Floris Jermyn Street parfumovaná voda 100 ml sprej
132,35 €
1 323,50 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda HIKKADUWA1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Houbigant Figuier Noir parfumovaná voda v spreji (100 ml)1 706,90 €/1l
170,69 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Gisada Ambassadora parfumovaná voda, 100 ml1 201,90 €/1l
120,19 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Annayake Kogai For Her parfumovaná voda 100ml606,00 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

Floris Jermyn Street parfumovaná voda 50ml sprej
1 947,20 €/1l
97,36 €
Predajca: Parfumtoi

Solinotes, The Blanc, parfémová voda, pre ženy, 15 ml
845,33 €/1l
12,68 €
Predajca: NutraBestBG

Floris 71/72 Turnbull & Asser parfumovaná voda 100 ml
1 242,50 €/1l
124,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Asdaaf Reem unisex parfumovaná voda 100 ml
219,60 €/1l
21,96 €
Predajca: Glamperfeu

Solinotes, Vetiver, parfémová voda, pre ženy, 50 ml
478,80 €/1l
23,94 €
Predajca: NutraBestBG

Floris Turnbull & Asser - 71/72 parfumovaná voda v spreji (50 ml)
1 440,00 €/1l
77,77 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty

Floris Wilde parfumovaná voda 50ml sprej
1 464,00 €/1l
75,81 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
73,20 €
Predajca: Parfumtoi

Afnan Edict Musctique parfémovaná voda unisex 80 ml
1 022,75 €/1l
81,82 €
Predajca: BRASTYGroup

Street Looks Fleurette Woda perfumowana, 100 ml
38,40 €/1l
3,84 €
Predajca: Katomix

Byredo Inflorescence parfémovaná voda pre ženy 50 ml
3 183,60 €/1l
159,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Newcleus parfémovaná voda unisex 50 ml
3 370,20 €/1l
168,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parfumovaná voda Sandalwood SOLINOTES 50 ml
486,00 €/1l
24,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Diptyque Philosykos parfumovaná voda 75ml
2 744,93 €/1l
205,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Risala Florican parfémovaná voda unisex 100 ml
175,60 €/1l
17,56 €
Predajca: Glamperfeu

Nusuk Fawah parfémovaná voda unisex 80 ml
266,25 €/1l
21,30 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Asdaaf Terhaal parfémová voda v spreji 100 ml
0,19 €/1l
18,69 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jermyn Street od Floris je výnimočná vôňa inšpirovaná jemným ginom a vetiverom, ktorá stelesňuje rafinovanú eleganciu a nadčasový štýl. Dominantné tóny borievky, doplnené sviežim náznakom citróna a akordmi čerstvej zelene, sa postupne rozvinú do základu, ktorý podčiarkujú zemité a aromatické tóny vetiveru. Táto harmonická kombinácia vytvára olfaktorický zážitok, ktorý je zároveň povzbudzujúci aj upokojujúci.
V srdcovej nóte vône sa rozvíjajú moderné tóny borievky, ktoré sú zdokonalené náznakom koriandra a dodávajú vôni svieži a korenistý charakter. Celkový dojem je elegantný a ný, čo robí z Jermyn Street ideálnu vôňu pre milovníkov kvality a britského štýlu. Jemné esencie vetiveru v základnej nóte dotvárajú túto nádhernú vôňu a zanechávajú harmonický a trvalý dojem, ktorý dlho pretrváva.
James. Táto oblasť je známa svojím elegantným štýlom a om, ktoré sa dokonale hodia do kompozície tohto parfumu. Pre milovníkov kvality a britského štýlu je Jermyn Street jedinečnou a originálnou voľbou, ktorá vyžaruje eleganciu a . Táto vôňa je vynikajúca na každodenné použitie a odlišuje sa od bežných stereotypov, takže sa môžete v každej situácii prezentovať štýlovo.
Floris Of London vytvoril vôňu Jermyn Street ako unisex produkt a zároveň predstavil filozofiu založenú na vysoko kvalitných ingredienciách. Je dostupný v balení s objemom 100 ml, aby ste si ho mohli plne vychutnať. Použitie: Nanášajte Floris Of London Jermyn Street Eau De Parfum priamo po sprche na čistú, suchú pokožku. Sprcha očistí vaše telo od všetkých ostatných vôní a otvorí póry, čím sa podporí vstrebávanie vône. Po úplnom vysušení pokožky ju nastriekajte. Držte fľašu s rozprašovačom vo vzdialenosti 10–15 cm od tela. Parfum aplikujte na tepelné oblasti tela, ako je krk, hrudník, pulzné body, predlaktia alebo vnútorná strana lakťov. Začnite s jemnou aplikáciou a v prípade potreby parfum znovu aplikujte.
Floris Jermyn Street parfumovaná voda v spreji 100ml
Floris Of London vytvoril vôňu Jermyn Street ako unisex produkt a zároveň predstavil filozofiu založenú na vysoko kvalitných ingredienciách. Je dostupný v balení s objemom 100 ml, aby ste si ho mohli plne vychutnať. Použitie: Nanášajte Floris Of London Jermyn Street Eau De Parfum priamo po sprche na čistú, suchú pokožku. Sprcha očistí vaše telo od všetkých ostatných vôní a otvorí póry, čím sa podporí vstrebávanie vône. Po úplnom vysušení pokožky ju nastriekajte. Držte fľašu s rozprašovačom vo vzdialenosti 10–15 cm od tela. Parfum aplikujte na tepelné oblasti tela, ako je krk, hrudník, pulzné body, predlaktia alebo vnútorná strana lakťov. Začnite s jemnou aplikáciou a v prípade potreby parfum znovu aplikujte.
Floris Jermyn Street parfumovaná voda v spreji 100ml
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum, voda, limonén, linalool, citrál, geraniol, citronellol, kumarín, eugenol, farnesol, benzylbenzoát, benzylsalicylát, benzylalkohol, cinnamál, izoeugenol, alfa-izometyl jonón, hydroxycitronellál, extrakt z Evernia Prunastri (dubový mach)
- Výrobca
- Floris London
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 0886266451042886266451042
- Číslo od výrobcu
- 45104
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum, voda, limonén, linalool, citrál, geraniol, citronellol, kumarín, eugenol, farnesol, benzylbenzoát, benzylsalicylát, benzylalkohol, cinnamál, izoeugenol, alfa-izometyl jonón, hydroxycitronellál, extrakt z Evernia Prunastri (dubový mach)
- Výrobca
- Floris London
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 0886266451042886266451042
- Číslo od výrobcu
- 45104
Hodí sa k tomu

