4,8



Na základe 39 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml220,00 €/1l
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Beauty Of Joseon Red Bean Water Gel intenzívne hydratačný gél pre mastnú pleť 100 ml120,00 €/1l
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml919,00 €/1l
27,57 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream rozjasňujúci kapsulový krém 55 g171,84 €/1kg
25,26 €
Predajca: Azjasklep

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
0,45 €/1l
24,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Triple Collagen Cream 4.0 50 ml
0,55 €/1l
27,54 €
Predajca: NutraBestBG

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon Ginseng Essence Water hydratačná a upokojujúca esencia 150 ml
83,93 €/1l
12,59 €
Predajca: LaRoseCare

ANUA Peach 70% Niacinamide Serum hydratačné a rozjasňujúce sérum 30 ml
687,00 €/1l
20,61 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

VT Cosmetics Reedle Shot 100 mikroihličkové booster sérum pre zlepšenie štruktúry pleti 50 ml
506,00 €/1l
25,30 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream intenzívny hydratačný krém na upokojenie pleti 50 ml
0,40 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube - Zero Pore One Day Cream - krém na redukciu rozšírených pórov - 50 ml
0,45 €/1kg
22,59 €
Predajca: NutraBestBG

ANUA Heartleaf 70 % intenzívny upokojujúci krém 50 ml
0,47 €/1l
23,29 €
Predajca: LaRoseCare

