5,0



Na základe 25 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Olaplex Salon Intro Kit sada pre veľmi poškodené vlasy 3 x 525 ml72,51 €/1l
255,61 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba26,00 €/1l
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml23,75 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Šampon Schwarzkopf BC Moisture Kick, 1000ml18,25 €/1l
18,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Szampon do włosów i ciała dla mężczyzn, 300ml
182 333,32 €/1kg
54,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, 2 v 1 šampón & kondicionér, Unisex, Poškodené vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby, Výživa, Ochrana, Posilnenie, Liečba
83,20 €/1l
83,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
19,00 €/1kg
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów i ciała dla mężczyzn, 1000ml
19,50 €/1l
21,00 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Men Szampon przeciwłupieżowy, 300ml
53,87 €/1l
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
22,50 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilňujúci šampón na suché a lámavé vlasy 1000 ml
21,50 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Šampón na poškodené vlasy 1000 ml
42,32 €/1l
42,32 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Men zahusťujúci šampón 100ml
128,50 €/1l
12,85 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml
22,75 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Color Extra Rich, 250 ml, Šampón, Unisex, Poškodené vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Zhusťujúca, Hydratačný, Výživa, Ochrana, Oprava, Posilnenie, Liečba
235,60 €/1l
58,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Haarshampoo Goldwell Dual Senses SS Hĺbkovo čistiaci šampón 250ml
58,56 €/1l
14,64 €
Predajca: Anteros

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Shampoo uhladzujúci šampón na nepoddajné vlasy 250 ml
39,00 €/1l
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Blond
23,57 €/1l
8,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Guhl Men 3v1 Revitalizačný šampón s kofeínom 250ml
36,36 €/1l
9,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Goldwell Dualsenses For Men Hair Body Šampón pre normálne vlasy Okamžite výrazne a viditeľne viac vitality a revitalizačnej starostlivosti pre normálne vlasy vďaka Recharge System s Guarana CafeA ne Complex v kombinácii s Instant Microfluid Technology Čistí, revitalizuje a stará sa o pokožku a vlasovú pokožku Zvyšuje odolnosť vlasov pri každodennom používaní. Pre viditeľne väčšiu vitalitu a znateľne viac energie. Použitie: Naneste šampón na vlasy a pokožku hlavy, vmasírujte ho a vlasy dôkladne opláchnite
Vychutnajte si pohodlnú kombináciu 2 v 1 na telo a vlasy! Po každom umytí pocítite výraznú sviežosť vlasov aj tela.
Vlastnosti:
- pre všetky typy vlasov,
- intenzívne a šetrne umýva,
- hydratuje,
- výsledkom sú silné a zdravo vyzerajúce vlasy,
- ošetruje,
- na každodenné umývanie,
Ako používať
Naneste na vlhkú pokožku a vlasy, napenite a opláchnite.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Šampóny značky Goldwell z kolekcie Dualsenses boli vytvorené špeciálne pre mužov majúce všetky typy vlasov. Tento kadernický zázrak má objem 1000 ml.
GOLDWELL DUALSENSES MEN Hair&Body Šampón na vlasy a telo ,1000ml Pánska kolekcia Dualsenses obsahuje produkty pre mužov. Šampón Dualsenses Men je vhodný na starostlivosť o všetky typy pokožky a vlasov. Tento výrobok je vhodný na každodennú starostlivosť. Obsahuje guaranu a kofeín, ktoré majú povzbudzujúci účinok. Je vhodný na profesionálne aj súkromné použitie. Tento výrobok obsahuje zloženie Recharge Complex, ktoré je bohaté na kofeín a guaranu. Kofeín a guarana stimulujú vlasové korienky, aby zostali v dobrej kondícii a zabránili tendencii vypadávať. Kofeín stimuluje rast vlasovej pokožky a predlžuje životný cyklus vlasov. Čistí a osviežuje pokožku a vlasy, vyživuje a hydratuje a dodáva energiu a vitalitu.
GW DS MEN Šampón na vlasy a telo 1000ml Dualsenses Men
Goldwell Dualsenses pre mužov Šampón na vlasy a telo 1000 ml
Goldwell Dual Senses Men Hair&Body Shampoo For All Hair Types 202655IE / DAP09IE DUITSLAND karton @ 1 stuk x 1000 ml
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- EAN kód
- 4021609026556
- Číslo od výrobcu
- 5950
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- EAN kód
- 4021609026556
- Číslo od výrobcu
- 5950
Hodí sa k tomu

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampón, Unisex, Poškodené vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Zhusťujúca, Hydratačný, Výživa, Ochrana, Oprava, Posilnenie, Liečba
27,65 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów i ciała dla mężczyzn, 1000ml
19,50 €/1l
21,00 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
19,00 €/1kg
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilňujúci šampón na suché a lámavé vlasy 1000 ml
21,50 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Color Rozžiarujúci kondicionér pre farbené vlasy, 1000 ml.
22,50 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Co2 Adaptér Usb-C Lightning Usb Typ C Pre Iphone 15 Pro Max Plus
1,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,49 €
Predajca: iKable

Sušák na prádlo Pegasus 180 Solid Plus
59,43 €/1m
56,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml
23,75 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml
408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml sada texturalizačných pást
160,00 €/1l
35,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna, Strieborná
391,55 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
22,50 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Perfect Hold Magic Finish sprej pre žiarivý lesk vlasov 500 ml
28,00 €/1l
14,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Philips Sonicare HX6068/13, 8 kusov, Čierna, Stredná
42,99 €
Predajca: esiteo

Goldwell - Maska na suché a poškodené vlasy Dualsenses Rich Repair (60Sec Treatment) 500ml
45,50 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 350 cm záhradný slnečník Pavilón - krémový
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba
26,00 €/1l
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml
23,50 €/1l
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Zmäkčovadlo, Kokos
142,50 €/1l
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell RESTORING SERUM, Sérum na vlasy, 150 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Sprej
140,20 €/1l
21,03 €
Predajca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Szampon do włosów i ciała dla mężczyzn, 300ml
182 333,32 €/1kg
54,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml
23,25 €/1l
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml
42,50 €/1l
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 200 ml
56,25 €/1l
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml
23,50 €/1l
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková kvalita
Objem 1 l
Pocit ako čerstvo nanesený krém po sprchovaní.
Hodnotenie z 16. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý šampón a sprchový gél
Objem 1 l
Skvelý šampón a sprchový gél
Hodnotenie z 16. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Produkt je skvelý
Objem 1 l
Na sprchovanie a umývanie vlasov.
Hodnotenie z 19. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektne beží - rýchlo a dobre
Objem 1 l
Výrobok je skvelý.
Hodnotenie z 16. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Objem 1 l
Veľmi dobré!
Hodnotenie z 31. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko išlo skvele.
Objem 1 l
Dobrý
Hodnotenie z 17. júna 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Alles tipptopp
Objem 1 l
Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,00 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
65,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
43,67 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l