3,8



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Rastlinná alternatíva syru cheddar, plátky, 140 g49,94 €/1kg
21,99 €
-63%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Frischli Creme kyslá smotana 24% pre náročných veľkoodberateľov 1000g9,05 €/1kg
9,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Frischli kuchynská smotana ideálna na omáčky a dezerty 1000g7,07 €/1kg
7,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
KOKOSOVÝ KRÉM 400 ml - TERRASANA13,17 €/1l
5,27 €
Predajca: Biogo

Mazurski Smak klinek plnotučný tvaroh, 250 g
5,85 €/1kg
2,94 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,52 €
Predajca: Megasam24PL

Piątnica Nízkotučný mletý tvaroh 250 g
7,52 €/1kg
2,03 €
Predajca: Megasam24PL

Mlekovita Plnotučné sušené mlieko 26 % tuku 400 g
20,56 €/1kg
8,43 €
Predajca: Katomix

Smotana 18 % Piątnica 3 kg pre pohostinstvo
3,13 €/1kg
16,42 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,23 €
Predajca: Megasam24PL

Łowicka UHT smotana, 30 % tuku, 1 liter
6,50 €/1kg
7,39 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,70 €
Predajca: Megasam24PL

Krém Łaciata 12 % 250 ml UHT
4,56 €/1kg
2,61 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,14 €
Predajca: Megasam24PL

Violife Mozzarella strúhaná 1 kg GASTRO AKCIA
10,78 €/1kg
14,69 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,89 €
Predajca: Megasam24PL

Frischli krémový puding čokoládový chutí ako domáci 5000g
4,86 €/1kg
24,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

tvaroh, cca 1 kg - Danzl - Tirolské špeciality
43,46 €/1kg
43,46 €
Predajca: italia-genuss

Smotana Łaciata UHT 18 %, 250 ml
4,96 €/1kg
2,82 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,24 €
Predajca: Megasam24PL

Sojová omáčka – 200 ml | ALLOS
4,70 €/1l
0,94 €
Predajca: taleoo

Kultúry na výrobu jogurtu – vegánske, 3x5g | MY.YO
532,67 €/1kg
7,99 €
Predajca: taleoo

Serek Almette Wiejski kremowy 150 g
7,63 €/1kg
2,52 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,22 €
Predajca: Megasam24PL

Syr Łowicz Fellada do šalátov a sendvičov, 45 % tuku, 270 g
7,48 €/1kg
3,35 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,02 €
Predajca: Megasam24PL

Śmietanka pasteryzowana Łaciata 30% 200 g
6,35 €/1kg
2,78 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,27 €
Predajca: Megasam24PL

Serek wiejski Piątnica 200 g
5,48 €/1kg
2,40 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,15 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Frischli Küchen-Profi krém 10 % ideálny do omáčok a polievok 1000g
Ideálna do omáčok a polievok: jemná tekutá smotana pre náročných veľkoodberateľov v hoteloch, reštauráciách a stravovacích zariadeniach. Ideálna na prípravu energetických jedál so zníženým obsahom tuku, s rovnakou krémovou chuťou.
frischli Milchwerke GmbH Bahndamm 4 31547 Rehburg-Loccum Nemecko
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- SAHNE, modifikovaný škrob, emulgátor E 471, stabilizátory E 407 a E 466
- Výživové údaje
- Energia kj 523 kj Energia kcal 126 kcal Tuky 10GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 6,6GRM Sacharidy 6GRM Sacharidy, z toho cukor 4,2GRM Bielkoviny 3GRM Soľ 0,1GRM
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- frischli Milchwerke GmbH ZentraleBahndamm 4, 31547 Rehburg-Loccum
- Obchodný názov
- Frischli Küchen-Profi krém 10 % ideálny do omáčok a polievok 1000g
- Výrobca
- frischli Milchwerke
- Číslo od výrobcu
- 17276
- EAN kód
- 4045500011749
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- SAHNE, modifikovaný škrob, emulgátor E 471, stabilizátory E 407 a E 466
- Výživové údaje
- Energia kj 523 kj Energia kcal 126 kcal Tuky 10GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 6,6GRM Sacharidy 6GRM Sacharidy, z toho cukor 4,2GRM Bielkoviny 3GRM Soľ 0,1GRM
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- frischli Milchwerke GmbH ZentraleBahndamm 4, 31547 Rehburg-Loccum
- Obchodný názov
- Frischli Küchen-Profi krém 10 % ideálny do omáčok a polievok 1000g
- Výrobca
- frischli Milchwerke
- Číslo od výrobcu
- 17276
- EAN kód
- 4045500011749
Hodí sa k tomu

