5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 2 kusy za túto cenu
Objem:
220 ml- 200 ml
- 220 ml
Pre všetky typy vlasov Hĺbkovo vyživujúca maska na vlasy Ahava Deadsea Water
38,38 €
174,45 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava
Od 2 kusov 36,46 €/ ks
Naše najlepšieponuky
Masky na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov555,25 €/1l
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Wella Invigo Nutri-Enrich Hĺbkovo vyživujúca maska 150 ml540,33 €/1l
87,25 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kérastase Specifique Hydra-Soothing Mask (200 ml)330,50 €/1l
66,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Schwarzkopf BC Rekonštrukčná maska pre farbené vlasy, 200ml51,20 €/1l
10,24 €
Predajca: MAGUHAAR

Omorovicza Hĺbkovo čistiaca maska
1 329,40 €/1l
66,47 €
Predajca: Tersorte

ARGANICARE Obnovujúca maska na vlasy s keratínom pre všetky typy vlasov, 500 ml
41,34 €/1l
20,67 €
Predajca: NutraBestBG

Maska pre všetky typy vlasov Specifique Masque Hydra-Apasaint - objem: 500 ml
208,00 €/1l
104,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Oolaboo Oil Control Skin Refining Hĺbkovo čistiaca maska 50ml
1 099,00 €/1l
54,95 €
Predajca: Friseurtotal

Kallos KJMN Maska aloesowa, 1000 ml
6,34 €/1l
6,34 €
Predajca: T3S_Shop

ARGANICARE Reštrukturalizačná a vyživujúca maska na vlasy, 500 ml
155,90 €/1l
77,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nuxe Hair Prodigieux Vyivujca maska pred ampnom 125 ml
210,08 €/1l
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Arkemusa | Maska na vlasy Keratín - 500 ml - Intenzívna regenerácia - Na poškodené vlasy - Hĺbková starostlivosť
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

We Are Paradoxx Detox regeneračná maska na vlasy 200ml
89,00 €/1l
17,80 €
Predajca: NutraBestBG

Hydratačná maska na vlasy s arganovým olejom – INOAR
92,00 €/1kg
25,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS

Elvive Extraordinary Oil Maska na suché vlasy L'Oréal Paris 310 ml
43,56 €/1kg
21,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,94 €
Predajca: Parfumtoi

Herbolive Arganový olej na vlasy 200 ml
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

Montibello rozjasňujúca maska na odfarbené a blond vlasy, 200 ml
82,44 €/1kg
20,61 €
Predajca: Tersorte

KÉRASTASE Premiére Masque Réparateur 200 ml
367,10 €/1l
73,42 €
Predajca: M_plus_L

Lakmé Teknia Hair Care Argan Oil Treatment vyživujúca maska pre všetky typy vlasov 250 ml
78,52 €/1l
19,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Regeneračná maska Farmavita s olejom argánov, 250ml
44,08 €/1l
11,02 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Doprajte svojim vlasom intenzívnu starostlivosť s touto bohatou krémovou maskou, ktorá ich hĺbkovo vyživuje od korienkov až po končeky. Obohatená o 7 rastlinných olejov - vrátane arganového, jojobového, rakytníkového, čajovníkového a rozmarínového - v kombinácii s patentovanou zmesou minerálov Osmoter™ z Mŕtveho mora obnovuje vitalitu vlasov, posilňuje ich a chráni pred poškodením. Výsledkom sú silné, jemné a žiarivo lesklé vlasy. Vhodné pre všetky typy vlasov.
Pre všetky typy vlasov Hĺbkovo vyživujúca maska na vlasy Ahava Deadsea Water
- Hmotnosť
- 220 g
- Objem
- 220 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), extrakt z listov Aloe Barbadensis, cetearylalkohol, cetylpalmitát, glycerín, izopropylmyristát, behentrimóniový chlorid, dimetión, fenoxyetanol, parfum, hydroxycitronellal, alfaizometyl jonón, linalool, geraniol, citronellol, limonén, amodimétikon, cetrimóniový chlorid, kyselina benzoová, dehydrooctová kyselina, polyquaternium-7, trideceth-12, benzoan sodný, olej zo semien Argania Spinosa, olej zo semien Helianthus Annuus (slnečnica), olej z plodov Hippophae Rhamnoides (oblíbenec), olej zo semien Linum Usitatissimum (lnienec), olej z listov Rosmarinus Officinalis (rozmarín), olej zo semien Simmondsia Chinensis (jojoba), tokoferylacetát (vitamín E), olej z listov Melaleuca Alternifolia (čajovník), Maris Aqua (osmót Osmoter z Mŕtveho mora)
- Výrobca
- EAN kód
- 6970451556680697045155668
- Číslo od výrobcu
- AHA88215090
- Hmotnosť
- 220 g
- Objem
- 220 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), extrakt z listov Aloe Barbadensis, cetearylalkohol, cetylpalmitát, glycerín, izopropylmyristát, behentrimóniový chlorid, dimetión, fenoxyetanol, parfum, hydroxycitronellal, alfaizometyl jonón, linalool, geraniol, citronellol, limonén, amodimétikon, cetrimóniový chlorid, kyselina benzoová, dehydrooctová kyselina, polyquaternium-7, trideceth-12, benzoan sodný, olej zo semien Argania Spinosa, olej zo semien Helianthus Annuus (slnečnica), olej z plodov Hippophae Rhamnoides (oblíbenec), olej zo semien Linum Usitatissimum (lnienec), olej z listov Rosmarinus Officinalis (rozmarín), olej zo semien Simmondsia Chinensis (jojoba), tokoferylacetát (vitamín E), olej z listov Melaleuca Alternifolia (čajovník), Maris Aqua (osmót Osmoter z Mŕtveho mora)
- Výrobca
- EAN kód
- 6970451556680697045155668
- Číslo od výrobcu
- AHA88215090
Hodí sa k tomu

