Už len 1 kus za túto cenu
Liečivý íl - mydlo s bambuckým maslom 150g
5,90 €
39,33 € / 1kg
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Mydlá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Limitovaná kolekcia prírodných mydiel - 3 x 100 g210,00 €/1l
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Sonett Kernseife 100g89,90 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Antibakteriálne mydlo KURKUMA a ČAJOVNÍK75,00 €/1l
7,50 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Protex Jemné Krémové Mydlo, 90g69 900,00 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dalli, Naturalne mydło szare, 3x100g
9 633,33 €/1kg
2,89 €
Predajca: LAVONIO

Červené mydlo - Červený liečivý íl 100g
41,30 €/1kg
4,13 €
Predajca: taleoo

Mydlo na rastlinnej báze – Neem a íl, 100 g | APEIRON
114,10 €/1kg
11,41 €
Predajca: taleoo

Sírne mydlo
129,90 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mydlo s bambuckým maslom - Verveine|verbena 100g
40,00 €/1kg
4,00 €
Predajca: taleoo

Mydlo propolis Milva, 60g
20,00 €/1kg
1,20 €
Predajca: Milva

Mylo - Olivae Toscana, 150 g | NESTI DANTE
28,20 €/1kg
4,23 €
Predajca: taleoo

Mydlo s bambuckým maslom - pomarančovo-limetkové 100g
31,30 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Cytosan mydlo, 100g
89,50 €/1l
8,95 €
Predajca: HerbsHelp

NAJEL SAV38NJ/9P, Haut & Haar (pre pokožku a vlasy), mydlo, zelené, obdĺžnikový tvar, s obsahom laurelkového oleja a olivového oleja, 185 g
68,00 €/1kg
12,58 €
Predajca: taleoo

Sírne mydlo Blücher-Schering, 100 g
237,30 €/1kg
23,73 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sodasan tvarohové mydlo 0,1 kg (1 balenie)
20,80 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Speick: Sprchové mydlo a mydlo do kúpeľa Honey Blossom: 100 g
20,80 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Olivové mydlo 80g
20,80 €/1l
2,08 €
Predajca: taleoo

Savon du Midi mydlo s rastlinnými časticami, vôňa vanilky
31,30 €/1l
3,13 €
Predajca: taleoo

Bylinné mydlo - Vetiver 100g
73,30 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Liečivé ílové mydlo s organickým bambuckým maslom a bielym liečivým ílom je ideálne na každodennú jemnú očistu rúk a tela. Liečivá hlina je bohatá na minerály, absorbuje a reguluje nadbytočný kožný maz.
Použitie
Napenite vodou, namydlite a opláchnite čistou vodou. Vhodná na každodenné a šetrné čistenie rúk a tela.
- Hmotnosť
- 150 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Palmát sodný*, palmojadrový olej*, voda, kaolín, glycerín*, inulín, maslo Butyrospermum Parkii*, olej Prunus Amygdalus Dulcis*, parfum, chlorid sodný, hydroxid sodný, kyselina citrónová, tokoferol, limonén, linalool.* z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva
- Výrobca
- Cattier
- EAN kód
- 3283950911078
- Hmotnosť
- 150 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Palmát sodný*, palmojadrový olej*, voda, kaolín, glycerín*, inulín, maslo Butyrospermum Parkii*, olej Prunus Amygdalus Dulcis*, parfum, chlorid sodný, hydroxid sodný, kyselina citrónová, tokoferol, limonén, linalool.* z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva
- Výrobca
- Cattier
- EAN kód
- 3283950911078
Hodí sa k tomu

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované
96,18 €/1l
36,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)
299,85 €/1kg
19,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, čistiace telové mydlo, na telo a ruky, 300 ml
65,83 €/1l
19,75 €
Predajca: NutraBestBG

Tork 420701, Pokožka, Tekuté mydlo, 1000 ml, 1,03 kg, 92 mm, 92 mm
5,64 €/1l
5,64 €
Predajca: CORWELL

Felce Azzurra 8001280062117, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Borovica, Ruže, Oranžová, Ruže, Borovica, Oranžová, Pačuli, Levanduľa
19,98 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tekuté mydlo IH RAKUN TROPIC HOLIDAY 5 l
1,00 €/1l
4,99 €
Predajca: Leviatan

