4,7



Na základe 214 hodnotení
Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
54,41 €
1 088,20 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov1 627,80 €/1l
81,39 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Black Opium Pour Femme Woda perfumowana, 150ml1 015,13 €/1l
152,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Libre parfémovaná voda pre ženy 150 ml992,33 €/1l
148,85 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml998,33 €/1l
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Uniqstone

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Yves Saint Laurent Black Opium Extreme Parfémovaná Voda, 50ml
2 340,60 €/1l
117,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Black Opium Illicit Green Woda perfumowana, 75 ml
1 230,93 €/1l
92,32 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,67 €/1l
118,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

YSL Black Opium Edp Spray
2 309,00 €/1l
115,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Yves Saint Laurent YSL Parisienne Edp 50 ml
2 380,00 €/1l
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Le Parfum Perfumy, 90ml
1 347,67 €/1l
121,29 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche EDP 90 ml
2 877,78 €/1l
293,00 €
-34,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
259,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavé., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
- Základné tóny: céder, kašmírové drevo, pačuli, vanilka
- Srdcové tóny: horké mandle, jazmín, káva, sladké drievko
- Vrchné tóny: hruška, pomarančový kvet, ružové korenie
- Typ: parfumovaná voda
- Určenie: Účel použitia: pre ženy
- Objem: 50 ml
Vôňa Black Opium, ktorú Yves Saint Laurent uviedol na trh v roku 2014, má temnú, opojnú stránku, ktorá je jemne vyvážená sviežimi tónmi pomarančového kvetu a hrušky a umocnená drevitými tónmi pačuli. Vôňa je zároveň záhadná a dôverne známa, sľubuje bez toho, aby odhaľovala, rozpráva bez toho, aby skutočne rozprávala, čo z nej robí dokonalé vyjadrenie ženskosti a pôvabu. Táto hrejivá zmes gurmánskych vôní a sladkých vanilkových tónov je úplne ideálna na večerné rande. Lákavá, intrigánska kávová aróma dodáva vôni uvoľnenú, šťastnú atmosféru, no zároveň vôňa vyžaruje zvodný zmysel pre tajomstvo
Yves Saint Laurent Black Opium - parfumovaná voda 50 ml
Yves Saint Laurent Black Opium.
Eau de Parfum für Damen.
50 ml
Black Opium od Yves Saint Laurent je ambrová a vanilková vôňa pre ženy, ktorá bola uvedená na trh v roku 2014. Táto vôňa, vytvorená renomovanými parfumármi Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Olivierom Crespom a Honorine Blanc, predstavuje modernú zmyselnosť a eleganciu s výrazným rock'n'rollovým nádychom. Vôňa sa otvára sviežimi a korenistými tónmi hrušky, ružového korenia a kvetu pomaranča, ktoré prinášajú povzbudzujúci a energický začiatok. V srdci vône dominuje výrazná kávová nota, doplnená o zmyselné tóny jazmínu, horkých mandlí a sladkého driev, ktoré vôni dodávajú intenzívnu hĺbku a opojnú sofistikovanosť. Tento kontrast medzi sladkými a korenistými zložkami vytvára neodolateľný dojem a pôsobí ako vrchol celej kompozície. Základné tóny zahŕňajú vanilku, pačuli, kašmírové drevo a céder, ktoré zaisťujú dlhotrvajúci a hrejivý záver s nádechom zmyselnosti. Black Opium je nielen výrazne sladká, ale aj plná tmavých, zemitých a drevitých akordov, ktoré ju robia výnimočne príťažlivú. Táto vôňa je ideálnou voľbou pre ženy, ktoré hľadajú intenzívnu a sofistikovanú vôňu na večerné nosenie a na špeciálne príležitosti. Black Opium predstavuje tmavú eleganciu, tajomstvo a sebavedomie, čím nositeľke dodáva pocit výnimočnosti a zmyselnosti.
Parfémovaná voda Black Opium od značky Yves Saint Laurent bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Black Opium Spray. Táto lahodná, zmyselná vôňa patrí do rodiny slávneho parfumu Opium od Yves Saint Laurent. Čierna verzia je porovnateľná s pôvodným Opium, dokonca je ešte tajomnejšia, majú len niekoľko spoločných vonných tónov. Opium Black obsahuje okrem iného ružové korenie, pomarančový kvet, kávu, jazmín, vanilku, pačuli a céder. Aplikácia: Vôňa sa skladá z dvoch častí, ktoré sa vyznačujú jemnou farbou a jemnou vôňou: Nastriekajte na pokožku (krk, zápästie atď.). V prípade potreby nastriekajte do "vzduchu" a prejdite hmlou.
Bardzo dobry produkt
Vrchné tóny: Hruška, pomarančový kvet, ružový korenie: Stredné tóny: Stredy: sladké drievko, horké mandle, jazmín, káva: Základné tóny: Vôňa: kašmírové drevo, céder, pačuli, vanilka
Yves Saint Laurent Black Opium, Woda perfumowana, 50ml
YSL Black Opium Edp Spray
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
- Model
- Black Opium
- Hmotnosť
- 0.19 kg
- Druh vône
- kvetinový, orientálny
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- NEPLATÍ
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3365440787919
- Číslo od výrobcu
- S1VBT1IQWK
- Model
- Black Opium
- Hmotnosť
- 0.19 kg
- Druh vône
- kvetinový, orientálny
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- NEPLATÍ
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3365440787919
- Číslo od výrobcu
- S1VBT1IQWK
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Parfumovaná Voda Yves Saint Laurent Black Opium 30Ml
1 969,00 €/1l
59,07 €
Predajca: PerfumTraders

