4,8



Na základe 51 hodnotení
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 100 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
66,51 €
665,10 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior J'Adore, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Neroli, Ruže1 398,10 €/1l
139,81 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...399,45 €/1l
79,89 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Bergamot, Citrus, Hedion, Levanduľa, Konárnik slivkový, Vetiver, Sprej1 793,00 €/1l
89,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana The One For Men Woda toaletowa 100ml553,40 €/1l
55,34 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
822,00 €/1l
41,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jablko, Citrón, hyacint, Bamboo, Jazmín, White rose, Jantár, Cédrové drevo, White oakmoss, Sprej
454,90 €/1l
90,98 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, White rose
1 320,00 €/1l
33,00 €
Predajca: Glamperfeu

HELLBLAU POUR FEMME EDT Vapo 30 ml
1 345,00 €/1l
40,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Light Blue 50ml, Ženy, 50 ml, Apple, Jasmine,Rose, Jantár, Pižmo, Amber,Musk
727,60 €/1l
36,38 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 25 ml, Jablko, Céder, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Pižmo, 1 kusov
1 312,40 €/1l
32,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce & Gabbana, Pour Homme, Eau de Toilette, Für Männer, 40 ml
889,50 €/1l
35,58 €
Predajca: somnia24

Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes toaletná voda 50ml
728,60 €/1l
36,43 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 100 ml, čierne korenie, Figa, Pačuli, Sprej
524,10 €/1l
52,41 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Woda toaletowa 125ml
410,32 €/1l
55,09 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,29 €
Predajca: somnia24

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
416,70 €/1l
41,67 €
Predajca: Sykz

Dolce&Gabbana Dolce Lily toaletná voda 75ml
703,60 €/1l
52,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
651,70 €/1l
65,17 €
Predajca: Novada-Shop

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani He toaletná voda 100ml
433,00 €/1l
43,30 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana K By Dolce y Gabbana Edt Spray 50ml
1 010,00 €/1l
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Jazmín, Čaj
- Poznámky k srdcu vône:
- Jablko
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, CITRAL, CINNAMAL, LINALOOL, GERANIOL
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Dámska toaletná voda Dolce & Gabbana Light Blue 100 ml je svieža, energická a zmyselná kompozícia vytvorená pre moderné ženy, ktoré oceňujú ľahkosť, eleganciu a prirodzenú sviežosť. Vôňa sa otvára intenzívnymi tónmi citróna zo Sicílie, zeleného jablka a papriky, ktoré jej dodávajú radostnú ovocno-citrusovú ľahkosť a pocit vitality a energie ideálny na každý deň. V srdci kompozície sú citeľné akordy jazmínu, bambusu a bielych ruží, ktoré vnášajú do vône jemnú kvetinovú eleganciu, jemnosť a harmonickú ženskosť. Základ vône Light Blue Women tvoria teplé, drevité a pižmové tóny cédra, pižma a ambry, ktoré vôni dodávajú dlhovekosť, hĺbku a rafinovaný, zmyselný charakter, zanechávajúc nezabudnuteľnú stopu. Flakón s objemom 100 ml odráža minimalistický a elegantný dizajn značky Dolce & Gabbana - je jednoduchý, štýlový a funkčný, čo z neho robí dokonalý každodenný doplnok a ný darček. Dolce & Gabbana Light Blue Women EDT je vôňa pre sebavedomé ženy, ktoré chcú spojiť sviežosť, ľahkosť a eleganciu a zanechať trvalý, zmyselný dojem v každej situácii.
- Model
- Light Blue 2025
- Hmotnosť
- 0.418 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, CITRAL, CINNAMAL, LINALOOL, GERANIOL.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8057971188192
- Číslo od výrobcu
- P1LB1C02
- Model
- Light Blue 2025
- Hmotnosť
- 0.418 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, CITRAL, CINNAMAL, LINALOOL, GERANIOL.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8057971188192
- Číslo od výrobcu
- P1LB1C02
Hodí sa k tomu

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 25 ml, Jablko, Céder, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Pižmo, 1 kusov
1 312,40 €/1l
32,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
399,45 €/1l
79,89 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
822,00 €/1l
41,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

20x zväčšujúce zrkadlo na líčenie Zrkadlo na holenie s prísavkou Zrkadlo Comet, biele, okrúhle
19,18 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Trizand 22044 Masážna obruč Hula Hoop so závažím
40,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,00 €
Predajca: SLEVIR

Hermes Un Jardin Sur Le Nil, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl..., 1 kusov
1 562,67 €/1l
46,88 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Versace Man Eau Fraiche EDT 200ml
431,25 €/1l
86,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Čierna, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
51,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Originálny 2m kábel Apple Lightning USB na nabíjanie dát MD819ZM/A pre iPhone iPod iPad
12,72 €
Predajca: NamdarStore

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Dolce&Gabbana Light Blue Intense, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Jazmín, Jantár, Pižmo
818,20 €/1l
40,91 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce & Gabbana Hellblau EDT 100 ml + 2 x EDT MinL (dámske)
1 165,20 €/1l
116,52 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jablko, Citrón, hyacint, Bamboo, Jazmín, White rose, Jantár, Cédrové drevo, White oakmoss, Sprej
454,90 €/1l
90,98 €
Predajca: Glamperfeu

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
452,78 €/1l
40,75 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 024,40 €/1l
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Happy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
345,70 €/1l
34,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 50 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
1 049,40 €/1l
52,47 €
Predajca: somnia24

Dolce&Gabbana Light Blue 50ml, Ženy, 50 ml, Apple, Jasmine,Rose, Jantár, Pižmo, Amber,Musk
727,60 €/1l
36,38 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Edp Spray 100ml
1 019,40 €/1l
101,94 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ste najlepší!
Dobrý deň. Ďakujeme za vynikajúci zákaznícky servis a výnimočnú kvalitu vašich produktov. Ste najlepší! Pokračujte v tom!
Hodnotenie z 17. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Túto vôňu na leto milujem
Kto pozná Dolce&Gabbana, ten sa k nemu bude stále vracať – je ľahká a svieža, vždy ma osloví, je to skvelá vôňa.
Hodnotenie z 28. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková kvalita
Rovnako dobrý a vydrží rovnako dlho ako ten, ktorý som kúpil pred 1 rokom v Douglase.
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dolce&Gabbana
Skvelý produkt, veľmi príjemná vôňa, naozaj krásne svieža.
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbená vôňa
Milujem túto vôňu, rýchle dodanie, skvelá cena!
Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho skvelé
Mega rýchle dodanie. Skvelý produkt. Super cena.
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbený parfém
Úžasná vôňa. Svieža a naozaj letná!!!!
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezchybné
Je presne to, čo bolo objednané...
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,50 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l