5,0



Na základe 26 hodnotení
Sisley Izia, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Aldehyd, Bergamot, Ružové korenie, Angelica, Ruže, Jantár, Pižmo, Céder
71,47 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,28 €-8%
2 176,00 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Addict, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžový kvet, Jazmín, Vanilka2 060,20 €/1l
103,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Ateliers des Ors - Lune Féline EDP 100ml3 310,50 €/1l
331,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Soir d'Orient Woda perfumowana, 100ml1 899,30 €/1l
189,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Vetiver1 805,80 €/1l
92,61 €
-2,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
90,29 €
Predajca: PerfumTraders

Sisley Eau du Soir, Ženy, 50 ml, Jantár, Pačuli, Sprej
3 213,40 €/1l
160,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Sisley Izia La Nuit Woda perfumowana, 100ml
1 126,80 €/1l
112,68 €
Predajca: BRASTYGroup

Sisley Soir de Lune, Ženy, 100 ml, Sprej
2 375,30 €/1l
237,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Yves Saint Laurent Mon Paris Intensément parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 427,00 €/1l
72,81 €
Predajca: Glamperfeu

Jean P. Gaultier Scandal Gold parfumovaná voda pre ženy 80 ml
1 038,13 €/1l
83,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Prada Prada La Femme Intense Woda perfumowana, 35ml
1 988,00 €/1l
69,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sisley Eau Du Soir, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit, Mandarínka, Korenie, klinček, Kosatec, Jazmín, Konvalinka, Ruže, Syringa, Ylang-ylang, Jantár, cistus, Pižmo, Konárnik slivkový, Pačuli
2 551,67 €/1l
78,59 €
-2,04 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,55 €
Predajca: PerfumTraders

KENZO World, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Pivonka, Jazmín, Ambroxan
744,80 €/1l
57,11 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,86 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera 212 VIP, Ženy, 50 ml, Bergamot, marakuja, Passion Fruit & Bergamot, Gardénia, Rumunčina, Gardenia & Rum Accord
2 112,60 €/1l
105,63 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Sisley Sisley Soir de Lune, Woda perfumowana, 30ml
3 548,00 €/1l
106,44 €
Predajca: Parfumtoi

Nina Ricci Ricci Ricci, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Rebarbora, Ruže, Pačuli, Santalové drevo
720,20 €/1l
36,01 €
Predajca: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 003,80 €/1l
100,38 €
Predajca: Sykz

Roberto Cavalli JRC06003, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, Mandarínka, Jantár, Pižmo, Pačuli, ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE/PARFUM, WATER/EAU (AQUA), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL...
930,00 €/1l
27,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guerlain Black Perfecto By La Petite Robe Noire, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie
1 070,00 €/1l
53,50 €
Predajca: Glamperfeu

Sisley Soir D'Orient, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Šafrán, Ruže, Incense
2 333,80 €/1l
116,69 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Aldehyd, Bergamot, Ružové korenie
- Poznámky k srdcu vône:
- Angelica, Ruže
- Poznámky k základu vône:
- Jantár, Pižmo, Céder
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE (PARFUM), WATER/EAU (AQUA), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, TRIS (TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, YELLOW 5 (CI 19140), RED 4 (CI 14700), BLUE 1 (CI 42090), CITRONELLOL, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL, BENZYL SALICYLATE. IL#1A
Táto parfumovaná voda pre ženy od značky Sisley má kvetinovú aldehydovú vôňu. Tento parfém bol vydaný v roku 2017. Vrchné tóny tohto produktu sú aldehydy bieleho bergamotu a ružového korenia. Srdcovou nótou vône Sisley Izia je koreň ružového gélu. Kvetinové tóny tvoria pivonka, konvalinka a jazmín. Základné tóny tohto parfumu sú pižmo, céder a ambra.
Dámska parfumovaná voda
aldehydy,bergamot,ružové korenie
ruža, kvetinové tóny, angelika
jantár, céder, pižmo
Sisley Izia.
Parfumovaná voda pre ženy.
30 ml
Parfémovaná voda Izia od značky Sisley bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Privoňajte si k parfumovanej vode Sisley Izia, ktorá je jedinečná a očarujúca ako okvetný lístok čerstvo rozkvitnutej ruže. Práve voňavé tóny kvetov ruže tvoria hlavnú zložku tejto kvetinovej vône. Sisley Izia je moderná a multifunkčná vôňa, ktorá podčiarkne vašu jedinečnosť. Tóny kvetu ruže, ktoré sú ústredným prvkom parfumovanej vody Sisley Izia, dopĺňa jedinečné ružové korenie a biely bergamot. V srdci vône Sisley Izia bije lesný bolehlav. V samom závere vôňu prerušujú tóny ambry, ktoré v kombinácii s pižmom a cédrovým drevom dodávajú vôni hrejivú iskru. Nechajte sa okúzliť kvetinovou vôňou Sisley Izia, ktorú v roku 2017 vytvorila Amandine Clers-Marie.
ZLOŽKY: ALKOHOL (DENAT.), PARFUM/VOŇAVKA, AQUA/VODA/VODA, CITRONELLOL, ETYL SALICYLÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, TRIS(TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT, LIMONÉN, GERANIOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, LINALOOL, BENZYLSALICYLÁT, CITRAL, EUGENOL, BENZYLALKOHOL. IL#1A
Sisley Izia Edp Spray
Vynikajúci, ný
Sisley Izia Edp Spray 198530 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 30 ml
- Hmotnosť
- 0.23 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, VÔŇA (PARFUM), VODA/VODA (AQUA), ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT, DIETYLAMINOHYDROXYBENZOYLHEXYLBENZOÁT, TRIS (TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT, ŽLTÁ 5 (CI 19140), ČERVENÁ 4 (CI 14700) MODRÁ 1 (CI 42090), CITRONELLOL, LIMONÉN, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL, BENZYL SALICYLÁT.
- Výrobca
- Sisley Paris
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 3473311985309
- Číslo od výrobcu
- 198530
- Hmotnosť
- 0.23 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, VÔŇA (PARFUM), VODA/VODA (AQUA), ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT, DIETYLAMINOHYDROXYBENZOYLHEXYLBENZOÁT, TRIS (TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT, ŽLTÁ 5 (CI 19140), ČERVENÁ 4 (CI 14700) MODRÁ 1 (CI 42090), CITRONELLOL, LIMONÉN, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL, BENZYL SALICYLÁT.
- Výrobca
- Sisley Paris
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 3473311985309
- Číslo od výrobcu
- 198530
Hodí sa k tomu

