Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g

7,99 €

39,95 € / 1kg

plus 8,99 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Čokoláda a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
1 157,37 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
62,45 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
65,25 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nutella v plastovom vedierku XL s praktickou rukoväťou na prenášanie 1350g
Nutella v plastovom vedierku XL s praktickou rukoväťou na prenášanie 1350g
34,38 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
54,26 €
-14%
46,41 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
45,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,11 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
28,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
8,67 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
213,33 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
12,80 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
18,20 €
Predajca: Anteros
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
49,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,21 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
27,42 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
5,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 10
3,28 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Niederegger Marcipánová torta Čierna lesná čerešňa obyčajná 185g
Niederegger Marcipánová torta Čierna lesná čerešňa obyčajná 185g
63,14 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
11,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kinder 4008400221021, 210 g, Mliečna čokoláda, 10 kusov, Glutén, 566 kcal, 2360 kJ
Kinder 4008400221021, 210 g, Mliečna čokoláda, 10 kusov, Glutén, 566 kcal, 2360 kJ
19,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
4,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
2,13 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Lindt Vegánsky slaný karamel s kúskami slaného karamelu 100g
Lindt Vegánsky slaný karamel s kúskami slaného karamelu 100g
61,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Raffaello čokoládová tyčinka s kokosom a mandľovým krémom 90g
Raffaello čokoládová tyčinka s kokosom a mandľovým krémom 90g
30,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kinder bueno White 6 samostatne balených oplátok s náplňou 132g
Kinder bueno White 6 samostatne balených oplátok s náplňou 132g
82,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,60 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Tony's Chocolonely - Čokoláda Tony Chocolonely Milk Hazelt Bar 180gr | kus 180 gramov
Tony's Chocolonely - Čokoláda Tony Chocolonely Milk Hazelt Bar 180gr | kus 180 gramov
52,44 €/1kg
9,44 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Kinder čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g

Plnené vajíčka z bielej čokolády s mliečnou náplňou (42,5 %) a jemne nasekanými lieskovými orieškami.



Ferrero Deutschland GmbH Hainer Weg 120 60599 Frankfurt nad Mohanom (D)


Zložky
Zloženie: (MAGMILKPULVER, kakaové maslo, cukor, maslový krém, emulgátor lecitíny (SOJA), vanilín), cukor, MAGMILKPULVER (13,5 %), palmový olej, HASELSKÉ ORECHY (5,8 %), maslový krém, glazúry: arabská guma, šelak, glukózový sirup, emulgátor lecitíny (SOJA), arómy.Celkový obsah mliečnych zložiek vo výrobku 36 %, celkový obsah kakaových zložiek vo výrobku 16,5 %.

Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 577,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 404,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 38,30 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 22,50 Sacharidy: 47,30 Sacharidy, z toho cukor: 47,20 Bielkoviny: 10,30 Soľ: 0,38

Popis predaja:
Vajíčka plnené bielou čokoládou s mliečnou náplňou (42,5 %) a jemne nasekanými lieskovými orieškami.

Pokyny na skladovanie a použitie:
Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Informácie pre alergikov:
Obsahuje: Mlieko a mliečne výrobky (vrátane laktózy), orechy a výrobky z orechov, sója a sójové výrobky

Odmietnutie zodpovednosti
Obal výrobku a súvisiace dokumenty môžu obsahovať informácie, ktoré sú dodatočné a/alebo odlišné od informácií uvedených na našej webovej stránke. Preto vám odporúčame, aby ste sa nespoliehali len na informácie uvedené na našej webovej lokalite, ale aby ste si pred použitím tovaru vždy pozorne prečítali etikety, upozornenia a pokyny s tovarom.



Ferrero Kinder Chocolate Bons White (200g vrecko)
Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Zloženie
SÓJOVÉ bôby a výrobky z nich; MLIEKO a výrobky z neho (vrátane LAKTÓZY); ORECHY, t. j. ALMONDY, rôzne ORECHY, PISTRY a výrobky z nich; LIESKY (Corylus avellana) a výrobky z nich
Výživové údaje
Kalorická hodnota v kJ 2404,000, kalorická hodnota v kcal 577,000, tuk v g 38,300, tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 22,500, sacharidy v g 47,300, sacharidy, z toho cukor v g 47,200, bielkoviny v g 10,300, soľ v g 0,38.g
Alergény
Sójové bôby a výrobky z nich
Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
Lieskové orechy a výrobky z nich
Môže obsahovať: Arašidy a výrobky z nich
Môže obsahovať: Vlašské orechy a výrobky z nich
Môže obsahovať: Kešu jadrá a výrobky z nich
Môže obsahovať: Pekanové orechy a výrobky z nich
Môže obsahovať: Para orechy a výrobky z nich
Môže obsahovať: Pistácie a výrobky z nich
Môže obsahovať: Makadamové orechy a výrobky z nich
Môže obsahovať: Queenslandské orechy a výrobky z nich
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
Ferrero Deutschland GmbH 60624 Frankfurt am Main GERMANY
Obchodný názov
Plnené vajíčka z bielej čokolády s mliečnou náplňou (42,5 %) a jemne nasekanými lieskovými orieškami.
Výrobca
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
6234
EAN kód
8000500289877

Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Zloženie
SÓJOVÉ bôby a výrobky z nich; MLIEKO a výrobky z neho (vrátane LAKTÓZY); ORECHY, t. j. ALMONDY, rôzne ORECHY, PISTRY a výrobky z nich; LIESKY (Corylus avellana) a výrobky z nich
Výživové údaje
Kalorická hodnota v kJ 2404,000, kalorická hodnota v kcal 577,000, tuk v g 38,300, tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 22,500, sacharidy v g 47,300, sacharidy, z toho cukor v g 47,200, bielkoviny v g 10,300, soľ v g 0,38.g
Alergény
Sójové bôby a výrobky z nich
Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
Lieskové orechy a výrobky z nich
Môže obsahovať: Arašidy a výrobky z nich
Môže obsahovať: Vlašské orechy a výrobky z nich
Môže obsahovať: Kešu jadrá a výrobky z nich
Môže obsahovať: Pekanové orechy a výrobky z nich
Môže obsahovať: Para orechy a výrobky z nich
Môže obsahovať: Pistácie a výrobky z nich
Môže obsahovať: Makadamové orechy a výrobky z nich
Môže obsahovať: Queenslandské orechy a výrobky z nich
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
Ferrero Deutschland GmbH 60624 Frankfurt am Main GERMANY
Obchodný názov
Plnené vajíčka z bielej čokolády s mliečnou náplňou (42,5 %) a jemne nasekanými lieskovými orieškami.
Výrobca
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
6234
EAN kód
8000500289877
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Oslavy Dávka 1,435 kg
Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 18
43,72 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 11
5,40 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 10
3,28 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
28,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
8,67 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
2,13 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
14,99 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
213,33 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
12,80 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
18,20 €
Predajca: Anteros
Obrázok produktu pre Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 30
24,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
52,61 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 16
9,47 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Niederegger Marcipánová torta Čierna lesná čerešňa obyčajná 185g
Niederegger Marcipánová torta Čierna lesná čerešňa obyčajná 185g
63,14 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
11,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
85,43 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
11,02 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
27,42 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
5,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Milka Adventný kalendár 18356 Čokoláda 200g
Milka Adventný kalendár 18356 Čokoláda 200g
96,80 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 8
19,36 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Schoko Bons, 200 g, Mliečna čokoláda, 1 kusov, Mlieko, Cocoa, Mlieko, CE
Ferrero Kinder Schoko Bons, 200 g, Mliečna čokoláda, 1 kusov, Mlieko, Cocoa, Mlieko, CE
27,50 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
5,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pokemon Sword & Shield SWSH02 Booster German (Hra s obchodnými kartami)
Pokemon Sword & Shield SWSH02 Booster German (Hra s obchodnými kartami)
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 18
40,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Adventný kalendár Toblerone 200g
Adventný kalendár Toblerone 200g
120,65 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
24,13 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 65
35,88 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
21,30 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové kapsuly, 8 kapsúl na 8 porcií, 112 g
Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové kapsuly, 8 kapsúl na 8 porcií, 112 g
70,25 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
11,31 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 3
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Obrázok produktu pre Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
76,72 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Deti 4008400280127 Detské čokoládové cukríky Čokoládové cukríky, BIG PACK 300 g
Deti 4008400280127 Detské čokoládové cukríky Čokoládové cukríky, BIG PACK 300 g
48,23 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
14,47 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre m&ms Crispy plnené chrumkavou ryžou v cukrovej miske 36g
m&ms Crispy plnené chrumkavou ryžou v cukrovej miske 36g
26,67 €/1kg
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
49,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,21 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Riegelein Mikuláš s mitrou a krížom v plnotučnom mlieku 140g
Riegelein Mikuláš s mitrou a krížom v plnotučnom mlieku 140g
59,93 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
8,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kinder bueno White 6 samostatne balených oplátok s náplňou 132g
Kinder bueno White 6 samostatne balených oplátok s náplňou 132g
82,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,60 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 5 hodnotení
Hodnotenie z 7. novembra 2020 na
Overený nákup
Nahlásiť
Všetko skvelé
Hodnotenie z 31. októbra 2020 na
Overený nákup
Nahlásiť
Čokoládové poukážky
Hodnotenie z 22. decembra 2022 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g
Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
101,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
40,46 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
103,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,20 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
42,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg
Obrázok produktu pre Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl
Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg
Obrázok produktu pre TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 90
9,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
29,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg
Obrázok produktu pre M&M's Peanut 800g
M&M's Peanut 800g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,59 €/1kg
Obrázok produktu pre Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g
Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg
Obrázok produktu pre XXL prémiová dubajská čokoláda l 200 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domáca l PONUKA!
XXL prémiová dubajská čokoláda l 200 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domáca l PONUKA!
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 116
29,99 €
-26%
22,07 €
Predajca: AllYouNeed
110,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!
Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 116
25,22 €
-14%
21,57 €
Predajca: AllYouNeed
215,70 €/1kg
Obrázok produktu pre Paalaeg čokoláda RED mliečna čokoláda 2x108g
Paalaeg čokoláda RED mliečna čokoláda 2x108g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
24,10 €
-14%
20,61 €
Predajca: AllYouNeed
95,42 €/1kg
Obrázok produktu pre Milka Bubbly čokoláda 95 g
Milka Bubbly čokoláda 95 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
17,52 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
175 200,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Alpia Pistaziencreme 100g
Alpia Pistaziencreme 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg