5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sika Blackseal-Bt Bitumiczny Uszczelniacz Dekarski 300Ml56,63 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Masa Poliuretanowa Gravit 630 300Ml Szara56,63 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
MANNOL Vysokoteplotné mazivo 810415,99 €
Predajca: ItalyRacing

Ďalšie informácie o reklame
Preparat Bitumiczny Do Konserwacji Podw Na Pistolet 660 1L20,30 €/1l
20,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Petec, tmel na karosériu, 310 ml, čierna farba
35,39 €/1l
10,97 €
Predajca: AutoTuning

Petec, tmel na karosériu, 310 ml, biela farba
35,39 €/1l
10,97 €
Predajca: AutoTuning

Teroson Terostat 9140, priehľadný
117,45 €/1l
36,41 €
Predajca: TTW-Offroad

Tesniaci tmel čierny 471.501
97,35 €/1l
19,47 €
Predajca: MroAuto

Tesniaci tmel čierny 60-011
120,35 €/1l
10,23 €
Predajca: Amracing

Henkel Teroson MS 9120SF Tmel na karosérie biely 310ml
96,06 €/1l
29,78 €
Predajca: AutoTuning

Uszczelniacz Wysokotemperaturowy Kominkowy 280Ml 1500C
51,58 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

TEROSON tesniaca hmota na karosériu 2558386, kartušová tuba 300 ml
128,00 €/1l
38,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ProAuto

Tesniaci tmel, svetlosivý tmel 310ml, tmel na škáry
118,32 €/1l
36,68 €
Predajca: boni-shop

Teroson adhesive ms 9220 bk (terostat 9220)
225,65 €/1l
69,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

BOLL Silikónové mazivo 00701051 Tuba 290ml
30,31 €/1l
8,79 €
Predajca: AutoTuning

Uszczelniacz Hybrydowy Fix All Crystal 290Ml Bezbarwny
44,29 €/1l
12,40 €
Predajca: MasterBau

Tmel sivý 1359348
78,95 €/1l
78,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

3M zrkadlová nálepka A.F.T. 4 ks, 28 x 41 mm
25,80 €/1l
12,90 €
Predajca: Motorstile

Petec Power Bibond Petec SB 24 ml.
1 831,25 €/1l
43,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

PATTEX SP101 ŠEDÁ 280 ml
89,39 €/1kg
25,03 €
Doprava zdarma
Predajca: FERRAMENTADATEO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
PETEC butylová tesniaca páska na karosérie 87530 - 20 mm x 3 m
Vysokokvalitná tesniaca páska na báze butylu na trvalé utesnenie karosérií automobilov
PETEC Butylová tesniaca páska na karosérie 87530 je samolepiaca a trvalo plastifikovaná tesniaca páska na báze butylu, ktorá sa používa na utesnenie presahov na karosériách automobilov. Vyznačuje sa vynikajúcou priľnavosťou ku všetkým materiálom, dobrou miesiteľnosťou a jednoduchou aplikáciou.
Vlastnosti:
- Neobsahuje rozpúšťadlá a silikón: Šetrná k zdraviu a kompatibilná s materiálmi.
- Odolný voči teplotám a UV žiareniu: Vhodný na vonkajšie použitie.
- Okamžité ďalšie spracovanie a tesniaci účinok: Šetrí čas a zabezpečuje rýchle utesnenie.
- Zabraňuje kontaktnej korózii: Chráni plech pred hrdzou.
- Tlmenie hluku a vibrácií: Zabezpečuje tichú jazdu.
Oblasti použitia:
- Tesnenie švov karosérie: Spoje, zvarové švy a presahy.
- Tesnenie prestupov karosérie: Antény, svetlá, stierače čelného skla a iné prídavné zariadenia.
- Tesnenie čelných skiel: Na vkladanie a utesňovanie čelných skiel.
- Tesnenie žľabov a zvodov: Oprava netesností a prasklín.
- Tesnenie karavanov a obytných automobilov: Spoje, švy a okná.
Technické údaje:
- Materiál: Butyl
- Farba: biela
- Rozmery: 20 mm x 3 m
- Hrúbka: 2 mm
- Teplotný rozsah: -30 °C až +100 °C
Rozsah dodávky:
- 1 x telo butylovej tesniacej pásky PETEC 87530 - 20 mm x 3 m
Dodatočné informácie:
- PETEC Butylová tesniaca páska 87530 by samala aplikovať načistý, suchý a nemastný povrch.
- Ďalšie informácie o aplikácii a spracovaní tesniacej pásky nájdete v návode na použitie.
Hodnotenie zákazníkov: V prípade potreby je možné použiť aj lepiacu pásku na lepenie tesnení:
PETEC Butylová tesniaca páska na karosérie 87530 je zákazníkmi na Amazone hodnotená prevažne pozitívne. Chvália najmä jednoduchú aplikáciu, dobrú priľnavosť a vysoký tesniaci účinok tesniacej pásky.
Záver:
PETEC Butylová tesniaca páska na karosérie 87530 je kvalitný a univerzálny výrobok, ktorý je vhodný na utesnenie presahov na karosériách automobilov. Vyznačuje sa vynikajúcou priľnavosťou, dobrou miesiteľnosťou a jednoduchým spracovaním, a preto je vhodná pre domácich majstrov aj profesionálov.
PETEC Sealant Článok: 87530
Informácie o výrobku
Typ balenia: rolka
Merná jednotka: meter
Farba: biela
Dĺžka [m]: 3
Šírka 1 [mm]: 20
Hrúbka [mm]: 2
Konzistencia(textúra): mäkká
Konzistencia(textúra): miesiteľná
Teplotný rozsah od [°C]: 30
Teplotný rozsah do [°C]: 100
Poznámka: Technické údaje:
Dodržujte informácie o inštalácii:
ďalšie odkazy:
Návod na obsluhu
Informácie o výrobku
- Výrobca
- Petec
- Objem
- 1 l
- Hmotnosť
- 0.24 kg
- EAN kód
- 4013558875309
- Číslo od výrobcu
- 87530
- Výrobca
- Petec
- Objem
- 1 l
- Hmotnosť
- 0.24 kg
- EAN kód
- 4013558875309
- Číslo od výrobcu
- 87530
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Petec, tmel na karosériu, 310 ml, biela farba
35,39 €/1l
10,97 €
Predajca: AutoTuning

