4,5



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g0,01 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4002590706757, 75 g, C, 1571 kJ, 370 kcal, 69 g, 0,3 g27,20 €/1kg
2,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4009077020559, 12 g, 75 g, C, e330, e953, e955, 983 kJ, 236 kcal20,53 €/1kg
1,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Domáceoblátky bez pridaného cukru 190 g20,26 €/1kg
3,85 €
Predajca: Biogo

Eukalyptus 1 kg v vrecku
12,11 €/1kg
12,84 €
Predajca: LAVONIO

Open Food 4337256265454, D, e428, 1447 kJ, 340 kcal, 50 g, 7,1 g
62,67 €/1kg
10,98 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,40 €
Predajca: AllYouNeed

Em eukal Klasické kvapky proti kašľu bez lepku a laktózy 150g
21,73 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4037719065057, 170 g, D, 239 kcal, 0,5 g, 0,5 g, 0,1 g
979,09 €/1kg
171,34 €
Predajca: SpiritsFlavour

Open Food 5900352015125, 480 kcal, 5,5 g, 62 g, 46 g, 22 g, 12 g
16,20 €/1kg
3,73 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,43 €
Predajca: Katomix

Em eukal gumové kvapky eukalyptus mentol s jemnou cukrovou kôrou 90g
21,11 €/1kg
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4009077031357, 20 g, 90 g, D, e428, 346 kcal, 67 g
21,11 €/1kg
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SuckingPastilles - Šalvia 30g
139,33 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Open Food 4000607000034, Vitamin C, 350 g, D, e162, e330, e428, 1692 kJ, 401 kcal
39,31 €/1kg
13,76 €
Predajca: somnia24

Open Food 4009077020511, D, 383 kcal, 83 g, 0,5 g, 95 g
17,59 €/1kg
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 5901414204990, 518 kcal, 7 g, 60 g, 27 g
15,53 €/1kg
2,64 €
Predajca: Katomix

Open Food 4002590703985, Vitamin C, D, 979 kJ, 235 kcal, 0,5 g, 96 g
69,56 €/1kg
4,11 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,13 €
Predajca: Katomix

Open Food 4037719066993, 200 g, B, 1665 kJ, 392 kcal, 70 g, 3 g
154,75 €/1kg
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Yellow-Webshop

Open Food 3116740032700, 1 kg, D, 386 kcal, 61 g, 1 g, 1 g
38,95 €/1kg
41,95 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Open Food 4014400901788, 750 g, D, 424 kcal, 71,6 g, 8,4 g, 5,7 g
17,12 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Neobsahuje:
- Palmový olej
- Vhodné pre vegetariánov:
- Áno
- Nova classification:
- 4
- Kapacita:
- 177 g
- Eco-score:
- C
- Additives:
- e570
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 429 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 85,71 g
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 85,71 g
- Energetická hodnota (na jednu porciu):
- 15 kcal
- Obsahu uhľohydrátov (na jednu porciu):
- 3 g
- Energetická hodnota (na jednu porciu):
- 62,8 kJ
- Obsah cukru (na jednu porciu):
- 3 g
- Materiál obalu:
- Plast
- Zloženie
- Cukor, kukuričný sirup, umelá aróma, kyselina stearová.
- Výživové údaje
- Výživová tabuľka pre 100 g Energia: 1793 kJ / 429 kcal Tuky: 0 g z toho nasýtené tuky: 0 g Sacharidy: 86 g z toho cukry: 86 g Bielkoviny: 0 g Soľ: 0 g Krajina pôvodu: USA / Spojené štáty americké
- Hmotnosť
- 177 g
- Potravinársky podnik
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Obchodný názov
- Mätové cukríky Lifesavers Wint-O-Green
- Výrobca
- Open Food
- Číslo od výrobcu
- 10019000085044
- EAN kód
- 001900008504719000085047
- Zloženie
- Cukor, kukuričný sirup, umelá aróma, kyselina stearová.
- Výživové údaje
- Výživová tabuľka pre 100 g Energia: 1793 kJ / 429 kcal Tuky: 0 g z toho nasýtené tuky: 0 g Sacharidy: 86 g z toho cukry: 86 g Bielkoviny: 0 g Soľ: 0 g Krajina pôvodu: USA / Spojené štáty americké
- Hmotnosť
- 177 g
- Potravinársky podnik
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Obchodný názov
- Mätové cukríky Lifesavers Wint-O-Green
- Výrobca
- Open Food
- Číslo od výrobcu
- 10019000085044
- EAN kód
- 001900008504719000085047
Hodí sa k tomu

Open Food 0019000085030, Palmový olej, D, e570, 428,57 kcal, 85,71 g, 85,71 g
40,28 €/1kg
7,13 €
Predajca: Unicat-Candy

Vežový ventilátor z ABS (napájaný cez USB), bezlopatkový, tichý a prenosný, s 2 nastaveniami rýchlosti – ideálny do domácnosti a spálne
57,81 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Alpina Braadslee met Glazen Deksel 5.5L 39.5x22.5x10.8 cm Zwart
42,59 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

COSTWAY 3v1 Mobilná klimatizácia 75W, klimatizácia 3 úrovne, vrátane diaľkového ovládania, 6L nádrž, 8H časovač a 2 chladiace batérie, zvlhčovač vzduchu, čistička vzduchu, ventilátor, ochladzovač vzduchu
Použité
103,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Smartfón Cubot KingKong 9 čierny 256 GB WLAN
301,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nik-L-Nip Originálne fľaštičky na voskové cukríky 39g 16ml (4 balenia)
89,74 €/1kg
3,50 €
Predajca: Unicat-Candy

Kôš na bielizeň VASAGLE s 3 priehradkami, s policou, výsuvný odnímateľný, 3 x 38 l, čierny
64,00 €
Predajca: Kokiska

Držiak na TV Univerzálny držiak na stenu TV do 35 kg 13-42" palcov
10,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

FURNICA - GABRIEL - Komoda s 8 zásuvkami - antracitovo sivá / dub Wotan V92cm Š120cm H33cm
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Furnica

Samsung Q7F QE43Q7FAAU, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
455,17 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Dragtek-com

ELITE - KAMENNÝ BAZÉN - 3,66 x 0,91 m, kamenný dizajn
181,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Jayseuw stropný ventilátor Ø 50cm LED stropné svetlo s osvetlením a diaľkovým ovládaním Stropné svetlo
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
26,07 €/1kg
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Power XL Waffle Star, 1 wafle/waflí, Kruh, Čierna, 18 cm, 0,8 m, 1090 W
88,41 €
Predajca: NeuertsShop

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Oceľový bazén Florida 305 x 91 cm so skimmerom – v ratanovom vzhľade
318,80 €
Predajca: ADI_Global_Store

Doplnky pre diamantové vyšívanie Malatec 19184
2,84 €/1kg
14,19 €
Predajca: SLEVIR

Relaxdays – krabička na tabletky na 7 dní, 2 priehradky, ráno, večer, týždenná krabička na tabletky pre použitie doma aj na cestách, bielo-modrá
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
24,11 €/1kg
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

EASYmaxx 05206, Ručná sprchová hlavica, Strieborná, Priehľadná, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Nerezová oceľ, Strop, Box, 220 g
14,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
303,70 €/1l
30,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Amazon Fire TV Stick HD, Full HD, Fire OS, MediaTek, ARM Cortex-A53, Amazon Alexa, HDMI
58,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Čierna
1 099,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

SodaStream 1741260410, Fľaša na sýtenie CO2, Čierna, Priehľadná, 1 L, 2 kusov, 170 mm, 85 mm
20,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
210,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: SuperMerchant

Lucky Charms Berry Swirl (12 x 309g)
42,36 €/1kg
13,09 €
Predajca: Unicat-Candy
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Medové cukrovinky Van Vliet Melk boli pre mňa veľmi dobrou voľbou. Zásielka prišla rýchlo a tovar bol veľmi dobre zabalený. Sladkosti majú veľmi dobrú chuť medu a mlieka. Vrelo odporúčam!
Sladkosti sú veľmi chutné, výborne chutia po mede a mlieku. Vrelo odporúčam pri bolesti hrdla alebo len tak. Tovar prišiel rýchlo a bol veľmi dobre zabalený. Kúpim ich kedykoľvek znova!
Hodnotenie z 8. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nie 5*56g
Presne tieto sladkosti poznám z ázijských obchodov, aj keď som si ich už dlho nekúpila. Keď sa tu 5*56g ponúkalo za túto cenu, vzala som ich. Samotné zázvorové cukríky sa príliš nezmenili a keby, ale obal je lepší ako "predtým" - informácia o množstve však nie je správna: Jedno balenie obsahuje 56 g. Ponúkajú 5x 56g, v skutočnosti sa uvádza "5 x 56g = 280g". Pri množstve 3 som nedostala 3*(5x 56g), ale 3x 56g. Za jednoducho nesprávny popis článku v nadpise sa odpočítava bod. Za predpokladu, že tu nejde/nešlo o podvod alebo že mohlo dôjsť k chybe pri expedícii.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg

Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg

Mampfi jedlý papier karamel 290g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg

Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg

Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg

Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg

Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg

Open Food 4020400893039, Palmový olej, 120 g, C, e950, e951, e953, e965, e965ii, Menthol, Herb, E950, E965Ii, Essential Oil, E951, Sweetener, E965, Eucalyptus Oil, E953, Herb..., 993 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg

Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg

Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg

Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg

Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg

Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,45 €/1kg

Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,09 €
Predajca: AllYouNeed
56,82 €/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg

Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,16 €
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg