4,2



Na základe 825 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov1 252,75 €/1l
100,22 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 150 ml822,93 €/1l
127,67 €
-4,23 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
123,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Addict Woda perfumowana, 100ml1 441,10 €/1l
144,11 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior (Christian Dior) Sauvage čistý parfém pre mužov 60 ml1 753,50 €/1l
105,21 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme EDP, 30 ml
2 196,00 €/1l
65,88 €
Predajca: PerfumTraders

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,44 €/1l
100,30 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 636,00 €/1l
81,80 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 114,33 €/1l
100,29 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre parfémovaná voda pre ženy 150 ml
967,53 €/1l
148,90 €
-3,77 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
145,13 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,30 €/1l
104,03 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 940,00 €/1l
97,00 €
Predajca: FragrancesBg
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Libre 90 ml
YSL Libre EdP Spray stelesňuje kvintesenciu slobody v každom tóne spreja. Tento parfém, vyvinutý pre ženu, ktorá sebavedomo vyjadruje svoju osobnosť, kombinuje tóny pomarančového kvetu a levandule. Táto kompozícia je poctou sile a nezávislosti, zjemnenou nádychom pižma a vanilky, ktoré dodávajú zmyselné teplo a hĺbku. Vôňa vyžaruje vznešenú eleganciu, ktorá nositeľku obklopí a zanechá trvalý dojem.
- Vôňa: orientálna, kvetinová
- Vrchné tóny: jazmín, pomaranč
- Srdcové tóny: mandarínka, levanduľa
- Základné tóny: pižmo
YVES SAINT LAURENT
Yves Saint Laurent Libre
Orientálno-fougere vôňa pre ženy, uvedená na trh v roku 2019.
Vrchné tóny: mandarínka, levanduľa, čierne ríbezle a petitgrain
Srdcové tóny: jazmín, levanduľa a pomarančový kvet
Základné tóny: madagaskarská vanilka, céder, ambra a pižmo
Parfémová voda Libre Pour Femme pre ženy od značky Yves Saint Laurent. Orientálno-fougerová vonná kompozícia uvedená na trh v roku 2019. Vôňa Libre je elegancia a štipka bláznivosti....
Vrchné tóny: mandarínka, levanduľa, čierne ríbezle, petitgrain
Srdcová nóta: jazmín, levanduľa, pomarančový kvet
Základné tóny: madagaskarská vanilka, céder, ambra, pižmo
Ovocno-kvetinová vôňa pre ženy
Nóty vône:
Srdcové tóny:kvet pomarančovníka, levanduľa, indický jazmín, jazmín
Základné tóny:cédrové drevo, ambra, pižmo, madagaskarská vanilka
libre nie je len kvetinová vôňa. parfémovaná voda má nespočetné množstvo tvárí - ženskú, hrejivú, extravagantnú
smer vône: orientálny, kvetinový
vrchné tóny: mandarínka, levanduľa
srdcové tóny: jazmín, pomaranč
základné tóny: pižmo
veľkosť: 90 ml parfumovaná voda
Parfémovaná voda Libre od značky Yves Saint Laurent bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 90 ml vami vybraté vône.
Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 90ml
Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Libre. Orientálna vôňa pre ženy. Vrchné tóny tejto vône sú mandarínka, levanduľa, čierne ríbezle a petitgrainový olej; srdcové tóny sú jazmín, levanduľa a pomarančový kvet; základné tóny sú vanilka z Madagaskaru, céder, ambra a pižmo.
Vrchné tóny: Mandarínkový pomaranč, levanduľa, čierne ríbezle: Stredné tóny: Pomarančový kvet, levanduľa, jazmín: Základné tóny: Zloženie: pižmo, ambra, céder, madagaskarská vanilka
YSL Libre Edp Spray dobíjací
YSL LIBRE 3 OZ EAU DE PARFUM SPRAY FÜR FRAUEN
Vynikajúci, ný
Yves Saint Laurent Libre Parfumovaná voda pre ženy, skupina vôní: kvetinová. Parfém obsahuje 90 ml.
YSL Libre Edp Spray FRANCE kartón @ 1 fľaša x 90 ml
- Model
- Libre
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 90ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614272648425
- Číslo od výrobcu
- LA696200
- Model
- Libre
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 90ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614272648425
- Číslo od výrobcu
- LA696200
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,44 €/1l
100,30 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 114,33 €/1l
100,29 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,30 €/1l
104,03 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 636,00 €/1l
81,80 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 427,67 €/1l
128,49 €
Predajca: PerfumTraders

