Dolce & Gabbana Light Blue
70 výsledkov
- 4 a ďalšie
- Pod 30 €
- 30 – 50 €
- 50 – 80 €
- 80 – 150 €
- Nad 150 €
- Doprava zadarmo
- Všetky ponuky

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(188)Počet hodnotení: 188
70,18 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 20. – pi 23. októbra
Predajca: NutraBestBG
701,80 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(93)Počet hodnotení: 93
40,90 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 13. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
818,00 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue Intense, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Jazmín, Jantár, Pižmo



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(70)Počet hodnotení: 70
40,91 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: PerfumTraders
818,20 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, White rose



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(22)Počet hodnotení: 22
32,95 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Glamperfeu
1 318,00 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Jazmín, Čaj, Jablko, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE,...



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
80,80 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: PerfumTraders
808,00 €/1l

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme Edp Spray 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(40)Počet hodnotení: 40
83,38 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: PerfumTraders
833,80 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love Pour Homme, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, čierne korenie, Figa, Pačuli



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(9)Počet hodnotení: 9
77,58 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Glamperfeu
775,80 €/1l
Naše najlepšieponuky
Parfumy a oveľa viac
Začať šetriť
Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Woda toaletowa 125ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
55,09 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,29 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: somnia24
410,32 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, Ženy, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
30,88 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Morelenet
1 235,20 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 100 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(51)Počet hodnotení: 51
66,51 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: PerfumTraders
665,10 €/1l

Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes toaletná voda 50ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
36,43 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: BRASTYGroup
728,60 €/1l

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Edp Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(94)Počet hodnotení: 94
101,94 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: BestBuyPerfumes
1 019,40 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, Ženy, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jablko, Citrón, nechtík, Jazmín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
32,22 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: PerfumTraders
1 288,80 €/1l

D&G Light Blue Italian Love Pour Femme toaletná voda 25ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(38)Počet hodnotení: 38
55,00 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: firmowo
2 200,00 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jablko, Citrón, hyacint, Bamboo, Jazmín, White rose, Jantár, Cédrové drevo, White oakmoss, Sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(37)Počet hodnotení: 37
90,98 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Glamperfeu
454,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Jazmín, Čaj, Jablko, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE,...



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(9)Počet hodnotení: 9
72,03 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Parfumart
1 440,60 €/1l

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Edt 200ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
129,55 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: somnia24
647,75 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Tekutý parfém, Citrón, Frangipani, Jantár
121,84 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Parfumart
609,20 €/1l

Edt Spray 75ml/Body Cream Donna 50ml Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Giftset
57,57 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: PerfumTraders
767,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 100 ml, čierne korenie, Figa, Pačuli, Sprej



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
52,41 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: BRASTYGroup
524,10 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Citrón, Frangipani, Jantár



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
93,84 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: somnia24
938,40 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(36)Počet hodnotení: 36
43,71 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Morelenet
874,20 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
81,80 €
Doprava zdarmaDoručenie st 14. – po 19. októbra
Predajca: NutraBestBG
654,40 €/1l

Dolce & Gabbana, Pour Homme, Eau de Toilette, Für Männer, 40 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,58 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: somnia24
889,50 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 40 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
35,64 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: BRASTYGroup
891,00 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,..., 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
116,61 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Katomix
583,05 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 25 ml, Jablko, Céder, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Pižmo, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
32,85 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Morelenet
1 314,00 €/1l

Dolce & Gabbana toaletná voda Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Toilette 75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
75,17 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Parfumart
1 002,27 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense Women Woda parfumovaná 50ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
54,45 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: YourFragrance
1 089,00 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue Intense, Ženy, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Citrón, Jazmín, Sprej
32,24 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: BRASTYGroup
1 289,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue 50ml, Ženy, 50 ml, Apple, Jasmine,Rose, Jantár, Pižmo, Amber,Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,38 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: BRASTYGroup
727,60 €/1l

Dolce & Gabbana toaletná voda Light Blue Pour Homme Summervibes EdT 75ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(14)Počet hodnotení: 14
98,56 €
-23,56 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,00 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: firmowo
1 000,00 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Citrón, Frangipani, Jantár
71,29 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Parfumart
1 425,80 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, pre ženy, 2 ks, toaletná voda, 50 ml, 10 ml, 10 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
116,89 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: MrPackage
1 669,86 €/1l

Dolce & Gabbana Light Blue Sunset in Salina Toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
67,93 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: BRASTYGroup
679,30 €/1l

HELLBLAU POUR FEMME EDT Vapo 30 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
40,20 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 13. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 340,00 €/1l

Objavte Vulcano Light Blue Pour Homme toaletná voda v spreji 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
189,00 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: firmowo
1 512,00 €/1l

Dolce & Gabbana, light blue love is love, toaletná voda pre ženy, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
200,00 €
-75,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,00 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: PerfumBox
2 500,00 €/1l
Doručenie
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 30 €
- 30 – 50 €
- 50 – 80 €
- 80 – 150 €
- Nad 150 €
–
- Ponuky
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Cieľové skupiny
- Dámske
- Pánske
Výrobca
- BY DOLCE & GABBANA
- Dolce & Gabbana
- Fragrance World