5,0



Na základe 3 hodnotení
Bezoplachové sérum proti krepovateniu farbených vlasov Chroma Absolu Chroma Thermique (sérum) 150 ml
43,94 €
292,93 € / 1l
plus 4,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Séra na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml835,00 €/1l
83,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pre všetky typy vlasov 50 ml590,80 €/1l
29,54 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
ESSENCE ABSOLUE nä vyživujúca ochranaö l 150 ml777,33 €/1l
116,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Sérum na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Flakón s pumpičkou137,50 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

KÉRASTASE Nutritive sérum na pokožku hlavy 90 ml
650,44 €/1l
58,54 €
Predajca: VISO

KÉRASTASE Genesis Homme Posilňujúce sérum proti padaniu vlasov 90 ml
905,44 €/1l
81,49 €
Predajca: M_plus_L

Kerastase Nutritive 8H Magic night: Nočné sérum pre intenzívnu výživu a regeneráciu vlasov počas spánku
841,56 €/1l
75,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Biota Pharma Bioxsine DG, bylinné sérum proti intenzívnemu vypadávaniu vlasov 3x50 ml
166,00 €/1l
24,90 €
Predajca: mk-tronic

Goldwell RESTORING SERUM, Sérum na vlasy, 150 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Sprej
140,20 €/1l
21,03 €
Predajca: NutraBestBG

Redken Frizz Dismiss Instant Deflate Oil-In Serum 125 ml
191,47 €/1kg
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Echosline Discipline Serum uhladzujúce sérum proti krepateniu vlasov 100 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: Tersorte

Kerasilk Specialists sérum na zahustenie vlasov 100 ml – sérum proti vypadávaniu vlasov
455,00 €/1l
45,50 €
Predajca: PerfumTraders

Kerasilk - Sérum proti lupinám - 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nioxin Age Defense Serum 70 ml – sérum proti rednutiu vlasov
672,86 €/1l
47,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Sérum proti vypadávaniu vlasov, 150 ml
148,13 €/1l
24,45 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Keratin Reparative Hair Serum
29,00 €
Predajca: JERICHO

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Anti-Hairloss Serum sérum proti vypadávaniu vlasov 150 ml
172,07 €/1l
25,81 €
Predajca: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel, SteamPod, Hair Serum, For Smoothening, 50 ml
76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: Parfumtoi

Colorwin Hair Elixir sérum proti vypadávaniu vlasov, 100 ml
64,00 €/1kg
9,60 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kérastase Chroma Absolu Chroma Thermal Serum 150 ml
Vynikajúci, ný
Pre dokonalé zakončenie procedúry Chroma Absolu naneste 6 až 10 streknutí na uterákom vysušené vlasy v závislosti od dĺžky a hrúbky vlasov. Sérum rovnomerne rozotrite do končekov pomocou hrebeňa. Neoplachujte. Nechajte vlasy uschnúť na vzduchu alebo ich vyfénujte. Výrazne menej rozštiepených končekov a intenzívna farba vďaka ochrane pred vonkajšími vplyvmi: poškodením spôsobeným UV žiarením, teplom do 230 °C a oxidáciou. Sérum Chroma Thermique hydratuje, lámavosť vlasov a chráni poškodené, namáhané a farbené vlasy pred vonkajším poškodením. Obohatené o kyselinu mliečnu a centellu asiatskú pokrýva vlákna pre väčší lesk, menšie krepovatenie a dlhotrvajúcu farbu.
Vynikajúci, ný
Pre dokonalé zakončenie procedúry Chroma Absolu naneste 6 až 10 streknutí na uterákom vysušené vlasy v závislosti od dĺžky a hrúbky vlasov. Sérum rovnomerne rozotrite do končekov pomocou hrebeňa. Neoplachujte. Nechajte vlasy uschnúť na vzduchu alebo ich vyfénujte. Výrazne menej rozštiepených končekov a intenzívna farba vďaka ochrane pred vonkajšími vplyvmi: poškodením spôsobeným UV žiarením, teplom do 230 °C a oxidáciou. Sérum Chroma Thermique hydratuje, lámavosť vlasov a chráni poškodené, namáhané a farbené vlasy pred vonkajším poškodením. Obohatené o kyselinu mliečnu a centellu asiatskú pokrýva vlákna pre väčší lesk, menšie krepovatenie a dlhotrvajúcu farbu.
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Počet kusov
- 6
- EAN kód
- 3474637059057
- Číslo od výrobcu
- E38066
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Počet kusov
- 6
- EAN kód
- 3474637059057
- Číslo od výrobcu
- E38066
Hodí sa k tomu

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

ProfiCook PC-MS 1032, Nerezová oceľ, 0,45 L, Horúci a studený, 600 W, 50 Hz, 230 V
71,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Byredo Flowerhead EDP 100 ml W
1 959,40 €/1l
195,94 €
Predajca: PerfumTraders

