5,0



Na základe 2 hodnotení
Creed Millesime Imperial Woda perfumowana, 50 ml
171,70 €
3 434,00 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml3 474,40 €/1l
173,72 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo1 100,00 €/1l
110,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ďalšie informácie o reklame
Creed Neroli Sauvage Woda perfumowana, 100 ml2 676,50 €/1l
267,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Erolfa Woda perfumowana, 100 ml2 454,30 €/1l
245,43 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Millesime Imperial Woda parfumovaná 100ml
2 447,30 €/1l
244,73 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
2 165,00 €/1l
216,50 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 370,60 €/1l
218,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Aventus For Her, Woda perfumowana, 75ml
2 652,53 €/1l
198,94 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml
2 757,30 €/1l
275,73 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Green Irish Tweed Woda perfumowana, 50 ml
4 637,00 €/1l
231,85 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Creed Royal Oud unisex parfumovaná voda 50 ml
4 921,00 €/1l
246,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Silver Mountain Water parfémovaná voda unisex 50 ml
4 934,00 €/1l
246,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Green Irish Tweed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
2 890,00 €/1l
289,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Creed Aventus Cologne parfémovaná voda pre mužov 50 ml
3 151,20 €/1l
157,56 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus For Her Woda perfumowana, 30 ml
4 242,00 €/1l
127,26 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Centaurus EDP 50 ml UNISEX
3 575,40 €/1l
178,77 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Original Vetiver, Woda perfumowana, 50ml
3 353,20 €/1l
167,66 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Original Vetiver Woda perfumowana, 100 ml
3 441,50 €/1l
344,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Millesime Imperial je parfumovaná voda od značky Creed. Drevito-kvetinovo-pižmová vôňa bola vydaná v roku 1995. Výnimočná vôňa pre výnimočných ľudí.
Parfémovaná voda Millesime Imperial od značky Creed bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Creed Millesime Imperial Woda perfumowana, 50 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Creed Millesime Imperial Woda perfumowana, 50 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3508440505033
- Číslo od výrobcu
- 136261
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Creed Millesime Imperial Woda perfumowana, 50 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3508440505033
- Číslo od výrobcu
- 136261
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Creed Green Irish Tweed Woda perfumowana, 50 ml
4 637,00 €/1l
231,85 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Creed Silver Mountain Water parfémovaná voda unisex 50 ml
4 934,00 €/1l
246,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Green Irish Tweed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
2 890,00 €/1l
289,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml
2 757,30 €/1l
275,73 €
Predajca: PerfumTraders

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
72,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 370,60 €/1l
218,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Creed Millesime Imperial Woda parfumovaná 100ml
2 447,30 €/1l
244,73 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
2 165,00 €/1l
216,50 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 729,20 €/1l
172,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Creed Aventus Cologne parfémovaná voda pre mužov 50 ml
3 151,20 €/1l
157,56 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dior - Sauvage EDT 100ml
1 070,00 €/1l
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
1 986,40 €/1l
198,64 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

TOM FORD Oud Wood, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
2 799,80 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Electimuss Auster Pure Perfume 100 ml UNISEX
2 413,90 €/1l
241,39 €
Predajca: PerfumTraders

Roja Parfums Vetiver Pour Homme Woda kolońska, 100ml
2 102,80 €/1l
210,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Creed Original Vetiver Woda perfumowana, 100 ml
3 441,50 €/1l
344,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Aventus For Her, Woda perfumowana, 75ml
2 652,53 €/1l
198,94 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Original Vetiver, Woda perfumowana, 50ml
3 353,20 €/1l
167,66 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
3 474,40 €/1l
173,72 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Erolfa Woda perfumowana, 50 ml
3 333,00 €/1l
166,65 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Accento Overdose Woda perfumowana, 100 ml
1 958,20 €/1l
195,82 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Creed Aventus For Her Woda perfumowana, 30 ml
4 242,00 €/1l
127,26 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Viking, Woda perfumowana, 100ml
2 357,20 €/1l
235,72 €
Predajca: PerfumTraders

Amouage Purpose parfémovaná voda unisex 100 ml
3 450,00 €/1l
345,00 €
Predajca: FragrancesBg
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 16. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l