4,8



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkovej kávy20,31 €/1kg
29,75 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,31 €
Predajca: Caffarro

Ďalšie informácie o reklame
Mocambo Espresso ORGANIC AROMA 1000g Bohnen369,90 €/1kg
48,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg26,77 €/1kg
31,18 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Papierová taška26,77 €/1kg
26,77 €
Predajca: Caffarro

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm
26,77 €/1kg
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro

Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
18,09 €/1kg
18,09 €
Predajca: Caffarro

Dallmayr 534945002 Káva Crema d'Oro - jemná a mäkká, 100% Arabica, 1 000 g
19,35 €/1kg
24,00 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,35 €
Predajca: Katomix

Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Stredne pražená, Arabica, Robusta, Brazília, 1 kusov
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Stredne pražená, Arabica and Robusta, Taliansko, 1 kusov
21,52 €/1kg
21,52 €
Predajca: CoffeeFriend

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
30,45 €/1kg
30,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Káva Crema 1,0 kg
22,95 €/1kg
22,95 €
Predajca: Zyrafka

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Stredne pražená, 1 kusov, 65 mm, 105 mm
44,10 €/1kg
22,05 €
Predajca: somnia24

Lavazza Káva GUSTO FORTE 2868 celozrnná 1kg
20,14 €/1kg
21,20 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,14 €
Predajca: Kuchniasklep

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavo pražená, 12/13, Taška
37,84 €/1kg
37,84 €
Predajca: CORWELL

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusov, Taška
23,36 €/1kg
23,36 €
Predajca: CORWELL

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
22,09 €/1kg
22,09 €
Predajca: Caffarro

Lavazza - Káva Lavazza Bean Crema Aroma 1000gr | Bag A 1000 gramov | 6 kusov
34,99 €/1kg
209,94 €
Predajca: Store-Germany