Dettol, Original, mydlo, 2x 100g
279 500,01 €/1kg
32,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Würth čistič rúk HNDREINIG-NACHFUELLBEUTEL-(PLUS)-3500ML 1 ks
15,14 €/1l
53,00 €
Predajca: HausDerGeschenke

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
29,97 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

VEVOR Sada na výrobu mydla 1301 ml, silikónová sada na výrobu mydla, sada na výrobu ručne vyrobeného mydla, obdĺžniková silikónová forma na mydlo s bambusovou krabičkou 278 x 142 x 93 mm
16,13 €/1l
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

PRIJA tekuté mydlo s extraktom ženšenu, pumpička 2x380ml
19,58 €/1l
16,79 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

SucceBuy sada na výrobu mydla, bambusový box na rezanie, vnútorný box so silikónovou formou, rovné a vlnité rezacie nástroje z nehrdzavejúcej ocele, 100 vreciek, 105 nálepiek - DIY príslušenstvo pre dospelých
19,21 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU

Clinique All About Clean Liquid Facial Soap, Čistiaca pena, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Čistiace, Hydratačný, Osviežujúce, Fľaša, Paraben
103,85 €/1l
20,77 €
Predajca: BRASTYGroup

Simpleway Xiaomi penové mydlo pre automatický dávkovač 3-PACK Simpleway Vôňa: Citrus,
18,64 €/1l
16,78 €
Predajca: SmartBest

Palmolive 8718951257719, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Jazmín, Oranžový kvet, 250 ml, 1 kusov
15,20 €/1l
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lux Velvet Touch mydlo s jemnou vôňou jazmínu a výživným mandľovým olejom 80g
200,30 €/1kg
20,03 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

12 x Lux Soft Touch pre jemne voňajúce mydlá s francúzskou ružou a mandľovým olejom 80 g ..
37,50 €/1l
3,00 €
Predajca: LAVONIO

Mydlo s bambuckým maslom - Verveine|verbena 100g
40,00 €/1kg
4,00 €
Predajca: taleoo

Bambucké maslo 200g - Nature Planet
24,45 €/1l
4,89 €
Predajca: BRAT_PL

Mydlo v kocke na pranie Chante Clair 250 g
15,60 €/1l
3,90 €
Predajca: BEBELUC

Faith In Nature, ovocný čistiaci a revitalizačný tekutý mydlo, na ruky, 400 ml
19,10 €/1l
7,64 €
Predajca: NutraBestBG

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané
755,00 €/1l
30,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

4711 Originálne mydlo Eau de Cologne (100 g)
73,30 €/1kg
7,99 €
Predajca: Store-Germany

Palmolive penové mydlo malina 250ml
15,20 €/1l
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Biofresh -Exclusive Care mydlo na ruky 100 gr Regina Roses
16,57 €/1kg
1,79 €
Predajca: medpak_shop

Mäkká prírodná starostlivosť: Šedé mydlo, 175 g
22 352,94 €/1kg
3,80 €
Predajca: Visage

Tesori d'Oriente, Mydło w kostce Białe Piżmo, 125g
63,92 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Xiaomi 6934177723162 mydlo 300 ml Krémové mydlo 327 g 1 ks
37,23 €/1l
11,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Auronix

Heitmann - Odstraňovacie mydlo 100g - Profesionálne mydlo na účinné odstraňovanie škvŕn - Vynikajúce pri praní a čistení - 100g
85,90 €/1l
8,59 €
Predajca: Westerwald-Shop

NIVEA 80608, Ruky, Tuhé mydlo, Zmäkčovadlo, Biela, Oválny, glycerín
2,28 €/1kg
1,37 €
Predajca: LAVONIO
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Dibys 1156 Dibys Set Zum Selbermachen Von Seife
118,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,50 €/1l

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
755,00 €/1l

Tekuté mydlo Morský vánok, 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,20 €/1l

Penové mydlo - Sensitive náplň do fľaše 1l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
20,99 €/1l

Hermes Terre D'Hermes mydlo 100g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
393,90 €/1kg