3x ochranné sklo ( displej + fotoaparát ) pre Samsung Galaxy A52 / A52 5G ochrana displeja 9H pancierová fólia
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Vileda Looper Elektrický Rotačný Mop S Rozprašovačom 169835
156,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
22,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,20 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Sisley Izia, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Aldehyd, Bergamot, Ružové korenie, Angelica, Ruže, Jantár, Pižmo, Céder
1 906,00 €/1l
95,30 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
310,00 €/1l
18,60 €
Predajca: NutraBestBG

Sisley Izia, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Aldehyd, Bergamot, Ružové korenie, Angelica, Ruže, Jantár, Céder, Pižmo
1 367,90 €/1l
136,79 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,70 €/1l
38,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
238,90 €/1l
23,89 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Trussardi Delicate Rose, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bambusové listy, Kumkvat, Yuzu, Jablko, Jazmín, Lotus, Ruže, Céder, Pižmo, Santalové drevo, Drevo
394,80 €/1l
40,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,48 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi - Cassiopea Extrait de Parfum 100ml
1 418,80 €/1l
145,67 €
-3,79 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
141,88 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
328,00 €/1l
32,80 €
Predajca: Glamperfeu

Ajmal - Cerise EDP 75ml
405,87 €/1l
30,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lalique de Lalique Parfémovaná voda, 100ml
286,30 €/1l
28,63 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Reve d'Infini parfémovaná voda pre ženy 100 ml
407,50 €/1l
40,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Dylan Purple Pour Femme Woda perfumowana, 30ml
1 506,67 €/1l
45,20 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin, Eclat d'Arpege, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
480,40 €/1l
24,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
376,90 €/1l
37,69 €
Predajca: Sykz

Tiziana Terenzi Vele Perfum, 100ml
1 454,00 €/1l
145,40 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Rasasi Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui parfémovaná voda pre mužov 50 ml
703,20 €/1l
35,16 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Niche Emarati Khalid EDP 80 ml UNISEX
337,38 €/1l
28,24 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,99 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Al Noble Wazeer EDP 100ml
197,40 €/1l
19,74 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

Cartier La Panthere, toaletná voda, 50 ml, sprej
1 756,20 €/1l
87,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
262,57 €/1l
27,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sisley Izia La Nuit parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 523,00 €/1l
77,71 €
-2,02 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,69 €
Predajca: PerfumTraders

Salvador Dali, Christmas - Dalilight, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
509,00 €/1l
15,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
96% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
96%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchlo s darčekom
Objem 0,03 l
Dodanie bolo rýchle a namiesto parfumu bol k dispozícii aj krém. Určite to nerobia vždy, ale potešilo ma to. Skvelé!
Hodnotenie z 18. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vysokokvalitná parfumovaná voda
Objem 0,1 l
Intenzita vône, ktorá je v rovnováhe: nevytráca sa, ale stále nie je rušivá
Hodnotenie z 4. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Presne moja vôňa
Objem 0,03 l
Ak máte radi kvetinové letné vône, tento parfum si zamilujete
Hodnotenie z 6. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoduché a efektívne!
Objem 0,03 l
Všetko prebehlo veľmi dobre, od A po Z. Bravo
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherná vôňa
Objem 0,1 l
Krásna vôňa bez zápachu
Hodnotenie z 3. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sisley izia Eau de Parfum
Objem 0,1 l
Vôňa je skvelá! Rýchle dodanie Ďakujem
Hodnotenie z 3. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie
Objem 0,03 l
Perfektné
Hodnotenie z 27. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super cena
Objem 0,03 l
Rýchle dodanie a oveľa lacnejšie ako iné parfumérie, ďakujem veľmi pekne
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry - Hero EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
80,18 €
Predajca: PerfumTraders
801,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(103)Počet hodnotení: 103
43,17 €
Predajca: PerfumTraders
539,63 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1501)Počet hodnotení: 1501
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
275,73 €
Predajca: PerfumTraders
2 757,30 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(70)Počet hodnotení: 70
206,18 €
Predajca: PerfumTraders
2 061,80 €/1l