Lavazza Caffè Crema Gustoso | ganze Bohne | 1000g
26 980,00 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Kapacita:
- 1 kg
- Druhy nápojov:
- Caffe crema
- Úroveň praženia kávy:
- Nepražené
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Šírka balenia:
- 158 mm
- Hĺbka balenia:
- 270 mm
- Výška balenia:
- 100 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 1,04 kg
Každá káva Lavazza prechádza špeciálnym procesom praženia, aby sa z každého zrnka získalo to najlepšie: Táto stredne pražená káva ponúka zamatovú zmes s jemnou chuťou.
80 % zŕn Arabica, 20 % zŕn Robusta
Obsahuje kofeín. Neodporúča sa pre deti a tehotné ženy
Ďalšie informácie:
Zloženie:
Lavazza Crema Dolce
80 % kávových zŕn Arabica. 20% kávových zŕn Robusta, Obsahuje kofeín. Neodporúča sa pre deti a tehotné ženy
Zodpovedná spoločnosť:
Lavazza
LAVAZZA DEUTSCHLAND GmbH. Ziegelhüttenweg 43. 60598 Frankfurt ,
Ak informácie chýbajú, .
Ďalšie informácie:
Zloženie:
Lavazza Crema Dolce
80 % kávových zŕn Arabica. 20% kávových zŕn Robusta, Obsahuje kofeín. Neodporúča sa pre deti a tehotné ženy
Zodpovedná spoločnosť:
Lavazza
LAVAZZA DEUTSCHLAND GmbH. Ziegelhüttenweg 43. 60598 Frankfurt ,
Ak informácie chýbajú, .
Každá káva Lavazza prechádza špeciálnym pražením, aby sa v každom zrnku objavilo to najlepšie: Táto stredne pražená káva ponúka zamatovú zmes s jemnou chuťou.
Zmes: zamatová zmes a jemná chuť
Zloženie: Arabica a Robusta
Pôvod: Južná Amerika, Afrika, južná Ázia
Spracovanie: Settimo Torinese, Taliansko
Profil a praženie: Vyvážená a bohatá chuť
Vzhľad: Zamatová pena
Vôňa: karamelové tóny
Chuť: hladká chuť
Aromatické poznámky: Sušené ovocie
Intenzita: 5 / 10
Praženie: stredné
Výrobca / Vyrobené pre:
Via Bologna, 32, 10152 Torino TO - Taliansko
Lavazza Caffè Crema Dolce je vysokokvalitná zrnková káva vytvorená z dokonale vybranej zmesi zŕn Arabica a Robusta. Vyznačuje sa jemnou, vyváženou chuťou s jemnými tónmi medu a kvetov, ktoré vytvárajú jemnú, ale plnú arómu. Vďaka starostlivému spracovaniu a procesu praženia ponúka táto káva zamatovú penu, ktorá je ideálna na prípravu espressa, cappuccina, latte a iných mliečnych nápojov. Balenie s hmotnosťou 1 kg je ideálnou voľbou pre tých, ktorí oceňujú vysokú kvalitu a chuť talianskej kávy. Ideálna na každodenné použitie doma, v kancelárii alebo v reštaurácii.
Výrobca: Lavazza
Typ: Zrnková káva
Druh kávy: zmes Arabica - Robusta
Intenzita: 5/10
Hmotnosť: 1 kg
Caffè Crema Dolce: jemná a zamatová
V spoločnosti Lavazza je každá káva špeciálne pražená, aby sa z každého zrnka dostalo to najlepšie: Táto stredne pražená káva ponúka zamatovú zmes s jemnou chuťou a príjemným karamelovým nádychom na záver. Ideálna na prípravu kávových a mliečnych špecialít.
Lavazza Caffé Crema Dolce je stredne pražená krémová zmes vybraných druhov kávy Arabica a Robusta. CafféCrema Dolce je veľmi obľúbené zrno vo vyváženom pomere pre milovníkov kvalitnej kávy LAVAZZA.
Zažite pravú chuť poctivého espressa s bohatou penou ako v talianskej kaviarni.
Lavazza Caffé Crema Dolce 1 kg
- stredne pražená zrnková káva podľa pôvodnej talianskej receptúry
- balenie 1000 g
- zloženie: 80% ARABICA + 20% ROBUSTA
LAVAZZA
V roku 1895 otvoril Luigi Lavazza v Turíne kolóniu a začal pražiť vlastnú kávu. V roku 1915 sa Lavazza stal jedným z najvýznamnejších dovozcov a pražiarov kávy v Taliansku. Urobili revolúciu v baliacich materiáloch a začali používať pergamen, ktorý zachoval všetku arómu a chuť čerstvej kávy.
V 30. rokoch 20. storočia si zaobstarali dodávku, ktorá im umožnila rozvážať čerstvú kávu zákazníkom.
V roku 1971 spoločnosť Lavazza ako prvá predstavila vákuovo balenú kávu v hliníkovej fólii, čím sa stala o niečo výnimočnejšou ako ostatné spoločnosti.
V súčasnosti vedie spoločnosť už štvrtá generácia rodiny Lavazza a v roku 2015 Lavazza oslávila neuveriteľných 120 rokov svojej existencie.
Lavazza Dolce Caffe Cremaje stredne pražená zmes starostlivo vybraných zŕn Arabica (80 %) a Robusta (20 %). Káva ponúka plnú, jemnú chuť s dokonale vyváženým telom. Hlavnou prednosťou tejto zmesi sú výrazné tóny sušeného ovocia. Lavazza Dolce Caffe Crema je vhodná najmä na prípravu klasickej " Caffe Crema " a mliečnych nápojov, ako sú cappuccino a latté.
Balenie obsahuje 1000 g kávy.
| Informácie: | |||
Dátum spotreby | 30. januára 2026 | Dátum praženia | Január 2024 |
Typ | Zrnková káva | Stupeň praženia | 6/10 |
Vlastnosti | 80 % Arabica | Hmotnosť | 1000g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 5/10 | Sladkosť | 9/10 |
Pena | 8/10 | Obsah kofeínu | 6/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Espresso | 5/10 | Čierna káva | 7/10 |
Cappuccino | 10/10 | Caffe Latte | 10/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Automatické kávovary | 10/10 | Kávovary | 7/10 |
Filtračné kávovary | 7/10 | Kávovary, Moka kávovary | 7/10 |
| Popis: | Lavazza Caffè Crema Dolce (1 kg) |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Návod na použitie: | Ideálne pre všetky plnoautomatické kávovary. Vhodné na všetky spôsoby prípravy po zomletí. |
| Trvanlivosť a skladovanie: | Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po otvorení skladujte vo vzduchotesnej nepriehľadnej nádobe v chladničke. |
| Krajina pôvodu: | Taliansko |
| Zloženie: | Zloženie: kávové zrná |
| Distribútor/prevádzkovateľ potravinárskeho podniku: | SO Novara,59 10154 Torino, Taliansko |
Jemná a zamatová: Caffè Crema Dolce je zamatová zmes s jemnou chuťou. Táto špeciálna stredne pražená káva z kávových zŕn Arabica a Robusta zaujme znalcov svojou jemnou a orechovou chuťou.
Lavazza Caffe Crema Dolce Bohne
Zrnková káva Lavazza Caffe Crema Dolce sa vyrába z vybraných zŕn Arabica (80 %) a Robusta podľa autentických talianskych receptúr. Každá káva Lavazza prechádza špeciálnym procesom praženia, aby sa z každého zrna vyťažilo čo najviac. Táto stredne pražená káva vytvára zamatovú caffè crema s jemnou chuťou a nádychom karamelu. Táto kombinácia je zárukou krémového espressa. Káva je vhodná na prípravu v automatických, baňkových alebo kávovaroch. Túto zmes odporúčame pripravovať v profesionálnom kávovare, ktorý vďaka jedinečnému procesu extrakcie dodá vášmu espressu jedinečnú chuť a arómu. *Nové balenie, rovnaká káva. Typ kávy: zrnková Zloženie: 80% Arabica 20% Robusta Stupeň praženia - stredný Obsah kofeínu - stredný Intenzita - 5/5 Aróma: 3/5 Poznámky: karamelové Čistá hmotnosť: 1 000 g
Celé zrná, 80% Arabica + 20% Robusta, jemné a mäkké, ideálne pre veľkú šálku kávy
Zmes espressa vyrobená z celých zŕn.
Každá káva Lavazza prechádza špeciálnym procesom praženia, aby sa z každého zrnka získalo to najlepšie: Táto stredne pražená káva ponúka zamatovú zmes s jemnou chuťou.
- Skladovanie a použitie
- skladujte na suchom mieste.
- Spôsob prípravy kávy
- Plne automatický kávovarPáka so sitkomFilterFrench PressMoka kanvica/varič espressaAeroPressKarlovarská kanvica
- Objem
- 1 l
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Lavazza Crema Dolce80 % kávových zŕn Arabica. 20% kávových zŕn Robusta, obsahuje kofeín. Neodporúča sa pre deti a tehotné ženy
- Hmotnosť
- 1000 g
- Podiel arabiky
- 80 %
- Podiel robusty
- 20 %
- Potravinársky podnik
- Lavazza
- Obchodný názov
- nealkoholické nápoje
- Výrobca
- Model
- Caffè Crema Dolce 1 kg Kaffeebohnen
- Označenie množstva
- 80% Arabica, 20% Robusta
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 2743
- EAN kód
- 8000070027435
- Skladovanie a použitie
- skladujte na suchom mieste.
- Spôsob prípravy kávy
- Plne automatický kávovarPáka so sitkomFilterFrench PressMoka kanvica/varič espressaAeroPressKarlovarská kanvica
- Objem
- 1 l
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Lavazza Crema Dolce80 % kávových zŕn Arabica. 20% kávových zŕn Robusta, obsahuje kofeín. Neodporúča sa pre deti a tehotné ženy
- Hmotnosť
- 1000 g
- Podiel arabiky
- 80 %
- Podiel robusty
- 20 %
- Potravinársky podnik
- Lavazza
- Obchodný názov
- nealkoholické nápoje
- Výrobca
- Model
- Caffè Crema Dolce 1 kg Kaffeebohnen
- Označenie množstva
- 80% Arabica, 20% Robusta
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 2743
- EAN kód
- 8000070027435
Hodí sa k tomu

