5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Proraso darčeková sada Vintage Selection Beard Care Sensitive Kit 100 ml + 100 ml + 150 ml
20,66 €
20 660,00 € / 1kg
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Darčekové sady pre starostlivosť o telo a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Brut | Voda po holení 147 ml115,58 €/1l
16,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Sauvage After Shave Balsam 100ml644,40 €/1l
64,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml353 499,99 €/1kg
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Balzam na holenie, 100 ml626,20 €/1l
62,62 €
Predajca: PerfumTraders

Proraso darčeková sada Refreshing Metal Box Beard Care 200 ml + 100 ml + 30 ml
28,77 €/1kg
28,77 €
Predajca: Glamperfeu

Proraso darčeková sada Vintage Selection Beard Care Nourishing Kit 100 ml + 100 ml + 150 ml
18,30 €/1kg
18,30 €
Predajca: BRASTYGroup

Proraso Osvežujúci balzam po holení, 400 ml
44 280,00 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml
48,64 €/1kg
16,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Balzam na holenie FOR MEN 100 ml
27,65 €
Predajca: somnia24

Nivea - After Shave Balm 100 ml 100ml
14,98 €/1kg
14,98 €
Predajca: Zeitburg

Versace Eros balzám po holení pre mužov 100 ml
325,70 €/1l
32,57 €
Predajca: BRASTYGroup

Wilkinson Sensitive voda po holení 100 ml - voda po holení
66,70 €/1l
6,67 €
Predajca: pronepo

Proraso 8004395001064, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml
83,20 €/1l
8,32 €
Predajca: Glamperfeu

Versace - Versace Pour Homme After Shave 100ml
404,40 €/1l
40,44 €
Predajca: PerfumTraders

LEA Sensitive balzam po holení 125 ml bez obsahu alkoholu
94,00 €/1l
11,75 €
Predajca: somnia24

NISHMAN After Shave Cologne 400 ml - 12 kusov
17,20 €/1l
6,88 €
Predajca: barberkosmetik

Versace - Dylan Blue After Shave 100ml
47,59 €/1kg
47,59 €
Predajca: somnia24

Balzam po holení Mr. A The Balm I.c.o.n. (100 ml)
434,30 €/1l
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

