5,0



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Quendt Original Špaldová poleva s horkou čokoládou 85g14,35 €/1kg
1,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.27,99 €/1kg
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Spritzgenuss horká čokoláda s jemnou horkou čokoládou 150g15,93 €/1kg
2,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies s kúskami horkej čokolády 200g14,25 €/1kg
2,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
19,39 €/1kg
21,72 €
Predajca: somnia24

HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
27,74 €/1kg
19,42 €
Predajca: somnia24

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Hoppe sušienková zmes HD707 150 ks / bal.
16,26 €/1kg
21,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
37,70 €/1kg
35,63 €
Predajca: somnia24

Hellma 70000189 Cantuccini mandľové sušienky
41,85 €/1kg
20,09 €
Predajca: somnia24

Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
32,95 €/1kg
32,52 €
Predajca: somnia24

Coppenrath jemné vanilkové sušienky bez cukru 200g
18,85 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hellma 60121882 Zmes sušienok Goldline
27,70 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oplatky Roshen s kakaovou príchuťou 216 G
76,95 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Hellma 70103912 Crisp & Creamy Mix sušienky - citrón / čokoláda, 200 kusov
30,60 €/1kg
30,23 €
Predajca: somnia24

Manner Minis oblátky s orechmi, 25 g
21,33 €/1kg
1,85 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,64 €
Predajca: Megasam24PL

DeBeukelaer ChocOle s tyčinkami z horkej čokolády 75g
37,47 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Xylitolové sušienky - Čokoláda 125g
29,60 €/1kg
3,70 €
Predajca: taleoo

Špaldové ovsené sušienky 125g
23,36 €/1kg
2,92 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hellma jemné sušienky 3-dielna zmes - čokoláda, karamel a vanilka
Rozmanitosť pre každú chuť
Hellma Fine Biscuits 3er Mix ponúka vynikajúci výber troch klasických chutí: Čokoláda, karamel a vanilka. Tieto jemné sušienky, ktoré sú dokonale naporciované, premenia každý horúci nápoj na výnimočný moment potešenia.
Čo robí tento mix takým výnimočným:
- Tri lahodné druhy: čistá rozmanitosť s najobľúbenejšími príchuťami.
- Štýlovo podávané: Sušienky sú vďaka svojmu sofistikovanému vzhľadu dokonalým doplnkom ku káve, čaju alebo horúcej čokoláde.
- Ideálne pre hostí a požitkárstvo: Či už na catering, kancelárske stretnutia, alebo na vlastnú chvíľku pôžitku - táto zmes vždy zapôsobí.
Pôžitok, ktorý vydrží
So zmesou jemných sušienok Hellma 3 môžete ukázať svoju lásku k detailom. Či už rozmaznávate hostí, alebo si doprajete trochu u - tieto sušienky zaručene vyčaria úsmev na tvári.
HELLMA Gastronomie-Service GmbHForchheimer Strasse 4 90425 Norimberg (D)
HELLMA Gastronomie-Service GmbH Forchheimer Strasse 4, 90425 Norimberg
Trojdielna zmes sušienok Hellma Fine Biscuits ponúka najvyššiu kvalitu a štýlové potešenie v jednej škatuľke: 220 jednotlivo porciovaných sušienok (každá približne 5,6 g) s príchuťou vanilky, čokolády a karamelu vyrobených z vysokokvalitných surovín. Elegantné, recyklovateľné monomateriálové fólie zdôrazňujú udržateľný dizajn
Tieto jemné sušienky sú ideálnym spoločníkom do šálok v kanceláriách, konferenčných miestnostiach, hoteloch alebo na súkromné chvíle pôžitku. Spájajú v sebe vynikajúci chuťový zážitok s praktickým, hygienickým individuálnym balením a dodajú príťažlivý vzhľad každej prestávke.
Zloženie a alergény
Vanilková príchuť: pšeničná múka, cukor, rastlinný margarín (palmový olej, voda), glukózový sirup, kypriace látky (E500ii, E503ii), sušené odstredené mlieko, arómy, soľ
Karamelová príchuť: Pšeničná múka, cukor, rastlinný margarín, glukózový sirup, kypriace činidlo, škorica v prášku, farbivo (E150b), arómy, soľ
Čokoládová príchuť: pšeničná múka, cukor, rastlinný margarín, glukózový sirup, kypriace činidlo, kakaový prášok, farbivo (E150b), arómy
Alergény: lepok, mlieko (vanilka), možné stopy vajec a orechov.
Tabuľka nutričných hodnôt (na 100 g)
| Výživová hodnota | Množstvo |
|---|---|
| Energetická hodnota | približne 1 994 kJ / 475 kcal |
| Tuk | 18,3 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 8,5 g |
| Sacharidy | 70 g |
| - z toho cukor | 21,5 g |
| Bielkoviny | 7,4 g |
| Soľ | 0,47 g |
Výrobca: Hellma Gastronomie-Service GmbH
Forchheimer Str. 4, 90425 Norimberg, Nemecko.
- Skladovanie a použitie
- Suché a chladné
- Zloženie
- Sušienkový karamel - PŠENIČNÁ MÚKA typu "0", cukor, rastlinný margarín (palmový olej, voda), glukózový sirup, kypriace látky: E500ii, E503ii. Škorica v prášku, soľ, arómy. --- Čokoládové sušienky - PŠENIČNÁ MÚKA typu "0", cukor, rastlinný margarín (palmový olej, voda), glukózový sirup, kakaový prášok, kypriace látky: E500ii, E503ii. Farbivo: E150b. Aromatické látky. --- Vanilkové sušienky - PŠENIČNÁ MÚKA typu "0", cukor, rastlinný margarín (palmový olej, voda), glukózový sirup, kypriace látky: E500ii, E503ii. Sušené odstredené mlieko, arómy, soľ.
- Výživové údaje
- Energia kj 1767 kj Energia kcal 422 kcal Tuky 15,2GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,8GRM Sacharidy 74,5GRM Sacharidy, z toho cukor 24,2GRM Bielkoviny 6,7GRM Soľ 0,35GRM
- Hmotnosť
- 1232 g
- Potravinársky podnik
- HELLMA Gastronomie-Service GmbHForchheimer Straße 4, 90425 Nürnberg, Germany
- Obchodný názov
- Hellma jemné sušienky 3 mix čokoláda karamel vanilka 1100g
- Výrobca
- HELLMA Gastronomie-Servie
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 46173
- EAN kód
- 4003148720171
- Skladovanie a použitie
- Suché a chladné
- Zloženie
- Sušienkový karamel - PŠENIČNÁ MÚKA typu "0", cukor, rastlinný margarín (palmový olej, voda), glukózový sirup, kypriace látky: E500ii, E503ii. Škorica v prášku, soľ, arómy. --- Čokoládové sušienky - PŠENIČNÁ MÚKA typu "0", cukor, rastlinný margarín (palmový olej, voda), glukózový sirup, kakaový prášok, kypriace látky: E500ii, E503ii. Farbivo: E150b. Aromatické látky. --- Vanilkové sušienky - PŠENIČNÁ MÚKA typu "0", cukor, rastlinný margarín (palmový olej, voda), glukózový sirup, kypriace látky: E500ii, E503ii. Sušené odstredené mlieko, arómy, soľ.
- Výživové údaje
- Energia kj 1767 kj Energia kcal 422 kcal Tuky 15,2GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,8GRM Sacharidy 74,5GRM Sacharidy, z toho cukor 24,2GRM Bielkoviny 6,7GRM Soľ 0,35GRM
- Hmotnosť
- 1232 g
- Potravinársky podnik
- HELLMA Gastronomie-Service GmbHForchheimer Straße 4, 90425 Nürnberg, Germany
- Obchodný názov
- Hellma jemné sušienky 3 mix čokoláda karamel vanilka 1100g
- Výrobca
- HELLMA Gastronomie-Servie
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 46173
- EAN kód
- 4003148720171
Hodí sa k tomu

