5,0



Na základe 2 hodnotení
Lakmé K.Therapy Active Shock Concentrate koncentrovaná obnovujúca starostlivosť proti vypadávaniu vlasov 8 x 6 ml
29,51 €
4 918,33 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 5,89 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Kúry na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ybera BOTULINICA - BIOTOX Volumizer Filler 500ml131,98 €/1l
65,99 €
Predajca: Keratinshop

Ďalšie informácie o reklame
Rozprašovač na regeneráciu Limba Cosmetics Total Revitalizer Treatment Spray243,30 €/1l
72,99 €
Predajca: Keratinshop

Ďalšie informácie o reklame
HaloGrow sprej na podporu rastu vlasov s biotínom a kofeínom – 50 ml839,80 €/1l
44,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
K18 Professional Molecular Repair Mgiełka molekularna, 150ml374 470,59 €/1kg
63,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Redken Acidic Perfecting Concentrate Leave-in Treatment Bezoplachová starostlivosť na posilnenie vlasov 150 ml
179,66 €/1kg
31,44 €
Predajca: Glamperfeu

Nioxin Posilňujúca maska proti lámaniu 500 ml
98,98 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Pharmaceris H, Stimuforten, preparat do intensywnej kuracji stymulującej wzrost włosów, 125 ml
273 266,65 €/1kg
40,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Hask Keratin Protein 5 v 1 bezoplachový sprej 175 ml
88,57 €/1l
15,50 €
Predajca: somnia24

Panthrix Tonikum na aktiváciu rastu vlasov 100 ml
276,97 €/1kg
36,56 €
Predajca: AbisZ-Markt

Pantene Miracle 3 Minute Repair & Protect Intenzívny kondicionér 220 ml
60,00 €/1l
13,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pantene Pro-V Repair, maska na suché vlasy, 15 ml
14 850,00 €/1kg
12,30 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,97 €
Predajca: Di-Life

Silný sérum na padanie vlasov Skrzypovita Pro 125ml
148,00 €/1l
18,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Regeneračná nočná kúra Gliss bez oplachovania na poškodené vlasy a rozštiepené končeky, 100 ml
98,10 €/1l
9,81 €
Predajca: MANADA

Laboratoire ACM, Novophane K, Hair Shampoo, Anti-Dandruff, 125 ml
131,84 €/1l
16,48 €
Predajca: NutraBestBG

Masil 8 Seconds ampulka na regeneráciu vlasov
1 922,67 €/1l
28,84 €
Predajca: NutraBestBG

Rated Green Real Grow – stimulujúci sprej proti vypadávaniu vlasov, 120 ml
281,08 €/1l
33,73 €
Predajca: Beautic

Selective Professional α Keratin Kondicionér 500 ml
31,00 €/1l
16,14 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,50 €
Predajca: Tersorte

FARMONA RADICAL Trichology Treatment.przys.wzrost
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Joico Defy Damage Pro 1 Series Pre-Treatment Spray posilňujúca maska pre poškodené vlasy 358 ml
109,64 €/1l
39,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ryor Hair Care vlasový keratin sprej 250 ml
57,92 €/1l
14,48 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte silné účinky Lakme K.Therapy Active Shock Concentrate:
• Intenzívna starostlivosť o poškodené vlasy.
• Obnovuje silu a vitalitu vlasov.
• Výhodné balenie 8x6ml fľaštičiek pre dlhodobé používanie.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Vypadávajúce vlasy značky Lakmé z kolekcie K.Therapy Active boli vytvorené špeciálne unisex majúce rednúce vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 8 x 6 ml.
teraz Lakmé Ampulky K.Therapy Active Shcok Concentrate 8x6ml na Beauty Plaza.
- Hmotnosť
- 153 g
- Objem
- 6 ml
- Zloženie
- Aktívne látky: Ceramide Strength Complex (Ceramidový posilňujúci komplex). Filmogénne silikóny.
- Výrobca
- Lakmé
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8429421430227
- Číslo od výrobcu
- 140847
- Hmotnosť
- 153 g
- Objem
- 6 ml
- Zloženie
- Aktívne látky: Ceramide Strength Complex (Ceramidový posilňujúci komplex). Filmogénne silikóny.
- Výrobca
- Lakmé
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8429421430227
- Číslo od výrobcu
- 140847
Hodí sa k tomu

Lakme K.Therapy Active posilňujúca maska 250ml
54,92 €/1l
13,73 €
Predajca: Tersorte

Lakmé K.Therapy Active Shampoo posilujúci šampón proti vypadávaniu vlasov 1000 ml
19,46 €/1l
19,46 €
Predajca: Tersorte

Lakmé K.Therapy Active Lotion bezoplachová starostlivosť proti vypadávaniu vlasov 125 ml
110,80 €/1l
13,85 €
Predajca: BRASTYGroup

Lakme K.Therapy Aktívny šampón 300 ml
42,80 €/1l
12,84 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Organic Balance Shampoo vyživujúci šampón pre každodenné použitie 1000 ml
24,48 €/1l
24,48 €
Predajca: Tersorte

Lakmé K.Therapy Active Pack sada proti vypadávaniu vlasov 300 ml + 8 x 6 ml
115,97 €/1l
34,79 €
Predajca: Glamperfeu

