4,4



Na základe 62 hodnotení
Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
18,99 €
379,80 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
10h 41m 31s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Beauty Of Joseon Red Bean Water Gel intenzívne hydratačný gél pre mastnú pleť 100 ml120,00 €/1l
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml919,00 €/1l
27,57 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Niacinamide 10% + TXA 4% Dark Spot Correcting Serum rozjasňujúce sérum na pigmentové škvrny726,00 €/1l
21,78 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Embryolisse Sensitive Lait Cream157,50 €/1l
15,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon Ginseng Essence Water hydratačná a upokojujúca esencia 150 ml
83,93 €/1l
12,59 €
Predajca: LaRoseCare

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
0,24 €/1l
26,67 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
220,00 €/1l
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Cerave, Nawilżający Krem do twarzy SPF 50, 52 ml
339,23 €/1l
17,64 €
Predajca: Glamperfeu

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui

ANUA Heartleaf 70 % intenzívny upokojujúci krém 50 ml
0,47 €/1l
23,29 €
Predajca: LaRoseCare

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty Of Joseon Maska s mletou ryou a medom 150 ml
0,08 €/1kg
16,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream intenzívny hydratačný krém na upokojenie pleti 50 ml
0,40 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

Mixsoon Bean Cream Bean Cream silný hydratačný krém s fermentovanými sójovými bôbmi 50 ml
455,80 €/1l
22,79 €
Predajca: medpak_shop

ANUA Peach 70% Niacinamide Serum hydratačné a rozjasňujúce sérum 30 ml
687,00 €/1l
20,61 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Poznajte Dynasty Cream, prvý výrobok v kolekcii Beauty of Joseon, ktorý si mnohí dlhodobo obľúbili. Jeho pevná a krémová textúra poskytuje pleti hĺbkovú a dlhotrvajúcu hydratáciu a výživu. Tento všestranný krém je plný pleti prospešných zložiek, ako je voda z ryžových otrúb, ženšenová voda, skvalan a niacínamid. Tieto zložky pomáhajú udržiavať zdravú, hydratovanú a vyváženú pleť. Jeho pevná textúra sa vpíja do pokožky a poskytuje jej hydratáciu a výživu zvnútra.
Dlhotrvajúca hydratácia
Krém obohatený o 2 % niacínamidu a 2 % skvalénu vyrovnáva hladinu kožného mazu a vlhkosti a chráni pokožku pred vonkajšími podnetmi.
Poddajný lesklý povrch
Tento krém poskytuje jemný, lesklý povrch. Pri použití s podkladovým krémom vytvára prirodzený a zdravý lesk.
Kľúčové zložky
Voda z ryžových otrúb 29 %
Rýžové otruby sú najjemnejšie vnútorné otruby z bielenej ryže. Počas dynastie Joseon sa voda z ryžových otrúb používala ako dnešný tonik. Nazývala sa "voda krásy", ktorá sa používala na krásnu pleť. Ryžové otruby, bohaté na aminokyseliny, minerály a vitamín E, pomáhajú udržiavať pokožku hydratovanú a zdravú.
Ženšenová koreňová voda 5 %
Ženšen je najdôležitejšou rastlinnou zložkou v kórejskej histórii. Za dynastie Joseon sa nazýval "Shincho", čo znamená bylina od bohov. Vďaka bohatému obsahu saponínu v ženšene je pleť zdravšia a plná energie.
Squalan 2 %
Squalan, ktorý má vlastnosti podobné kožnému mazu, pomáha vyrovnávať množstvo oleja a vlhkosti a pôsobí ako hydratačná bariéra, ktorá chráni pleť pred vonkajšími podnetmi.
Niacínamid 2 %
Niacínamid je vo vode rozpustný vitamín skupiny B. Pomáha predchádzať nadmernému vysušovaniu alebo masteniu pleti tým, že reguluje sekréciu kožného mazu.
Ako používať: Naneste primerané množstvo krému na tvár v poslednej fáze starostlivosti o pleť. Na podporu vstrebávania ho vklepte prstami.
- Typ produktu:
- Denný a nočný krém
- Vhodné pre:
- Ženy
- Oblasť použitia:
- Tvár, Krk
- Starostlivosť o pleť:
- Hydratačný, Výživný
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Typ dávkovača:
- Hrniec
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Beauty of Joseon Dynasty Cream je ný krém na tvár inšpirovaný tradičnými kórejskými receptúrami starostlivosti o pleť. Poskytuje hĺbkovú hydratáciu, rozjasňuje pleť, vyhladzuje jemné vrásky a navracia pleti zdravý lesk a pružnosť. Krém je vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre suchú a zrelú pleť.
Prínosy pre pleť:
- Hĺbková hydratácia: Intenzívne hydratuje pleť a zabraňuje jej vysušovaniu.
- Rozjasnenie pleti: Vyrovnáva tón pleti a dodáva jej žiarivý vzhľad.
- Vyhladzuje vrásky: Zlepšuje pružnosť pleti a výskyt jemných vrások.
Návod na použitie:
Aplikujte malé množstvo krému na vyčistenú tvár a krk, jemne vklepte a vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe. Používajte každé ráno a večer ako posledný krok v starostlivosti o pleť.
BEAUTY OF JOSEON Dynasty Multifunkčný krém na tvár s obsahom vody z ryžových otrúb, ženšenovej vody, skvalénu a niacínamidu pre zdravie pleti a udržanie rovnováhy olejov a hydratácie. Jeho pevná textúra poskytuje hydratáciu a výživu zvnútra, čím zabraňuje vysúšaniu pleti aj po dlhšom čase.
Ako používať:
Naneste primerané množstvo tohto krému na tvár ako posledný krok vašej rutinnej starostlivosti o pleť. Masírujte prstami, aby ste uľahčili vstrebávanie.
Hydratačný krém je vhodný pre všetky typy pleti. Poskytuje pleti dlhotrvajúcu hydratáciu a potrebnú výživu. Reguluje tvorbu kožného mazu a chráni pleť pred vysušením.
Hĺbkový a dlhotrvajúci hydratačný krém s upokojujúcimi účinkami.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Beauty of Joseon sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vámi vybraného produktu.
Beauty of Joseon - Dynasty Hydrating Cream 50ml Cosmetics. For women.
Dynasty Cream je jedným z prvých produktov spoločnosti Beauty Of Joseon a už dlho sa teší veľkej obľube mnohých zákazníkov. Vďaka svojej pevnej textúre poskytuje intenzívnu hydratáciu a výživu, ktorá zabraňuje vysušovaniu pokožky aj po dlhých hodinách. Multifunkčný krém s ryžovou vodou, ženšenom, niacínamidom a skvalénom posilňuje ochrannú bariéru pokožky a podporuje jej zdravý vzhľad. Reguluje tvorbu kožného mazu, a preto je ideálny pre citlivú, mastnú a zmiešanú pleť. Krém môžete používať ako posledný krok v starostlivosti o pleť alebo v hrubšej vrstve ako nočnú masku.
Obsahuje vyživujúce zložky Hanbang, ako je ženšen a výťažok z orchidey, ktoré pleť hydratujú, rozjasňujú a vyživujú. Posilňuje hydratačnú bariéru pokožky a zabezpečuje jej dlhodobú hydratáciu.
Krása krému dynastie Joseon
- Hmotnosť
- 0.1 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Beauty of Joseon Dynasty Cream Krem nawilżający, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8809525249565
- Číslo od výrobcu
- BOJ-DYN-50
- Hmotnosť
- 0.1 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Beauty of Joseon Dynasty Cream Krem nawilżający, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8809525249565
- Číslo od výrobcu
- BOJ-DYN-50
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Beauty Of Joseon Glow Serum: Propolis + Niacinamide regeneračné a rozjasňujúce sérum 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809738312728, Ženy, 30 ml
396,33 €/1l
11,89 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809738314678, čistiaci gél, Unisex, Univerzálna pleť, Osviežujúce, Rúra, 100 ml
90,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon Ginseng Essence Water hydratačná a upokojujúca esencia 150 ml
83,93 €/1l
12,59 €
Predajca: LaRoseCare