Nabíjací kábel pre bezdrôtovú magnetickú indukčnú nabíjačku Apple Watch USB typu C
20,49 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,49 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Hydratačný šampón na farbené vlasy Chroma Absolu Bain Chroma Respect (šampón), 250 ml
134,80 €/1l
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kerastase Nutritive 8H Magic night: Nočné sérum pre intenzívnu výživu a regeneráciu vlasov počas spánku
841,56 €/1l
75,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Kerastase Chroma Absolu Fondant Cica Chroma kondicionér
256,95 €/1l
51,39 €
Predajca: Parfumtoi

Šampón na slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu vlasov Genesis (posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov), 250 ml
175,00 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kérastase Chroma Absolu Masque Chroma Filler vyživujúca maska na farbené vlasy 200 ml
401,35 €/1l
80,27 €
Predajca: M_plus_L

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Hydratačný šampón na farbené vlasy Chroma Absolu Bain Chroma Respect (šampón) - objem: 500 ml
154,28 €/1l
77,14 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostriedok na vyhladenie vlasov, 100 ml, Unisex, Kučeravé vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti krepovitosti, Vyhladenie, Flakón s pumpičkou
194,40 €/1l
19,44 €
Predajca: MANADA

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
659,00 €/1l
19,77 €
Predajca: Glamperfeu

Beauty Of Joseon Glow Serum: Propolis + Niacinamide regeneračné a rozjasňujúce sérum 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

KÉRASTASE Genesis Homme Posilňujúce sérum proti padaniu vlasov 90 ml
905,44 €/1l
81,49 €
Predajca: M_plus_L

Kerastase Kerastase, Cement odbudowujący włosy, 200ml
217,35 €/1l
43,47 €
Predajca: VISO

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Beauty of Joseon Light On Serum Centella + Vita C rozjasňujúce sérum s vitamínom C 30 ml
399,67 €/1l
11,99 €
Predajca: LaRoseCare

Biota Pharma Bioxsine DG, bylinné sérum proti intenzívnemu vypadávaniu vlasov 3x50 ml
166,00 €/1l
24,90 €
Predajca: mk-tronic

Pelech pre psov KINGDOG 100x75 cm personalizovaný vodotesný čierny
32,86 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Londa Professional Maska na obnovu vlasových vlákien, 750 ml
20,00 €/1l
15,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
22,41 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,34 €
Predajca: Special-trends

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

Kerastase, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych, 1000ml
94,80 €/1l
94,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Beauty of Joseon 8809968130246, Upokojujúca maska, Ženy, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Výživný, Upokojujúci, Krém, 150 ml
97,27 €/1l
14,59 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
351,50 €/1l
35,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Wella Professionals SP Color Save Szampon do włosów farbowanych, 1000ml
25,83 €/1l
25,83 €
Predajca: NutraBestBG
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý pomer ceny a kvality
Cenovo výhodné a rýchle dodanie, to je presne to, čo hľadám!
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko rýchlo. Perfektné
Veľmi dobré. Vysoká kvalita
Hodnotenie z 22. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml
83,50 €
Predajca: MAGUHAAR
835,00 €/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000 ml
126,99 €
Predajca: Keratinshop
126,99 €/1l

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair maska 250ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10v1 90ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
66,25 €
Predajca: MAGUHAAR
88,33 €/1l

Nioxin | Sérum proti vypadávaniu vlasov 70ml - Posilňuje vlasové korienky - Znižuje vypadávanie vlasov
50,00 €
Predajca: MAGUHAAR
714,29 €/1l

Felps Brazilian Nuts keratínový orech 250 ml
58,99 €
Predajca: Keratinshop
235,96 €/1l

L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pre všetky typy vlasov 50 ml



2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,54 €
Predajca: MAGUHAAR
590,80 €/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Sérum proti vypadávaniu vlasov
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
520,00 €/1l

ESSENCE ABSOLUE nä vyživujúca ochranaö l 150 ml
116,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
777,33 €/1l

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Sérum na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
137,50 €/1l

Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
137,50 €/1l

Láska elixír NO FRIZZ! Pena lesk
35,99 €
Predajca: Keratinshop
71,98 €/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Kosmetika Príroda
36,99 €
Predajca: Keratinshop
123,30 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
82,00 €/1l

Loreal Super Dust 2x7g
26,75 €
Predajca: MAGUHAAR
1 910,71 €/1l

Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR
429,17 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
76,67 €/1l

Olaplex Professional Traveling Stylist Kit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
85,85 €
Predajca: PerfumTraders
286,17 €/1l

HaloGrow sérum na podporu rastu vlasov, 20 ml – sérum na starostlivosť o vlasy s obsahom biotínu, kofeínu a peptidov
30,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: WR-Products
1 399,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
142,00 €/1l