4,9



Na základe 17 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Woda toaletowa, 200ml890,45 €/1l
178,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 7 Pour Homme Woda toaletowa, 100ml1 015,70 €/1l
101,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana The One For Men Woda toaletowa 100ml553,40 €/1l
55,34 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana, Pour Homme, Eau de Toilette, Für Männer, 40 ml
889,50 €/1l
35,58 €
Predajca: somnia24

Dolce & Gabbana K By Dolce y Gabbana Edt Spray 100ml
570,20 €/1l
57,02 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 40 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
891,00 €/1l
35,64 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
818,00 €/1l
40,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dolce&Gabbana K, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
561,73 €/1l
84,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 100 ml, čierne korenie, Figa, Pačuli, Sprej
524,10 €/1l
52,41 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
353,55 €/1l
70,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana K, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Borievky, Citrón, Oranžová, Jantár, Čili paprička, šalviový olej, Geranium, Levanduľa, Cédrové drevo, Pačuli, Vetiver
433,85 €/1l
86,77 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
552,10 €/1l
55,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, White rose
1 318,00 €/1l
32,95 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce & Gabbana toaletná voda Light Blue Pour Homme Summervibes EdT 75ml
1 000,00 €/1l
98,56 €
-23,56 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Versace - Dylan Blue EDT 200ml
427,85 €/1l
85,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

LIGHT BLUE POUR FEMME EDT náplň 150 ml
607,93 €/1l
91,19 €
Predajca: somnia24

Dolce & Gabbana Pour Femme Edt Spray
648,10 €/1l
64,81 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce Gabbana - L`Imperatrice EDT 100ml
877,50 €/1l
87,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme je produkt vytvorený pre muža Dolce & Gabbana: zmyselného a moderného, ktorý sa rád stará o svoje zdravie a telo prostredníctvom športu. Vôňa sa snaží zachytiť sviežu, korenistú a zmyselnú vôňu Stredozemného mora, ktoré je podľa nás ideálnym prostredím pre zvádzanie," vysvetľujú Domenico Dolce a Stefano Gabbana. Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme je vôňa, ktorá je kvintesenciou očarujúcej a sviežej sofistikovanosti. Je to vôňa pre muža, ktorý čerpá plnými dúškami zo zvodného stredomorského životného štýlu. Je to chladná znamenitosť a vrodený sexappeal; vo flakóne je uzavretá energia krásneho a slnečného Stredomoria.
Tóny vône:
Hlava: sicílska mandarínka, bobule borievky, grapefruit, bergamot
Srdce: rozmarín, sečuánske korenie, ružové drevo
Základ: muškátové drevo, dubový mach, kadidlo
Táto jedinečná vôňa značky DOLCE & GABBANA má aromatické tóny, ktoré dopĺňajú citrusové a drevité tóny. Táto vôňa je stelesnením dokonalej mužnosti. Na dosiahnutie dlhotrvajúceho účinku vône nastriekajte parfém na pokožku vo vzdialenosti približne 15 - 20 cm od pokožky. Po niekoľkých minútach sa vôňa prispôsobí vašej pokožke.
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-IZOMETYL-IONÓN, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETYLHEXYLMETOXYCINNAMÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 8057971180356
- Číslo od výrobcu
- I30204950
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-IZOMETYL-IONÓN, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETYLHEXYLMETOXYCINNAMÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 8057971180356
- Číslo od výrobcu
- I30204950
Hodí sa k tomu

Braun IDCollection KF 1500, Espresso kávovar, Mletá káva, 1000 W, Čierna
40,26 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dolce&Gabbana K, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa
423,10 €/1l
87,99 €
-3,37 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,62 €
Predajca: PerfumTraders

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Woda toaletowa 125ml
410,32 €/1l
55,09 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,29 €
Predajca: somnia24

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,..., 1 kusov
583,05 €/1l
116,61 €
Predajca: Katomix

ORIGINÁLNA 20W napájacia nabíjačka Apple USB-C adaptér iPhone 11 12 13 14 PRO MAX
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe Eau de Parfum 100ml
320,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
353,55 €/1l
70,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Legend Spirit, Muži, 200 ml, Bergamot, Grapefruit, Ružové korenie, Kardamon, Lavander, Voda, Kašmírske drevo, Konárnik slivkový, biele pižmo, Drevo, Sprej
343,65 €/1l
68,73 €
Predajca: BRASTYGroup

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
520,85 €/1l
104,17 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 200 ml, Bazalka, Grapefruit, Laurel, mandarínka, Jantár, Pižmo, Konárnik slivkový, Vanilka, Cédrové drevo, Massoia, Santalové drevo, Geranium, 1 kusov
212,10 €/1l
46,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Upínacia zatemňovacia roleta bez vŕtania Okenná roleta Termálna roleta Žalúzia, farba: čierna, šírka: 40 cm, dĺžka: 160 cm
3,95 €
Predajca: Trend-Laden_5

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum parfémovaná voda pro muže 200 ml
586,85 €/1l
117,37 €
Predajca: PerfumTraders

Pánske hodinky Tommy Hilfiger Luca
85,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Versace Pour Homme Toaletná voda pre mužov - 200ml
440,15 €/1l
88,03 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dolce & Gabbana toaletná voda Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Toilette 75ml
1 002,27 €/1l
75,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Skok k ľahkosti a sviežosti - Toaletná voda, 200ml
146,90 €/1l
29,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Hugo Just Different Woda toaletowa, 200ml
417,55 €/1l
83,51 €
Predajca: Katomix

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Trussardi Uomo Woda toaletowa, 200ml
399,50 €/1l
79,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce & Gabbana, Pour Homme, Eau de Toilette, Für Männer, 40 ml
889,50 €/1l
35,58 €
Predajca: somnia24

Dolce & Gabbana K By Dolce y Gabbana Edt Spray 100ml
570,20 €/1l
57,02 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Za rozumnú cenu a rýchlo dodané.
Objem 0,125 l
Jeden z mojich obľúbených produktov. V súčasnosti je u nás stále dostupný za priaznivú cenu, ale v obchodoch možno pozorovať výrazné zvýšenie cien.
Hodnotenie z 4. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčané
Objem 0,125 l
Vôňu som už poznala. Dodávka a pomer cena/výkon sú veľmi uspokojivé.
Hodnotenie z 4. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum
Objem 0,125 l
Obvyklá dobrá kvalita - skvelá svieža vôňa
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbená vôňa
Objem 0,125 l
Moja absolútne obľúbená vôňa
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa a kvalita!
Objem 0,125 l
Veľmi dobré. Som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 15. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, dobrá cena
Objem 0,125 l
Rýchle dodanie, dobrá cena
Hodnotenie z 31. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dolce a Gabbana
Objem 0,125 l
Toaletná voda
Hodnotenie z 20. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Objem 0,125 l
Veľmi dobré
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,43 €
Predajca: PerfumTraders
608,60 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
720,00 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,05 €
Predajca: Pharmacygreek
501,00 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l