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809968130239, Tvárové tonikum, Ženy, 150 ml, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Fľaša
15,99 €
Predajca: medpak_shop

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon Light On Serum Centella + Vita C rozjasňujúce sérum s vitamínom C 30 ml
399,67 €/1l
11,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon Ginseng & Snail Mucin Serum 30 ml
396,33 €/1l
11,89 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809968130246, Upokojujúca maska, Ženy, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Výživný, Upokojujúci, Krém, 150 ml
97,27 €/1l
14,59 €
Predajca: medpak_shop

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml
0,22 €/1l
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

Krása Joseon Relief Sun Aqua-fresh : ryža + B5 SPF50+ PA++++ 50 ml - hydratačný krém na opaľovanie
356,38 €/1kg
16,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809738316412, Unisex, 30 ml
540,67 €/1l
16,22 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml
132,50 €/1l
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui

Beauty Of Joseon Maska s mletou ryou a medom 150 ml
0,08 €/1kg
16,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
584,67 €/1l
43,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Laneige Lip Sleeping Mask EX - Berry
986,00 €/1l
19,72 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
659,00 €/1l
19,77 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
68% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
68%19% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
19%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%6% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
6%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jemná, hydratovaná a žiarivá pokožka
Tento krém je pre moju pleť dokonalý. Dodáva jej veľa hydratácie a moja tvár vyzerá sviežo a žiarivo. Moja pleť je jemná, vyživená a príjemne hydratovaná. Po jeho použití vyzerá moja tvár zdravo a hladko.
Hodnotenie z 10. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý krém
Nespôsobuje mi žiadne vyrážky a veľmi ju milujem. Nerozteká sa a rýchlo sa vstrebáva. Navyše je k nej priložená malá špachtlička, pomocou ktorej sa krém dá hygienicky naberať.
Hodnotenie z 11. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý krém
Milujem tento skvelý, bohatý a hydratačný krém. Hydratuje pleť a dodáva jej krásny lesk.
Hodnotenie z 6. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krása Joseon Cream
Veľmi jemný a upokojujúci krém. Som veľmi spokojná a šťastná. Ďakujem za rýchle dodanie.
Hodnotenie z 11. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré, ďakujem
Veľmi dobré, ďakujem, veľmi sa mi to páči. Dobrý produkt, dobrý
Hodnotenie z 11. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý krém
Tento krém je jednoducho skvelý a nádherne vyživuje pokožku.
Hodnotenie z 25. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kórejská kozmetická spoločnosť za výhodnú cenu
Veľmi rýchle dodanie, špičková cena, opäť rád
Hodnotenie z 17. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásny denný krém
Krém vám dodá lesk
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l