4,7



Na základe 75 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pre všetky typy vlasov 50 ml590,80 €/1l
29,54 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA429,17 €/1l
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.137,50 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
BLONDME BOND REPAIR Intensiveö l 50 ml255,00 €/1l
12,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Kerastase Nutritive 8H Magic night: Nočné sérum pre intenzívnu výživu a regeneráciu vlasov počas spánku
841,56 €/1l
75,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

KÉRASTASE Genesis Homme Posilňujúce sérum proti padaniu vlasov 90 ml
905,44 €/1l
81,49 €
Predajca: M_plus_L

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Aminexil Advanced, Leave In Scalp Treatment Serum, 90 ml
72,86 €/1kg
36,43 €
Predajca: BRASTYGroup

Biota Pharma Bioxsine DG, bylinné sérum proti intenzívnemu vypadávaniu vlasov 3x50 ml
166,00 €/1l
24,90 €
Predajca: mk-tronic

Kerastase Spe Serum Immuniste 90 ml
556,44 €/1l
50,08 €
Predajca: EasoMagno

Bezoplachové sérum proti krepovateniu farbených vlasov Chroma Absolu Chroma Thermique (sérum) 150 ml
292,93 €/1l
43,94 €
Predajca: VISO

KÉRASTASE Nutritive sérum na pokožku hlavy 90 ml
650,44 €/1l
58,54 €
Predajca: VISO

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex č.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum - Výživné sérum na vlasy, 90 ml
426 000,01 €/1kg
42,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Biostile Hair.O sérum 60 ml – Proti vypadávaniu vlasov a regenerácia vlasových korienkov
649,83 €/1l
38,99 €
Predajca: Biostile

Redist Arganové a keratínové sérum na vlasy 125ml
89,68 €/1l
11,21 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Bioxcin kolagénové a biotínové sérum na vlasy – proti vypadávaniu vlasov, objem 100 ml
461,60 €/1l
46,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Elseve Growth Booster Serum (sérum proti vypadávaniu pokožky hlavy) 102 ml
20,14 €
Predajca: Zeitburg

Objemová pěna na vlasy Densifique Densimorphose (Densifying Treatment Mousse) 150 ml
342,73 €/1l
51,41 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Experčné sérum Ducray Neoptide podporujúce rast a prevenciu vypadávania vlasov, 2 x 50 ml
567,30 €/1l
56,73 €
Predajca: PerfumTraders

Wella SP Luxe Oil Keratin Boost Essence - Keratínová esencia pre vlasy, 100ml
107,10 €/1l
10,71 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
︎ Stärkt Haar & Kopfhaut
︎ Reduziert Haarverlust
︎ Für tägliche Anwendung
Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml / / Účinne bojujte proti padaniu vlasov s týmto kvalitným sérom od Kerastase Genesis. Vytvorený špeciálne pre posilnenie vlasovej pokožky a podporu rastu zdravých vlasov. Jeho šetrná formula s vybranými ingredienciami pomôže zlepšiť celkovú kvalitu vlasov a zanechá ich hladké a lesklé. Zároveň tiež chráni pred poškodením a zanecháva vlasy silné a odolné. / / Kľúčové rysy: / - Objem: 90ml / - Účel: Boj proti padaniu vlasov, posilnenie vlasovej pokožky / - Zanecháva vlasy hladké, lesklé a silné / / Pomôžte vašim vlasom dosiahnuť ich najlepší potenciál s týmto špičkovým sérom od Kerastase Genesis.
Kérastase Genesis posilňujúce sérum proti vypadávaniu vlasov 90 ml
- Hmotnosť
- 0.1 g
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Aqua/Water/Eau, Alcohol Denat., Diaminopyrimidine Oxide, Arginine, Citric Acid, Glutamic Acid, Limonene, Serine, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Linalool, Sodium Hydroxide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Potato Starch Modified, Ethylhexylglycerin, Rhamnose, Propylene Glycol, Citronellol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3474636858002
- Číslo od výrobcu
- E32451
- Hmotnosť
- 0.1 g
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Aqua/Water/Eau, Alcohol Denat., Diaminopyrimidine Oxide, Arginine, Citric Acid, Glutamic Acid, Limonene, Serine, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Linalool, Sodium Hydroxide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Potato Starch Modified, Ethylhexylglycerin, Rhamnose, Propylene Glycol, Citronellol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3474636858002
- Číslo od výrobcu
- E32451
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Kerastase Nutritive 8H Magic night: Nočné sérum pre intenzívnu výživu a regeneráciu vlasov počas spánku
841,56 €/1l
75,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Šampón na slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu vlasov Genesis (posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov), 250 ml
175,00 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Kerastase Genesis Fort. Kondicionér proti padaniu vlasov
259,95 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilňujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy 150 ml
709,80 €/1l
106,47 €
Predajca: Glamperfeu