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
MEDICUBE - Collagen Jelly Cream
je revolučný produkt určený pre všetkých, ktorí túžia po pleti plnej vitality a jasného vzhľadu.
Tento ľahký kolagénový krém s objemom 110 ml prináša okamžité výsledky, ktoré oceníte už po prvej aplikácii.
Krém je navrhnutý tak, aby podporil prirodzený vnútorný jas pleti a poskytol dlhotrvajúcu hydratáciu po celé 24 hodín.
Vďaka jedinečnej kombinácii znamenitých ingrediencií sa vaša pleť stane napnutejšou a žiarivejšou, čo je efekt, po ktorom všetci túžia.
Čo robí Medicube Collagen Jelly Cream tak výnimočným?
Tento krém sa pýši niekoľkými kľúčovými vlastnosťami:
Okamžitý efekt "kórejskej sklenenej pleti" - pleť bude ihneď žiariť.
Dlhotrvajúca hydratácia - udržuje pleť hydratovanú po celý deň.
Viditeľné zlepšenie elasticity - zvýšenie elasticity pokožky za 24 hodín o 1,793%.
Klinicky testované a dermatologicky schválené - nízke riziko podráždenia.
Nielen že tento krém poskytuje okamžité aj dlhodobé benefity, ale je tiež vyrobený bez silikónu a umelých farbív, čo zaisťuje, že vaša pleť nie je zaťažovaná zbytočnými chemikáliami.
S pH 5,69-7,69 je ideálne vyvážený pre všetky typy pleti, vrátane citlivej.
Medicube Collagen Jelly Cream je viac než len kozmetika – je to vaša cesta k mladistvej a zdravej pleti.
Užite si každú aplikáciu a investujte do zdravia vašej pleti, objednajte ešte dnes a objavte kúzlo kórejskej starostlivosti o pleť priamo u vás doma.
Medicube Collagen Jelly Cream je ľahký gélový krém, ktorý poskytuje pokročilú starostlivosť proti starnutiu. Podporuje zlepšenie pružnosti pokožky, vyhladzuje jej štruktúru a dodáva jej zdravý a žiarivý vzhľad. Zloženie s prísadami, ako je niacínamid, hydrolyzovaný kolagén a skvalán, intenzívne hydratuje, podporuje zadržiavanie vlhkosti a zlepšuje pevnosť pleti.
Krém je ideálny na suchú, zrelú a dehydrovanú pleť. Neobsahuje alkohol, parabény, sulfáty ani silikóny, takže je jemný a vhodný aj pre citlivú pleť.
● Żelowa, szybko wchłaniająca się konsystencja
● Intensywnie ujędrnia i nawilża skóry
● Zawiera komplex kolagenowy dla poprawy elastyczności
●br>● Vhodný pre všetky typy pleti
● Zanecháva svieži, ľahký a nemastný povrch
Ako používať: Pomocou špachtle alebo čistých prstov naneste primerané množstvo krému s konzistenciou podobnou želé. Prípravok rovnomerne rozotrite na tvár a krk. Jemne masírujte pohybom smerom nahor, kým sa úplne nevstrebe.
Tip: Krém skladujte v chladničke, aby ste zvýšili jeho chladivý účinok - ideálny pre podráždenú alebo prehriatu pleť.
VÝHODY:
- Intenzívna hydratácia - hĺbková hydratácia, ktorá preniká do všetkých vrstiev pokožky pre dlhotrvajúci pocit sviežosti.
- Neuveriteľne príjemná konzistencia - ružový želé krém, ktorý sa okamžite vstrebáva a nezanecháva mastný film.
- Vyhladzuje a vypĺňa ochabnutú pleť - aktívne zložky ako kolagén a elastín zanechávajú pleť jemnú, hladkú a plnú života.
- Zlepšuje pružnosť pokožky - posilňuje elasticitu a pevnosť pokožky a dodáva jej mladistvý vzhľad.
- Dodáva pleti zdravý lesk - obsahuje antioxidanty a vitamíny, ktoré rozjasňujú pleť a dodávajú jej zdravý, prirodzený lesk.
KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:
- hydrolyzovaný kolagén
- čínsky čajovník
- hydrolyzovaný elastín
- skvalan
- adenozín
POUŽITIE:
Naneste primerané množstvo krému na pokožku. Nechajte vstrebať.
VHODNÝ PRE:
Vhodné pre všetky typy pleti.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Táto značka je zaradená medzi pleťové krémy a bola vytvorená špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 110 ml vami vybraného výrobku. Starostlivosť o pleť je práve o krok jednoduchšia!
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Medicube sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 110 ml vámi vybraného produktu.
Kolagénové želé medicube je inovatívny gélový krém určený na zlepšenie pružnosti pokožky a podporu pevnej a vypnutej pleti. Je obohatený o hydrolyzovaný kolagén a poskytuje účinok proti starnutiu, ktorý vypína a spevňuje pleť. Výhody: Zlepšenie pružnosti pleti vďaka hydrolyzovanému kolagénu Intenzívna hydratácia vďaka kyselinám hyalurónovým Rozjasňujúci účinok pre žiarivejšiu pleť Hlavné zložky: Hydrolyzovaný kolagén: zlepšuje pružnosť pleti a dodáva jej pevnejší vzhľad Kyselina hyalurónová: poskytuje intenzívnu hydratáciu a obnovuje štruktúru pleti Niacínamid: rozjasňuje tón pleti a redukuje jemné vrásky Extrakt z čučoriedok: bohatý na antioxidanty, ktoré chránia pleť pred voľnými radikálmi Vhodné pre: Vhodné pre všetky typy pleti, najmä pre tých, ktorí hľadajú starostlivosť proti starnutiu pleti, ktorá ju spevňuje a hydratuje. Aplikácia: Aplikujte primerané množstvo krému na celú tvár a jemne vklepávajte, kým sa úplne nevstrebe. Je dobré vedieť: Medicube Kolagénový želé krém kombinuje anti-ageing vlastnosti s intenzívnou hydratáciou, aby vaša pleť vyzerala žiarivo a mladistvo.
- Hmotnosť
- 222 g
- Objem
- 110000 ml
- Zloženie
- Aqua, Propanediol, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Methylpropanediol, Diethoxyethyl Succinate, Ethoxydiglycol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Beheneth-25 Methacrylate Crosspolymer, Niacinamide, Trehalose, 1,2-Hexanediol, Chlorella Vulgaris Extract, Collagen, Hydrolyzed Collagen, Cynanchum Atratum Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Soluble Collagen, Allium Sativum (Garlic) Bulb Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Bertholletia Excelsa Seed Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Camellia Sinensis Seed Extract, Salmon Egg Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Spinacia Oleracea (Spinach) Leaf Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Wine Extract, Polyglyceryl-10 Isostearate, Tromethamine, Glucose, Polyglyceryl-10 Oleate, Ethylhexylglycerin, Fructooligosaccharides, Fructose, Adenosine, Sodium Phytate, Cyanocobalamin, Tocopherol, Pullulan, Glycerin, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Squalane, Soluble Proteoglycan, Hydrolyzed Elastin, Sodium DNA, Carbomer, Xanthan Gum, Parfum.
- Výrobca
- medicube
- Rozsah dodávky
- 1x Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml in Originalverpackung
- Časti živočíšneho pôvodu
- Nie
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8809982769903
- Číslo od výrobcu
- MED-CJC-110
- Hmotnosť
- 222 g
- Objem
- 110000 ml
- Zloženie
- Aqua, Propanediol, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Methylpropanediol, Diethoxyethyl Succinate, Ethoxydiglycol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Beheneth-25 Methacrylate Crosspolymer, Niacinamide, Trehalose, 1,2-Hexanediol, Chlorella Vulgaris Extract, Collagen, Hydrolyzed Collagen, Cynanchum Atratum Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Soluble Collagen, Allium Sativum (Garlic) Bulb Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Bertholletia Excelsa Seed Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Camellia Sinensis Seed Extract, Salmon Egg Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Spinacia Oleracea (Spinach) Leaf Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Wine Extract, Polyglyceryl-10 Isostearate, Tromethamine, Glucose, Polyglyceryl-10 Oleate, Ethylhexylglycerin, Fructooligosaccharides, Fructose, Adenosine, Sodium Phytate, Cyanocobalamin, Tocopherol, Pullulan, Glycerin, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Squalane, Soluble Proteoglycan, Hydrolyzed Elastin, Sodium DNA, Carbomer, Xanthan Gum, Parfum.
- Výrobca
- medicube
- Rozsah dodávky
- 1x Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml in Originalverpackung
- Časti živočíšneho pôvodu
- Nie
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8809982769903
- Číslo od výrobcu
- MED-CJC-110
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
174,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
659,00 €/1l
19,77 €
Predajca: Glamperfeu