Reuzel - Wood & Spice Aftershave - Aftershave 100ml
65,00 €/1l
6,50 €
Predajca: MAGUHAAR
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ProrasoVintage Selection Toccasana | Súprava na holenie pre mužov s citlivou pokožkou
Proraso Vintage Selection Toccasana je elegantná a praktická súprava na holenie pre mužov. Výrobky sú k dispozícii v jemnej verzii špeciálne vyvinutej pre citlivú pleť. Ideálny darček pre každého mužského predstaviteľa.Súprava ProrasoVintage Selection Toccasana obsahuje: - krém na pred holením pre citlivú pleť 100 ml - krém na holenie pre citlivú pleť 150 ml - balzam po holení pre citlivú pleť 100 ml Balenie súpravy vo vintage štýle ocenia muži, ktorí vyhľadávajú kozmetické výrobky starej školy. Kozmetické výrobky radu Proraso Sensitive sú tradičné talianske receptúry s výnimočnou jemnosťou, vyvinuté na optimalizáciu starostlivosti o citlivú mužskú pleť pred holením a po ňom. Výrobky sú obohatené o extrakt zo zeleného čaju a ovsa, ktorý okamžite upokojuje pokožku, zmierňuje podráždenie a zanecháva príjemný pocit hebkosti a jemnosti.Proraso je talianska značka profesionálnych výrobkov pre mužov. Za viac ako 70 rokov pôsobenia na talianskom trhu sa tieto výrobky stali kultovými produktmi na starostlivosť o bradu. Krémy a peny na holenie, kolínske vody, oleje na bradu a doplnky značky Proraso sú dokonale prispôsobené potrebám moderného muža. Elegantné, na úrovni, účinné a elegantné - to všetko charakterizuje tieto kultové výrobky zo slnečného Talianska.
Krém pred holením:
- Krém naneste na vlhkú pokožku tváre,
- Krúživými pohybmi jemne vmasírujte,
- Neoplachujte,
- Pokračujte v holení s krémom alebo maslom.
Krém na holenie:
- Na navlhčenú štetku naneste malé množstvo výrobku,
- Krúživými pohybmi rovnomerne rozotrite mydlo po brade,
- Začnite sa holiť.
Balzam po holení:
- Naneste výrobok na tvár a jemne masírujte, kým sa nevstrebe.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Proraso sa radí pod holenie pokožky, epilácia, depilácia a bol vytvorený špeciálne pre mužov. Toto balenie obsahuje vámi vybraného produktu.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Tento výrobok značky Proraso je zaradený do kategórie holenie pokožky, odstraňovanie chĺpkov, depilácia a bol vytvorený špeciálne pre mužov. Toto balenie obsahuje výrobok podľa vášho výberu. Starostlivosť o pleť je opäť o krok jednoduchšia!
Proraso Toccasana Sada 4 kusov
Proraso Vintage Selection Toccasana je elegantná a praktická súprava na holenie pre mužov. Výrobky sú k dispozícii v jemnej verzii špeciálne vyvinutej pre citlivú pleť. Ideálny darček pre každého mužského predstaviteľa.Súprava ProrasoVintage Selection Toccasana obsahuje: - krém na pred holením pre citlivú pleť 100 ml - krém na holenie pre citlivú pleť 150 ml - balzam po holení pre citlivú pleť 100 ml Balenie súpravy vo vintage štýle ocenia muži, ktorí vyhľadávajú kozmetické výrobky starej školy. Kozmetické výrobky radu Proraso Sensitive sú tradičné talianske receptúry s výnimočnou jemnosťou, vyvinuté na optimalizáciu starostlivosti o citlivú mužskú pleť pred holením a po ňom. Výrobky sú obohatené o extrakt zo zeleného čaju a ovsa, ktorý okamžite upokojuje pokožku, zmierňuje podráždenie a zanecháva príjemný pocit hebkosti a jemnosti.Proraso je talianska značka profesionálnych výrobkov pre mužov. Za viac ako 70 rokov pôsobenia na talianskom trhu sa tieto výrobky stali kultovými produktmi na starostlivosť o bradu. Krémy a peny na holenie, kolínske vody, oleje na bradu a doplnky značky Proraso sú dokonale prispôsobené potrebám moderného muža. Elegantné, na úrovni, účinné a elegantné - to všetko charakterizuje tieto kultové výrobky zo slnečného Talianska.
Krém pred holením:
- Krém naneste na vlhkú pokožku tváre,
- Krúživými pohybmi jemne vmasírujte,
- Neoplachujte,
- Pokračujte v holení s krémom alebo maslom.
Krém na holenie:
- Na navlhčenú štetku naneste malé množstvo výrobku,
- Krúživými pohybmi rovnomerne rozotrite mydlo po brade,
- Začnite sa holiť.
Balzam po holení:
- Naneste výrobok na tvár a jemne masírujte, kým sa nevstrebe.
Darčeková súprava Proraso Sensitive so starostlivosťou o bradu zo zeleného čaju a ovsa v retro plechovej škatuľke
Sada obsahuje krém pred holením + krém na holenie + balzam po holení
Krém pred holením 100 ml
