3,5



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Caffè Crema Barista Delicato, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 6/10, 1 kusov, 231 mm35,25 €/1kg
35,25 €
Predajca: Caffarro

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg37,04 €/1kg
40,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Papierová taška26,77 €/1kg
26,77 €
Predajca: Caffarro

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Lavazza 4720034002 Káva Crema e Gusto - 1 000 g
35,64 €/1kg
35,64 €
Predajca: somnia24

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm
26,77 €/1kg
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro

Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
18,09 €/1kg
18,09 €
Predajca: Caffarro

Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Stredne pražená, Arabica, Robusta, Brazília, 1 kusov
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Lavazza Káva GUSTO FORTE 2868 celozrnná 1kg
20,14 €/1kg
21,20 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,14 €
Predajca: Kuchniasklep

Lavazza Caffè Crema Dolce | ganze Bohne | 1000g
31,58 €/1kg
31,58 €
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavo pražená, 12/13, Taška
37,84 €/1kg
37,84 €
Predajca: CORWELL

Lavazza Qualità Rossa, 500 g, Káva, Stredne pražená, 1 kusov, Taška
37,80 €/1kg
18,90 €
Predajca: egenta-shop

Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška
19,97 €/1kg
23,26 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,97 €
Predajca: Caffarro

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusov, Taška
23,36 €/1kg
23,36 €
Predajca: CORWELL

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Stredne pražená, 1 kusov, 65 mm, 105 mm
44,10 €/1kg
22,05 €
Predajca: somnia24

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Stredne pražená, Arabica and Robusta, Taliansko, 1 kusov
27,79 €/1kg
27,79 €
Predajca: CoffeeFriend

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Lavazza !Tierra! Brasile 100% Arabica Espresso 1kg, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 100% Arabica, Taliansko, 1 kusov
33,23 €/1kg
63,23 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,23 €
Predajca: AllYouNeed

Lavazza - Káva Lavazza Bean Crema Aroma 1000gr | Bag A 1000 gramov | 6 kusov
34,99 €/1kg
209,94 €
Predajca: Store-Germany

Lavazza Espressomehl "Crema e Gusto" (250 g)
12,99 €/1kg
8,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Kapacita:
- 1 kg
- Druhy nápojov:
- Caffe crema, Espresso
- Úroveň praženia kávy:
- Tmavo pražená
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Lavazza Crema e Gusto Espressoje intenzívna a vysoko pražená zmes20 %arabiky z brazílskych plantáží a20 %africkej robusty pre čokoládovúpríchuť a veľmi bohatú penu.Lavazza Crema e Gusto Espressoje dokonalým základom pre vynikajúce espresso a po pridaní mlieka aj pre vynikajúce cappuccino alebo latte.
Balenie obsahuje 1000 g kávy.
| Informácie: | |||
Dátum spotreby | 30. marca 2026 | Dátum praženia | Marec 2024 |
Typ | Zrnková káva | Stupeň praženia | 10/10 |
Vlastnosti | 20 % Arabica | Hmotnosť | 1000g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 10/10 | Sladkosť | 6/10 |
Pena | 9/10 | Obsah kofeínu | 10/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Espresso | 9/10 | Čierna káva | 8/10 |
Cappuccino | 4/10 | Caffe Latte | 4/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Automatické kávovary | 8/10 | Kávovary | 9/10 |
Filtračné kávovary | 3/10 | Kávovary, Moka kávovary | 3/10 |
Lavazza 8000070038974. Kapacita: 1 kg, Druhy nápojov: Cafe crema, Espresso, Stupeň praženia kávy: Tmavé praženie. Množstvo v balení: 1 ks
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Informácie na obale
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam prísad
- Hmotnosť
- 1000 g
- Podiel arabiky
- 30 %
- Podiel robusty
- 70 %
- Potravinársky podnik
- Lavazza
- Obchodný názov
- Crema e Gusto Classico 1 kg zrnkovej kávy - Lavazza
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- LavGusto1kg
- EAN kód
- 8000070038974
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Informácie na obale
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam prísad
- Hmotnosť
- 1000 g
- Podiel arabiky
- 30 %
- Podiel robusty
- 70 %
- Potravinársky podnik
- Lavazza
- Obchodný názov
- Crema e Gusto Classico 1 kg zrnkovej kávy - Lavazza
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- LavGusto1kg
- EAN kód
- 8000070038974
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Lavazza 4720034002 Káva Crema e Gusto - 1 000 g
35,64 €/1kg
35,64 €
Predajca: somnia24

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm
26,77 €/1kg
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro

