4,3



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Zahusťovadlo do omáčok Mondamin tmavé12,59 €/1kg
125,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi delikatesná omáčka na pečené mäso tmavá omáčka na mäso 277g balenie 620,55 €/1kg
33,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka Knorr na pečené mäso16,04 €/1kg
48,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Mondamin zahusťovač tmavých omáčok ideálny na mäsové jedlá 250g9,16 €/1kg
2,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg
13,53 €/1kg
13,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mondamin 396111007 Mondamin Feine Speisestärke, 2,5 kg
8,39 €/1kg
20,98 €
Predajca: Store-Germany

Dr. Oetker 153842 Dr. Oetker Speisestärke, 400,0 g
25,57 €/1kg
10,23 €
Predajca: somnia24

Maggi smotanová omáčka na pečienku ideálna na rezeň a plátky mäsa 228g
25,05 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Delkatess číry vývar 16 litrov naša osvedčená klasika 329g
13,74 €/1kg
4,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na rezne ideálna pre každý rezeň 2er za 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
16,85 €/1kg
29,01 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,85 €
Predajca: somnia24

Maggi omáčka na hydinu ideálna na kačicu a morku 2er za 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi fix&frisch bravčové mäso au gratin
49,52 €/1kg
2,08 €
Predajca: Store-Germany

Maggi vyprážané rezance s pikantným korením chutné robí 2 porcie 191g
13,04 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na paprikový krém kuracie krémové s cibuľou 31g
37,27 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

biofix - Rezance z lososa 14,22g
153 521,13 €/1kg
2,18 €
Predajca: taleoo

Knorr Nudle Kurczak Pikantny Smak 63 g
20,14 €/1kg
1,41 €
Predajca: Katomix

Knorr Teriyaki rezance s omáčkou 65 g
20,14 €/1kg
1,41 €
Predajca: Katomix

Knorr Sos Śmietanowo-Grzybowy 400 g
11,74 €/1kg
7,98 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,16 €
Predajca: Katomix

Knorr Carbonara cestoviny so slaninou 153 g
27,13 €/1kg
5,73 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,34 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mondamin tmavé zahusťovadlo do omáčok ideálne na mäsové pokrmy 250g balenie 4
So zahusťovačom omáčok Mondamin na zahusťovanie tmavých omáčok je zahusťovanie omáčok veľmi jednoduché a zaručene úspešné bez hrudiek. Dokonalé tmavé omáčky vyčarujete za krátky čas a ohromíte nimi svoju rodinu a hostí. A čo je najlepšie: zahusťovač omáčok Mondamin na zahusťovanie tmavých omáčok má nízky obsah tuku a neutrálnu chuť - pre omáčky rovnako individuálne ako vy! Ideálne na omáčky, jedlá z cestovín, klobásy, dusené jedlá a mnohé ďalšie.
Unilever Deutschland Holding GmbH Am Strandkai 1 20457 Hamburg Nemecko
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Zemiakový škrob, MLIEČNY CUKR, maltodextrín, ryžová múka, farbivo E 150 C.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 1517 kJ Kalorická hodnota v kcal 360 kcal Tuky 0,5 g Nasýtené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 88,0 g Cukor 23,0 g Bielkoviny 0,6 g Soľ 0,01 g Vláknina 0,5 g
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Obchodný názov
- Zahusťovadlo na tmavé omáčky
- Výrobca
- Unilever Deutschland
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- mn-10927-4x
- EAN kód
- 4251753728512
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Zemiakový škrob, MLIEČNY CUKR, maltodextrín, ryžová múka, farbivo E 150 C.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 1517 kJ Kalorická hodnota v kcal 360 kcal Tuky 0,5 g Nasýtené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 88,0 g Cukor 23,0 g Bielkoviny 0,6 g Soľ 0,01 g Vláknina 0,5 g
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Obchodný názov
- Zahusťovadlo na tmavé omáčky
- Výrobca
- Unilever Deutschland
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- mn-10927-4x
- EAN kód
- 4251753728512
Hodí sa k tomu

Mondamin svetlé zahusťovadlo do omáčok ideálne na cestoviny a hydinu 250g balenie po 4 kusoch
13,91 €/1kg
13,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mondamin zahusťovač tmavých omáčok ideálny na mäsové jedlá 250g
9,16 €/1kg
2,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
27,42 €/1kg
5,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi fix&frisch bravčové mäso au gratin
49,52 €/1kg
2,08 €
Predajca: Store-Germany