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Trendyplants - Olivovník - Výška 190-210 cm - Obvod kmeňa 20-30 cm - Odolný - Záhradná rastlina - Veľkosť kvetináča Ø45cm - Olea Lorc
275,94 €
Predajca: Trendyplants

Whiskas Dry 3,8 kg - dospelý 1+ s kuracím mäsom
12,63 €/1kg
48,01 €
Predajca: e-zooo_com

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Bestron ABP602, Čierna, Obdĺžnikový, Platnička, 475 x 255 mm, 2000 W, 230 V
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusov, Taška
23,36 €/1kg
23,36 €
Predajca: CORWELL

Dallmayr Crema d'Oro intensa 1000g, 1 kg, Americano, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Taška
24,00 €/1kg
24,00 €
Predajca: Zyrafka

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Dallmayr 534945002 Káva Crema d'Oro - jemná a mäkká, 100% Arabica, 1 000 g
19,35 €/1kg
24,00 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,35 €
Predajca: Katomix

Farebný odpaľovač loptičiek pre mačky s 20 plstenými mačacími loptičkami, interaktívna hračka pre mačky, tichá hračka pre mačky v domácnosti
10,99 €
Predajca: odsellingaaa

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,89 €/1l
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips Viva Collection HR1832/00, Čierna, LED, 1 L, 0,5 L, 5,5 cm, 0,8 m
85,44 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsula, Senseo, 16 kusov
40,45 €/1kg
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dallmayr Crema Prodomo | celé zrná | 1000g
19,63 €/1kg
25,16 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,63 €
Predajca: Katomix

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg
26,77 €/1kg
31,18 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro

Inteligentná obruč Hula Hoop nastaviteľná na tréning, fitness tréner brucha - SPINSLIM Pink
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Naparovacia žehlička Philips 5000 Series DST5030/20
51,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

100 červených vianočných ozdôb Vianočné ozdoby na stromček Vianočné ozdoby na stromček červené
50,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vysávač na pranie Kanwod, prací vysávač Superwash 1400 W, vysávač na koberce a čalúnený nábytok, na mokré a suché vysávanie kobercov
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Dámske kabelky Tašky cez rameno, Dámske štýlovéPolyuretándizajnové tašky cez rameno Crossbody kabelka Darček ku Dňu matiek
36,39 €
Predajca: odsellingaaa

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
34,71 €/1kg
34,71 €
Predajca: somnia24

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm
26,77 €/1kg
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
69,44 €/1l
124,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkovej kávy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,75 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,31 €
Predajca: Caffarro
20,31 €/1kg

Dallmayr prodomo in ganzen Bohnen Spitzenkaffee 500g 12er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
204,34 €
Predajca: AllYouNeed

Mövenpick Espresso ganze Bohnen Arabica Robusta 1000g 4er Pack
160,85 €
Predajca: AllYouNeed

Kávové zrná z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvo pražené, Tommy Cafe
59,99 €
Predajca: SuperMerchant

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
40,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
37,04 €/1kg

Lavazza Caffè Crema Barista Delicato, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 6/10, 1 kusov, 231 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
35,25 €
Predajca: Caffarro
35,25 €/1kg

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 2 × 1 kg 100 % Arabica výhodné balenie 2 kg
32,90 €
Predajca: FonderhillSp
32,90 €/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle| Organická | Zrnková káva
29,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
29,95 €/1kg

Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 kusov, 170 mm, 300 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,40 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,96 €
Predajca: Caffarro
29,23 €/1kg

Mocambo Espresso ORGANIC AROMA 1000g Bohnen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
369,90 €/1kg

Aromatizované kávové zrná Talianske sviatky 250 g 100 % Arabica Čerstvo pražené
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
137,00 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Papierová taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
31,18 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 4 ks)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
82,36 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,55 €
Predajca: AllYouNeed
17,64 €/1kg

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,09 €
Predajca: Caffarro
22,09 €/1kg

Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
23,26 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,97 €
Predajca: Caffarro
19,97 €/1kg

Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Stredne pražená, Arabica, Robusta, Brazília, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
20,39 €
Predajca: Caffarro
20,39 €/1kg

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,39 €
Predajca: Caffarro
20,39 €/1kg

Swisso Kaffee Espresso 1 kg – intenzívna a aromatická zrnková káva
20,95 €
Predajca: FonderhillSp
20,95 €/1kg