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,67 €/1l
118,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent Y Pour Homme - Toaletná voda, 100ml
996,30 €/1l
99,63 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 428,33 €/1l
128,55 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
105,95 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
372,00 €/1l
33,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
672,50 €/1l
67,25 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml
775,80 €/1l
77,58 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage toaletní voda pro muže 100 ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,47 €/1l
33,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodávka a kvalita
Objem 0,05 l
Som veľmi spokojný s dodaním a kvalitou výrobku. Dodanie bolo rýchle, do troch pracovných dní, a výrobok je taký, aký som si objednal. Čo viac si môžete priať.
Hodnotenie z 10. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 0,05 l
Položka bola dodaná rýchlo a dobre zabalená. O obsahu (zatiaľ) nemôžem nič povedať, pretože parfém bude darovaný až vo februári.
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá cena. Rýchle dodanie
Objem 0,05 l
Položka je skvelá, vôňa veľmi príjemná. V kombinácii s veľmi atraktívnou cenou a rýchlym dodaním skutočná výhra - veľmi pekne ďakujem.
Hodnotenie z 27. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ako vždy, skvelé
Objem 0,05 l
Už roky používam len Black Opium a to hovorí za všetko: aj naďalej 5. Táto vôňa je jednoducho neprekonateľná a vydrží celý deň.
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Produkt je veľmi dobrý
Objem 0,05 l
Rada si ho kúpim znova, doručenie bolo veľmi rýchle a balenie kvalitné. Tento parfém používam už mnoho rokov, preto sa mi veľmi páči.
Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa pre ženy
Objem 0,05 l
Jedna z najlepších a dlhotrvajúcich vôní vôbec...Milujeme túto vôňu. Jednoznačne ópiová... Rýchle dodanie
Hodnotenie z 24. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Parfum používam už roky, vždy dostávam komplimenty, že krásne vonia. Ponuka od nich bola veľmi dobrá.
Hodnotenie z 23. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
YSL Black Opium – zvodná vôňa + skvelá cena
Objem 0,05 l
Skvelá zvodná vôňa od YSL. Nákup je jednoduchý, doručenie rýchle a za výhodnú cenu. Čoskoro si ju kúpim znova
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,97 €
Predajca: PerfumTraders
537,13 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l