4,8



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
La Prairie Skin Caviar Liquid Lift12 203,00 €/1l
610,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
La Mer The Concentrate, Ženy, 30 ml10 807,00 €/1l
324,21 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior One Essential, Ženy, 50 ml2 467,00 €/1l
123,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Liftingové spevňujúce sérum1 344,94 €/1kg
316,06 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Clarins Hydra-Essentiel, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
1 564,33 €/1l
46,93 €
Predajca: VISO

Clarins Extra-Firming Phyto, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 880,00 €/1l
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Zestaw Clarins Double Serum Face 50ml + Double Serum Eye 20ml
292,80 €/1kg
146,40 €
Predajca: VISO

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Multi-Intenzívny koncentrát na omladzovanie dekoltu a krku, 75 ml
827,20 €/1l
62,04 €
Predajca: EasoMagno

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitilizing Supreme+ Plus Creme, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Proti starnutiu, 75 ml
973,33 €/1l
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
2 058,00 €/1l
61,74 €
Predajca: somnia24

Guerlain sérum Guerlain Skincare Abeille Royale Double R Advanced Serum
3 505,00 €/1l
105,15 €
Predajca: Denpoli-Venda

Christian Dior, Capture Youth, Anti-Wrinkle, Serum, For Face, 30 ml
2 655,00 €/1l
79,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rodial 5060725473836, Ženy, Univerzálna pleť, 10 ml
2 424,00 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

AHAVA ρRetinol Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
1 761,67 €/1l
52,85 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Elizabeth Arden 0085805574598, Ženy, Univerzálna pleť
2 752,50 €/1l
77,07 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Clarins V-Shaping Facial Lift, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 311,20 €/1l
65,56 €
Predajca: VISO

NIVEA Cellular Epigenetics, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
1 312,67 €/1l
49,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,38 €
Predajca: TR8

Sesderma SESGEN 32, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
1 414,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Pleťové sérum
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Vhodné pre:
- Ženy
- Starostlivosť o pleť:
- Proti starnutiu, Spevňujúce, Lesk, Vyhladenie
- Hodí sa pre typy pleti:
- Univerzálna pleť
- Vhodné pre všetky typy pleti:
- Áno
- Zloženie:
- AQUA/WATER/EAU. CETEARYL ISONONANOATE. GLYCERIN. ISONONYL ISONONANOATE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. PENTYLENE GLYCOL. PPG-3 MYRISTYL ETHER. ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER. DIPSACUS SYLVESTRIS EXTRACT. BUTYLENE GLYCOL. PARFUM/FRAGRANCE. PHENOXYETHANOL. PROPANEDIOL. TROMETHAMINE. SILYBUM MARIANUM SEED OIL. CARBOMER. TOCOPHERYL ACETATE. ESCIN. CHENOPODIUM QUINOA SEED EXTRACT. ETHYLHEXYLGLYCERIN. SQUALANE. AVENA SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT. THEOBROMA CACAO (COCOA) EXTRACT. BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER. LEONTOPODIUM ALPINUM EXTRACT. XANTHAN GUM. PERSEA SIMA (AVOCADO) OIL UNSAPONIFIABLES. CARAMEL. CURCUMA LONGA (TURMERIC) ROOT EXTRACT. SALICYLOYL PHYTOSPHINGOSINE. MUSA SAPIENTUM (BANANA) FRUIT EXTRACT. SALICORNIA HERBACEA EXTRACT. ACTINIDIA CHINENSIS (KIWI) FRUIT EXTRACT. KALANCHOE PINNATA LEAF EXTRACT. SODIUM BENZOATE. CITRIC ACID. MYROTHAMNUS FLABELLIFOLIA LEAF/STEM EXTRACT. DISODIUM EDTA. TOCOPHEROL. LYCIUM BARBARUM FRUIT EXTRACT. MALTODEXTRIN. ORTHOSIPHON STAMINEUS EXTRACT. HEDYCHIUM CORONARIUM ROOT EXTRACT. MANGIFERA INDICA (MANGO) LEAF EXTRACT. POTASSIUM SORBATE. PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE. JANIA RUBENS EXTRACT. ASCORBIC ACID. SODIUM CITRATE. ENGELHARDTIA CHRYSOLEPIS LEAF EXTRACT. CI 14700/RED 4. CALLICARPA JAPONICA FRUIT EXTRACT [V2925A]
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Sérum proti starnutiu
Clarins - Double Serum Complete Age Control Concentrate - Intenzívne omladzujúce sérum 30 ml Starostlivosť o pleť. Pre ženy.
Clarins Double Serum Complete Age Control 30ml
Clarins Double Serum Complete Age Control Concentrate 80025862 FRANKRIJK karton @ 1 stuk x 30 ml
Clarins Double Serum Complete Intensive Anti-Aging Treatment 30 ml
- Model
- Double Serum
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Informácie o zložkách nájdete na dodanom výrobku a/alebo na jeho obale. Odporúčame vždy skontrolovať informácie o zložkách priamo na výrobku.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3380810149661
- Číslo od výrobcu
- 80025862
- Model
- Double Serum
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Informácie o zložkách nájdete na dodanom výrobku a/alebo na jeho obale. Odporúčame vždy skontrolovať informácie o zložkách priamo na výrobku.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3380810149661
- Číslo od výrobcu
- 80025862
Hodí sa k tomu

Clarins - Double Eye Serum 20ml
83,15 €/1kg
83,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Strážca dverí 0-180 cm Strážca dverí pre psov Strážca detských schodov sťahovací, čierny
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
2 108,80 €/1l
105,44 €
Predajca: Denpoli-Venda

Clarins Double Serum Light Texture, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
2 058,20 €/1l
102,91 €
Predajca: Denpoli-Venda