Minerálny kondicionér Ahava Deadsea Water
60,47 €/1l
24,19 €
Predajca: NutraBestBG

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
321,80 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

AHAVA AHADOBMSK100, Olej, Hydratačné, Výživný, Vyhladenie, 100 ml, Sprej
282,80 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Minerálny šampón Ahava Deadsea Water
90,90 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Deep Cleansing Shampoo hĺbkovo čistiaci šampón pre všetky typy vlasov 500 ml
36,00 €/1l
19,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Arganour Te Tree Oil Pure 20ml
463,50 €/1l
9,27 €
Predajca: Parfumtoi

Farmavita Argánová maska Sublime 1000ml
27,32 €/1l
27,32 €
Predajca: somnia24

Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Parfum, 100ml
308,80 €/1l
30,88 €
Predajca: PerfumTraders

Aguas De Victorio & Lucchino N6 toaletná voda v spreji 150ml
111,07 €/1l
16,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Šampón Wella SP Volumize 250ml
92,20 €/1l
23,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nuggela & Sulé Premium Nº1 Shampoo, 100 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Všetky typy vlasy, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Mastné vlasy, Všetky farby
264,00 €/1l
26,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Yankee Candle Vanilla Cupcake, Žltá, Vanilka, 80 mm, 30 mm, 140 mm, 1 kusov
8,07 €
Predajca: LBD

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, Parfumovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Mäta
183,53 €/1l
27,53 €
Predajca: PerfumTraders

Ecran Sun Lemonoil Protect Invisible Spray Spf30 250ml
87,20 €/1l
21,80 €
Predajca: somnia24

VICTORIO & LUCCHINO MASCULINE WATERS Nº10 edt vapo 150 ml
168,53 €/1l
25,28 €
Predajca: somnia24

Dávkovač na sušené mlieko NUK mint
6,39 €
Predajca: MIMULO

Nikki Beach Beach Party Man toaletná voda 50ml sprej
166,40 €/1l
14,66 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,32 €
Predajca: NutraBestBG

La Roche-Posay ANTHELIOS sprej na opaľovanie Invisible Spray SPF 30 200 ml
23 150,00 €/1kg
23,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Lubrikačný gél Strawberry Lubripiù Cumlaude Lab D42011G90 Intimate Care (200 ml)
104,55 €/1l
20,91 €
Predajca: somnia24

Riiffs Exclusive Privé Bleu Intense parfémovaná voda unisex 80 ml
266,88 €/1l
21,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Neutrogena, Hydro Boost, hydratačný krém, 400 ml
21,17 €/1l
8,96 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,47 €
Predajca: TR8

Sebastian Twisted Curl Lifter Stylingová pena 200ml
208,00 €/1l
41,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Medicube Triple Collagen Toner 4.0 tóner s kolagénom 140 ml
15,06 €
Predajca: Azjasklep

Tigi Bed Head Recovery Moisture Rush Conditioner kondicionér na suché a poškodené vlasy 970 ml
22,91 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Art Of Nature II, Ženy, 100 ml
303,00 €/1l
30,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lanvin L'Homme Sport - Toaletná voda 100ml
245,40 €/1l
24,54 €
Predajca: Glamperfeu

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh, Ženy, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit,Pear, Violet (flower),Wild rose, Céder, Pižmo
557,92 €/1l
73,36 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,74 €
Predajca: PerfumTraders

Max Factor Panstik 097 Cool Bronze, Tyč, Krém, Bronzová, Cool Bronze, Ženy
802,22 €/1kg
7,22 €
Predajca: Glamperfeu

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue toaletní voda 100 ml pro muže
391,80 €/1l
39,18 €
Predajca: PerfumTraders

Cacharel - Anais Anais Premier Delice EDT 50ml
498,80 €/1l
24,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Objem 0,22 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
262,50 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
50,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
72,50 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
54 375,00 €/1kg