Už len 2 kusy za túto cenu
Collistar Energetic Anti-Age Cream, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačné, Výživný, Revitalizačný, Zmäkčovadlo, 50 ml, Hrniec
59,05 €
1 181,00 € / 1l
plus 14,99 € poštovné
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Krémy proti vráskam a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, Výživný, Pučanie, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml1 999,80 €/1l
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Uniqstone

Ďalšie informácie o reklame
Omladzujúce denné a nočné pleťové sérum s bakuchiolom880,00 €/1l
44,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Supremÿa At Night, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti vráskam, Svietiace, regeneračné, Vyhladenie, 50 ml8 694,20 €/1l
434,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
MARY KAY Sérum proti vráskam TimeWise Replenishing C + E 44 ml1 706,36 €/1l
75,08 €
Predajca: lithuaniashop

Collistar Crema Ultra-Rigenerante Antirughe Notte,, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti vráskam, Hydratačný, Výživný, Vyhladenie, 50 ml
1 447,00 €/1l
72,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Sesderma ACGLICOLIC, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Hydratačné, Hydratačný, Obnova, 50 ml, Hrniec
928,80 €/1l
46,44 €
Predajca: somnia24

Sisley Sisleÿa l'Intégral Anti-Age, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Revitalizačný, 50 ml
9 479,80 €/1l
473,99 €
Predajca: BeautyShop

Sesderma OCEANSKIN, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Hydratačné, Výživný, 50 ml, Hrniec
798,20 €/1l
39,91 €
Predajca: Parfumtoi

NIVEA 4006000085074, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, regeneračné, 50 ml
482,20 €/1l
24,11 €
Predajca: somnia24

Caudalie 3522930004271, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml
984,60 €/1l
49,23 €
Predajca: VISO

Collistar Rigenera Crema, Denný a nočný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Vyhladenie, 50 ml
952,60 €/1l
47,63 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: YourFragrance

JUVENA Superior Miracle Cream, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálne, Tvár, Proti starnutiu, Spevňujúce, Hydratačný, Výživný, regeneračné, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 75 ml
710,40 €/1l
53,28 €
Predajca: VISO

NIVEA 4006000085036, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti vráskam, Hydratačný, regeneračné, Posilnenie, 50 ml
446,00 €/1l
22,30 €
Predajca: somnia24

JUVENA Master Cream, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálne, Decollete, Tvár, Krk, Proti starnutiu, 75 ml
1 467,87 €/1l
110,09 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Abeille Royale Clarify & Repair Creme, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Opravovanie, 50 ml, Hrniec
1 986,80 €/1l
99,34 €
Predajca: PerfumTraders

Diadermine Laboratoires Expert Nočný krém proti vráskam 50 ml
219,60 €/1l
10,98 €
Predajca: NutraBestBG

Avene Hyaluron Activ B3, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, regeneračné, 40 ml
935,00 €/1l
37,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rituals The Ritual of Namaste 8719134163995, Nočný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Pružnosť, 50 ml
856,20 €/1l
42,81 €
Predajca: PerfumTraders

NIVEA Hyaluronic Cellular Filler Day Cream SPF30, Denný krém, Ženy, Univerzálne, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana,..., 50 ml
391,40 €/1l
19,57 €
Predajca: VISO

