5,0



Na základe 2 hodnotení
Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Leave-in Overnight Serum sérum pre poškodené vlasy 100 ml
33,95 €
339,50 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Séra na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml835,00 €/1l
83,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.137,50 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Olaplex Professional Traveling Stylist Kit286,17 €/1l
85,85 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
BLONDME BOND REPAIR Intensiveö l 50 ml255,00 €/1l
12,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Sebastian Penetraitt Overnight Repair Serum 100 ml
333,30 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

ARGANICARE sérum na vlasy s keratínom, 100 ml
214,50 €/1l
21,45 €
Predajca: NutraBestBG

Olaplex č.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum - Výživné sérum na vlasy, 90 ml
426 000,01 €/1kg
42,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Keratin Reparative Hair Serum
29,00 €
Predajca: JERICHO

Glättende Haarbehandlung Pantene 30 seconds Ampulky 3 x 15 ml 15 ml
276,89 €/1l
12,46 €
Predajca: somnia24

KERASILK Specialists Anti-Dandruff Scalp Serum 100 ml
138,90 €/1kg
41,53 €
Predajca: PerfumTraders

Arganicare Biotín rekonštrukčné sérum na vlasy s biotínom, 100 ml
161,33 €/1kg
19,36 €
Predajca: MANADA

L'Oreal Professionnel, SteamPod, Hair Serum, For Smoothening, 50 ml
76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: Parfumtoi

Sérum na vlasy L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular, 250 ml
113,12 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

REF Leave-In Serum 125 ml
148,56 €/1l
18,57 €
Predajca: Glamperfeu

Echosline Discipline Serum uhladzujúce sérum proti krepateniu vlasov 100 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: Tersorte

ARGANICARE vlasové sérum pre mužov, 60 ml
557,50 €/1l
33,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Serioxyl Advanced, Hair Serum, Densifying, 90 ml
572,22 €/1l
51,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Vollare Hair Serum PROils Intensive Repair Oil Serum do włosów suchych i zniszczonych, 30ml
983 750,02 €/1kg
39,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pantene Miracle Bond Repair Serum Sin Aclarado 90ml
274,00 €/1l
24,66 €
Predajca: somnia24

Sachajuan Sérum na lesk vlasov 30 ml
965,67 €/1l
28,97 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Funkcie
Typ produktu*
Sérum na vlasy
Objem*
100 ml
Vhodné pre*
Ženy
Vhodné pre všetky typy vlasov*
Farbené vlasy, Kučeravé vlasy, Poškodené vlasy, Rovné vlasy
Účinok ošetrenia vlasov
Ochrana, oprava, posilnenie
Ochrana pred slnkom
Žiadne
Alergénne vône
Amylcinnamal, benzylalkohol, benzylbenzoát, geranial, citronellol, kumarín, d-limonén, geraniol, linalool
Vlastnosti
Zložky
Voda/Aqua/Eau, cyklopentasiloxán, glycerín, dimetikón, parfum, kopolymér hydrogenovaného ricínového oleja a kyseliny sabakovej, benzylalkohol, polykvaternium-37, propylénglykoldikaprilát/dikaprát, dimetikonol, PPG-1 Trideceth-6, hydrolyzovaný rastlinný proteín PG-Propyl Silanetriol, kyselina dehydrooctová, hydrolyzovaný keratín, Butyrospermum Parkii (bambucké maslo), Helianthus Annuus (slnečnicový olej), polysilikón-15, Superoxiddismutáza, kaviárový extrakt, benzoan draselný, propylénglykol, sorban sodný, Leuconostoc/filtrát z koreňa reďkovky, Saccharomyces/fermentácia medi, Saccharomyces/fermentácia železa, Saccharomyces/fermentácia horčíka, Saccharomyces/kremíkový ferment, Saccharomyces/zinkový ferment, fosfolipidy, hexylcinnamal, linalool, limonén, geraniol, kumarín, citral, amylcinnamal, benzylbenzoát, benzylalkohol, citronellol
Technické údaje
Neobsahuje
Parabén, ftalát, dodecyl (lauryl) sulfát sodný (SDS (SLS)), lauryl éter sulfát sodný de (SLES), syntetické farbivo
Balenie
Počet obsiahnutých výrobkov
1 kus(y)
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Vlasové séra Alterna z kolekcie Caviar boli vytvorené na lámavé vlasy špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 100 ml.
ALTERNA CAVIAR RESTRUCTURING BOND REPAIR LEAVE-IN OVERNIGHT SERUM 100ML.Obnovujúce sérum najmä pre suché a/alebo poškodené vlasy. Toto sérum je ideálne na použitie cez noc, pretože sa najlepšie vstrebáva a pripravuje vlasy na ďalší deň. Chráni pred starnutím a má tepelne ochranné vlastnosti. Používajte Repair Overnight Serum pre jemné, silné a hodvábne vlasy.
Alterna Caviar Serum je vhodné pre lámavé vlasy a pre dámy. Obsah 100 ml.
CAVIAR RESTRUCTURING BOND Repair Night Serum 100 ml
Alterna Caviar Overnight Hair Rescue 100ml
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- EAN kód
- 0873509027911873509027911
- Číslo od výrobcu
- 11111
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- EAN kód
- 0873509027911873509027911
- Číslo od výrobcu
- 11111
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Conditioner kondicionér pre poškodené vlasy 976 ml
52,39 €/1kg
57,63 €
Predajca: BRASTYGroup

