5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Športový dezodorant Degree pre mužov 76 g91,97 €/1l
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml606,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Code for Men Deostick 75ml430,93 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès H24 deospray pre mužov 150 ml167 000,00 €/1kg
33,40 €
Predajca: PerfumTraders

Adidas Ice Dive Dezodorant, 150ml
24 100,00 €/1kg
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Adidas Victory League Osviežujúci dezodorant v spreji, 75 ml
174,00 €/1l
13,05 €
Predajca: LAVONIO

Adidas Ice Dive odświeżający Dezodorant z atomizerem dla mężczyzn, 75 ml
31 692,31 €/1kg
4,12 €
Predajca: Katomix

Adidas Goal 150 ml sprejový dezodorant
31,33 €/1l
5,19 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,70 €
Predajca: Megasam24PL

Adidas After Sport Deo telový sprej
27,13 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Adidas Ice Dive DEO Spray 150 ml M
39,40 €/1l
5,91 €
Predajca: T3S_Shop

Deo Axe Dark Temptation 6 x 150ml Deospray Deodorant Bodyspray Herren
406,33 €/1l
66,95 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
199,47 €/1l
14,96 €
Predajca: PerfumTraders

Adidas Muži, Champions Dezodorant, 150 ml.
34,73 €/1l
5,21 €
Predajca: Katomix

Dezodorant v spreji 75ml
191,73 €/1l
14,38 €
Predajca: PerfumTraders

Adidas Ženy, Deodorant s rozprašovačom, ovocná rytmika, 75 ml
75 666,67 €/1kg
6,81 €
Predajca: Katomix

Reebok Muži, Chladivý Telo Deodorant, 150 ml
82,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Adidas Victory League Dezodorant w sprayu 75 ml
54,00 €/1l
6,27 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,05 €
Predajca: MANADA

Adidas sa na neho pripraví Roll-on
121,60 €/1l
6,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacoste L'Homme dezodorant v spreji 150ml
248,90 €/1kg
24,89 €
Predajca: somnia24

Moschino Uomo Parfumovaný dezodorant v spreji 75ml
336,93 €/1l
25,27 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Cíťte sa svieži a sebavedomí! Kúpte si Adidas Active Bodies teraz a užite si aktívny deň bez starostí!
Športová značka výrobkov starostlivosti o telo pre ženy a mužov, ktorá poskytuje najlepšiu a najkomplexnejšiu ochranu po celý deň, každý deň a v každej situácii. Ak je šport vašou vášňou, láskou alebo celým životom, výrobky adidas BODYCARE vám otvoria nové možnosti! BE READY adidas ACTIVE BODIES je 75 ml prírodný dezodorant v spreji pre mužov, určený pre fyzicky aktívnych, športovo založených mužov, ktorí neradi sedia na mieste. Ak si chcete užívať každý deň a vyťažiť zo života maximum, tento dezodorant v prírodnom spreji vás určite osloví. Jedinečná vôňa pozostávajúca zo šťavnatej mandarínky, aromatického rozmarínu, ako aj santalového dreva, vetiveru, pačuli, ambry, dubového machu a kolínskych akordov je ideálna pre mužov, ktorí sa usilujú o úspech a chcú prostredníctvom vône ovplyvniť úspech u žien.
Nóty vône:
Nóta hlavy: rozmarín, mandarínka
Nóta srdca: rozmarín, mandarínka
Nóta srdca: mandarínka, mandarínka
Nóta srdca: mandarínka, mandarínka
: pačuli, haitský vetiver, santalové drevo
Základná nóta: dubový mach, ambra
Adidas Active Bodies je svieža a ovocná kompozícia pre mužov. Bežne sa označuje ako čierna adidas. Adidas Active Bodies je určená pre aktívnych, dynamických a športovo založených mužov, ktorí si užívajú život, dosahujú úspechy a sú úspešní u žien.
Poznámky k vôni:
- vrchné tóny: kolínsky akord doplnený rozmarínom a mandarínkou
- srdcová nóta: santalové drevo, pačuli, vetiver
- základ: ambra, dubový mach Adidas Active Bodies pánska klasika od Adidas
Adidas Active Bodies je aromatická, fougere vôňa pre všetkých športovo založených mužov. Vôňa obsahuje mnoho očarujúcich tónov. Otvára sa akordmi aldehydov, levandule, zelených tónov, rasce, citrónu a kasie. Srdce ukrýva santalové drevo, borovicu, ružu, fréziu a cédrové drevo. Vôňu uzatvára styrax, lišajník, pižmo, ambra, fazuľa tonka a lambdanum. Dezodorant vám zanechá pocit sviežosti za každých okolností.
Adidas Miesta pre telo pre mužov 75ml je osviežujúci a dynamický mužský parfum, ktorý dokonale doplní váš denný štýl. Tento exkluzívny vôňový zážitok od značky Adidas je určený pre moderného muža, ktorý túži po elegantnom a štýlovom dojme. / / S kombináciou sviežich citrusových tónov, jemných kvetinových nôt a drevitých tónov vytvára tento parfum nezameniteľnú vôňu, ktorá vyjadruje sebaisto a eleganciu. Jeho dlhotrvajúca vôňa dodáva pocit sviežosti a energie po celý deň. / / Adidas Miesta pre telo pre mužov 75ml je ideálnym doplnkom pre každodenné použitie a prinesie do vášho života nový a príťažlivý závan čerstvosti. Buďte pripravení na komplimenty a nechajte sa očariť týmto unikátnym mužským parfumom od Adidas.
Deospray Active Bodies od spoločnosti Adidas. Balenie, ktoré ste si vybrali, má objem 75 ml.
Dezodorant v spreji Adidas Active Bodies. Požadovaný výrobok obsahuje 75 ml.
Nové a
Hlava: aldehydy, citrón, kasia, levanduľa, rasca, zelené tóny, Srdce: céder, frézia, ruža, santalové drevo, Základ: ambra, dubový mach, fazule tonka, labdanum, pižmo, styrax
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Vodu, alkohol denat., parfum, citronelol, limonen, hexyl cinnamal, linalool, citral, geraniol, benzyl benzoate, šťava z ovocia.
- Výrobca
- Počet kusov
- 22
- EAN kód
- 3607341488855
- Číslo od výrobcu
- 135389
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Vodu, alkohol denat., parfum, citronelol, limonen, hexyl cinnamal, linalool, citral, geraniol, benzyl benzoate, šťava z ovocia.
- Výrobca
- Počet kusov
- 22
- EAN kód
- 3607341488855
- Číslo od výrobcu
- 135389
Bez signálneho slova
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Parfumovaná Toaletná Voda Adidas Active Bodies, 100 ml
232,80 €/1l
23,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

LED svetelné panely Hexa Bluetooth RGBIC hudobná synchronizácia šesťuholník nástenné svetlo ovládanie aplikácie pre osvetlenie párty hry DIY dekorácie, sada 6
45,69 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Vianočné osvetlenie 40 LED teplá biela na striebornom drôte 195 cm
4,97 €
Predajca: VISO

20M 200 LED rozprávkové svetlá teplá biela 8 svetelných režimov vodotesná strana záhrada vnútorná dekorácia vianočné svetlá
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Pokemon Shining Fates Elite Trainer Box
259,14 €
Predajca: BestCollect

vidaXL Vložené prestieradlo Jersey Black 140x200 cm Bavlna
19,70 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

TRESKO 22ks sada brzdových piestov Sada brzdových piestov Sada brzdových piestov Brzdový piest
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

DRULINE Stojace zrkadlo Zrkadlo na stenu Zrkadlo do šatníka Zrkadlo na celú dĺžku Zrkadlo do šatníka Zrkadlo do šatníka Dekorácia Závesné zrkadlo 115 cm x 30,5 cm x 4 cm Biela
53,99 €
Predajca: EDAXO_cz

Gourmetmaxx 4067522019701, Teplovzdušná fritéza, 2,3 L, 200 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
41,50 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Blumtal® prestieradlo 140x200 cm - Prestieradlo 140x200 z mikrovlákna - Oekotex -
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Sony PlayStation 5 – EA Sports FC 24 Bundle, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
1 889,61 €
Predajca: Technology-Germany

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
27,29 €/1m²
7,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Sony Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
962,08 €
Predajca: Shop-Mediarado

Ortopedický matrac zo studenej peny so 7 zónami | 140x200 H2 a H3 - optimálny zážitok zo spánku vďaka vynikajúcemu rozloženiu tlaku
134,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Adidas Ice Dive Dezodorant, 150ml
24 100,00 €/1kg
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Adidas Goal 150 ml sprejový dezodorant
31,33 €/1l
5,19 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,70 €
Predajca: Megasam24PL

Adidas Ice Dive odświeżający Dezodorant z atomizerem dla mężczyzn, 75 ml
31 692,31 €/1kg
4,12 €
Predajca: Katomix

Adidas Victory League Osviežujúci dezodorant v spreji, 75 ml
174,00 €/1l
13,05 €
Predajca: LAVONIO

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Adidas After Sport Deo telový sprej
27,13 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Adidas Ice Dive DEO Spray 150 ml M
39,40 €/1l
5,91 €
Predajca: T3S_Shop

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
30,65 €
Predajca: esol

Bazooka Prenosný Bluetooth reproduktor Boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 odolný voči striekajúcej vode/Rádio/microSD/Aux-In/USB/osvetlenie/port pre mikrofón
41,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Adidas, Dynamic Pulse, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
385,40 €/1l
19,27 €
Predajca: IdoBuy

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Čierna, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
61,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

BEAUTY FORMULAS Feminine Intimate Deodorant Deodorant pre intímnu hygienu 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
19,93 €/1l