Bialetti Moka Express, Moka kanvica, Hliník, Čierna, Hliník, 2 šálok, Moka Express, CE
29,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
16,66 €/1kg
12,83 €
Predajca: LAVONIO

Jedálenský stôl VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x V), okrúhly kuchynský stôl, priemyselný dizajn, vintage hnedá farba
70,00 €
Predajca: Kokiska

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavo pražená, 12/13, Taška
37,84 €/1kg
37,84 €
Predajca: CORWELL

Milka Čokoláda Alpské mlieko 100g
23,50 €/1kg
2,35 €
Predajca: LAVONIO

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

Tesnenie dverí 2 kusy, Tesnenie proti prievanu pre dvere a spodné tesnenie dverí, Zvukotesná ochrana dverí pre dvere, 2" Š x 39" D, biela
18,65 €/1m
19,58 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,65 €
Predajca: odsellingaaa

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
30,45 €/1kg
30,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sillar Elektrická mopová hlavica pre Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložiek a nádržka na vodu
41,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Stredne pražená, Espresso, Taška
21,31 €/1kg
6,49 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,52 €
Predajca: Caffarro

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg
26,77 €/1kg
31,18 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Papierová taška
26,77 €/1kg
26,77 €
Predajca: Caffarro

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
37,04 €/1kg
40,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
18,09 €/1kg
18,09 €
Predajca: Caffarro

Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Stredne pražená, Arabica, Robusta, Brazília, 1 kusov
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Lavazza Káva GUSTO FORTE 2868 celozrnná 1kg
20,14 €/1kg
21,20 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,14 €
Predajca: Kuchniasklep

Lavazza Caffè Crema Dolce | ganze Bohne | 1000g
31,58 €/1kg
31,58 €
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Stredne pražená, 1 kusov, 65 mm, 105 mm
44,10 €/1kg
22,05 €
Predajca: somnia24

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Lavazza Qualità Rossa, 500 g, Káva, Stredne pražená, 1 kusov, Taška
37,80 €/1kg
18,90 €
Predajca: egenta-shop

Sansibar Caffe Crema ganze Bohne 1000g
29,70 €/1kg
29,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusov, Taška
23,36 €/1kg
23,36 €
Predajca: CORWELL

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Stredne pražená, Arabica and Robusta, Taliansko, 1 kusov
27,79 €/1kg
27,79 €
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
22,09 €/1kg
22,09 €
Predajca: Caffarro

Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška
19,97 €/1kg
23,26 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,97 €
Predajca: Caffarro
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%50% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
50%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fotografie nezodpovedajú popisu výrobku.
Tento produkt som kúpil na základe fotografií a popisu. Bohužiaľ som prehliadol text, v ktorom sa uvádza, že skutočný produkt sa od obrázkov líši.
Hodnotenie z 4. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkovej kávy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,75 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,31 €
Predajca: Caffarro
20,31 €/1kg

Dallmayr prodomo in ganzen Bohnen Spitzenkaffee 500g 12er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
204,34 €
Predajca: AllYouNeed

Mövenpick Espresso ganze Bohnen Arabica Robusta 1000g 4er Pack
160,85 €
Predajca: AllYouNeed

Kávové zrná z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvo pražené, Tommy Cafe
59,99 €
Predajca: SuperMerchant

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
40,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
37,04 €/1kg

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 2 × 1 kg 100 % Arabica výhodné balenie 2 kg
32,90 €
Predajca: FonderhillSp
32,90 €/1kg

Lavazza Caffè Crema Barista Delicato, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 6/10, 1 kusov, 231 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
35,25 €
Predajca: Caffarro
35,25 €/1kg

Aromatizované kávové zrná Talianske sviatky 250 g 100 % Arabica Čerstvo pražené
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
137,00 €/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle| Organická | Zrnková káva
29,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
29,95 €/1kg

Mocambo Espresso ORGANIC AROMA 1000g Bohnen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
369,90 €/1kg

Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 kusov, 170 mm, 300 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,40 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,96 €
Predajca: Caffarro
29,23 €/1kg

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 4 ks)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
82,36 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,55 €
Predajca: AllYouNeed
17,64 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Papierová taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Swisso Kaffee Espresso 1 kg – intenzívna a aromatická zrnková káva
20,95 €
Predajca: FonderhillSp
20,95 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
31,18 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
23,26 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,97 €
Predajca: Caffarro
19,97 €/1kg

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,39 €
Predajca: Caffarro
20,39 €/1kg

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,09 €
Predajca: Caffarro
22,09 €/1kg