NIVEA Hyaluron Cellular Filler, Očný krém, Ženy, Univerzálne, Proti starnutiu, Proti vráskam, Hydratačný, Kyselina hyalurónová, Rúra
1 330,67 €/1l
19,96 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Denný a nočný krém
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hodí sa pre typy pleti:
- Univerzálna pleť
- Starostlivosť o pleť:
- Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačné, Výživný, Revitalizačný, Zmäkčovadlo
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Typ dávkovača:
- Hrniec
- Ochrana pred slnkom:
- Nie
- Zloženie:
- AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SOLUBLE COLLAGEN, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ISONONANOATE, PARAFFINUM LIQUIDUM, SORBITOL, CETYL PALMITATE, HYDROGENATED LANOLIN, PALMITOYL HYDROLYZED COLLAGEN, TEA-ISOSTEAROYL HYDROLYZED COLLAGEN, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, VITIS VINIFERA FRUIT EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROLYZED ELASTIN, LINSEED ACID, URIDINE, GUANOSINE, INOSINE, ADENOSINE, CYTIDINE, PLANKTON EXTRACT, LANOLIN ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, PEG-12, TOCOPHEROL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, UNDECYLENIC ACID, TETRASODIUM EDTA, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, LECITHIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, ANISE ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CINNAMYL ALCOHOL, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL
Denný krém
Kréma proti vráskam Collistar Energetický je vynikajúcim riešením pre zmiernenie jemných línií a vrások. S výživnými a regeneračnými vlastnosťami pomáha vyhladiť pleť a navrátiť jej mladistvý lesk. Táto lahodná krémová textúra sa ľahko vstrebáva, poskytujúc okamžitú hydratáciu a zlepšujúc pevnosť pleti. Vďaka jedinečnému energetizujúcemu zloženiu dodáva pleti vitalitu a odolnosť voči starnutiu. Skúste túto účinnú formulu a užite si hladkú a mladistvu pôsobiace pleť.
COLLISTAR Special Anti-Age Line Cream Energetický krém proti starnutiu. Tento exkluzívny krém dodáva pleti tváre energiu a má detoxikačný účinok vďaka novému zloženiu s výťažkom z hrozna Aglianico. Bohatý koncentrovaný krém sa rýchlo vstrebáva do pokožky a okamžite ju zanecháva hodvábne jemnú. Pravidelné používanie revitalizuje spojivové tkanivo, stimuluje obnovu buniek, zvyšuje elasticitu a chráni pleť pred voľnými radikálmi. Použitie: Aplikujte krém na vyčistenú tvár a krk ráno a večer. Jemne vklepte končekmi prstov do oblastí pleti náchylných na tvorbu vrások.
S červeným hroznom Aglianico Collistar Energetic Anti-Age Cream
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Kollagén, kyselina hyalurónová, vitamín C, retinol, koenzým Q10, kyselina glykolová, extrakt z granátového jablka, olivový olej, matricín, karité maslo, extrakt z hroznových jadier, med, extrakt z prasličky, mandľový olej, extrakt z morských rias, kyselina salicylová, extrakt z levandule, extrakt zo žihľavy, vitamín E, ceramidy.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8015150241106
- Číslo od výrobcu
- K24110
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Kollagén, kyselina hyalurónová, vitamín C, retinol, koenzým Q10, kyselina glykolová, extrakt z granátového jablka, olivový olej, matricín, karité maslo, extrakt z hroznových jadier, med, extrakt z prasličky, mandľový olej, extrakt z morských rias, kyselina salicylová, extrakt z levandule, extrakt zo žihľavy, vitamín E, ceramidy.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8015150241106
- Číslo od výrobcu
- K24110
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Collistar Crema Ultra-Rigenerante Antirughe Notte,, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti vráskam, Hydratačný, Výživný, Vyhladenie, 50 ml
1 447,00 €/1l
72,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Collistar INFINITO, Čierna, noir, Pridanie objemu, Zväčšenie objemu, 11 ml, Ženy, 1 kusov
2 056,36 €/1l
22,62 €
Predajca: Katomix

Collistar Collagen+ Hyaluronic Acid Bust, Fortifying, Lifting, Sérum, Ženy, Fľaša, 50 ml
918,20 €/1l
45,91 €
Predajca: Katomix

Collistar Intensive Firming Plus, Krémová, Ženy, Hydratačný, Posilnenie, 400 ml, Kolagén, Kyselina hyalurónová, Hrniec
102,32 €/1l
40,93 €
Predajca: Glamperfeu

Collistar Unico, Bordeaux, Marsala, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Hydratačný, Výživný, Ženy, Lesk
9 537,14 €/1l
33,38 €
Predajca: Katomix

Collistar Magic Drops, Sérum, Telo, 30 ml, Hydratačný, Ženy, Zlato
806,33 €/1l
24,19 €
Predajca: PerfumTraders

Collistar Przeciwzmarszczkowy krem-balsam do twarzy z kolagenem i malachitem, 50ml
574,60 €/1l
28,73 €
Predajca: PerfumTraders

Collistar Cryo-Gél ProtiCelulitídny telový balzam, 400ml
149,65 €/1l
59,86 €
Predajca: Katomix

Collistar Moisturizing Tanning Spray, Opaľovací sprej, Telo, tvár a vlasy, Sprej, Hydratačný, Upokojujúci, 200 ml, Dospelí
107,60 €/1l
21,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,52 €
Predajca: Glamperfeu

Collistar Magico Melting Exfoliating Face Gel, čistiaci gél, Ženy, Normálna pleť, Exfoliácia, Vyhladenie, Rúra, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, SUCROSE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, AQUA, ACRYLATES/C10-30...
188,80 €/1l
18,88 €
Predajca: Store-Germany

Collistar Špeciálny Krém na telo Ultra-Lifting Anti-Age, 400ml
150,00 €/1l
60,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Collistar Firming Talasso-scrub 700g, Telový peeling, Ženy, Univerzálne, Exfoliácia, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Tónovanie, Hrniec, 700 ml
54,53 €/1l
38,17 €
Predajca: NutraBestBG

Collistar Even Finish Foundation + Primer, Fľaša, Krém, Univerzálna pleť, Lifting, Podklad, Ochrana, Vyhladenie, Svetlá, Ivory
1 125,43 €/1l
39,39 €
Predajca: Katomix

Collistar Energizing Talasso-scrub 700g, Telový peeling, Ženy, Univerzálne, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Hrniec, 700 ml
80,37 €/1l
56,26 €
Predajca: Katomix

Collistar Attivi Puri Vitamin C + Ferulid Acid rozjasňující pleťový krém 50 ml
534,00 €/1l
26,70 €
Predajca: Glamperfeu

Collistar Pure Actives Anti Stretch Marks, Univerzálna pleť, Spevňujúce, Výživný, Vyhladenie, Krémová, Ženy, Rúra, AQUA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, DICAPRYLYL ETHER, ETHYLHEXYL PALMITATE, BUTYROSPERMUM PARKII...
167,53 €/1l
25,13 €
Predajca: PerfumTraders

Collistar Sublime, Mlieko, Ženy, Hydratačné, Výživný, regeneračné, Vyhladenie, Suchá koža, 400 ml, Jojobový olej, Bambucké maslo
53,37 €/1l
21,35 €
Predajca: PerfumTraders

Bauernspeck, špeciálna údená slanina z Južného Tirolska (g.g.A.), cca 475 gramov - Mäsiarstvo Steiner
61,01 €/1kg
28,98 €
Predajca: italia-genuss

Collistar Volumizing Oil-serum Bust, Ženy, Starnúca koža, Proti starnutiu, Výplňový efekt, Spevňujúce, 75 ml, Rúra, 1 kusov
682,13 €/1l
78,00 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,16 €
Predajca: Katomix

Collistar Serum Foundation Perfect Nude, Kvapkadlo, Sérum, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Hydratačné, Lifting, Ochrana, Vyhladenie, Béžová, Leštený povrch
1 626,33 €/1l
48,79 €
Predajca: Katomix

Collistar Multi-Active, Ženy, Deodorant, Dezodoračný krém, Rúra, 75 ml, 24 h
190,40 €/1kg
14,28 €
Predajca: VISO

Collistar Supermoisturizing Regenerating After Sun Cream, Telo, 200 ml, Krém, Hydratačný, Výživný, regeneračné, Opravovanie, Unisex, Fľaša
132,45 €/1l
26,49 €
Predajca: PerfumTraders

Moschino Funny!, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
282,30 €/1l
28,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Collistar Uomo Perfect Adherence Shaving Foam, Holiaci gél, Muži, Univerzálna pleť, 200 ml, Hydratačný, Upokojujúci, Fľaša
62,45 €/1l
12,49 €
Predajca: VISO

Moschino Uomo?, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Aldehyd, Koriander, Kumkvat, Škorica, šalviový olej, Cyklámen, Labdanum, ambra, Céder, Pižmo, Šalvia
253,87 €/1l
19,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Collistar Anti-age Talasso-scrub 300g, Telový peeling, Ženy, Univerzálne, Proti starnutiu, Revitalizačný, Hrniec, 300 g
59,29 €/1kg
25,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Südtiroler Speck s chráneným geografickým označením, 1/4 balenia, približne 1,2 kg. – Speck Raich
45,87 €/1kg
55,05 €
Predajca: italia-genuss

Filorga Age-Purify, Intensywne serum odmładzające do skóry tłustej i mieszanej, 30ml
1 181 000,03 €/1kg
59,05 €
Predajca: Katomix
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
4% od 2 ks
4% od 2 ks
Doprava zdarma

2% poukaz



Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks
2% od 2 ks
2% od 2 ks

POND'S Rejuveness krém proti vráskam 50g | Pleťový krém s kolagénom a AHA kyselinami
7,99 €
Predajca: Lemonbite
159,80 €/1l

Juvena Juvenance Epigen sérum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,75 €
Predajca: PerfumTraders
1 725,00 €/1l

TimeWise Repair Volu-Firm basic set



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
197,76 €
Predajca: lithuaniashop
659,20 €/1l

Dr. Hauschka Regenerujące serum do twarzy na noc, 20ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,76 €
Predajca: PerfumTraders
958 666,69 €/1kg

Sisley Supremÿa At Night, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti vráskam, Svietiace, regeneračné, Vyhladenie, 50 ml
434,71 €
Predajca: PerfumTraders
8 694,20 €/1l

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, Výživný, Pučanie, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
99,99 €
Predajca: Uniqstone
1 999,80 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Volu-Firm repair Advanced Lifting Serum Liftingové sérum 29 ml
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
2 695,52 €/1l

Čistiaca pleťová pena TRUE TURMERIC
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
620,00 €/1l

POND'S | Rejuveness - krém proti vráskam - krém na tvár - s AHA kyselinami a kolagénom - 200 g
18,99 €
Predajca: Lemonbite
94,95 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter krém proti výrazným vráskam 15ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
60,66 €
Predajca: lithuaniashop
4 044,00 €/1l

Dior Capture Totale Le Serum 50ml
178,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 579,00 €/1l

Valmont V-Firm liftingové sérum s intenzivním účinkem pro zralou pleť 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
217,15 €
Predajca: PerfumTraders
7 238,33 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair sérum na korekciu vrások



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
137,02 €
Predajca: PerfumTraders
1 370,20 €/1l

ARTHROVIA - Kĺbová masť



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,99 €
Predajca: WR-Products
51 990,00 €/1l

Remonex – Krém na starostlivosť o kĺby a pre každodenné pohodlie – 50 ml
35,34 €
Predajca: MyPremiumShop
706,80 €/1l

Sisley Double Tenseur Instant & Long-term, Ženy, 30 ml, Normálna pleť, Hydratačný, Flakón s pumpičkou
118,17 €
Predajca: PerfumTraders
3 939,00 €/1l

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Ženy, 75 ml, Krém, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti únave, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(32)Počet hodnotení: 32
117,16 €
Predajca: PerfumTraders
1 562,13 €/1l

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR
220,00 €/1l

Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair sérum 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
115,71 €
Predajca: PerfumTraders
2 314,20 €/1l