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
19,39 €/1kg
21,72 €
Predajca: somnia24

Káva Café Intención CLÁSICO mega economy pack, 12x500g mletá
57,02 €/1kg
28,51 €
Predajca: somnia24

HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
27,74 €/1kg
19,42 €
Predajca: somnia24

Hellma 70000105 Karamellgebäck
14,71 €/1kg
26,47 €
Predajca: somnia24

Hellma 70000189 Cantuccini mandľové sušienky
41,85 €/1kg
20,09 €
Predajca: somnia24

HELLMA 60000049 GOLDLINE Zucker-Sticks,3kg
10,40 €/1kg
31,21 €
Predajca: somnia24

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Hoppe sušienková zmes HD707 150 ks / bal.
16,26 €/1kg
21,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
32,95 €/1kg
32,52 €
Predajca: somnia24

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24

Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
37,70 €/1kg
35,63 €
Predajca: somnia24

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.
27,99 €/1kg
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hellma 70103523 Biscotti Mandelgebäck 250 Stück
41,43 €/1kg
23,82 €
Predajca: somnia24

HELLMA 70101526 Espresso-Bohnen in Zartbitterschokolade Genießerbox
262,27 €/1kg
11,54 €
Predajca: somnia24

Coppenrath Cookie Hearts Vanilla jednotlivo balené 200 kusov po 5g
17,88 €/1kg
17,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Cookie Hearts Caramel jednotlivo balené 200 kusov po 5g
17,88 €/1kg
17,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sušienky Manner Original Neapolitan Minis 7501000 60ks
19,50 €/1kg
17,55 €
Predajca: LAVONIO

Lotus 6566614006 Lotus Biscoff Kekse 200,0 g
43,95 €/1kg
8,79 €
Predajca: somnia24

Hoppe Karamellgebäck HD400 200 St./Pack.
9,26 €/1kg
13,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Komoda LINA II biela vysoký lesk so systémom PUSHOPEN a LED
255,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.
24,94 €/1kg
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

HELLMA 60114575 Výber Obsah krabičky: 200 kusov 1,43 g v krabičke
83,09 €/1kg
23,93 €
Predajca: somnia24

Hoppe Gebäck Surprise Mix HD709 HD709 150St.
64,70 €/1kg
67,93 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sušienky
Chutné sušienky ku káve alebo na iné príležitosti, odporúčané nielen na komerčné účely, ale aj pre súkromné mlsné jazýčky.
Hodnotenie z 1. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Všetko v poriadku
Hodnotenie z 19. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma
5% od 2 ks


Doprava zdarma







Doprava zdarma




Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,33 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Hoppe sušienková zmes HD707 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,26 €/1kg

Millefoglie Classiche Butterkekse 125g - Vicenzi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
116,61 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Caramel jednotlivo balené 200 kusov po 5g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,88 €/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Vanilla jednotlivo balené 200 kusov po 5g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,88 €/1kg