5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Clive Christian No. 1 For Women Parfém 50 ml W8 059,80 €/1l
402,99 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Toaletná voda GRAPEFRUIT BLOSSOM780,00 €/1l
39,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums 51 Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml4 608,80 €/1l
230,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Molton Brown Delicious Rhubarb & Rose 100 ml pre ženy1 191,80 €/1l
119,18 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tee, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Bergamot,Lemon,Orange, Karafiát, Jazmín, Čaj, Carnation,Jasmine,Tea
201,10 €/1l
20,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
167,40 €/1l
16,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
253,50 €/1l
25,35 €
Predajca: NutraBestBG

Elizabeth Arden White Tea parfémovaná voda pre ženy 50 ml
546,60 €/1l
27,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
333,30 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze toaletná voda v spreji (50 ml)
242,40 €/1l
12,12 €
Predajca: PerfumTraders

Byredo Rose Noir Edp 100ml
2 114,30 €/1l
211,43 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

The Woods Collection Green Walk EDP 100 ml UNISEX
348,00 €/1l
34,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Velvet Rose EDP 100ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Elizabeth Arden Green Tea Mimosa EDT vzorka 100 ml W
136,90 €/1l
13,69 €
Predajca: NutraBestBG

Parfumovaná voda Reham Rose Petals 100 ml
253,30 €/1l
25,33 €
Predajca: Glamperfeu

Penhaligon's Elisabethan Rose Woda perfumowana, 100ml
2 405,90 €/1l
240,59 €
Predajca: somnia24

Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom Eau De Parfum Spray 30ml
1 155,33 €/1l
34,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Dermacol - Sweet Jasmine & Patchouli EDP 50ml
453,20 €/1l
22,66 €
Predajca: Glamperfeu

Rose Bouquet parfumovaná voda 110ml
153,09 €/1l
16,84 €
Predajca: MANADA

Bulfresh - Parfumovaná voda Rose 50 ml
320,00 €/1l
16,00 €
Predajca: Inaris_International
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym telovým sprejom Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom 236 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfumu s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Elizabeth Arden!
- Gender:
- Dámsky
- Muži
- Typ: Telový sprej
- Objem: 236 ml
Všeobecné informácie o predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Elizabeth Arden España SL
Avenida Fuente de la Mora 2 Edificio 1, 6º piso Madrid, 28050 España
28050 - Madrid
+34902810036
[email protected]
Bergamotovo-citrónový čaj, mandľovo-petitgrainový-mandarínový-tanzarínový čaj, marhuľa, pivonka, slivka, čerešňový kvet, breza, ľalia, dubový mach, heliotrop, pižmo
Elizabeth Arden, Green Tea - Cherry Blossom, Mist Spray, 236 ml
Elizabeth Arden Cherry Blossom Mist (236 ml) pre ženy zaujme svojou ovocnou vôňou. S týmto telovým sprejom sa budete cítiť sviežo po celý deň bez toho, aby bol vtieravý. Telová hmla je univerzálna a okrem tela ju možno použiť aj na vlasy alebo oblečenie. Flakón má minimalistický dizajn, ale strieborné detaily mu dodávajú kvalitný vzhľad.
[b]Vôňa:[/b] kvetinová, svieža[br][br][br]Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom stelesňuje ženskosť, živosť a sviežosť. Aroma čerešňového kvetu sa jedinečným spôsobom spája s vôňou zeleného čaju[br][br][br]
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 236 ml
- Zloženie
- Vezmite prosím na vedomie informácie na obrázkoch výrobku. Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Vzhľadom na možné zmeny odporúčame skontrolovať zloženie výrobku priamo na obale.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyPáni
- EAN kód
- 858055549410085805554941085805554941
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 236 ml
- Zloženie
- Vezmite prosím na vedomie informácie na obrázkoch výrobku. Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Vzhľadom na možné zmeny odporúčame skontrolovať zloženie výrobku priamo na obale.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyPáni
- EAN kód
- 858055549410085805554941085805554941
Hodí sa k tomu

Elizabeth Arden Green Tea Mgiełka do ciała 236ml
53,56 €/1l
12,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom toaletná voda 100 ml sprej
168,80 €/1l
16,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tee, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Bergamot,Lemon,Orange, Karafiát, Jazmín, Čaj, Carnation,Jasmine,Tea
201,10 €/1l
20,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dámska toaletná voda Green Tea Pistachio Crunch, 100 ml
170,40 €/1l
17,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
333,30 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Splendor, Ženy, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Bergamot, Frézia, Pivonka, Ananás, Jazmín, ľalia, Magnólia, Orchidea, Ruže, Sprej
153,52 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Lotus, toaletná voda, 100 ml
173,00 €/1l
17,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea, Krémová, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 400 ml, Hrniec
50,50 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Sunflowers Spray Naturel, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Melón, osmant, Broskyňa, Bergamot, Melon, Peach (fruit), Osmanthus, Cyklámen, Jazmín
421,33 €/1l
12,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tea, Ženy, Deodorant, Dezodoračný krém, Tyč, 40 ml, Univerzálna pleť
180,50 €/1l
7,22 €
Predajca: Glamperfeu

Elizabeth Arden Green Tea, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Rebarbora, Bergamot, Caraway, Fruity Rhubarb, Lemon, Orange Zest, Karafiát, Zelený čaj, Jazmín
447,33 €/1l
13,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Oscar De La Renta Volupté EDT 100 ml W
205,10 €/1l
20,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Clinique Happy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
345,70 €/1l
34,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Eau de Parfum, 30ml - Luxusná kvetinová voňavka s jemnými tónmi bieleho čaju
709,33 €/1l
21,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DKNY Be Delicious Lime Mojito toaletná voda pre ženy 50 ml
530,80 €/1l
26,54 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Eau De Perfume Spray 75ml
216,67 €/1l
16,25 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Happy Heart, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, hyacint, Santalové drevo
505,00 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Be Delicious Mai Tai toaletná voda pre ženy 50 ml
357,40 €/1l
17,87 €
Predajca: Bugelo

Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime Woda toaletowa, 100 ml
175,10 €/1l
17,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda 200 ml pro ženy
179,55 €/1l
35,91 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea parfémovaná voda pre ženy 50 ml
546,60 €/1l
27,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DKNY Nectar Love parfumovaná voda 50ml
523,80 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Daily Moisturizing For Face SPF15, Ženy, 50 ml, Krém, Univerzálne, Hydratačný, Vyhladenie, Rúra
505,00 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g
0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Be Delicious Ice Pop Berry Bliss parfémovaná voda pre ženy 50 ml
491,60 €/1l
26,46 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,58 €
Predajca: BRASTYGroup

DKNY Be Delicious Ice Pop Very Cherry parfémovaná voda pre ženy 50 ml
492,00 €/1l
25,39 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,60 €
Predajca: BRASTYGroup

Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme Men Edp 100ml
337,60 €/1l
33,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Elizabeth Arden - Green Tea Summer EDT 100ml
176,00 €/1l
17,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa tela
Objem 0,236 l
Veľmi príjemná a ľahká vôňa. Nádherná na leto.
Hodnotenie z 16. novembra 2012 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Túto položku používa moja manželka už 2 roky. Predtým od Schlecker -Online-Shop. Už ho nepoužívajte.
Objem 0,1 l
Dobrá kvalita a dobrá cena.
Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 4. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l