4,8



Na základe 6 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tommy Hilfiger Hodinky 1792093209,23 €
Doprava zdarma
Predajca: SWISS-boutique

Ďalšie informácie o reklame
Tommy Hilfiger Hodinky ty509190211,40 €
Doprava zdarma
Predajca: SWISS-boutique

Ďalšie informácie o reklame
Tommy Hilfiger Hodinky 178197099,10 €
Predajca: Saxo

Ďalšie informácie o reklame
Pánske hodinky Tommy Hilfiger 1710384 (zf032b)93,62 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Náramkové hodinky 1710402
75,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky 1781943
70,95 €
Predajca: Timestore

Pánske hodinky Tommy Hilfiger Damon
102,11 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Tommy Hilfiger Hodinky 1781945
73,23 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Tommy Hilfiger Náramkové hodinky 1791576
101,30 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Tommy Hilfiger Hodinky ty562130
114,19 €
Predajca: TAYMAGroup

Tommy Hilfiger Hodinky ty181030
93,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky 1710448
84,28 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky 1710382
84,64 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Jenna
79,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Pánské hodinky Hugo Boss 1513838
125,00 €
Doprava zdarma
Predajca: E-Boutique

Tommy Hilfiger Sophisticated Sport 1791398 Herrenarmbanduhr Zvýraznenie dizajnu
85,24 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Tommy Hilfiger Hodinky 1791506
62,90 €
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky 1782302
74,90 €
Predajca: Timestore

