5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies s kúskami horkej čokolády 200g14,25 €/1kg
2,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath ovsené sušienky bez cukru s jemne orieškovou príchuťou 200g18,85 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Classic Dark Choco Caramel Shortbread 250g11,12 €/1kg
2,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lambertz - Exquisit - 750g17,36 €/1kg
13,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Quendt Ruský chlieb chrumkavé sladké listové sušienky 100g
15,50 €/1kg
1,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Kuchenmeister Koala kakaové chrumkavé sladké sušienky v tvare medveďa 75g
23,07 €/1kg
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
24,72 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Kakaové sušienky Leibniz Biscuits and Cream Milk s mliečnou krémovou náplňou 190g
19,42 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mc Vities Digestive Original
14,76 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Weiße Schokolade 24 x 75 g 75g 24St
48,40 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
21,80 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4779036940326, E223, E330, E492, E500, E500i, E503, E503i, uhličitan amónny, vanilín), čokoládová poleva (cukor, slnečnica), invertný cukrový sirup (glukóza..., 509 kcal, 6,6 g, 64,09 g, 38,5 g
117,59 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

4-zrnné celozrnné čokoládové sušienky - bez lepku 150g
28,47 €/1kg
4,27 €
Predajca: taleoo

Dinkelové kreckerové plátky – tmavá čokoláda, 100g | ROSENGARTEN
62,80 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Oblátky s čokoládovou náplňou, 75 g, MANNER
17,50 €/1kg
1,40 €
Predajca: CORWELL

Loacker Tortina Original 3 oplátky s lieskovoorieškovým krémom 63g
68,73 €/1kg
4,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sušienky Manner Original Neapolitan Minis 7161000 150g
21,47 €/1kg
3,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dr. Quendt Original Špaldové sušienky s horkou čokoládou - chrumkavé sušienky (85g)
Chrumkavé potešenie s jemnou horkou čokoládou
Dr. Quendt Original Dinkelchen sú neodolateľnou pochúťkou pre milovníkov jemnej horkej čokolády. Lahodné chrumkavé sušienky vyrobené z vysokokvalitnej špaldy a ruského chleba sú obohatené vrstvou horkej čokolády, ktorá sa rozplýva v ústach, a poskytujú intenzívny chuťový zážitok.
Výhody výrobku
- Vysokokvalitné suroviny: Vyrobené z kvalitnej špaldy a ruského chleba pre chrumkavú pochúťku.
- Jemná horká čokoláda: poleva poskytuje jemnú, mierne horkú čokoládovú chuť.
- Praktický formát: 85 g - ideálny na cesty, krátke prestávky alebo ako občerstvenie medzi jedlami.
- Možno kombinovať mnohými spôsobmi: Ideálne do kávy, čaju alebo ako sladká pochúťka medzi jedlami.
Svačinka pre znalcov
Kombinácia chrumkavých sušienok a horkej čokolády, ktorá sa rozplýva v ústach, robí z týchto špaldových sušienok špeciálnu pochúťku na každú príležitosť.
Záver
Špaldové sušienky Dr. Quendt s horkou čokoládou vám ponúkajú sofistikované občerstvenie s nádychom elegancie. Ideálne pre každého, kto miluje chrumkavé a čokoládové pochúťky!
Dr Quendt GmbH & Co KG Offenburger Straße 1 01189 Drážďany
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Horká čokoláda (kakaová hmota*, cukor, kakaové maslo*, MASLOVÝ OLEJ, odtučnené kakao*, emulgátor: lecitíny), PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, PŠENIČNÝ BANK, odtučnené kakao*, škrob, glukózový sirup, leštiace látky: šelak, arabská guma; pražená MLIEČNA MÚKA, MLIEČNY PRÁŠOK. *Certifikát Rainforest Alliance. Môže obsahovať iné GLUTÉNOVÉ KONTINENTY, VJEKÁ, SÓJU a STROMOVÉ ORECHY. Kakao: minimálne 60 % v horkej čokoláde.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 2000kJ/478kcal, tuky: 22,2g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 13,9g, sacharidy: 55,8g, z toho cukor: 28,2g, bielkoviny: 9,7g, vláknina: 8,1g, soľ: 0,01g
- Hmotnosť
- 85 g
- Potravinársky podnik
- Dr. Quendt GmbH & Co.KGOffenburger Straße 1 01189 Dresden
- Obchodný názov
- Chrumkavé sušienky so špaldou (33%) v horkej čokoláde (50%)
- Výrobca
- Dr. Quendt
- Číslo od výrobcu
- 79922
- EAN kód
- 4013392081393
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Horká čokoláda (kakaová hmota*, cukor, kakaové maslo*, MASLOVÝ OLEJ, odtučnené kakao*, emulgátor: lecitíny), PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, PŠENIČNÝ BANK, odtučnené kakao*, škrob, glukózový sirup, leštiace látky: šelak, arabská guma; pražená MLIEČNA MÚKA, MLIEČNY PRÁŠOK. *Certifikát Rainforest Alliance. Môže obsahovať iné GLUTÉNOVÉ KONTINENTY, VJEKÁ, SÓJU a STROMOVÉ ORECHY. Kakao: minimálne 60 % v horkej čokoláde.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 2000kJ/478kcal, tuky: 22,2g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 13,9g, sacharidy: 55,8g, z toho cukor: 28,2g, bielkoviny: 9,7g, vláknina: 8,1g, soľ: 0,01g
- Hmotnosť
- 85 g
- Potravinársky podnik
- Dr. Quendt GmbH & Co.KGOffenburger Straße 1 01189 Dresden
- Obchodný názov
- Chrumkavé sušienky so špaldou (33%) v horkej čokoláde (50%)
- Výrobca
- Dr. Quendt
- Číslo od výrobcu
- 79922
- EAN kód
- 4013392081393
Hodí sa k tomu