Clarins Hydra-Essentiel, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
1 564,33 €/1l
46,93 €
Predajca: VISO

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Hop-Sport fasciálny valček s nopkami na chrbticu, nohy, chrbát - masážny valček na automasáž celého tela, penový valček - stredne tvrdý, HS-A033YG
13,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ

Jack Daniel's Single Barrel Select Tennessee Whiskey | 45 % obj. | 0,7 l
81,83 €/1l
57,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Clarins Rose Radiance Multi-Intensive, Denný a nočný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Tvár, Zjasnenie, Spevňujúce, regeneračné, Vyhladenie, 50 ml
1 582,20 €/1l
79,11 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Solárny font s LED osvetlením a batériou, solárna čerpadlo do rybníka, solárna vodná pumpa 10W, určené na vonkajšie použitie, vhodné do rybníka, záhrady alebo ako kŕmne miesto pre vtáky
37,99 €
Predajca: foreverspeed-eu

Xiaomi S20 EU čistiaci robot (čierny)
240,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AO-Projekt-GmbH

Clarins Multi-Active denný krém 50 ml
1 046,40 €/1l
52,32 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Relaxdays – krabička na tabletky s puzdrom, 7 dní, 4 priehradky, týždenná krabička na tabletky na cesty a na cestovanie, puzdro na tabletky, čierna
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Vodotesný chránič matraca 90x200 od Mister Sandman
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Sillar Elektrická mopová hlavica pre Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložiek a nádržka na vodu
41,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Merax čalúnená posteľ 140x200 cm s výškovo nastaviteľným čelom a 4 zásuvkami, funkčná posteľ zamatová látka manželská posteľ s lamelovým roštom pre dospelých a mládež
346,99 €
-31,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
315,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Matrac 7-zónový pružinový matrac DIAMOND 140x200 23cm Obojstranný matrac
167,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
2 542,67 €/1l
76,28 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Clarins Double Serum Light Texture, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
1 635,73 €/1l
122,68 €
Predajca: Parfumtoi

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Zestaw Clarins Double Serum Face 50ml + Double Serum Eye 20ml
292,80 €/1kg
146,40 €
Predajca: VISO

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
78% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
78%22% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
22%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Viditeľne zlepšený vzhľad pleti
Objem 0,03 lHmotnosť 1 kg
Super ľahký fluid. Rýchlo sa vstrebáva, nelepí. Vyhladzuje pleť. Dobrý pomer ceny a kvality!
Hodnotenie z 12. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá príprava, veľmi hospodárne
Objem 0,075 lHmotnosť 1 kg
Kúpil by som znova
Hodnotenie z 14. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Objem 0,075 lHmotnosť 1 kg
OK ako vždy
Hodnotenie z 15. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 lHmotnosť 1 kg
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 lHmotnosť 1 kg
Hodnotenie z 5. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 lHmotnosť 1 kg
Hodnotenie z 17. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Objem 0,03 lHmotnosť 1 kg
Hodnotenie z 15. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 lHmotnosť 1 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
4% od 2 ks
4% od 2 ks
Doprava zdarma

2% poukaz



Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks
2% od 2 ks
2% od 2 ks

POND'S Rejuveness krém proti vráskam 50g | Pleťový krém s kolagénom a AHA kyselinami
7,99 €
Predajca: Lemonbite
159,80 €/1l

Juvena Juvenance Epigen sérum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,75 €
Predajca: PerfumTraders
1 725,00 €/1l

TimeWise Repair Volu-Firm basic set



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
197,76 €
Predajca: lithuaniashop
659,20 €/1l

Dr. Hauschka Regenerujące serum do twarzy na noc, 20ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,76 €
Predajca: PerfumTraders
958 666,69 €/1kg

Sisley Supremÿa At Night, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti vráskam, Svietiace, regeneračné, Vyhladenie, 50 ml
434,71 €
Predajca: PerfumTraders
8 694,20 €/1l

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, Výživný, Pučanie, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
99,99 €
Predajca: Uniqstone
1 999,80 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Volu-Firm repair Advanced Lifting Serum Liftingové sérum 29 ml
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
2 695,52 €/1l

Čistiaca pleťová pena TRUE TURMERIC
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
620,00 €/1l

POND'S | Rejuveness - krém proti vráskam - krém na tvár - s AHA kyselinami a kolagénom - 200 g
18,99 €
Predajca: Lemonbite
94,95 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter krém proti výrazným vráskam 15ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
60,66 €
Predajca: lithuaniashop
4 044,00 €/1l

Dior Capture Totale Le Serum 50ml
178,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 579,00 €/1l

Valmont V-Firm liftingové sérum s intenzivním účinkem pro zralou pleť 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
217,15 €
Predajca: PerfumTraders
7 238,33 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair sérum na korekciu vrások



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
137,02 €
Predajca: PerfumTraders
1 370,20 €/1l

ARTHROVIA - Kĺbová masť



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,99 €
Predajca: WR-Products
51 990,00 €/1l

Remonex – Krém na starostlivosť o kĺby a pre každodenné pohodlie – 50 ml
35,34 €
Predajca: MyPremiumShop
706,80 €/1l

Sisley Double Tenseur Instant & Long-term, Ženy, 30 ml, Normálna pleť, Hydratačný, Flakón s pumpičkou
118,17 €
Predajca: PerfumTraders
3 939,00 €/1l

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Ženy, 75 ml, Krém, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti únave, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(32)Počet hodnotení: 32
117,16 €
Predajca: PerfumTraders
1 562,13 €/1l

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR
220,00 €/1l

Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair sérum 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
115,71 €
Predajca: PerfumTraders
2 314,20 €/1l