Nramkov hodinky Tommy Hilfiger MEN Multi Function DANIEL 1710415
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky 1791788
86,96 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ponúkame štýlové pánske analógové hodinky s minerálnym sklom a vodotesnosťou WR50. Ideálny doplnok na dovolenku s 24hodinovým displejom a priemerom ciferníka 37 mm. Vychutnajte si ný dizajn s kovovým puzdrom a koženým remienkom. Kategória: Pánske analógové hodinky
Materiál: 100% minerálne sklo
Príležitosť: Dovolená
Manžeta:
Funkcia: 24 hodinový displej
Materiál púzdra: Kov
Materiál remienka: Koža
Priemer ciferníka: 37 mm
Sklíčko: minerálne sklo
Vodotesnosť:WR50
Náramkové hodinky – Tommy Hilfiger. Údaje o produkte podľa informácií výrobcu alebo dodávateľa.
- Značka: Tommy Hilfiger
- Model / MPN: 1710403
- EAN: 7613272357371
- Určenie: Pánske
Pánske hodinky, puzdro z nehrdzavejúcej ocele, náramok z nehrdzavejúcej ocele, minerálne sklíčko, sivý ciferník, Epson, vodotesnosť do 5 barov, so skladacou sponou Priemer puzdra cca 44 mm, výška puzdra cca 10,85 mm, šírka náramku cca 22 mm
Hodinky Tommy Hilfiger
Náramkové hodinky Tommy Hilfiger zostávajú verné pôvodnej koncepcii dizajnu značky.
Kolekcia hodiniek Tommy Hilfiger stelesňuje tradičný americký štýl s nádychom modernosti a siaha od chronografov z nehrdzavejúcej ocele a modelov s viacerými ciferníkmi až po štýlové modely s pravými diamantmi, obojstrannými náramkami a charakteristickými detailmi Tommy Hilfiger, ako je tartanové gravírovanie a klasické materiály a farby Tommy Hilfiger.
HODINKY TOMMY HILFINGER, KTORÉ SA PRISPÔSOBIA VÁŠMU ŠTÝLU
ELEGANTNÉ
| CASUAL
| SPORTY
|
- CASE Puzdro z nehrdzavejúcejoceleTvar puzdraKrúhleFarba puzdraZlatáSkloMinerálne sklo
- Typ zobrazeniaHodiny,minúty, sekundy a dátum, deň vtýždniPohybQuartzKalendárDeňv týždni+ dátum
- Farba ciferníkaBiela
- Farba remienkaZlatá sponaZapínaniena sponuNerezovýnáramok(Milanaise )
- TECHNICKÉ ÚDAJE Priemer (bez korunky) v mm / palcoch44,00 / 1,73Výškav mm / palcoch11,00 / 0,43Vodotesnosťdo (bar)5,00Šírkanáramku v mm / palcoch22,00 / 0,87Hmotnosťv g / oz99,00 / 3,49
PÚZDRO - Puzdro vyrobené z:
tvar puzdra: okrúhly - Farba puzdra: zlatá - Sklo: minerálne sklo ČASOPIS - Typ displeja:
hodiny, minúty, sekundy a dátum, deň v týždni - Pohyb: Quartz - Kalendár: Deň v týždni + dátum Ciferník - Farba ciferníka: čierna:
farba remienka: zlatá - Spona: zapínanie na klip - Náramok vyrobený z:
šírka náramku v mm: 22,00 / 0,87 - Hmotnosť v g / oz:
99.00 / 3.49
POPIS:
Pánske hodinky Tommy Hilfiger 1710403 budú elegantným doplnkom rôznych vzhľadov. Hodinky Tommy Hilfiger na bielom ciferníku majú dva subciferníky s funkciou dátumu. Hodinky Tommy Hilfiger so sieťovaným náramkom zo zlatej ocele sa vyznačujú jemným štýlom.
Vodotesnosť 5ATM vám umožní osprchovať sa bez toho, aby ste si hodinky museli vyzliecť, ale plávanie sa neodporúča.
ŠPECIFIKÁCIE: HODINKY SÚ VYROBENÉ Z KVALITNÉHO MATERIÁLU, KTORÝ JE SÚČASŤOU BALENIA:
- Hodinky: Quartzový strojček
- Obal a náramok z nehrdzavejúcej ocele
VLASTNOSTI: VHODNÉ NA NOSENIE, ALE AJ NA NOSENIE:
- Funkcia dátumu - deň v mesiaci a deň v týždni
- 24-hodinový údaj
ROZMERY:
- šírka obálky: šírka: 44 mm
- hrúbka obálky: 11 mm
- šírka náramku: 22 mm
- maximálny vnútorný obvod: približne 20,5 cm
FARBY:
- ciferník: biely
- index: zlatý/modrý
- náramok: zlatý
- obálka: zlatá
V SÚČASTI:
- originálna krabička Tommy Hilfiger - ideálna na darček
Hodinky Tommy Hilfiger - aktuálna kolekcia spája "americký štýl" s moderným vzhľadom. V hodinkách aj šperkoch Tommy Hilfiger nájdete dobre známy zmysel pre detail. Pôsobivý je nielen dizajn, ale aj vysoká kvalita za férové ceny.
Značka: Tommy Hilfiger
Cieľová skupina: ženy, muži, uni
Typ hodiniek: náramkové hodinky
Displej: Hodinky: analógové
Sklo: minerálne sklo
Materiál náramku: Nerezová oceľ
Materiál puzdra: Nerezová oceľ
Pohyb: Quartz
Typ zapínania: Skladacia spona
Vodotesnosť: 5 ATM
Farba ciferníka: biela
Ø mm: 44
Farba náramku: žlté zlato
Tommy Hilfiger TH1710403 - Kane - Hodinky
Na Quickjewels nájdete všetky pánske hodinky Tommy Hilfiger vrátane týchto pánskych hodiniek Tommy Hilfiger TH1710403 Kane
Tieto štýlové pánske hodinky v zlatej farbe sú vyrobené z ocele a majú biely ciferník. Strojček je quartzový a funguje na batériu. Tieto hodinky Tommy Hilfiger TH1710403 sa dodávajú v originálnom balení Tommy Hilfiger vrátane záručného listu a manuálu. Na požiadanie vám tieto hodinky Tommy Hilfiger bezplatne zabalíme do darčekového balenia.
