Malé rozmer – veľká chuť. Bonne Maman Mini muffiny s maslom.
Tieto nádherne jemné koláčiky v miniformáte sú skvelé. Kto ich ochutná, už mu nebude chýbať jemná chuť čerstvého masla a vanilky. Vďaka svojej veľkosti tieto malé pochúťky rýchlo a úplne zmiznú v ústach.
Bonne Maman Muffiny Natur 235 g
7,68 €
32,68 € / 1kg
plus 14,95 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
št 8. – st 14. októbra
Naše najlepšieponuky
Zmesi na pečenie a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
BEZLEPKOVÁ KVÁSKOVÁ ZMES NA PEČENIE 200 g - CELIKO
39,95 €/1kg
7,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Ďalšie informácie o reklame
Delecta Veľká čokoládová tortová zmes 670 g
14 691,18 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Ďalšie informácie o reklame
BEZLEPKOVÁ PIŠKÓTOVÁ ZMES 200 g - CELIKO
39,95 €/1kg
20,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-61%
7,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Ďalšie informácie o reklame
BEZLEPKOVÁ ZMES NA PEČIVO NA PEČENIE 200 g - CELIKO
0,04 €/1kg
7,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Delecta Ciasto Brownie 550 g
6 209,68 €/1kg
5,15 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-25%
3,85 €
Predajca: Katomix
Delecta Ciasto Karpatka 375 g
7 522,73 €/1kg
4,58 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-27%
3,31 €
Predajca: Katomix
Meine Meisterbackhefe Familienpack 21g
113,81 €/1kg
2,39 €
Predajca: taleoo
Krémový puding Dr. Oetker 43 g
14,20 €/1kg
0,71 €
Predajca: Katomix
Dr. Oetker Naleśniki Malinowe 165 g
15,47 €/1kg
3,45 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-23%
2,63 €
Predajca: Katomix
Gellwe Prášok do pečiva 30 g
11,00 €/1kg
1,34 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-28%
3,06 €
Predajca: Katomix
Gellwe Mieszanka do Ciasta Karpatka 340 g
6,92 €/1kg
3,57 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-30%
2,49 €
Predajca: Katomix
Gellwe cupcake mix Choco Lava 225 G
30,39 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Malé rozmer – veľká chuť. Bonne Maman Mini muffiny s maslom.
Tieto nádherne jemné koláčiky v miniformáte sú skvelé. Kto ich ochutná, už mu nebude chýbať jemná chuť čerstvého masla a vanilky. Vďaka svojej veľkosti tieto malé pochúťky rýchlo a úplne zmiznú v ústach.
Zloženie
Zloženie: PŠENIČNÁ múka, cukor, repkový olej, VAJCIÁ, invertovaný cukrový sirup, extrahovaná vanilková esencia (0,05 %), škrob, kypriace látky: hydrogenuhličitan sodný a citrát sodný (pšeničná), prírodná vanilková aróma z Madagaskaru, prírodná vanilková aróma (obsahuje alkohol), soľ. Môže obsahovať stopy
Výživové údaje
Energia: 64,00 kcal, 267,00 kJ; Tuky: 3,60 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,30 g; Sacharidy: 7,20 g; z toho cukry: 4,40 g; Bielkoviny: 0,70 g; Soľ: 0,08 g; Vláknina: 0,20 g
Hmotnosť
235 g
Potravinársky podnik
Gâteaux Bonne Maman
BP 20
41700 Contres
Frankreich
Obchodný názov
Malé vanilkové koláčiky
Výrobca
Bonne Maman
Číslo od výrobcu
1663
EAN kód
3178530403459
Zloženie
Zloženie: PŠENIČNÁ múka, cukor, repkový olej, VAJCIÁ, invertovaný cukrový sirup, extrahovaná vanilková esencia (0,05 %), škrob, kypriace látky: hydrogenuhličitan sodný a citrát sodný (pšeničná), prírodná vanilková aróma z Madagaskaru, prírodná vanilková aróma (obsahuje alkohol), soľ. Môže obsahovať stopy
Výživové údaje
Energia: 64,00 kcal, 267,00 kJ; Tuky: 3,60 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,30 g; Sacharidy: 7,20 g; z toho cukry: 4,40 g; Bielkoviny: 0,70 g; Soľ: 0,08 g; Vláknina: 0,20 g
Hmotnosť
235 g
Potravinársky podnik
Gâteaux Bonne Maman
BP 20
41700 Contres
Frankreich
Obchodný názov
Malé vanilkové koláčiky
Výrobca
Bonne Maman
Číslo od výrobcu
1663
EAN kód
3178530403459
Hodí sa k tomu
Bonne Maman La Madeleine Chocolat au Lait 210 g – francúzske maslové madeleines s mliečnou čokoládou
35,52 €/1kg
8,34 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(123)Počet hodnotení: 123
135,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Zipro One S Cvičebný bicykel pre domácnosť Magnetický bicykel do 110 kg Magnety Cvičebný bicykel Fitness bicykel Fitness bicykel Domáci trenažér Kardio bicykel Počítač Fitness vybavenie na doma
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(244)Počet hodnotení: 244
119,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-20,00 €
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30
Menzi Srbská fazuľová polievka s pikantnou bielou fazuľou 400ml
8,05 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Inteligentné hodinky 116plus, športový náramok, 1,44-palcový TFT displej, fitness tracker, s meraním srdcovej frekvencie, spánku, spotreby kalórií a ďalšími funkciami
2,9Priemerné hodnotenie: 2,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
18,87 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Nočné svetlo USB Aurora Lamp RGB 3D, vodná vlna Projektor Led Northern Lights Lamp s 30 svetelnými režimami Stmievateľné pre spálňu Party Detská izba Dekorácia
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
22,17 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home
ReadyWise núdzové zásoby – mäso a ryža – 80 porcií
515,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,87 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-61%
0,72 €
Predajca: Katomix
NOBA Rudavlies sterilné náplasti na rany 50 kusov 7 cm x 5 cm
334,86 €/1m
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30
23,44 €
Predajca: AbisZ-Markt
Elektrická USB lampa proti hmyzu Zabíjač hmyzu Zabíjač hmyzu Vnútorné vonkajšie kempovanie, biela
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
26,85 €
15% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home
Brettlspeck, brušná šunka, nakrájaná, cca 300 gramov, balenie.
53,70 €/1kg
16,11 €
Predajca: italia-genuss
Upínacia zatemňovacia roleta bez vŕtania Okenná roleta Termálna roleta Žalúzia, farba: čierna, šírka: 40 cm, dĺžka: 160 cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
3,95 €
Predajca: Trend-Laden_5
Dr. Oetker tortový krém jahodový krém s kúskami jahôd 70g
22,39 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(860)Počet hodnotení: 860
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2121)Počet hodnotení: 2121