Tesniaca páska na karosériu / čierna / okrúhla / 10 m x 10 mm - PETEC
22,63 €/1kg
37,11 €
Predajca: AutoTuning

Petec, tmel na karosériu, 310 ml, čierna farba
35,39 €/1l
10,97 €
Predajca: AutoTuning

Tesniaca zmes ELRING 006.553
103,71 €/1l
7,26 €
Predajca: AutoTuning

Petec, tmel na karosériu, 310 ml, sivý
35,39 €/1l
10,97 €
Predajca: AutoTuning

Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Topper zo studenej peny 80x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

7dreams® Matracový topper 90 x 200 x 4,5 cm Vlnitý prešívanie ÖKO-TEX Pre alergikov Jadro Komfortná pena Extra hrubá výplň Vysoký komfort spánku Vyrobené v Európe
54,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Digitálna kufrová váha Váha LCD Displej Batožinová váha Rybia váha Závesná váha Ručná váha Veľký LCD displej Cestovná váha do 50 kg Cestovná batožina Black Retoo
8,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

7-palcové autorádio Bluetooth MP5 prehrávač FM rádio prijímač s podporou IOS/Android auto Hands-free funkcia Pripojenie telefónu cúvaní pohľade zozadu
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Kostým policajta pre deti, veľkosť:110/116
41,37 €
Predajca: Denpoli-Venda

Plnoautomatický kávovar Philips na 2 kávové špeciality, espresso, 1,8 l, zrnková káva, zabudovaný mlynček, 1500 W, čierny (aquafilter nie je súčasťou dodávky)
329,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Esmeyer 156-120 Kaffeelöffel "Sylvia" 12er Set aus Chrom-Edelstahl
63,49 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
87,44 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

BRÜDER MANNESMANN M29166, 255 mm, 150 mm, 50 mm, 130 kusov
33,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

alca® Termoventilátor 3 v 1 pre 12V autozapojenie, s 2m káblom
53,22 €/1kg
23,95 €
Predajca: autoplus360

29INCH Elektrický bicykel 19.2Ah E Mountain Bike 48v E-Bikes E-City Bike 27 Speed Citybike City eBike City E-Bikes & E-Wheels Grey
1 428,90 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Leštička na autá Einhell CC-PO 90
47,31 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Samsung Galaxy S22 SM-S901B, 15,5 cm (6,1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 12, Schwarz
501,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 512 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 499,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Emos J0803, Vnútorný, Vonkajší, Šedá, 5 m, 47 - 698 MHz, Dvojitá polarizácia, DVB-T, DVB-T2
45,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Feim-SK

AC DC napájací adaptér 230V na 12V zabudovaný napájací zdroj spínaný napájací kábel predlžovací kábel cigaretový zapaľovač 100-240 V 80 W Retoo
61,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Topper zo studenej peny 120x190 vhodný pre alergikov - Topper na matrac pre všetky postele a matrace
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
351,14 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NovaMBSmart

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 100 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

200 * 70 * 110 cm Bike Cover (univerzálny) 210T nepremokavá plachta Ochranný kryt pre bicykel Mountain Bike Road Bike Bike
19,18 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Notebook HP 255 G9 - AMD Ryzen 7 5825U / 2 GHz - Win 11 Pro - grafika Radeon - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, HP Value - 39,6 cm (15,6")
2 579,81 €
Predajca: Technology-Germany

SONGMICS Alu bočná markíza 160 x 300 cm 280 g/m² výsuvná ochrana súkromia, ochrana pred slnkom pre balkón a terasu antracitová GSA160G
200,69 €
Predajca: Lumarko

TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
robí to, čo má, pečatí
Poznám výrobok z konštrukcie karosérie, je stále dobrý pre skryté oblasti
Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

MANNOL Vysokoteplotné mazivo 8104
15,99 €
Predajca: ItalyRacing

Masa Poliuretanowa Gravit 630 300Ml Szara
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
56,63 €/1l

Tesnenie Na Sporáky 280Ml - Sil Sou Piec
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
35,98 €/1kg

Uszczelniacz Wysokotemperaturowy Kominkowy 280Ml 1500C
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,58 €/1l

Sika Blackseal-Bt Bitumiczny Uszczelniacz Dekarski 300Ml
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
56,63 €/1l

Uszczelniacz Dekarski Czarny 280Ml
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
42,82 €/1l

Uszczelniacz Hybrydowy Fix All Crystal 290Ml Bezbarwny
12,40 €
Predajca: MasterBau
44,29 €/1l