Lakmé Lak-2 Instant Hair Conditioner bezoplachový kondicionér pre hebkosť a lesk vlasov 300 ml
37,67 €/1l
11,30 €
Predajca: Tersorte

Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Bezoplachový kondicionér pre jemné a lesklé vlasy 100ml
72,20 €/1l
7,22 €
Predajca: Glamperfeu

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
20,71 €/1l
20,71 €
Predajca: Tersorte

Lakmé K.Therapy Repair Nourishing Mask vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy 250 ml
64,32 €/1l
16,08 €
Predajca: MANADA

Lakme K.Therapy Repair Shampoo 300ml
30,67 €/1l
9,88 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,20 €
Predajca: MANADA

Lakme K.Therapy Sensitive Night Drops 30ml
572,00 €/1l
17,16 €
Predajca: Glamperfeu

Lakmé K.Therapy Repair Nourishing Mask vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
41,61 €/1l
41,61 €
Predajca: Tersorte

Homestyle4u Akustický panel 60x120, drevo, sivý, nástenné panely, panely do obývacej izby, stropné panely, obklady stien
2 198,00 €/1m
54,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživujúca maska pre poškodené vlasy 500 ml
40,00 €/1l
20,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Lakmé K.Therapy Bio Argan Hydrating Shampoo vyživujúci šampón na hydratáciu vlasov 1000 ml
27,57 €/1l
27,57 €
Predajca: Tersorte

Kancelárske kreslo - Ergonomické sedadlo - Kreslo s 90° sklopnou podrúčkou - Bedrová opierka - Výškovo nastaviteľné - Ružová
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Komoda LINA II biela vysoký lesk so systémom PUSHOPEN a LED
255,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Olaplex Salon Intro Kit sada pre veľmi poškodené vlasy 3 x 525 ml
72,51 €/1l
255,61 €
Predajca: PerfumTraders

Lakmé K.Therapy Active Fortifying Mask posilňujúca maska na poškodené vlasy 1000 ml
34,36 €/1l
34,36 €
Predajca: Tersorte

Lakmé K.Therapy Bio Argan Oil olej pre všetky typy vlasov 125 ml
173,28 €/1l
21,66 €
Predajca: Tersorte

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Lakmé Teknia Deep Care Treatment vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
38,93 €/1l
38,93 €
Predajca: Tersorte

Lakme K.Therapy Purifying Matt Mask 6x15ml
224,44 €/1l
20,20 €
Predajca: Glamperfeu

Alfaparf Milano - Semi di Lino Moisture Nutritive Mask (dry hair) 500ml
45,12 €/1l
22,56 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Deep Care Shampoo vyživujúci šampón na suché a poškodené vlasy 1000 ml
23,38 €/1l
23,38 €
Predajca: Tersorte
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ŠTVRTÁ VRSTVA - Finišér Exo CromaTech 500 ml
94,99 €
Predajca: Keratinshop
189,98 €/1l

Inoar Marocká keratínová kúra na vyrovnávanie vlasov 2 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
150,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
75,00 €/1l

Brazílske ošetrenie vlasov Boto (plastika vlasov) - INOAR



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
150,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
50,00 €/1l

Nanoplastia Príroda Prírodná Terapia Sada
105,99 €
Predajca: Keratinshop
53,00 €/1l

INOAR G-Hair Brazílska keratínová kúra na fénovanie a narovnávanie vlasov. 3 litre
155,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
51,67 €/1l

Inoar Marocká keratínová kúra na vyrovnávanie vlasov 1 L iba keratín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
130,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
130,00 €/1l

Ybera Kerafive²² Zosilňovač Keratínu pre vlasy - 1000ml
105,99 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,99 €
Predajca: Keratinshop
94,99 €/1l

Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
271,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
543,40 €/1l

INOAR - Súprava na vyhladzovanie vlasov G.Hair Keratin Smoothing System Kit, úprava proti zvlneniu, 1 liter Just Keratin
130,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
130,00 €/1l

Omnia Keratin bez formaldehydu 2 l
127,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
63,50 €/1l

Felps XBTX Okra Quiabo - 500g
82,99 €
Predajca: Keratinshop
165,98 €/1l

Príroda Zestaw Zeleného Kávy Na Keratínové Vyhladenie Vlasov 2X1000Ml
84,99 €
Predajca: Keratinshop
42,50 €/1l

MAXWELL COLLAGEN keratína pre vlasy - 500 ml
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Láskavý Elixír Lásky Toxín Kolagén
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Rozprašovač na regeneráciu Limba Cosmetics Total Revitalizer Treatment Spray
72,99 €
Predajca: Keratinshop
243,30 €/1l

Maxwell Sky Blond Botok Na Vlasy - 500Ml
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Láska Eliksír Oprava Keratín pre vlasy Krok 2 - 1000 ml
75,99 €
Predajca: Keratinshop
75,99 €/1l

Kevin Murphy, Body Mass, Hair Spray, For Volume, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,75 €
Predajca: MAGUHAAR
213 750,01 €/1kg

Ybera GENOMA Zapevňovač kutikuly Pro-Geno 500 g - Termochrón na vlasy
62,99 €
Predajca: Keratinshop
125,98 €/1l