4,8



Na základe 94 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Stierače Bosch Aerotwin pre Seat Leon 2020-
21,01 €
Predajca: Pietro_eShop

Stierače Bosch Aerotwin pre Toyotu C-HR 2023-
21,34 €
Predajca: Pietro_eShop

Stierače Bosch Aerotwin pre Jaguar XJ 2009-
23,10 €
Predajca: AP_AUTODILY

Stroje Bosch Aerotwin pre VW Scirocco 2008-2017
17,30 €
Predajca: AP_AUTODILY

Stieracia lišta DENSO DF-081
26,74 €
Predajca: MroAuto

Stierače Bosch Aerotwin pre BMW 1er(F20) 2011-
19,90 €
Predajca: AP_AUTODILY

Stierače Bosch Aerotwin pre Škoda Fabia III. 2014-2021
18,10 €
Predajca: AP_AUTODILY

Stieracia lišta SWF 119479
36,72 €
Predajca: AutoTuning

Stierače Bosch Aerotwin pre Toyotu Corollu 2018-
25,06 €
Predajca: Pietro_eShop

Stierače Bosch Aerotwin pre Renault Clio 2012-2019
19,89 €
Predajca: AP_AUTODILY

Stierače Bosch Aerotwin pre Polestar 2 2020-
20,08 €
Predajca: AP_AUTODILY

stierače BOSCH AEROTWIN 550 + 450
26,46 €
Predajca: Pietro_eShop

Bosch Aerotwin Scheibenwischerblatt (3397118933)
20,40 €
Predajca: AP_AUTODILY

Stierače Bosch Aerotwin pre Renault Captur 2020-
22,21 €
Predajca: Pietro_eShop

Stierače Bosch Aerotwin pre Peugeot 508 2011-2018
26,21 €
Predajca: Pietro_eShop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
BOSCH AEROTWIN 650 + 400 mm stieracie lišty
Ploché a pružné stieracie lišty Bosch AEROTWIN nahrádzajú tradičné kĺbové konštrukcie. Najväčšou výhodou nových stieračov je, že sa dokonale prispôsobujú zakriveniam čelného skla. K dispozícii sú aj ploché varianty pre vozidlá s bežnými stieračmi. Inovatívna montážna technológia Quick Clip Adapter umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu stieračov Aerotwin na štandardné rameno stierača. Jednoducho vložte háčik ramena do adaptéra a výmena stieračov bude jednoduchá ako nikdy predtým.Stierače Bosch AEROTWIN sú náhradou za tradičné kovové stierače. Ich hlavnou výhodou je pružnosť, ktorá dokonale kopíruje zakrivenie čelného skla. Vďaka upevňovacej technológii Quick Clip je inštalácia stieračov jednoduchá a časovo nenáročná. Stačí zasunúť háčik odstraňovača do adaptéra Quick Clip a výmena je hotová.
Vysokokvalitné stieracie lišty Bosch Aerotwin pre vynikajúci výkon stierania aj v extrémnych poveternostných podmienkach. Súprava je vždy určená pre konkrétnu značku a model vozidla. Vďaka tomu je výmena stieračov veľmi rýchla a jednoduchá. Ploché stierače Bosch Aerotwin majú patentovanú technológiu gumy stieračov Power Protection Plus, ktorá zaručuje dlhú životnosť. Pružinové oceľové (Evodium) pásiky zvyšujú prítlak stieracej lišty na sklo a zlepšujú výkon stierania. Symetrická stieracia lišta s aerodynamickým dizajnom nespôsobuje žiadne vibrácie ani pri vysokých rýchlostiach Stierače Bosch Aerotwin spĺňajú testy kvality a funkčnosti pre prvovýrobu v automobilovom priemysle. V mnohých prípadoch sa s nimi preto stretnete ako s originálnymi dielmi OEM.
Stieracie lišty Bosch Aerotwin X2 A156S - Poskytujú vodičom jasný výhľad - dokonalá technológia pre zákazníkov, ktorí majú presne také isté stieracie lišty, aké boli pôvodne namontované.
A156S Aerotwin 650/400mm nečlenená predná stieracia lišta (2ks) je vhodná pre: SUBARU FORESTER, IMPREZA, XV; TOYOTA C-HR 07.14-
- Výrobca
- Hmotnosť
- 0.34 kg
- EAN kód
- 4047025659321
- Číslo od výrobcu
- BOSCH_3 397 014 156
- Výrobca
- Hmotnosť
- 0.34 kg
- EAN kód
- 4047025659321
- Číslo od výrobcu
- BOSCH_3 397 014 156
Hodí sa k tomu