U nás máte 30 dní na zhodnotenie hodiniek.
Nevybrali ste si správne? Nie ste spokojní, vráťte peniaze!
Pozrite si ďalšie hodinky Tommy Hilfiger
Pozrite si ďalšie pánske hodinky Tommy Hilfiger
Viac dámskych hodiniek Tommy Hilfiger
- Značka: TOMMY HILFIGER
- Model: 1710403
- Pohyb: quartz
- Pánske Hodinky
- Materiál pouzdra: nehrdzavejúca oce?
- Priemer puzdra: 44 milimetrov
- Farba puzdra: zlato
Farba: Biela, Zlatá. Hlavná farba: Zlatá. Hrúbka púzdra: 11 mm. Materiál púzdra: Nerezová oceľ. Materiál remienka: Nehrdzavejúca oceľ. Max obvod zápästia: 205 mm. Šírka púzdra: 44 mm. Šírka remienka: 22 mm. Tvar púzdra: Okrúhle. Typ: Klasické hodinky. Typ remienka: Náramok. Typ užívateľa: pre muža.
Pánske hodinky Tommy Hilfiger Kane 1710403 sú modelom v módnom štýle s pozláteným sieťovaným náramkom a obálkou. Biely ciferník krytý minerálnym sklíčkom obsahuje multifunkčný časovač s dátumovkou na deň v mesiaci. Vodotesnosť dosahuje 5 metrov.
Značka: Tommy Hilfiger - Číslo výrobcu: 1710403 - Séria výrobcu: Dressed Up 44 mm - Funkcie: Pohon: batériový (quartzový) - Farba ciferníka: strieborná - Displej: Materiál puzdra: nehrdzavejúca oceľ - Hrúbka puzdra: 12 mm - Tvar puzdra: zlatý - Farba puzdra: zlatá - Materiál puzdra: nehrdzavejúca oceľ - Hrúbka puzdra: 12 mm: Šírka puzdra: 44 mm - Zadná strana puzdra: Zadná strana z nehrdzavejúcej ocele, skrutkovaná - Pohlavie: Pánske - Sklo: Tvrdené, minerálne sklo - Štýl: Športový - Materiál náramku: Nerezová oceľ - Farba náramku: Zlatá - Šírka ucha náramku: 22 mm - Zapínanie: Zapínanie na sponu - Max. obvod zápästia: 225 mm - Šírka remienka: 22 mm. Obvod zápästia: 225 mm - EAN: 7613272357371 - Hmotnosť položky: 0,10 kg - Súčasťou dodávky je: úložná škatuľka, záručné doklady, vonkajšia krabička
Pánske hodinky Tommy Hilfiger 1710403 Kane sú elegantné a moderné hodinky, ktoré určite zaujmú každého muža, ktorý oceňuje štýl a kvalitu. Ich 44 mm široké a 11 mm hrubé zlaté puzdro vyniká jedinečným dizajnom, ktorý dokonale ladí s okrúhlym bielym ciferníkom s ukazovateľmi. Hodinky sú vybavené presným quartzovým strojčekom, ktorý zaručuje spoľahlivosť a presnosť merania času. Remienok z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe nielenže dodáva eleganciu, ale zabezpečuje aj pohodlné nosenie. Hodinky majú stupeň odolnosti voči vode WR50, čo znamená, že sú odolné voči striekajúcej vode a možno ich nosiť počas každodenných aktivít. Minerálne sklíčko chráni ciferník pred poškriabaním a funkcia dátumu dopĺňa jeho funkčnosť. Súčasťou balenia je elegantná krabička, vďaka ktorej sú tieto hodinky ideálnym nápadom na darček. Okrem toho je tu možnosť gravírovania, vďaka čomu sú hodinky jedinečným darčekom na špeciálne príležitosti. Ideálne pre sebavedomého muža, ktorý oceňuje kombináciu tradície a modernosti. Investujte do hodiniek Tommy Hilfiger 1710403 Kane a vyniknite štýlom a triedou pri každej príležitosti.
1710403 od Tommy Hilfiger vo farbe Gold a vo veľkosti one size.
O pánskych hodinkách Tommy Hilfiger Kane s viacerými ciferníkmi - zlaté | 1710403: Hodinky zobrazujú čas s viacerými ciferníkmi prostredníctvom quartzového strojčeka. Zlaté puzdro z nehrdzavejúcej ocele má priemer 44 mm a hrúbku 11 mm. Zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele je široký 22 mm a dlhý 21 cm a zapína sa pomocou sklopnej spony. Zlatý ciferník je chránený minerálnym sklíčkom. Tieto nádherné pánske hodinky sú dimenzované na 5 barov ATM. Medzi vlastnosti patrí:
Pozrite si pán KANE 1710403. móda. Ďalšie funkcie Kalendár. Ďalšie funkcie Chronograf. Vodotesnosť 50. farby zlata. Farby biela. Okrúhly tvar. Pohyb Quartzový strojček. Analógové / digitálne analógové. Materiál konzoly pozlátená nehrdzavejúca oceľ. Materiál puzdra z nehrdzavejúcej ocele. Uzatváracia rýchlosť Skladacia spona.
- Farba
- Zlatá
- Rozmery
- Štandard
- Materiálové zloženie
- 100% minerálne sklo
- Hodinový strojček
- Quarz
- Hmotnosť
- 0.3 kg
- Zobrazenie
- Analógové
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 2-3
- EAN kód
- 7613272357371
- Číslo od výrobcu
- TH-1710403
- Farba
- Zlatá
- Rozmery
- Štandard
- Materiálové zloženie
- 100% minerálne sklo
- Hodinový strojček
- Quarz
- Hmotnosť
- 0.3 kg
- Zobrazenie
- Analógové
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 2-3
- EAN kód
- 7613272357371
- Číslo od výrobcu
- TH-1710403
Nemecký zákon o likvidácii batérií (Batterieentsorgungsgesetz)
Hodí sa k tomu

