4,4



Na základe 17 hodnotení
Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
173,72 €
3 474,40 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Royal Water, Woda perfumowana, 100ml2 360,10 €/1l
236,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Neroli Sauvage Woda perfumowana, 100 ml2 676,50 €/1l
267,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml2 444,20 €/1l
244,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Erolfa Woda perfumowana, 100 ml2 454,30 €/1l
245,43 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Aventus For Her, Woda perfumowana, 75ml
2 676,67 €/1l
200,75 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Green Irish Tweed Woda perfumowana, 50 ml
4 676,20 €/1l
233,81 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Creed Aventus Cologne parfémovaná voda pre mužov 50 ml
3 151,20 €/1l
157,56 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Creed Viking, Woda perfumowana, 100ml
2 357,20 €/1l
235,72 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml
3 325,30 €/1l
332,53 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Silver Mountain Water parfémovaná voda unisex 50 ml
4 934,00 €/1l
246,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Original Vetiver Woda perfumowana, 100 ml
3 477,50 €/1l
347,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Millesime Imperial Woda perfumowana, 50 ml
3 434,00 €/1l
171,70 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Green Irish Tweed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
3 055,60 €/1l
305,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Millesime Imperial Woda parfumovaná 100ml
2 507,40 €/1l
250,74 €
Predajca: PerfumTraders

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 340,33 €/1l
130,21 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémovaná voda Himalaya od značky Creed bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
Creed Himalaya Eau De Parfum Spray 50 ml je svieža, ovocná vôňa pre mužov, ktorá vás pozýva na cestu po mystických horských svetoch Tibetu. Vrchná nota kombinuje osviežujúcu šumivosť povzbudzujúceho bergamotu, grapefruitu a šťavnatej mandarínky so sladkosťou bobúľ borievky v kombinácii s pikantnosťou korenia. Mužnú vôňu zmyselne dotvárajú hrejivé akordy pižma, fazule tonka a vetiveru. Pocíťte nespútanú slobodu na svojej pokožke, pri každej príležitosti a každý deň.
Parfumovaná voda Himalaya od značky Creed bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 50 ml vybranej vône.
Creed Himalaya Edp Spray
Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
Creed Himalaya Eau De Parfum Spray 50 ml je svieža, ovocná vôňa pre mužov, ktorá vás pozýva na cestu po mystických horských svetoch Tibetu. Vrchná nota kombinuje osviežujúcu šumivosť povzbudzujúceho bergamotu, grapefruitu a šťavnatej mandarínky so sladkosťou bobúľ borievky v kombinácii s pikantnosťou korenia. Mužnú vôňu zmyselne dotvárajú hrejivé akordy pižma, fazule tonka a vetiveru. Pocíťte nespútanú slobodu na svojej pokožke, pri každej príležitosti a každý deň.
Parfumovaná voda Himalaya od značky Creed bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 50 ml vybranej vône.
Creed Himalaya Edp Spray
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3508440505088
- Číslo od výrobcu
- 1105039
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3508440505088
- Číslo od výrobcu
- 1105039
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Creed Green Irish Tweed Woda perfumowana, 50 ml
4 676,20 €/1l
233,81 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 100ml
2 434,10 €/1l
243,41 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Silver Mountain Water parfémovaná voda unisex 50 ml
4 934,00 €/1l
246,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Original Vetiver, Woda perfumowana, 50ml
3 353,20 €/1l
167,66 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Cologne Parfémovaná voda, 100ml
2 242,20 €/1l
224,22 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Creed Aventus Cologne parfémovaná voda pre mužov 50 ml
3 151,20 €/1l
157,56 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml
3 325,30 €/1l
332,53 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Creed Erolfa Woda perfumowana, 50 ml
3 333,00 €/1l
166,65 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Royal Oud unisex parfumovaná voda 50 ml
4 948,20 €/1l
247,41 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Original Vetiver Woda perfumowana, 100 ml
3 477,50 €/1l
347,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Viking, Woda perfumowana, 100ml
2 357,20 €/1l
235,72 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Delphinus EDP 50 ml UNISEX
3 471,20 €/1l
173,56 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Uden parfémovaná voda pre mužov 50 ml
3 208,60 €/1l
160,43 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Viking Woda perfumowana, 50 ml
3 353,20 €/1l
167,66 €
Predajca: PerfumTraders

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 340,33 €/1l
130,21 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
2 008,60 €/1l
100,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parfums de Marly Layton EDP 75 ml UNISEX
2 861,87 €/1l
214,64 €
Predajca: Denpoli-Venda

Parfums de Marly Herod parfumovaná voda pre mužov 75 ml
2 348,80 €/1l
176,16 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
1 986,33 €/1l
59,59 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Sospiro Vibrato EDP 100 ml UNISEX
2 174,30 €/1l
217,43 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Relaxdays 10029956, 1 kusov
26,39 €
Predajca: dekoraciedobytu

Memo Paris - African Leather EDP 75ml
3 487,87 €/1l
261,59 €
Predajca: PerfumTraders

Colonia deodorant 75 ml - Acqua di Parma
480,13 €/1l
36,01 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%12% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
12%6% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
6%6% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
6%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vrelo odporúčame!
Objem 0,05 l
Položka prišla rýchlo a v dobrom stave. Kvalita a stav zodpovedali opisu. Ďakujem za vynikajúcu transakciu! Veľmi rád kúpim znova.
Hodnotenie z 20. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle odoslanie, bezkonkurenčná cena
Objem 0,05 l
Zásielka prišla nasledujúci pracovný deň. Pomer cena/výkon je bezkonkurenčný. Ešte nikdy som nekúpila túto vôňu tak lacno.
Hodnotenie z 27. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spoľahlivé
Objem 0,1 l
Je to výnimočná vôňa. Bohužiaľ aj drahá, ale cena v Kauflande bola bezkonkurenčná. Dodanie, balenie - všetko tip-top! Kedykoľvek znova!
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo perfektné! S radosťou opäť
Objem 0,1 l
Zásielka bola super rýchla, parfém je presne taký, aký má byť. Veľká vďaka!
Hodnotenie z 12. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super dodávka Super originálna vôňa od Creed
Objem 0,1 l
Vonia skvele Noblesný flakón všetko v poriadku - ďakujem !
Hodnotenie z 10. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 0,05 l
Super všetko podľa popisu
Hodnotenie z 13. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Creek
Objem 0,1 l
všetko skvelé
Hodnotenie z 16. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém Creed Himalaya
Objem 0,05 l
Som absolútne sklamaný. Vôňa vyprchá v priebehu niekoľkých hodín. To nemôže byť!!!!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l