Floris toaletná voda Bouquet de La Reine Eau de Toilette
731,80 €/1l
73,18 €
Predajca: somnia24

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Unisex parfém Floris limes 100 ml
799,00 €/1l
79,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Floris Night Scented Jasmine, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrus, Zelená paprika, Mandarínka, Neroli, Fialka (list), citrus, green, mandarin, neroli, violet leaf, Gardénia, Kosatec, Jazmín, ľalia, Citlivka, Narcis, Ruže
848,40 €/1l
84,84 €
Predajca: PerfumTraders

JF toaletná voda pre Mü r Mä nner 100 ml
1 030,20 €/1l
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Floris Platinum 22 parfumovaná voda 100ml
1 361,10 €/1l
136,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Floris 71/72 Turnbull & Asser parfumovaná voda 100 ml
1 242,50 €/1l
124,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Floris Eau de Parfum Bergamotto Di Posita Parfumovaná voda
849,50 €/1l
84,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Floris Santal toaletná voda v spreji 50ml pre mužov
1 575,60 €/1l
78,78 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Bitter Peach EAU DE PARFUM 100 ml Gugita Vôňa
3 300,00 €/1l
330,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Loewe Aire Eau De Toilette Spray 100ml
1 322,60 €/1l
132,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Billie Eilish Eilish No.2 Woda parfumovaná 100ml
576,00 €/1l
57,60 €
Predajca: Glamperfeu

Floris Cefiro Woda toaletowa, 100ml
713,00 €/1l
71,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Prada - L´Homme Intense EDP 100ml
1 137,50 €/1l
113,75 €
Predajca: FragrancesBg

Prada Candy Night parfumovaná voda 30ml
2 162,00 €/1l
64,86 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Boucheron Quatre En Bleu Pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
698,00 €/1l
69,80 €
Predajca: IdoBuy

The Merchant of Venice Flamant Rose Woda perfumowana, 100ml
1 894,10 €/1l
189,41 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
979,70 €/1l
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Boucheron Fleurs Woda perfumowana, 100ml
425,60 €/1l
42,56 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Floris No. 89 toaletná voda 50ml
1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Les Compositions Parfumees Sweet Amber parfémovaná voda pre ženy 100 ml
521,50 €/1l
52,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fragonard Spray Fragonard Parfumovaná voda
1 345,40 €/1l
83,92 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,27 €
Predajca: somnia24

TOM FORD Bitter Peach, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT. · FRAGRANCE (PARFUM) · WATER\AQUA\EAU · ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE · BUTYL...
4 774,00 €/1l
238,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Houbigant Duc de Vervins L'Extreme 120ml, Muži, 120 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Bergamot, Lemon, kmín, Geranium, Levanduľa, Muškátový orech, rozmarín
1 220,42 €/1l
146,45 €
Predajca: PerfumTraders

Houbigant Figuier Noir parfumovaná voda v spreji (100 ml)
1 706,90 €/1l
170,69 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Floris toaletná voda Elite Eau de Toilette
989,80 €/1l
98,98 €
Predajca: PerfumTraders
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l