Maggi omáčka na pečené hovädzie mäso na mäsové jedlá 58g 2er na 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na pečenie tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
13,70 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Delikateß omáčka na rolády
16,56 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mondamin klasická tmavá zásmažka ideálna na omáčky 250g balenie 4
11,54 €/1kg
11,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen horčica stredne ostrá krémová pikantná vyvážená jemná 1000ml
3,61 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pečencová paštéta z regiónu Pfalz – balenie 160 g | Značka ÖKOLAND
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

ALPSKÉ UHT MLIEKO (min. 3,5% TUKU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
4,18 €/1l
4,18 €
Predajca: Biogo

Samsung Q7F QE43Q7FAAU, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
482,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ELFEZONE

Rotwild Dornfelder sladké korenisté červené víno Rheinhessen 750ml
6,77 €/1l
5,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Záhradné kreslo Trizand Bergamo. modrá 23558
13,91 €
Predajca: EmptCZ

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
4,07 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,75 €
Predajca: LAVONIO

2ks Umelé Gerbera s dreveným plotom Umelé Daisy Hodvábne kvety Dekorácie Umelé kvety Kvetináče Umelé rastliny Umelé chryzantémy Umelé kvety Bonsai Umelé rastliny - fialová
31,25 €
Predajca: odsellingaaa

Tempo 830339, Biela, Jednofarebné, Box, 30 kusov, 300 mm, 100 mm
18,68 €
Predajca: M_plus_L

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

Tchibo Cafissimo úložný box Caffè Crema plné kávové kapsule, 96 kusov (káva, vyvážená a plná), udržateľný a spravodlivý obchod
50,77 €/1kg
37,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maggi Brühe plátky
20,10 €/1kg
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kvetináč Roseta ø30 so zavlažovacím bronzom
13,81 €
Predajca: VISO

Maggi omáčka na hydinu ideálna na kačicu a morku 2er za 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pfanni zemiakové knedle pol na pol klasické 12 knedlí 400g
7,14 €/1kg
5,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kefa na chlpy Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Prenosný holiaci strojček na chlpy z domácich zvierat Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Retoo
8,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%33% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
33%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zahusťovadlo do omáčok Mondamin
Hmotnosť 1 kgPočet kusov 1
Kupujem tento výrobok už mnoho rokov a som veľmi spokojný
Hodnotenie z 21. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kgPočet kusov 1
Hodnotenie z 15. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kgPočet kusov 1
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NONGSHIM - Instantné rezance Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
20,33 €
Predajca: Heartforcards
7,26 €/1kg

Maggi Pürell zemiaková kaša s odtučneným mliekom a maslom Poznámka 4000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
51,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,75 €/1kg

Omáčka Knorr na pečené mäso
48,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,04 €/1kg

Maggi delikatesná omáčka na pečené mäso tmavá omáčka na mäso 277g balenie 6



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,55 €/1kg

Pfanni zemiakové knedle vo varnom vrecku 40 kusov 1 balenie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
36,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,02 €/1kg

Mondamin zahusťovač tmavých omáčok ideálny na mäsové jedlá 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,16 €/1kg

Mildessa Genießer červená kapusta s kúskami jabĺk v sáčku 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,07 €/1kg

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,29 €/1kg

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
13,49 €
Predajca: AllYouNeed
19,27 €/1kg

SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instantné nápoje



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
14,17 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,28 €
Predajca: AllYouNeed
17,54 €/1kg

Buldak Hot Chicken Carbonara Flavour Ramen Noodles 5 ks 650g
16,48 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: AllYouNeed
19,24 €/1kg

Instantná rezancová polievka One Asia s kačacou príchuťou a pikantným korením 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
0,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,78 €/1kg

Lacroix kráľovské paštéty 4 kusy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,10 €/1kg

Kaiserpalast Kroepoek Original Krevetové krekry natur Krabbenchips 80g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,56 €/1kg

Leimer krupicové knedličky obľúbená polievková príloha na 8 porcií 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,20 €/1kg

Leimer Mark knedlíky pithy silný praktické balenie 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
1,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,10 €/1kg

Miracoli makaróny paradajková omáčka prírodné a lahodné cestoviny 360g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,69 €/1kg

Grocholl lahôdkové zemiaky 20-30mm predvarené vrecko 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,76 €/1kg

Zemiaky Grocholl plátky 6 mm predvarené pripravené na varenie 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,18 €/1kg

Grocholl lahôdkové zemiaky 30 až 50 mm predvarené vrecko 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,76 €/1kg