Burberry Goddess, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 kusov
950,10 €/1l
95,01 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
973,60 €/1l
97,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Y Pour Homme - Toaletná voda, 100ml
935,90 €/1l
93,59 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Gucci Bloom, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zemolez, Tuberóza, Jazmín
797,00 €/1l
79,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 370,60 €/1l
218,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 053,70 €/1l
205,37 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
96,95 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
1 703,33 €/1l
102,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dolce & Gabbana The One Women Edp 75ml
887,47 €/1l
66,56 €
Predajca: Denpoli-Venda

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
72% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
72%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%16% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
16%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Elegantná, nadčasová vôňa s charakterom
Objem 0,09 l
Vyskúšala som parfémovú vodu YSL Libre a som z nej absolútne nadšená. Vôňa dokonale spája sviežosť levandule s teplou, jemne sladkou nótou kvetov pomarančovníka a vanilky. Pôsobí ušľachtilo, sebavedome a nie je ani dotieravá, ani príliš ťažká. Obzvlášť ma ohromila jeho výdrž: stačí pár streknutí ráno a príjemnú vôňu cítite ešte aj večer. Flakón je navyše skutočným ozdobným prvkom v kúpeľni. Pre mňa je to vôňa, ktorú si určite kúpim znova, a moja nová obľúbená vôňa na každú príležitosť!
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
10/10
Objem 0,09 l
Parfém som si kúpila, pretože je všade propagovaný. Nevonia zle a dá sa skvele kombinovať s inými vôňami. Vanilkový tón nevystupuje až tak výrazne, ako by som chcela. Ale vôňa je pekná a intenzívna, čo sa mi veľmi páči. A aby som bola úprimná, dá sa povedať, že ju používam pravidelne - takže to vlastne hovorí samo za seba. Takže aj napriek drobným výčitkám jej dávam plných 5 hviezdičiek.
Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé ako vždy!
Objem 0,09 l
Tento parfém je absolútna výnimočná ponuka. Za 90 ml fľašu by ste inak zaplatili dobrých 100 €! V tejto špeciálnej ponuke chýba logo značky Saint Yves Saints Laurent. Bolo však priložené k obalu a ja som si ho rýchlo a ľahko pripevnila lepidlom Uhu! Vôňa parfému je ako vždy úžasná!
Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tovar je skvelý!!
Objem 0,09 l
Tovar spĺňa všetky požiadavky a očakávania. To, že sa mi vôňa vôbec nepáči, je už iná história. Niekto mi povedal, že tá vôňa ma úplne ohromí, bohužiaľ to tak vôbec nebolo... Za to však dodávateľ samozrejme nemôže.
Hodnotenie z 3. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá hodnota za peniaze
Objem 0,09 l
Zodpovedá môjmu originálnemu parfumu, bála som sa falzifikátu, ale vydrží a vydrží, odporúčam túto stránku, je to 1. krát, čo som si objednala, mala som určité obavy, ktoré sa rýchlo rozplynuli po obdržaní.
Hodnotenie z 1. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cena kladiva!
Objem 0,09 l
Nádherne voňavý parfum za obrovskú cenu a bol dodaný rýchlo. Úprimne povedané, bála som sa, že dostanem falošnú vôňu. Nie! Som milo prekvapená a šťastná, že som "trafila"!
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý nákup
Objem 0,09 l
Som veľmi spokojná a predajcu môžem len odporučiť. Dodanie bolo mimoriadne rýchle a išlo o originálny parfum za skvelú cenu. Ďakujem za to a rada si u vás nakúpim znova.
Hodnotenie z 14. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Objem 0,09 l
Som nadšená! Nádherná vôňa, ktorá je jednoducho úžasná. A k tomu skvelá cena – som úplne spokojná a YSL Libre Eau de Parfum môžem len odporučiť!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l