4,6



Na základe 10 hodnotení
Ariana Grande Cloud 100ml, Ženy, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Hruška, Kokos, Orchidea, pralinka, Vanilka, kašmír, 1 kusov
53,94 €
539,40 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Clive Christian No. 1 For Women Parfém 50 ml W8 059,80 €/1l
402,99 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Parfums De Marly Delina Exclusif Edp Spray6 531,33 €/1l
195,94 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clive Christian X Feminine Perfumy, 100 ml3 002,90 €/1l
300,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ariana Grande - Cloud EDP 50ml
873,00 €/1l
43,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Ariana Grande - Cloud EDP 30ml
1 402,00 €/1l
42,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande Ari, Ženy, 100 ml, Sprej
445,90 €/1l
44,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ariana Grande - Cloud Pink EDP 100ml
591,70 €/1l
59,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande Cloud 2.0 Intense Woda perfumowana, 100 ml
576,00 €/1l
57,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande Thank U, Next parfumovaná voda pre ženy 100 ml
527,40 €/1l
52,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande Moonlight 50ml, Ženy, 100 ml, Čierne ríbezle, Slivka, Pivonka, Jantár, Santalové drevo, Vanilka, 1 kusov
462,50 €/1l
46,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ariana Grande Ari Woda perfumowana, 30 ml
1 060,67 €/1l
31,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande R.E.M Parfumovaná Voda, 100ml
480,40 €/1l
48,04 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Ariana Grande God Is A Woman Woda perfumowana, 100 ml
469,00 €/1l
46,90 €
Predajca: PerfumTraders

Ariana Grande Moonlight - parfumovaná voda 50 ml
791,60 €/1l
39,58 €
Predajca: somnia24

Jessica Simpson - Fancy EDP 100ml
260,60 €/1l
26,06 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera Good Girl Colormania Edp Spray Collector Edition
1 562,50 €/1l
160,10 €
-35,10 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

LPDO Vanitose, Unisex, 100 ml, Jablko, Hruška, Ruže, Šafrán, Tabak, ambra, Pižmo, Vanilka, 1 kusov
362,20 €/1l
36,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa, Ženy, 100 ml, Neroli, Oranžová, Tuberóza, Pačuli, Vanilka, Sprej
490,50 €/1l
49,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ariana Grande
Ariana Grande je známa americká speváčka a herečka, ktorá zaujme nielen svojím talentom, ale aj osobnosťou. Ariana Grande zbožňuje svojich fanúšikov a povzbudzuje všetkých, aby si plnili všetky svoje sny, aj tie najtajnejšie. Mladá hviezda sa realizuje nielen na pódiu, ale aj v parfumovom priemysle. V roku 2015 predstavila svoj prvý parfum Ari by Ariana Grande a dnes jej parfumy a hmly milujú ženy po celom svete. V roku 2018 vydala ďalší parfém Ariana Grande Cloud, ktorý bol inšpirovaný Arianinou zasnenou povahou.
Ariana Grande Cloud
ArianaGrande Cloud je parfumovaná voda s kvetinovo-ovocnou gurmánskou vôňou. Parfém Ariana Grande Cloud je sladký, pripomína lahodnú zmrzlinu, ale predovšetkým vyvoláva pozitívne emócie a vyžaruje šťastie. Snový charakter parfumu sa rozoznieva nezvyčajnými akordmi, ktoré dodávajú energiu aj v tých najchmúrnejších dňoch. Parfém Ariana Grande Cloud má sladké, takmer lahodné tóny, ktorými sa vyznačujú aj ostatné Arianine vône, keďže mladá hviezda sa nebojí experimentovať a obľubuje najmä tóny, ako je šľahačka, čokoláda a marshmallow. Parfém Ariana Grande Cloud obsahuje v hlave tóny bergamotu, hrušky a levandule. V srdcových tónoch sa nachádza kokos, šľahačka, pralinka a vanilková orchidea. V základných tónoch pižmo a drevité tóny.
S vôňou Ariana Grande Cloud sa budete cítiť ako v siedmom nebi!
Vďaka parfému Ariana Grande Cloud nadobudne príslovie "chodiť s hlavou v oblakoch" pozitívny význam. Ariana Grande Cloud je vôňa, ktorá vám dáva silu nielen snívať, ale tieto sny aj uskutočňovať. Šťastie, optimizmus a radosť obsiahnuté vo vôni robia všetko možným!
Informácie o vôni Ariana Grande Cloud:
Kvetinová, ovocná a gurmánska vôňa pre ženy, uvedená na trh v roku 2018.
Vrchné tóny: bergamot, hruška, levanduľa
Srdcové tóny: kokos, šľahačka, pralinka, vanilková orchidea
Základné tóny: drevité tóny, pižmo
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Bergamot, Levanduľa, Hruška
- Poznámky k srdcu vône:
- Kokos, Orchidea, pralinka, Vanilka
- Poznámky k základu vône:
- kašmír
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Parfumovaná voda Ariana Grande Cloud je povznášajúca vôňa ideálna pre snílkov. Vydaná v roku 2018.
Nóty vône:
Nóty hlavy: lavanduľa, hruška, bergamot
Nóty srdca: šľahačka, pralinka, kokos, vanilková orchidea
Základná nóta: pižmo, drevité tóny
.
Ariana Grande Cloud je krémový, jemný a ný parfém s prvotriednou vôňou ako vzdušný sen. Svieži a povzbudzujúci bergamot, pomaranč, bohatá levanduľa a šťavnatá hruška poskytujú žiarivý úvod. Šľahačka 12me, kokosovo sladká Pralini 12 a tmavá, tajomná vanilka vytvárajú nezabudnuteľné srdce
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon parfému ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně se otevírá romantickou směsí květu levandule, hruškového nektaru a šťavnatého bergamotu. Srdce odhaluje dotek našlehaného kokosového krému, sladkou pralinku a vanilkovou orchidej. Smyslné pižmo a krémové dřevité tóny v základě navozují pocit, který svádí všechny smysly.
Parfémovaná voda Cloud od značky Ariana Grande bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Ariana Grande Cloud Woda perfumowana, 100ml
Ariana Grande Cloud je kvetinová vôňa pre ženy. Zmyselná parfumovaná voda v spreji Cloud od Ariany Grande inšpiruje dámy na celom svete nielen ako jedinečný zážitok z vône. Táto osviežujúca vôňa púta pozornosť aj vďaka svojmu nezvyčajne navrhnutému flakónu. Okrúhly sklenený flakón leží v bielom oblaku a zdá sa, že sa vznáša. Po otvorení priehľadného skleneného uzáveru, ktorý je tiež navrhnutý v tvare oblaku, sa uvoľnia zvodné nuansy vône levandule a ovocnej hrušky, ako aj citrusového bergamotu. S parfumovanou vodou Cloud vytvorila speváčka Ariana Grande vôňu pre ženy, ktorá inšpiruje zmysly. Srdcové tóny sladkej čokolády, exotickej vanilkovej orchidey a náznaku kokosového krému sa elegantne spájajú s ovocno-kvetinovým úvodom vône.
Ariana Grande Cloud Edp Spray
Vrchné tóny: Vôňa: levanduľa, hruška, bergamot: Stredné tóny: Základné tóny: Vanilková orchidea, praliné, šľahačka, kokos: Drevité tóny: pižmo, drevité tóny
Ariana Grande Cloud Edp Spray ARG4LR18134 UNITED STATES kartón @ 1 fľaša x 100 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Ariana Grande Cloud Woda perfumowana, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0812256023289812256023289
- Číslo od výrobcu
- 106794
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Ariana Grande Cloud Woda perfumowana, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0812256023289812256023289
- Číslo od výrobcu
- 106794
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Ariana Grande Cloud 2.0 Intense Woda perfumowana, 100 ml
576,00 €/1l
57,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande - Cloud Body spray 236ml
50,97 €/1l
12,03 €
Predajca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ariana Grande Ari, Ženy, 100 ml, Sprej
445,90 €/1l
44,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ariana Grande - Cloud EDP 50ml
873,00 €/1l
43,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Ariana Grande God Is A Woman Woda perfumowana, 100 ml
469,00 €/1l
46,90 €
Predajca: PerfumTraders