Dr. Quendt Original špaldová poleva s mliečnou čokoládou 85g
19,06 €/1kg
1,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
18,20 €
Predajca: Anteros

Wicklein Feine Nürnberger "Meistersinger" oplátkový perník v čokoláde, 7 balení (7x 200g)
170,00 €/1kg
34,00 €
Predajca: Benture

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

BAHLSEN 81700 Vianočné sušienky Mini Gingerbread Contessa - 100g
92,60 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Dr. Quendt Ruský chlieb chrumkavé sladké listové sušienky 100g
15,50 €/1kg
1,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Maslové sušienky Patisserie Mathéo 454g
11,61 €/1kg
5,27 €
Predajca: Katomix

Niederegger marcipán klasický obalený v horkej čokoláde 71 % 200 g
51,50 €/1kg
10,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: EveMotionGmbH

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
18,45 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
21,30 €/1kg
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Držiak do mikrovlnnej rúry Kuchynská polica Výsuvná polica do mikrovlnnej rúry Stojan na korenie 2-stupňový
33,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Gliese

Mulino Bianco Baiocchi – Pečivo z lístkového cesta s pistáciovou náplňou (168 g / 6 balení po 3 kusy)
16,82 €/1kg
3,70 €
Predajca: SanmartiniStore

Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
351,14 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NovaMBSmart

Lambertz Peanut Mountains Tmavá čokoláda 250g
13,20 €/1kg
3,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
12,63 €/1l
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Koláč "Baumkuchen" s polevou z plnotučnej čokolády, 100 g | HAMMERMÜHLE
49,90 €/1kg
5,81 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: taleoo

Mozartove guľôčky s najjemnejšou alpskou mliečnou čokoládou 160g
34,76 €/1kg
5,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Mini čokoláda Speculoos s mliečnou čokoládou 200g
50,00 €/1kg
10,00 €
Predajca: somnia24

Deuba 109637, Stolička na podlahu, Polyester, Krém, Moderné, Pena, 150 kg
99,80 €
Predajca: Jurhan

Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
46,35 €/1kg
9,27 €
Predajca: somnia24

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Jacobs Choco, 500 g, Cappuccino, 405 kcal, 1715 kJ, 51 kcal, 3%
14,00 €/1kg
7,00 €
Predajca: Katomix

Lindt Mini Chocolates sladké čokoládové pochúťky v mini 100g
79,20 €/1kg
7,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 757439 Obri 900 g
10,58 €/1kg
9,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
16,45 €/1kg
3,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špalda
Páči sa mi, preto som si ju objednal
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie
Veľmi dobré
Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Open Food 5000396053456, Palmový olej, 100 g, 90 g, e442, e476, e500, e500ii, 1990 kJ, 476 kcal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
46,20 €
Predajca: AllYouNeed
102,67 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,33 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg