5,0



Na základe 2 hodnotení
JBL PROHARU 80 ml Čierne univerzálne lepidlo pre akvária, teráriá a jazierka
47,12 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,90 €-34%
441,43 € / 1m
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Iné príslušenstvo k akváriu a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Schego Pumpe M2K3468,12 €/1m
79,58 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Silikónová hadica do akvária 4/6 mm, 100 m0,28 €/1m
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TD_STONES

Ďalšie informácie o reklame
Aquael OXYPRO 150 - prevzdušňovač28,61 €/1m
57,21 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Lepidlo do akvárií, rýchloschnúce, tekuté, 50 g12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TD_STONES

Hobby Fix podvodné lepidlo, transparentné, kartuša, 80 ml
113,68 €/1m
28,05 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,01 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

JBL AquaSil 80ml - schwarz
523,75 €/1l
41,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Arboremedia

Silikónové lepidlo 120 ml, priehľadné, pre akvaristiku a teraristiku
108,25 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TD_STONES

Prísavka Dennerle čierna 2 ks
755,33 €/1m
11,33 €
Predajca: e-zooo_com

JBL Silikónový sprej JBL
497,60 €/1m
39,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,32 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Prísada do akvária Tetra 3 v 1 – probiotiká a vitamíny, 100 ml
159,90 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TD_STONES

Dekoračné prvky do akvárií
254,03 €/1m
31,50 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ELFEZONE

JBL AquaPad – špeciálna podložka pre akváriá a teráriá
51,42 €/1m
30,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

EHEIM Düsenrohr 2213
74,66 €/1m
21,65 €
Predajca: e-zooo_com

Silikónové lepidlo, cartridge, priehľadné, 310 ml
68,58 €/1l
34,72 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,26 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: everybuy_at

Prísavka na upevnenie akvária univerzálna 2 ks
8,67 €
Predajca: e-zooo_com

Sieťka pre akváriové rybičky Marina čierna 10x10x25 cm
28,60 €/1l
2,86 €
Predajca: STREFA

AquaForest K Boost 2 l
46,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

JBL ProSilent Aeras Micro S
201,56 €/1m
19,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

JBL CristalProfi m
336,02 €/1m
43,01 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ZOLUX Dekorácia vzduchovacia do akvária FĽAŠA 67x67x97mm, Z355578
15,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Popis produktu a údaje o produkte
Milovníci akvárií, terárií a jazierok potrebujú lepidlá na najrôznejšie aplikácie, ktoré sú predovšetkým netoxické pre zvieratá a rastliny. Na tento účel bolo vyvinuté univerzálne a rýchle lepidlo JBL ProHaru. Ak chcete zlepiť dekoračné materiály, musíte zabezpečiť, aby ste čo najlepšie odstránili existujúce biofilmy na materiáloch, pretože biofilmy (klzký povrch spôsobený baktériami) bránia trvalému zlepeniu. Suché, predtým nepoužívané materiály nemajú žiadne problematické biofilmy
Čierne univerzálne lepidlo pre akváriá, teráriá a jazierka
- Na lepenie dekorácií, diskov, technológií, netesností a všetkého ostatného
- Lepí nad vodou aj pod vodou. Netoxické pre zvieratá a rastliny
- Lepí sklo, kov (hliník), drevo, plasty (okrem PE, PP), minerálne materiály atď
- Lepí aj machy a paprade na dekorácie
- 80 ml čierneho univerzálneho lepidla v uzatvárateľnej tube
- Dĺžka
- 0.07 m
- Objem
- 80 ml
- Počet kusov
- 80
- EAN kód
- 4014162613974
- Číslo od výrobcu
- 6139700
- Výrobca
- JBL Aquaristik
- Dĺžka
- 0.07 m
- Objem
- 80 ml
- Počet kusov
- 80
- EAN kód
- 4014162613974
- Číslo od výrobcu
- 6139700
- Výrobca
- JBL Aquaristik
Hodí sa k tomu

EXO TERRA visiac plant Fikus 45cm Exo terra
15,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dehner Aqua akvarijný štrk, veľkosť zrna 2 - 4 mm, 5 kg, čierny
78,68 €/1m
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Elektrická vzduchová pumpa Vzduchový matrac 3 vzduchové trysky Prenosná elektrická pumpa 2 v 1 Nafúknite vyprázdnite kompresor Matrac Pohovka Bazén Plávajúci kruh Kempovanie 230V Retoo
61,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nobleza – Nano akvárium s LED osvetlením a filtračným systémom, tropické akváriá, 7 litrov, biele
106,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Akvárium Aquascaping Kit 5 v 1 Súpravy nástrojov z nehrdzavejúcej ocele pre akváriové rastliny Kliešte Nožnice Špachtle
25,10 €
Predajca: odsellingaaa

Vodné ozdoby "Korene" 15,0 x 8,0 x 17,5 cm
197,87 €/1m
29,68 €
Predajca: e-zooo_com

48 cm LED akvarijná lampa, osvetlenie pod vodou, stmievateľné, 3 režimy osvetlenia s časovačom
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Relaxdays Dekoračné skaly do akvária, prírodný vzhľad, japonská dekorácia, úkryt, príslušenstvo do akvária 17 x 23,5 cm, čierno-zelené
740,82 €/1m
62,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Elektrický čistič štrku do akvária, vysávač, čerpadlo na preplachovanie piesku
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

Terárium pre plazy D40-015V02, kŕmidlo pre plazy, sklo, s teplomerom, box pre plazy, 50 x 30 x 35 cm
104,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Dehner Aqua akvarijný piesok, zrnitosť 0,4 - 1,2 mm, 5 kg, čierny
78,68 €/1m
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nová kompletná sada akvária Tetra Starter Line 54 l s LED osvetlením čierna
136,86 €
-19,04 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
117,82 €
Predajca: Eoshop

vidaXL Akváriové filtračné čerpadlo s aktívnym uhlím 600 l/h
17,07 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: thetopmark