Ariana Grande Sweet Like Candy 100ml, Ženy, 100 ml, Bergamot, Blackberry, Hruška, Frangipane, Zemolez, jazmín sambakový, Kašmírske drevo, Cassis, Vanilka, 1 kusov
457,10 €/1l
45,71 €
Predajca: Glamperfeu

Mont Blanc Signature Absolue, Woda perfumowana, 90ml
411,56 €/1l
37,04 €
Predajca: Glamperfeu

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Ariana Grande - Cloud Pink EDP 100ml
591,70 €/1l
59,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kiehl's Ultra krém na tvár 50 ml
727,20 €/1l
37,37 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda 200 ml pro ženy
179,55 €/1l
35,91 €
Predajca: PerfumTraders

LuxeBath závesné WC bez ráfika krátke 49 cm biele lesklé s nano povrchovou úpravou, závesné WC, WC s odnímateľným mäkko zatváraným sedadlom Soft-Close
149,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ECD-Germany

vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
109,09 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Ariana Grande Thank U Next 2.0 parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 439,67 €/1l
43,19 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Carolina Herrera Good Girl Blush Woda perfumowana, 80 ml
1 345,25 €/1l
107,62 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
371,89 €/1l
33,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande R.E.M Parfumovaná Voda, 100ml
480,40 €/1l
48,04 €
Predajca: PerfumTraders

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
45,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,84 €
Predajca: Sykz

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Monzana Senzorový odpadkový kôš 30L/40L/50L Automatický odpadkový kôš LED displej Bezdotykový pohybový senzor Vodotesný, farba: čierna - 30 litrov
79,39 €
Predajca: CMC_Online_Mall

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Ariana Grande - MOD Vanilla EDP 100ml
640,10 €/1l
64,01 €
Predajca: Glamperfeu

Revolution Beauty 24 produktov adventnho kalendra, darekov sada s leskom na pery, maskami na pery, tetcami a glom na oboie, vegnsky a bez krutosti
57,39 €
Predajca: Zeitburg

Hugo Boss Woman Extreme - Parfumovaná Voda 75ml - Exkluzívna Vôňa pre Ženy
394,93 €/1l
30,67 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,62 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Bloom, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zemolez, Tuberóza, Jazmín
637,40 €/1l
63,74 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%10% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
10%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l