Krém pred holením Sensitive značky Proraso je ideálny na zabezpečenie bezpečného a účinného holenia pre citlivé typy pleti. Chráni pokožku ako neviditeľný štít a uľahčuje hladké oholenie bez podráždenia pokožky. Zelený čaj je prírodný antioxidant bohatý na polyfenoly a minerály. Výťažok z tymiánu je prírodný antibakteriálny prostriedok, ktorý zabraňuje podráždeniu po holení.
Použitie: Na prípravu naneste krém pred holením na miesta, ktoré sa majú oholiť, a vmasírujte ho. Potom použite krém na holenie alebo mydlo na holenie ako zvyčajne. Ako prípravok po holení naneste malé množstvo na oholenú pokožku a vmasírujte.
Krém na holenie 100 ml
Tento krém na holenie je vhodný najmä pre mužov s citlivou pleťou. Obsahuje zelený čaj, ktorý hydratuje a upokojuje pokožku. Životne dôležité látky, vitamíny a minerály zabezpečujú, že pleť zostane po holení pružná a vyživená.
Použitie: Na navlhčenú štetku na holenie naneste približne 2 cm dlhý prúžok a vo vhodnej miske alebo priamo na tvári vyšľahajte do krémovej peny. Po aplikácii nechajte pôsobiť približne 2 minúty a potom sa začnite holiť ako zvyčajne.
Balzam po holení 100 ml
Upokojujúci balzam po holení a hydratačný denný krém v jednom. Bez alkoholu. Jeho špeciálne zložky ako medovka, zelený čaj, výťažky z tymiánu, eukalyptu a minerály regenerujú pokožku a zabraňujú vzniku zápalov. Tento balzam je nemastný a rýchlo sa vstrebáva. Uzatvára póry a chráni pokožku pred voľnými radikálmi.
Použitie: Naneste na tvár a krk a jemne vmasírujte. Môže sa používať priamo po holení ako balzam po holení alebo ako hydratačný krém.
Súprava Proraso White Vintage Toccasana pozostáva z:
- Proraso White Pre-Shave Cream 100ml - krém na predholenie Proraso pre obzvlášť citlivú pleť. Krém sa používa pred holením, osviežuje pokožku a zjemňuje fúzy, takže holenie je mimoriadne pohodlné a bez podráždenia.
- Proraso White Shaving Cream 150ml - Starostlivo vyvinuté zložky špeciálne pre citlivú pokožku poskytujú ľahko rozotierateľnú penu, zatiaľ čo ovos obsiahnutý v kréme upokojuje, zjemňuje a hydratuje pokožku.
- Proraso White Balzam po holení 100 ml - Balzam účinne upokojuje podráždenie spôsobené holením a hydratuje pokožku. Kozmetický prípravok urýchľuje hojenie pokožky a zabraňuje vzniku zápalov. Zloženie balzamu po holení obsahuje prírodné látky, ktoré majú regeneračný a antiseptický účinok.
Sada obsahuje:Krém pred holením 100 mlKrém na holenie White pre citlivú pleť White (krém na holenie) 150 mlBalzam po holení pre citlivú pleť so zeleným čajom White (balzam po holení) 100 mlRozmery balenia: 21,5 x 23 x 7,7 cm. Taliansku.
Proraso VIntage Toccsana sada na holenie
Chceli by ste mať doma rad vysokokvalitných kozmetických výrobkov? Potom si nenechajte ujsť súpravu na holenie Proraso VIntage Toccsana!
- Typ: Súprava/sada
- Obsahuje:
- Vodička po holení
- Upokojujúci krém
- Mydlo
Súprava na starostlivosť o pánske fúzy
Porraso Estuche Regalo Vintage Toccsana
Zažite autentické holenie so sadou na holenie talianskej značky Proraso. V štýlovej plechovej kazete nájdete základné produkty, ktoré na holenie potrebujete. Produkty Vás potešia svojou príjemnou vôňou bylinkového čaju a ovsa. Produkty majú upokojujúci účinok.
Sada obsahuje:
- Osviežujúci krém na holenie 150ml
- Osviežujúci krém pred/po holení 100ml
- Osviežujúci balzam po holení 100ml
Vôňa: jemná vôňa bylinkového čaju a ovsa
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Proraso sa radí pod holenie pokožky, epilácia, depilácia a bol vytvorený špeciálne pre mužov. Toto balenie obsahuje vámi vybraného produktu.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Tento výrobok značky Proraso je zaradený do kategórie holenie pokožky, odstraňovanie chĺpkov, depilácia a bol vytvorený špeciálne pre mužov. Toto balenie obsahuje výrobok podľa vášho výberu. Starostlivosť o pleť je opäť o krok jednoduchšia!
Proraso Toccasana Sada 4 kusov
- Materiálové zloženie
- 50% bavlna
- Farba
- Krémová
- Vzor
- Retro
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 350 ml
- Zloženie
- Neznáme
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 8004395003600
- Číslo od výrobcu
- 202701
- Materiálové zloženie
- 50% bavlna
- Farba
- Krémová
- Vzor
- Retro
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 350 ml
- Zloženie
- Neznáme
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 8004395003600
- Číslo od výrobcu
- 202701
Hodí sa k tomu