Stropné svietidlo Led s detektorom pohybu, stropné svietidlo vnútorné pre kúpeľňu kuchyňu obývaciu izbu pivnicu spálňu chodbu, studená biela 18W Ø22cm
23,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Stieracia lišta DENSO DF-081
26,74 €
Predajca: MroAuto

Hop-Sport 30kg plastové dosky so závažím 30 mm - sady činiek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
1,27 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 40kg platne s činkami 30 mm - sady činiek 4x10kg
1,38 €/1kg
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Stierače Bosch Aerotwin pre Seat Leon 2020-
21,01 €
Predajca: Pietro_eShop

Stierače Bosch Aerotwin pre Toyotu C-HR 2023-
21,34 €
Predajca: Pietro_eShop

Stierače Bosch Aerotwin pre VW T-Roc 2017-
22,74 €
Predajca: Pietro_eShop

Stierače Bosch Aerotwin pre Hyundai Tucson 2021-
22,20 €
Predajca: Pietro_eShop

Stierače Bosch Aerotwin pre Jaguar XJ 2009-
23,10 €
Predajca: AP_AUTODILY

Stierače Bosch Aerotwin pre Škoda Fabia III. 2014-2021
18,10 €
Predajca: AP_AUTODILY

Stroje Bosch Aerotwin pre VW Scirocco 2008-2017
17,30 €
Predajca: AP_AUTODILY

stierače BOSCH AEROTWIN RETROFIT 600 + 400
21,59 €
Predajca: Pietro_eShop

Stierače Bosch Aerotwin pre Polestar 2 2020-
20,08 €
Predajca: AP_AUTODILY

Stierače Bosch Aerotwin pre Mercedes EQC 2019-2023
28,03 €
Predajca: Pietro_eShop

BOSCH Aerotwin stierače pre Tesla Model 3/Y
23,78 €
Predajca: Pietro_eShop

Stieracia lišta BOSCH 3 397 007 557
19,60 €
Predajca: AP_AUTODILY

Kufrík na náradie na kolieskach Kanwod, box na náradie s 1000 dielmi, box na náradie, sada náradia v kufríku na kolieskach
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Plochý stierač (1 ks)
13,20 €
Predajca: AP_AUTODILY

Stierače Bosch Aerotwin pre BMW 1er(F20) 2011-
19,90 €
Predajca: AP_AUTODILY

Stierače Bosch Aerotwin pre Renault Clio 2012-2019
19,89 €
Predajca: AP_AUTODILY

Stroje Bosch Aerotwin pre Dacia Sandero 2015-2020
18,40 €
Predajca: AP_AUTODILY

Stierače Bosch Aerotwin pre Renault Austal 2023-
21,69 €
Predajca: AP_AUTODILY

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

ZMH LED stropné svietidlo Teplá biela stropná lampa 25,5 cm 17 W Moderné čierne geometrické dizajnové svietidlo pre spálňu Obývacia izba Predsieň Vchod Kuchyňa
41,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: ZMH

Stierače Bosch Aerotwin pre Suzuki SX4 Cross 2013-
19,30 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,70 €
Predajca: AP_AUTODILY

Bazooka Prenosný Bluetooth reproduktor Boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 odolný voči striekajúcej vode/Rádio/microSD/Aux-In/USB/osvetlenie/port pre mikrofón
41,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bosch Aerotwin A204S sada stieračov čelného skla dĺžka 600 mm475 mm stieracie lišty; Juego
23,53 €
Predajca: Pietro_eShop