Pánské hodinky Hugo Boss 1513838
125,00 €
Doprava zdarma
Predajca: E-Boutique

Tommy Hilfiger Pánske analógové hodinky Atu zlatá Universal
77,90 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Náramkové hodinky 1791576
101,30 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Tommy Hilfiger Hodinky 1781943
70,95 €
Predajca: Timestore

Pánske hodinky HUGO BOSS 1513811 + krabička
198,00 €
Predajca: LuxeLabels

Tommy Hilfiger Hodinky ty181030
93,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Pánske hodinky Tommy Hilfiger Decker
84,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Olej - Egyptský olej z čiernej rasce 100ml
104,80 €/1l
10,48 €
Predajca: taleoo

Pánske hodinky Tommy Hilfiger Baker Open Heart
111,71 €
Predajca: TAYMAGroup

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Apple Magic, QWERTZ, Nemecký, Trackpad, 1 mm, Apple, iPad (10th gen.)
379,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Tommy Hilfiger Hodinky ty509190
211,40 €
Doprava zdarma
Predajca: SWISS-boutique

Tommy Hilfiger Obuv EM0EM00955YBR
100,99 €
Predajca: Vilbury_Europe

Hugo Boss Hodinky ty198840
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: E-Boutique

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
199,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: GTPLAYER

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Jenna
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Tommy Hilfiger Hodinky 1710380
70,95 €
Predajca: Timestore

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Jenna
79,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 350 cm záhradný slnečník Pavilón - krémový
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelov, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, sivá
Generálne opravený
277,07 €
Doprava zdarma
Predajca: iPaddy

VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
64,80 €
Predajca: Jurhan

Pánske hodinky Tommy Hilfiger Damon
102,11 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Tommy Hilfiger Náramkové hodinky 1710402
75,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky 1710448
84,28 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky 1781945
73,23 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: EliteTime

Pánske hodinky Tommy Hilfiger Daniel
78,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherné hodinky
Som veľmi spokojný, produkt je skvelý
Hodnotenie z 18. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
SUPER
veľmi dobré
Hodnotenie z 17. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hodiny
Položka OK, záruka bohužiaľ nie je rozpoznateľná - škoda.
Hodnotenie z 29. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Invicta I-Force 1514 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s bielym ciferníkom - 46 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
109,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver 12820 Dámske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ so zlatým ciferníkom - 40 mm - S 15 diamantmi
129,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver - SCUBA 6981 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s čiernym ciferníkom - 48 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
149,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Herrenuhr - Serie: Serie: 5 Sports - Seiko Sports Modell: SRPD51K1



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(27)Počet hodnotení: 27
308,50 €
Predajca: Timestore

Dámske Hodinky Casio Mq-24uc-8bef



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,35 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf Chrono Bike White



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
219,42 €
Predajca: Loxorio

Citizen - NK0023-57L - Náramkové hodinky - Pánske - Automatické - Tsuyosa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
402,23 €
Predajca: SWISS-boutique

Festina Chronograf Chrono Bike Blue



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Chrono Bike Blue - Black



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Timeless Chronograph Red
181,50 €
Predajca: Loxorio

Citizen - CA4570-88L - Náramkové hodinky - Pánske - Solárne - Super Titanium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
298,22 €
Predajca: SWISS-boutique

Casio Lineage Rádiom riadené pánske hodinky



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
273,90 €
Predajca: Timestore

Casio – GST-B400-1AER – náramkové hodinky – pánske – solárne – G-Shock



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
255,75 €
Predajca: Timestore

Hodinky Casio G-SHOCK Original Waveceptor Solar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(20)Počet hodnotení: 20
239,40 €
Predajca: Timestore

Dámské hodinky Citizen EW2210-53E Eco-Drive Super-Titanium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
211,75 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf CHRONO SPORT Green



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
163,85 €
Predajca: Timestore

Casio - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - ECB-900DB-1BER



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
189,05 €
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky ty509190



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
211,40 €
Predajca: SWISS-boutique

Casio Standard MTP-B145D-7BVEF, Vodeodolný



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
75,33 €
Predajca: Watchard