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Proti padaniu vlasov Kerastase Genesis Fort. Intense Masque
346,40 €/1l
69,28 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Kérastase Oil Kérastase Elixir Ultime Refillable 75ml
972,00 €/1l
72,90 €
Predajca: VISO

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

KERASTASE Genesis Bain Nutri-Fortifiant šampón 250ML
172,96 €/1l
43,24 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Apple EarPods (USB-C), Kábel, Hovor / hudba, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
21,69 €
Predajca: Shopmobile

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

KÉRASTASE Genesis Homme Posilňujúce sérum proti padaniu vlasov 90 ml
905,44 €/1l
81,49 €
Predajca: M_plus_L

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
37,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilnenie, Fľaša
688,67 €/1l
20,66 €
Predajca: Glamperfeu

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Reisenthel carrybag, Kôš na nákup, Viacfarebný, Hliník, Polyester, 22 L, 480 mm, 280 mm
56,97 €
Predajca: M_plus_L

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Philips Sonicare HX9044/17, 4 kusov, Biela, Mäkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výrobok nie je falošný
Kúpil som produkt bez toho, aby som si najprv prečítal recenzie. Po prezretí recenzií som sa bála, že dostanem falzifikát. Keď však výrobok prišiel, bola som milo prekvapená. Má rovnakú konzistenciu, farbu aj vôňu, ako by mal mať. Na obale je aj skenovací kód atď, ktorý naznačuje, že výrobok je pravý. Nemôžem súhlasiť s negatívnymi recenziami.
Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som veľmi spokojná s týmto sérom
Používam toto sérum už asi tri týždne a mám pocit, že mi odvtedy vypadáva menej vlasov. Obzvlášť sa mi páči, že nezanecháva vlasy ani korienky mastné. Zatiaľ som veľmi spokojná a budem ho používať aj naďalej.
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Moja druhá fľaša, ktorú som si objednal
Moje vlasy sú oveľa plnšie a lepšie sa upravujú. Takisto mi vypadáva oveľa menej vlasov ako predtým. Používam ho každý večer /)
Hodnotenie z 26. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé
Doručenie a objednávka boli hladké, rýchle a priame, o účinku zatiaľ nemôžem nič povedať, mám sérum proti vypadávaniu vlasov, nie proti lupinám.
Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Milujem to...
S týmto sérumom som veľmi spokojná... používam ho už pol roka a naozaj funguje …
Hodnotenie z 30. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rozhodne to pomáha
Sám o sebe veľmi dobrý pomáha proti vypadávaniu vlasov a proti lupinám len vlasy sú potom mastné
Hodnotenie z 27. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Špičkový produkt, spravodlivá cena, rýchle dodanie. Kedykoľvek a rád znova.
Hodnotenie z 19. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Splní, čo sľubuje
Skvelé sérum, splní to, čo sľubuje
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml
83,50 €
Predajca: MAGUHAAR
835,00 €/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000 ml
126,99 €
Predajca: Keratinshop
126,99 €/1l

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair maska 250ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10v1 90ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
66,25 €
Predajca: MAGUHAAR
88,33 €/1l

Nioxin | Sérum proti vypadávaniu vlasov 70ml - Posilňuje vlasové korienky - Znižuje vypadávanie vlasov
50,00 €
Predajca: MAGUHAAR
714,29 €/1l

Felps Brazilian Nuts keratínový orech 250 ml
58,99 €
Predajca: Keratinshop
235,96 €/1l

L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pre všetky typy vlasov 50 ml



2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,54 €
Predajca: MAGUHAAR
590,80 €/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Sérum proti vypadávaniu vlasov
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
520,00 €/1l

ESSENCE ABSOLUE nä vyživujúca ochranaö l 150 ml
116,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
777,33 €/1l

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Sérum na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
137,50 €/1l

Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
137,50 €/1l

Láska elixír NO FRIZZ! Pena lesk
35,99 €
Predajca: Keratinshop
71,98 €/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Kosmetika Príroda
36,99 €
Predajca: Keratinshop
123,30 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
82,00 €/1l

Loreal Super Dust 2x7g
26,75 €
Predajca: MAGUHAAR
1 910,71 €/1l

Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR
429,17 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
76,67 €/1l

Olaplex Professional Traveling Stylist Kit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
85,85 €
Predajca: PerfumTraders
286,17 €/1l

HaloGrow sérum na podporu rastu vlasov, 20 ml – sérum na starostlivosť o vlasy s obsahom biotínu, kofeínu a peptidov
30,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: WR-Products
1 399,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
142,00 €/1l