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%1% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
1%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Stierače čelného skla
V obchodoch nie sú k dispozícii žiadne vhodné stierače, vyhľadal som ich tabuľky na internete, našiel som vhodné. Rýchle dodanie a namontované bez reklamácie. Teraz je na čelnom skle správny vzor stieračov.
Hodnotenie z 1. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top od objednávky až po doručenie!
Som absolútne spokojný s nákupom aj s produktom. Všetko prebehlo veľmi hladko, od objednávky až po doručenie, a výrobok je presne taký, ako bol opísaný. Som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 25. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý stierač
Kvalitný produkt za dobrú cenu. Montáž je jednoduchá a funguje bezchybne
Hodnotenie z 21. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skutočne dobrá kvalita
Nič od Bauhausu alebo iných lacných predajcov, kde je v krabici niekoľko adaptérov. Originálne stierače Bosch sú jednoducho perfektné.
Hodnotenie z 2. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Stierače Bosch
Cena za originálne stierače Bosch bola veľmi prijateľná. Doručenie bolo perfektne zabalené a mimoriadne rýchle.
Hodnotenie z 5. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie a kvalita Bosch
Doručenie bolo super rýchle za špičkovú cenu. Kvalitné stierače Bosch. Profesionálny servis, vždy sa rád vrátim.
Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý nákup a dodanie bolo prekvapivo rýchle. Dostal som ho hneď na druhý deň!
Tovar sa perfektne hodí na môj Citroen C4 Cactus a bolo ľahké ho namontovať.
Hodnotenie z 15. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Skvelá cena a perfektne sedí. Veľmi tichý pri vytieraní a veľmi čistý.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Rameno stierača čelného skla pravá strana Dlhodobé zlepšenie viditeľnosti jazdy A1768203600 pre GLA 250 2014 až 2020
108,99 €
Predajca: Ladenza

Sada stieračov pre BMW radu 5 E60 E61 radu 6 61617185366 Predné pravé



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,80 €
Predajca: maXpeedingrodsOfficialStore

HEYNER® stieracie gumy do čelného skla pre vozidlá TOYOTA YARIS
21,95 €
Predajca: autoplus360

stierače do auta alca® pre model TOYOTA AYGO X



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,95 €
Predajca: autoplus360

stierače do auta alca® pre model FIAT TIPO KOMBI



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,45 €
Predajca: autoplus360

stierače alca® pre vozidlá FIAT SEDICI
16,45 €
Predajca: autoplus360

stierače do auta alca® pre model TOYOTA RAV 4 V
16,45 €
Predajca: autoplus360

stierače do auta alca® pre vozidlá MITSUBISHI ASX
15,95 €
Predajca: autoplus360

stierače do auta alca® pre model FORD C-MAX
17,45 €
Predajca: autoplus360

stierače do auta alca® pre vozidlá NISSAN ALMERA TINO
15,45 €
Predajca: autoplus360

HEYNER® stieracie gumy do auta pre model TOYOTA C-HR



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,45 €
Predajca: autoplus360

stierače okien alca® pre vozidlo MITSUBISHI SPACE STAR
14,95 €
Predajca: autoplus360

stierače do auta alca® pre model DACIA SANDERO III
16,95 €
Predajca: autoplus360

stierače do auta alca® pre model RENAULT ARKANA
14,95 €
Predajca: autoplus360

HEYNER® stieracie gumy na čelné sklo pre vozidlá MAZDA CX-5
21,95 €
Predajca: autoplus360

stierače do auta alca® pre vozidlá PEUGEOT EXPERT
15,45 €
Predajca: autoplus360

stierače do auta alca® pre model RENAULT ZOE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,95 €
Predajca: autoplus360

stierače do auta alca® pre model MINI COOPER
16,95 €
Predajca: autoplus360

stierače do auta alca® pre VW CARAVELLE T5
16,95 €
Predajca: autoplus360

HEYNER® stieracie gumy na čelné sklo pre vozidlá AUDI A6
21,95 €
Predajca: autoplus360