K18 Peptide Prep Detox Szampon detoksykujący, 930ml
83 458,33 €/1kg
100,15 €
Predajca: somnia24

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Dry Oil Mist 147 ml
266,87 €/1l
39,23 €
Predajca: somnia24

Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml
105,80 €/1l
26,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo šampón pre zväčšenie objemu 1000 ml
71,11 €/1kg
78,22 €
Predajca: Denpoli-Venda

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Olaplex Salon Intro Kit sada pre veľmi poškodené vlasy 3 x 525 ml
72,51 €/1l
255,61 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostriedok na vyhladenie vlasov, 100 ml, Unisex, Kučeravé vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti krepovitosti, Vyhladenie, Flakón s pumpičkou
194,40 €/1l
19,44 €
Predajca: MANADA

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Invigo Colour Brilliance šampón pre jemné vlasy 50 ml
1 368,00 €/1l
68,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Čajová kanvica 1,2 l so sitkom z nehrdzavejúcej ocele a ohrievačom na čaj Sklenená čajová kanvica Čajová súprava Čajová kanvica
20,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Šampón Redken Haircare Extreme
47,01 €/1l
47,01 €
Predajca: somnia24

WMF 0576504291, Štvorec, Čierna, Hliník, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, 250 °C, PermaDur Premium
113,99 €
Predajca: NeuertsShop

Lak na vlasy Wella Performance Extra Strong 500 ml
25,12 €/1l
12,56 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

ZWILLING Essence, Nerezová oceľ, Hliník, Sklo, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Sklo
142,68 €
Predajca: velmontask

Alfaparf Yellow Liss Keratínová vyhladzujúca kúra (BOX)
40,00 €/1kg
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner kondicionér pre veľmi poškodené vlasy 750 ml
47,93 €/1l
35,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixer, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Ochrana, Lesk, Vyhladenie
520,67 €/1l
15,62 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby
95,15 €/1l
95,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

LEGO 70226 Ľadová pevnosť mamutov LEGO Stav: , Počet minifigúrok: 5, Počet návodov: 2, Rozmery balenia (dxšxv): veková kategória: 7+, Vydané v: 2015, Hmotnosť: 1,018 KG, Téma: LEGO Legendy o Chime, Číslo: 70226-1, EAN: 5702015347266, UPC: 673419229784
327,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

WMF 651026040, 2 L, Nerezová oceľ, Čierna, Nerezová oceľ
67,08 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Zwilling - Plytká oceľová panvica Pro 20 cm
72,62 €
Predajca: velmontask

Wella Professionals System Professional Hydrate Shampoo, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Suché vlasy, Rozčesávanie, Hydratácia, Hydratačný, Čistiaci
19,26 €/1l
19,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,26 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dôležité pre prežitie
Len to najlepšie pre moje vlasy a tento krém je super
Hodnotenie z 16. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Aminexil Advanced, Leave In Scalp Treatment Serum, 90 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
35,25 €
Predajca: MAGUHAAR
70,50 €/1kg

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml
83,50 €
Predajca: MAGUHAAR
835,00 €/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000 ml
126,99 €
Predajca: Keratinshop
126,99 €/1l

L'Oréal | Sérum proti vypadávaniu vlasov | 2x90 ml
68,50 €
Predajca: MAGUHAAR
380,56 €/1l

Nioxin | Sérum proti vypadávaniu vlasov 70ml - Posilňuje vlasové korienky - Znižuje vypadávanie vlasov
50,75 €
Predajca: MAGUHAAR
725,00 €/1l

Felps Brazilian Nuts keratínový orech 250 ml
58,99 €
Predajca: Keratinshop
235,96 €/1l

Loreal Super Dust 2x7g
27,75 €
Predajca: MAGUHAAR
1 982,14 €/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Sérum proti vypadávaniu vlasov
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
520,00 €/1l

Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR
429,17 €/1l

L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pre všetky typy vlasov 50 ml



2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
500,00 €/1l

Láska elixír NO FRIZZ! Pena lesk
35,99 €
Predajca: Keratinshop
71,98 €/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Kosmetika Príroda
36,99 €
Predajca: Keratinshop
123,30 €/1l

ESSENCE ABSOLUE nä vyživujúca ochranaö l 150 ml
115,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
767,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
82,00 €/1l

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Sérum na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
14,75 €
Predajca: MAGUHAAR
147,50 €/1l

Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
137,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,50 €
Predajca: MAGUHAAR
140,00 €/1l

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Root Activating Serum sérum pre aktiváciu korienkov 8 x 7ml
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
162,50 €/1kg

Loreal SE Aminexil Advanced roll-on 42x6ml Serie Expert



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
93,93 €
Predajca: PerfumTraders
372,74 €/1l

HaloGrow sérum na podporu rastu vlasov, 20 ml – sérum na starostlivosť o vlasy s obsahom biotínu, kofeínu a peptidov
30,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: WR-Products
1 399,50 €/1l