Debic - Sladený krém v spreji - 700ml
68,50 €/1l
49,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Milram Moin mliečny nápoj s príchuťou kakaa s nízkym obsahom tuku 500 ml 20 balení
2,40 €/1l
24,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frischli cmar výrobok a pestrý nápoj 1000ml
2,51 €/1l
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kultúry na výrobu jogurtu – Lacto Pro® 3x5g | MY.YO
579,33 €/1kg
8,69 €
Predajca: taleoo

VENESSA Vanilla Drink VVD Vanilkové sušené mlieko 1 kg - Rozpustné krémové mlieko s jemným vanilkovým nádychom pre vašich zákazníkov - Vhodné pre všetky predajné automaty
6,49 €/1kg
6,49 €
Predajca: Euroshare

Milka čokoláda mliečna karamelová nechladená s karamelovou príchuťou 750ml
4,21 €/1l
3,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chocomel Halfvol 1L – Polotučné krémové čokoládové mlieko, lahodné a osviežujúce
5,83 €/1kg
5,83 €
Predajca: Pantry_Intl

KOKOSOVÝ KRÉM 400 ml - TERRASANA
13,17 €/1l
5,27 €
Predajca: Biogo

Sojová omáčka – 200 ml | ALLOS
4,70 €/1l
0,94 €
Predajca: taleoo

Grécky jogurt 10 % tuku150 g Kolios
13 410,00 €/1kg
13,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Piątnica Nízkotučný mletý tvaroh 250 g
7,52 €/1kg
2,03 €
Predajca: Megasam24PL

Frischli Creme Double 45% Krémová smotana pre maximálnu chuť 1000g
14,10 €/1kg
14,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jogurtový ferment - jemný 3x5g
506,00 €/1kg
7,59 €
Predajca: taleoo

Kultúry na výrobu jogurtu – bulharské, 3x5g | MY.YO
474,67 €/1kg
7,12 €
Predajca: taleoo

Kultúry na výrobu jogurtu – vegánske, 3x5g | MY.YO
532,67 €/1kg
7,99 €
Predajca: taleoo

My.Yo - Organický jogurtový ferment Lacto Pro + inulín - 3 x 25 g
130,53 €/1kg
9,79 €
Predajca: taleoo

Frischli H šľahačka s dokonalým objemom na šľahanie s príchuťou 1000g
9,69 €/1kg
9,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kefírová kultúra – Lacto Pro® 3x5g | MY.YO
579,33 €/1kg
8,69 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Frischli latte macchiato puding chutí ako domáci 5000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,86 €/1kg

Rastlinná alternatíva syru cheddar, plátky, 140 g
21,99 €
-63%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
49,94 €/1kg

Frischli cmar výrobok a pestrý nápoj 1000ml
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,51 €/1l

Milram Moin mliečny nápoj s príchuťou kakaa s nízkym obsahom tuku 500 ml 20 balení



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,40 €/1l

Frischli Creme Double 45% Krémová smotana pre maximálnu chuť 1000g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
14,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,10 €/1kg

Frischli Küchen-Profi krém 10 % ideálny do omáčok a polievok 1000g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,94 €/1kg

Milka čokoláda mliečna karamelová nechladená s karamelovou príchuťou 750ml
3,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,21 €/1l

KOKOSOVÝ KRÉM 400 ml - TERRASANA



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,27 €
Predajca: Biogo
13,17 €/1l

Frischli H šľahačka s dokonalým objemom na šľahanie s príchuťou 1000g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
9,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,69 €/1kg

Frischli Creme kyslá smotana 24% pre náročných veľkoodberateľov 1000g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
9,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,05 €/1kg

Frischli kuchynská smotana ideálna na omáčky a dezerty 1000g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,07 €/1kg

KRÉMOVÝ KEFÍR SJAHODAMI 150 g - SOBBEKE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,66 €
Predajca: Biogo
0,02 €/1kg

Kávová smotana Frischli na kávovú pochúťku pre veľkoodberateľov 1000g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
4,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,27 €/1kg