Proraso darčeková sada Refreshing Metal Box Beard Care 200 ml + 100 ml + 30 ml
28,77 €/1kg
28,77 €
Predajca: Glamperfeu

Proraso Aftershave Balm, Balzam po holení, Univerzálne, 100 ml, Upokojujúce, Osviežujúce, Zelený čaj, Ovsené vločky
89,90 €/1l
8,99 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Proraso Mydło do golenia, 150 ml
25 166,67 €/1kg
4,53 €
Predajca: NutraBestBG

Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml
24 611,11 €/1kg
4,43 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mydlo na holenie, Muži, Univerzálna pleť, 150 ml, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Hrniec
29,53 €/1l
4,43 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso Lotion Refreshing, Voda po holení, Univerzálna pleť, 400 ml, Osviežujúce, Tónovanie, Fľaša, Eukalyptus, Mentol
71,60 €/1l
28,64 €
Predajca: somnia24

Proraso darčeková sada Wood And Spice Metal Box Beard Care 200 ml + 100 ml + 30 ml
30,99 €/1kg
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso upokojujúci balzam po holení Moisturizing And Nourishing After Shave Lotion 400 ml
27,67 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso darčeková sada Vintage Selection Beard Care Nourishing Kit 100 ml + 100 ml + 150 ml
18,30 €/1kg
18,30 €
Predajca: BRASTYGroup

Proraso darčeková sada Azur Lime Metal Box Beard Care 200 ml + 100 ml + 30 ml
77,55 €/1l
25,59 €
Predajca: BRASTYGroup

Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml
48,64 €/1kg
16,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso Barberské Mydlo na Holenie s Zeleným Čajom a Ovsom, 150ml
59,33 €/1l
8,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso Holičský štetec s diviakom, 1 kus
14,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso Osvežujúci balzam po holení, 400 ml
44 280,00 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso Cypress And Vetiver darčeková sada Metal Box Beard Care 200 ml + 100 ml + 30 ml
135,30 €/1l
27,06 €
Predajca: BRASTYGroup

Sada štetiek na holenie Anbbas, štetka na holenie 3v1 z jazvecích vlasov, stojan na holenie z nehrdzavejúcej ocele + miska, ideálna na mokré holenie
64,85 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Proraso Refreshing sada Classic Shaving Duo II. 100 ml + 150 ml
51,00 €/1l
12,75 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Proraso Shaving Soap Refreshing, Mydlo na holenie, Muži, Univerzálna pleť, 500 ml, Hydratačný, Osviežujúce, Rúra
23,94 €/1l
11,97 €
Predajca: Glamperfeu

ZELLE - Krémová starostlivosť 1000ml
46,83 €/1kg
46,83 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Crema Liq. Dopabarba Verde Rinfrescante Balzam po holení 100ml - Proraso
106,80 €/1l
10,68 €
Predajca: Bugelo

Proraso Zjednocujúci Krem na Holenie s Jehličím Eukalyptu v Tube, 500ml
22,72 €/1l
11,36 €
Predajca: Glamperfeu

