4,5



Na základe 16 hodnotení
Gucci Guilty Pour Femme, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT,..., 1 kusov
61,62 €
1 232,40 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
CHANEL Gabrielle Essence, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL | PARFUM (FRAGRANCE) | AQUA (WATER) | CITRONELLOL | HEXYL CINNAMAL | BENZYL SALICYLATE |...1 904,00 €/1l
190,40 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Blanche, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butyl..., 1 kusov2 425,00 €/1l
242,50 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov4 340,33 €/1l
130,21 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Michael Kors Pour Homme, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL...648,00 €/1l
64,80 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Guilty pour Femme, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT,..., 1 kusov
2 046,00 €/1l
61,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gucci Guilty Elixir de Parfum, Ženy, 60 ml, Mandle, Bergamot, Fialový, osmant, Ruže, Pačuli, Tonka, Vanilka, Sprej
1 517,83 €/1l
91,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Gucci Guilty Intense parfumovaná voda v spreji 50 ml
4 580,00 €/1l
229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Gucci Guilty Intense Pour Femme, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL...
2 102,67 €/1l
63,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gucci Guilty Intense Pour Femme, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL...
1 294,00 €/1l
64,70 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Gucci Guilty Absolute, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT. AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE,) PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PEG-40..., 1 kusov
1 325,80 €/1l
66,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Gucci Bloom, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zemolez, Tuberóza, Jazmín
637,40 €/1l
63,74 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 50 ml, Sprej, 1 kusov
1 399,60 €/1l
69,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Gucci Guilty parfémovaná voda pre ženy 150 ml
762,27 €/1l
114,34 €
Predajca: Denpoli-Venda

Gucci Intense Oud Woda perfumowana, 90ml
1 129,44 €/1l
101,65 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Guilty Pour Homme, Muži, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, PROPYLENE GLYCOL, AQUA/WATER/EAU, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL..., 1 kusov
806,22 €/1l
72,56 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Guilty Pour Femme EDP 90 ml + EDP MINI 10 ml + BL 50 ml (woman)
2 176,67 €/1l
195,90 €
Predajca: somnia24

Gucci Guilty Absolute Pour Femme, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT. AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE,) ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO,...
879,56 €/1l
79,16 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT, CINNAMYL ALCOHOL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, ISOEUGENOL, LIMONENE, LINALOOL, RED 4 (CI 14700), YELLOW 5 (CI 19140), EXT. VIOLET 2 (CI 60730).
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Dámská parfémová voda
růžový pepř,bergamot,mandarinka
šeřík,geranium,růže,fialka
pačuli,jantar
Gucci Guilty Pour Femme je dámska verzia nej kolínskej vody brandi 12s, ktorá je ikonou pre mužov 12s Parfumér Alberto Morillas sa nechal inšpirovať k vytvoreniu tajomnej modernej vône ako ódy na modernú ženskosť Medzi hlavné tóny tejto vône patrí bergamot, pomaranč, ružové korenie a mandora, pôvodné stredomorské ovocie
Gucci Guilty Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml
Parfémovaná voda Guilty od značky Gucci bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda v spreji Gucci Guilty dodáva modernej žene silný a rovnako zmyselný pôvab. Je to vôňa, ktorá dosahuje hmatateľné výsledky a zostáva pozitívne zapamätateľná. Vo vrchnej nóte sa pačuli a jantár navzájom dopĺňajú a jemne otvárajú zážitok z vône. V srdcových tónoch dominujú kvetinové tóny karafiátu, klinčeka a ruže. V základe svieži bergamot, mandarínka a ružové korenie dopĺňajú toto výnimočné portfólio vôní Gucci. Spojením kvetinových a orientálnych prvkov je táto vôňa Gucci rovnako elegantná, zvodná a tajomná, ako sa prezentuje dnešná moderná žena. Gucci Guilty Eau de Parfum Spray jemne zdôrazňuje ženskosť a je poctou ženám plným sebavedomia a odvahy. Jedinečný a nezabudnuteľný zážitok z vône ArtGuilty znamená
Gucci Guilty Pour Femme Edp Spray
- Model
- Guilty Pour Femme Eau de Parfum
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Gucci Guilty Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 3614227758117
- Číslo od výrobcu
- 99240009742
- Model
- Guilty Pour Femme Eau de Parfum
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Gucci Guilty Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 3614227758117
- Číslo od výrobcu
- 99240009742
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Gucci Guilty pour Femme, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT,..., 1 kusov
918,67 €/1l
82,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Roberto Cavalli JRC04005, Ženy, 75 ml, Neroli, tymián, Ružové drevo, ALCOHOL DENAT., WATER/EAU (AQUA), FRAGRANCE/PARFUM, BENZYL SALICYLATE, BHT, BENZYL ALCOHOL,...
561,20 €/1l
42,09 €
Predajca: Parfumtoi