Ferrarium nematódy proti slimákom na 20m²
21,65 €
Predajca: Ferrarium

Akvarium 300 litrov, čierna farba, s podstavbou. Rozmery: 143,5 cm x 39 cm x 120,5 cm
1 011,98 €
Predajca: MonsterShop

JBL AquaSil 80ml - schwarz
523,75 €/1l
41,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Arboremedia

Pozadie do akvária Juwel STR 600
35,73 €
Predajca: STREFA

SunSun JP-092 Vnútorný filter akvárium s čerpadlom 250 l/h 3W Rohový filter S pre malé akvárium do 40 l
10,49 €
Predajca: WilTec

EXO TERRA Faunarium-Terrarium Mini (18x11,6x14,5cm) Exo terra
5,65 €
Predajca: STREFA

Trixie 76142
24,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SunSun HW-603B akváriový vonkajší filter 400 l/h s 3 filtračnými hubkami a 1 filtračným rúnom, filtračným médiom, filtračným čerpadlom
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Ergonomická herná stolička - bedrový vankúš + opierka hlavy - nastaviteľná výška - čierna a biela
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

Hagen EX Light Clip; PT2223
22,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mopani koreň veľkosť "S" 10cm - 20cm / akvárium drevo akvaristická dekorácia krevety rastliny terárium plazy
30,50 €/1m
6,10 €
Predajca: Partygeschenke24

SunSun CUP-807 Akváriový vnútorný filter 700 l/h 4v1 filter s čerpadlom pre akvárium, UVC čističom a kyslíkovou trubicou, s filtračnou špongiou a biokrúžkami
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

vidaXL Stojan na akvárium biely 80x35x60 cm Materiál drevo
65,09 €/1m
52,07 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

300L akvárium kompletná sada so základnou skriňou - biela
1 011,98 €
Predajca: MonsterShop

Relaxdays Dekoračný kameň do akvária, prírodný vzhľad, dekoratívny, úkryt, skalná jaskyňa, príslušenstvo do akvária, VxŠ 8,5x17 cm, čierno-zelený
344,33 €/1m
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Hobby Fix podvodné lepidlo, transparentné, kartuša, 80 ml
113,68 €/1m
28,05 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,01 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Steinborg Mini rúra 3 v 1 s grilovacím roštom | 20 litrov | Rúra na pizzu | Rúra s konvekciou | 1300 W
69,90 €
Predajca: Enstore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 80
Hodnotenie z 10. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 80
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

70W, 20L, ohrev a chladenie akvária, elektronický polovodičový chladič akvária, ohrievač akvária, LCD displej, tichý digitálny chladiaci a ohrievací systém pre akvária, malé chladenie, zariadenie na chladenie vody pre akváriá



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
152,79 €
Predajca: PrimePick
1 328,61 €/1m

PawHut 41-litrové sklenené akvárium s filtračným systémom, LED osvetlením a vodnou pumpou, biele



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
120,90 €
Predajca: AOSOM-DE
251,88 €/1m

72 W chladič vody pre akvária, akvárium, chladič, 3 l/min, 30-35 dB, tichý chladiaci systém s konštantnou teplotou



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
167,99 €
Predajca: Ladenza

Filtračný materiál zeolit 4–8 mm, adsorbujúci amoniak, 25 kg
51,99 €
Predajca: TD_STONES
1,58 €/1l

Schego Pumpe M2K3 electronic 12 V



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
128,10 €
Predajca: e-zooo_com

Schego Pumpe M2K3



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,58 €
Predajca: e-zooo_com
468,12 €/1m

Nature LED 1200 mm, 23 W
84,70 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: e-zooo_com
70,58 €/1m

Hladinová sonda z nehrdzavejúcej ocele v PVC puzdre pre regulátor hladiny vody SSE-10 TENSE
4,92 €
Predajca: Pelek

Silikónová hadica do akvária 4/6 mm, 100 m
27,99 €
Predajca: TD_STONES
0,28 €/1m

Jeu de clapets pour Trigon 350 (3 pièces)
72,10 €
Predajca: e-zooo_com

thermocontrol e150
61,22 €
Predajca: e-zooo_com
144,05 €/1m

Akváriové UV svetlo - ultrafialová lampa na čistenie akvárií a rybníkov, 220 V (zástrčka EÚ, 3 W)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
17,00 €
Predajca: Zanjo24

Kryt filtra Juwel Stone Clay 55,5x18,6 cm
56,39 €
Predajca: e-zooo_com
101,60 €/1m

Aquael OXYPRO 150 - prevzdušňovač
57,21 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: e-zooo_com
28,61 €/1m

Biely piesok Malawi 0,5-1mm 16kg - 0,5-1 mm, 16 kg od TD STONES | Ideálny akvarijný štrk a substrát na dno pre ryby, krevety a aquascaping, zaručuje optimálne podmienky a rast



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
18,99 €
Predajca: TD_STONES

Vzduchovací motorček Schego Ideal 150 l/hod



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
47,44 €
Predajca: e-zooo_com
364,92 €/1m

Zoolek Aquaclar Pond Plus Pond 5L na čistotu zakalenej vody



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
43,99 €
Predajca: SuperMerchant

SunSun HXS-03 Automatický čistič štrku s čerpadlom



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
Predajca: SuperMerchant

Ohrievač do akvária 50 W s termostatom, 20–80 l
12,99 €
Predajca: TD_STONES
15,10 €/1m

Tester vody TDS, EC, teplota, prenosný, LCD
10,99 €
Predajca: TD_STONES