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g
0,42 €/1l
22,90 €
Predajca: BYSARAH

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
0,45 €/1l
24,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Triple Collagen Serum intenzívne kolagenové sérum 55 ml
236,18 €/1l
12,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty Of Joseon Glow Serum: Propolis + Niacinamide regeneračné a rozjasňujúce sérum 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

AXIS-Y Vegánske kolagénové sérum na oči 10 ml
1 905,00 €/1l
19,05 €
Predajca: LaRoseCare

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Collagen Night nočná maska Wrapping Mask 75 ml
246,93 €/1l
18,52 €
Predajca: LaRoseCare

Biodance Bio Collagen Real Deep Mask 4 ks balenie
76,32 €/1kg
16,79 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skin1004 Madagaskar, Ampulka, Pleťové sérum, 100% extrakt z Centella Asiatica, Na upokojenie citlivej a aknóznej pleti, 100 ml
224,00 €/1l
22,40 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Medicube PDRN Pink Collagen Gel Mask 4er Pack
142,20 €/1kg
28,44 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Medicube Collagen Glow Booster Milk Serum hydratačné sérum na tvár s kolagénom 15 ml
1 374,67 €/1l
20,62 €
Predajca: Azjasklep

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 072,00 €/1l
53,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)
299,85 €/1kg
19,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
82% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
82%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
MEDICUBE Kolagénový gélový krém na tvár, 110 ml
Tento produkt som dnes tiež použila po prvýkrát. Gél sa dobre rozotiera a na pokožke pôsobí príjemne, bez toho, aby ju zaťažoval. Po nanesení je pokožka dobre hydratovaná. Či sa v dlhodobom horizonte niečo zmení, ukáže sa až po pravidelnom používaní.
Hodnotenie z 6. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Kúpila som si to už niekoľkokrát, je to skvelé pre moju pleť po 50. roku života
Hodnotenie z 4. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Proste skvelé
S objednávkou som veľmi spokojný
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lekársky kolagén
Veľmi dobrý produkt je ako maska
Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý krém
Perfektná
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Naozaj suuuuuper!
Naozaj suuuuper! S radosťou znova !
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobrý pomer ceny a kvality
Dobrá účinnosť, veľmi príjemná konzistencia, veľmi úsporné pri používaní
Hodnotenie z 15. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super kolagén, veľmi dobrý
Som veľmi spokojný.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l