5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pečený cícer so syrovou príchuťou 500g0,02 €/1kg
7,79 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Arašidy v smotanovo-cibuľovej poleve 500g Brat.pl10,32 €/1kg
5,19 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Grissini Natur 125G151,92 €/1kg
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER14,11 €/1kg
2,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Huoberchrumkavé čokoládové praclíky s mliečnou čokoládou 100g
26,50 €/1kg
2,65 €
Predajca: taleoo

Sezamový špaldový praclík 125g
16,48 €/1kg
2,06 €
Predajca: taleoo

Špaldový chrumkavý chlieb - paradajky a syr 200g
20,90 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Huobertyčinky chrumkavé lahodné praclíky so soľou 175g
8,63 €/1kg
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Demeter: Křupavé celozrnné preclíky z špaldy, 125 g -
25,04 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Chrumkavé - Pretzel Art Sezam 200g
20,90 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Bezlepkové praclíky 45g
37,25 €/1kg
1,49 €
Predajca: taleoo

Demeter Mogli špaldové syrové tyčinky 75
41,73 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Mais' Rolls – Paradajková omáčka 125g | PURAL
15,60 €/1kg
1,95 €
Predajca: taleoo

Fripsy, chrumkavé tyčinky, príchuť syru, 50 g
15 000,00 €/1kg
0,75 €
Predajca: LAVONIO

Bezlepkové tyčinky "Salzstangen", 45 g | HAMMERMÜHLE
46,22 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Sonko slané ryžové oblátky, 130 g
27 076,92 €/1kg
3,52 €
Predajca: Katomix

Huober Organic Prinzess Pretzel chrumkavý praclík so sezamom 125g
14,32 €/1kg
1,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chrumkavé grissini - špaldové 100g
16,90 €/1kg
1,69 €
Predajca: taleoo

Maslové sušienky - Galettes 130g
24,08 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Grissini – Klasická verzia, 125 g | BYODO
16,64 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nawarra Rollos Klasické rožky z penového cukru s kakaovou polevou 200g
Pena vo svojej najkrajšej podobe. Nawarra Rollos Classics poteší od začiatku až do konca. Ľahké a vzdušné penové cukríky s lahodnou vanilkovou príchuťou a jemnou kakaovou polevou prichádzajú v praktickej forme rohlíčkov a pozývajú vás, aby ste si ich vychutnali. Či už ide o detskú narodeninovú oslavu, večer v domácom kine alebo len tak pre radosť - týchto roliek si môžete dopriať viac.
Rolky Nawarra Rollos Classic sú dlhé približne 9,5 cm.
Mimochodom, kakao na výrobu čokolády má 100 UTZ. Jeho pôvod možno od výrobcu sledovať až po pestovateľské polia. UTZ, starobylý mayský termín, znamená "dobrý". Holandská organizácia UTZ Certified je program a pre trvalo udržateľné pestovanie. Táto pečať zaručuje, že kakao bolo vypestované sociálne, ekologicky a ekonomicky zodpovedným spôsobom.
Nawarra Süßwaren GmbH
Schützenstraße 83
48329 Havixbeck
- Zloženie
- Glukózovo-fruktózový sirup, cukor, rastlinné tuky, palmové jadrá, palmový olej, bambucké maslo, kakaový prášok s nízkym obsahom tuku, zvlhčovač (sorbit), Vaječný bielok, emulgátor (sójový lecitín), želírujúca látka (agar-agar), prírodná aróma. Vajcia z voľného chovu. Môže obsahovať stopy lepku
- Výživové údaje
- Energia: 1762 kJ/420 kcal; tuky: 15,6 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 14,5 g; sacharidy: 66,5 g; z toho cukry: 49,8 g; bielkoviny: 1,8 g; soľ: 0,1 g;
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Nawarra Süßwaren GmbH Schützenstraße 83 48329 Havixbeck Deutschland
- Obchodný názov
- Nawarra Rollos Klasické rožky z penového cukru s kakaovou polevou 200g
- Výrobca
- Nawarra Süßwaren
- Číslo od výrobcu
- 373
- EAN kód
- 4018356003701
- Zloženie
- Glukózovo-fruktózový sirup, cukor, rastlinné tuky, palmové jadrá, palmový olej, bambucké maslo, kakaový prášok s nízkym obsahom tuku, zvlhčovač (sorbit), Vaječný bielok, emulgátor (sójový lecitín), želírujúca látka (agar-agar), prírodná aróma. Vajcia z voľného chovu. Môže obsahovať stopy lepku
- Výživové údaje
- Energia: 1762 kJ/420 kcal; tuky: 15,6 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 14,5 g; sacharidy: 66,5 g; z toho cukry: 49,8 g; bielkoviny: 1,8 g; soľ: 0,1 g;
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Nawarra Süßwaren GmbH Schützenstraße 83 48329 Havixbeck Deutschland
- Obchodný názov
- Nawarra Rollos Klasické rožky z penového cukru s kakaovou polevou 200g
- Výrobca
- Nawarra Süßwaren
- Číslo od výrobcu
- 373
- EAN kód
- 4018356003701
Hodí sa k tomu

Nawarra Rollos penové rolky s kokosovou a kakaovou polevou 200g
16,70 €/1kg
3,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nawarra 7er Schlemmer Penové vlny s kakaovou polevou 300g
12,77 €/1kg
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4779036940326, E223, E330, E492, E500, E500i, E503, E503i, uhličitan amónny, vanilín), čokoládová poleva (cukor, slnečnica), invertný cukrový sirup (glukóza..., 509 kcal, 6,6 g, 64,09 g, 38,5 g
117,59 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Super Dickmanns 9er čokoládové penové bozky s oplátkovým základom 250g
14,00 €/1kg
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Penne Rigate bezlepkové cestoviny 400 g
4 960,00 €/1kg
6,14 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,96 €
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zelené olivy s kôstkou – talianska pochúťka 250 g zo Sardínie
10,03 €
Predajca: EDANTI
40,12 €/1kg

Zelené olivy s kôstkou – talianska pochúťka 500 g zo Sardínie
11,74 €
Predajca: EDANTI
23,48 €/1kg

Tradičné zemiakové chipsy LaProve – autentické mexické snackové plátky, 2000 g
39,00 €
Predajca: LaProve
19,50 €/1kg

Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantný cesnak, ideálny na grilovanie
19,95 €
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg

Granforno Grissini Pizza s olivovým olejom recept 125g balenie 12



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
209,28 €/1kg

Pražená kukurica s medom a horčicou 500g Brat.pl
5,59 €
Predajca: BRAT_PL
10,85 €/1kg

Arašidy obalené chilli 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,69 €/1kg

Pečený cícer so syrovou príchuťou 500g
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg

Zmiešané orechy v strúhanke 500g Brat.pl
5,89 €
Predajca: BRAT_PL
11,46 €/1kg

Solené pražené bôbové zrná 500g Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
12,19 €/1kg

Grilovaná pražená fazuľa 500g Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
12,19 €/1kg

Grilované orechy 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,98 €/1kg

Arašidy obalené wasabi 500g Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
9,98 €/1kg

Arašidy v smotanovo-cibuľovej poleve 500g Brat.pl
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
10,32 €/1kg

Fonzies The Original, kukuričný snack so syrom 100g vrecko



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(9)Počet hodnotení: 9
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
199,90 €/1kg

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 10 x 2 ks 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,12 €/1kg

Grissini Natur 125G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
151,92 €/1kg

Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar sladké chrumkavé a aromatické 160g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,25 €/1kg

Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,88 €/1kg