Proraso Upokojujúci balzam po holení Wood And Spice After Shave Balm 100 ml
18,95 €
Predajca: VISO

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Proraso - Firenze Pre-Shaving Cream - Pre-shave cream 100ml
7,38 €/1kg
7,38 €
Predajca: barberkosmetik

Súprava mop Profi + vedro Profi s integrovanými kolieskami
51,10 €
Predajca: velmontask

Proraso Pena na holenie Pena na holenie 100 ml
73 800,00 €/1kg
7,38 €
Predajca: barberkosmetik

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Proraso Cypress And Vetiver upokojujúci balzam po holení After Shave Balm 100 ml
183,70 €/1l
18,37 €
Predajca: VISO

Brut Originál Holiaca Voda 100ml
113,30 €/1l
11,33 €
Predajca: Zeitburg

Proraso Rasierschaum citlivá pleť 300ml
14,93 €/1l
4,48 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BRUBAKER Cosmetics Luxury Cranberry Beauty Set - 6-dielna súprava do kúpeľa a sprchy - darčeková súprava v keramickej farbe Stiletto Red



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
29,99 €
Predajca: BRUBAKER
69,74 €/1l

Eau De Parfum Set ISLAND ROSE
91,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Darčeková sada pre ženy Orchid – ako darček pre mamu, dcéru, babičku
29,90 €
Predajca: REVENTO
24,92 €/1kg

Darčeková sada pre ženy Sunflower – ako darček pre mamu, dcéru, babičku
34,90 €
Predajca: REVENTO
11,63 €/1kg

REVENTO® Coral Darčeková sada pre ženu - Darčeková sada pre matku, dcéru, babičku
39,99 €
Predajca: REVENTO
33,32 €/1kg

REVENTO® Levanduľová darčeková sada pre ženu - darčeková sada pre matku, dcéru, babičku
39,99 €
Predajca: REVENTO
33,32 €/1kg

Darčekový kozmetický set na podporu spánku SLEEP INTENSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Darčekový kozmetický set na zmiernenie stresu DE-STRESS
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Kozmetická sada do kúpeľa a sprchy, 10-dielna darčeková kozmetická sada, sladká vôňa tvarohového koláča a sušienok |dárková krabica
17,99 €
Predajca: Lemonbite
18,94 €/1l

Martinelia kozmetická súprava mejkapu pre deti | Telový sprej, lak na nechty, tiene | Darček
13,99 €
Predajca: Lemonbite
279,80 €/1kg

Kozmetická súprava FRANKINCENSE KAFFIR LIME
25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Kozmetická súprava NEROLI TEA
25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Kozmetická súprava CEYLON ELEPHANT
25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Športová sada s kozmetikou pre mužov - 1 kus - Pánska vôňa - Darčeková sada - Starostlivosť o telo
17,29 €
Predajca: Lemonbite

Súprava na starostlivosť o bradu ako darček k narodeninám pre mužov 10 kusov vrátane šampónu olejového balzamu Valentínske darčeky pre neho Súprava na starostlivosť o bradu pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
61,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

IDC Institute - Darčeková Sada Gold 4-dielna - Vanilka a Bergamot - Sada do Kúpeľa Mini Vaňa
14,99 €
Predajca: Lemonbite
46,84 €/1l

Darčeková súprava pre ženy "všetko v jednom" s vonnou sviečkou, saténovou maskou, peračníkom, dáždnikom - WOMGIFTPINK



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,99 €
Predajca: Mormark

Kozmetická sada pre mužov, Sprchový gél + telové mlieko, Vrátane štýlového pohára, Vianočná kozmetická sada, Darčekové sady pre mužov
14,99 €
Predajca: Lemonbite
149,90 €/1l

Wellness Trio Set DE-STRESS



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Darčeková sada pre ženy - Starostlivosť o telo - 200 ml - Vôňa ruže a čerešňového kvetu
11,99 €
Predajca: Lemonbite
24,47 €/1l