-8 mm na palete
899,98 €
Predajca: Posh
0,90 €/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
274,98 €
-24,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
249,99 €
Predajca: Posh
1,00 €/1kg

Botament RD 1 Universal Multifunktionale Reaktivabdichtung 30kg
229,95 €
Predajca: bauschnell
7,67 €/1kg

ATLAS WODER DUO A+B Dvojzložková hydroizolácia 32 kg (A 24 kg + B 8 kg)
112,00 €
Predajca: MasterBau
3,50 €/1kg

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
179,90 €
Predajca: bauschnell
7,50 €/1kg

Lis na maltu KOTARBAU® so 4 tryskami na plnenie cementovou maltou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,59 €
Predajca: KOTARBAU
47,82 €/1kg

3M ESPE Cavit™ W dočasná zubná výplň / zubný cement (biely) (10 x 7g tuba)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
63,45 €
Predajca: Jasado

FESTFLOOR LIFE FINO 17,5 kg - Mikrocement na podlahy
92,99 €
Predajca: SuperMerchant
92,99 €/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
139,95 €
Predajca: bauschnell
7,00 €/1kg

FESTWALL 21,5 kg – mikrocement na steny
91,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,92 €/1kg

FESTFLOOR LIFE 17,5 kg - Mikrocement na podlahy
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
87,99 €/1kg

0,60 l | Murexin 2K SI60 liata živica
53,00 €
Predajca: MasterBau
88,33 €/1l

SOPRO DFX Design 17 strieborno-sivá epoxidová malta 3 kg 1203
69,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,33 €/1kg

Forma Na Dlažbu Kamenná Cesta Betónová Mačacia Hlava 45 X 45 Cm
15,99 €
Predajca: HomeMarkt24
12,30 €/1kg

Remmers Schnellreparaturmörtel Betofix RM 25kg
160,95 €
-50,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
110,90 €
Predajca: bauschnell
4,44 €/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 23 Lichtgrau 5 kg Eimer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: bauschnell
19,19 €/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 16 Silbergau 5 kg Eimer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: bauschnell
19,19 €/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
99,95 €
Predajca: bauschnell
4,00 €/1kg