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
43,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Gucci Guilty Elixir de Parfum, Ženy, 60 ml, Mandle, Bergamot, Fialový, osmant, Ruže, Pačuli, Tonka, Vanilka, Sprej
1 517,83 €/1l
91,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Lattafa Perfumes - Ameerat Al Arab Prive Rose EDP 100ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

SucceBuy XL nerezový zásobník na podstielku - 15 cm hlboký, bez zápachu, s filtračnou základňou, lopatkou a vysokými bočnicami, ľahko sa čistí, ideálny pre veľké mačky, objem 30 l
10,29 €/1kg
65,99 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU

Gucci Guilty Intense Pour Femme, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL...
1 294,00 €/1l
64,70 €
Predajca: PerfumTraders

COSTWAY 3-dielna LED rodina sobov, vianočná dekorácia, osvetlená vianočná postava soba s 255 teplými bielymi svetlami, vianočné svetlá Vianočná dekorácia pre exteriér a interiér
143,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Zipro One S Cvičebný bicykel pre domácnosť Magnetický bicykel do 110 kg Magnety Cvičebný bicykel Fitness bicykel Fitness bicykel Domáci trenažér Kardio bicykel Počítač Fitness vybavenie na doma
119,00 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gucci Guilty pour Femme, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT,..., 1 kusov
2 046,00 €/1l
61,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 055,80 €/1l
52,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana The One Gold Intenzívna parfumovaná voda 50ml
945,00 €/1l
50,27 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gucci Bloom, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zemolez, Tuberóza, Jazmín
637,40 €/1l
63,74 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

Podložka na jógu 190 x 60 x 1,5 cm, čierna
24,59 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,21 €
Predajca: Kokiska

Gucci Guilty Intense Pour Femme, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL...
2 102,67 €/1l
63,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

FEANDREA škrabadlo, L strom pre mačky, s 2 domčekmi, 80 cm, kompaktné, svetlo sivé
70,40 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Hauck Sport, Baldachýn, Ľahký vozík, Dievča, Pevné kolieska, Sklopný, Čierna, Červená
76,21 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Van Cleef & Arpels California Rêverie, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Frangipani, Jazmín
1 758,80 €/1l
131,91 €
Predajca: PerfumTraders

Esperanza EKH010K, Čierna, Na pracovnú dosku, 2 zone(s), 2 zone(s), Kolo, Ľavý
15,03 €
Predajca: FANEO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%13% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
13%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý parfum
Na mojej žene vonia tak, ako má.
Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré, odporúčam
Veľmi dobré, rozhodne odporúčam
Hodnotenie z 26. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko super
Môj obľúbený parfum za dobrú cenu
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Všetko perfektné
Hodnotenie z 18. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Znova a znova s radosťou
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nie je to tak
Myslím si, že tento produkt bohužiaľ nie je taký ako originál a vôňa veľmi rýchlo vyprchá
Hodnotenie z 21. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa sa veľmi rýchlo vyparuje!
Ok
Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l