4,8



Na základe 13 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dámsky parfum Goutal EDP 100 ml1 535,20 €/1l
153,52 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior J' adore Eau De Parfum 30 ml ( FrauƜ 758,00 €/1l
82,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Coach, Gold, Parfum, For Women, 90 ml967,67 €/1l
87,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Boucheron Fève Tonka de Canaima EDP 100 ml UNISEX684,72 €/1l
85,59 €
Predajca: PerfumTraders

Coach - Coach Floral EDP 90ml
590,56 €/1l
53,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Coach Platinum parfumovaná voda pre mužov 100 ml
426,10 €/1l
42,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Coach Wild Rose Woda perfumowana, 50 ml
851,60 €/1l
42,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Coach Floral Blush parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 154,67 €/1l
40,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,64 €
Predajca: PerfumTraders

Club De Nuit Women - EDP, 10 ml
692,00 €/1l
6,92 €
Predajca: NutraBestBG

Rochas, Byzance, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
581,75 €/1l
23,27 €
Predajca: BRASTYGroup

Rua29, Ipazia Intense, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
364,50 €/1l
36,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lalique, Satine, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
282,80 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Rochas, Mademoiselle, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
561,11 €/1l
50,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Molinard, Jasmin, Eau De Parfum, For Women, 1 ml
2 310,00 €/1l
2,31 €
Predajca: NutraBestBG

Lalique, Satine, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
525,20 €/1l
26,26 €
Predajca: Glamperfeu

Burberry, Touch, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
601,80 €/1l
30,09 €
Predajca: PerfumTraders

Sorvella Perfume V238 For Women Woda perfumowana, 50 ml
571,00 €/1l
28,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moudon Vevey Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
555,50 €/1l
55,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml
1 953,60 €/1l
195,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

J' Fenzi VILLEA women eau de parfém - Parfumovaná voda 100 ml
159,90 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Floral Coach EDP EDP a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte výrobky značky Coach!
- Gender: Dáma
- Typ: Dámske dievča, ktoré sa pýši značkou Coach: Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Názov vône:
- Kvetinový
- Coach Floral
- Typ vône: EDP
- Zloženie: Kachel Coach:
- Voda (Aqua)
- Amylcinamal
- Bht
- Butylmetoxydibenzoylmetán
- Citronelol
- Kumarín
- Etylhexylmetoxycinamát
- Vôňa (parfum)
- Hexylcinnamal
- Limonén
- Linalool
- Benzylbenzoát
- Geraniol
- Metyl 2-oktynoát
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Coach Spain, S.L
C\ L´Arenal 17, Pol.Industrial Salinetas, 03610 Petrer (Alicante)
03610 - Alicante
+3412404484442
[email protected]
Coach Floral je kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy. Hlavu tvorí ananás, ružové korenie, bergamot, citrón a pomaranč. Srdce obsahuje čajovú ružu, jazmín sambac, gardéniu a hedione. V základe kvitne pačuli spolu s drevitými tónmi, pižmom, santalovým drevom a vanilkou. vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.
Floral je parfumovaná voda od značky Coach. Aromatická kombinácia korenia, citrusov a sladkých akordov ananásu - je zapamätateľná na dlhú dobu. Veľmi zmyselná a ženská vôňa, svieže ovocno-kvetinové tóny dodajú každému dobrú náladu na celý deň.
Dámsky parfém Floral Coach EDP 50 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Floral Coach EDP a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobitú vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Coach!
- Gender:
- Dámsky
- Unisex
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Názov parfému: Kvetinový
Parfumovaná voda Coach Floral Spray 50 ml
Tréner Tréner Floral.
Parfumovaná voda pre ženy.
50 ml
Coach, Floral, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
Parfémovaná voda Floral od značky Coach bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Ženská, očarujúca a návyková, taká je vôňa parfumovanej vody pre ženy Coach Coach Floral, ktorá našla svoju inšpiráciu v kráse čajovej ruže, ktorá sa odráža aj v jemnom flakóne vo svetloružovej farbe. Kvetinovo-drevitá vôňa, ozdobená sviežimi citrusovými akordmi, bola uvedená na trh ako nová vôňa na rok 2018 a je určená pre romantické ženy, ktoré sa neboja snívať s otvorenými očami. Tvárou vône je herečka Chloë Grace Moretz. Pripravte sa na to, že sa do tejto jedinečnej vône zamilujete nielen na prvý pohľad, ale aj na prvé privoňanie. Hneď na začiatku vás očarí kontrastná kombinácia sviežeho bergamotu, citrónu, pomaranča a exotického ananásu spolu s jemne korenistými tónmi ružového korenia. So srdcom vône budete mať pocit, že v náručí držíte čerstvo natrhanú kyticu. Na vaše zmysly zaútočí vôňa čajovej ruže, gardénie, hedionu a arabského jazmínu. V závere vône sa vkráda dotyk zmyselnosti s drevitými tónmi sprevádzanými pačuli, akordmi zvodného pižma a sladkým bozkom vanilky.
COACH FLORAL od americkej spoločnosti Coach je "parfumovaná voda" z kvetinovo-drevitého radu pre ženy. Pri tvorbe tejto vône sme sa inšpirovali symbolickými koženými taškami tejto newyorskej spoločnosti, najmä ich výrazným príveskom v tvare ruže, symbolom uznávaným po celom svete. Túto vôňu uviedli na trh v roku 2018 parfumérky Shyamala Maisondieu, Nadege le Garlantezec a Nathalie Gracia-Cetto. Opisuje elegantnú a rafinovanú ženu, sofistikovaného štýlu a mimoriadne príťažlivú. Vôňa plná sviežosti, ideálna na naplnenie jarných dní radosťou. Jej olfaktorická pyramída sa začína iskrivými tónmi ananásu, ružového korenia, bergamotu a pomaranča, kontrastných aróm, ktoré sa prelínajú a vytvárajú znamenitú vôňu s exotickými konotáciami. Potom sa otvára plne kvetinové srdce, zložené z kytice čajových ruží, jazmínu, sambaku, gardénie a vresu, ktoré vytvárajú explóziu absolútnej ženskosti. Nakoniec prevezme vládu hrejivosť so zmesou pižma, santalového dreva a vanilky.
Objavte eleganciu parfumovanej vody Coach Floral, nej vône, ktorá zachytáva esenciu rozkvitnutých kvetov. Toto nádherné dielo v 50ml flakóne spája svieže kvetinové tóny s jemnými ovocnými akcentmi a vytvára tak nadčasový parfém pre modernú ženu. Vrchné tóny ananásu a citrusov sa jemne miešajú so srdcom gardénie a jazmínu, zatiaľ čo pižmo a santalové drevo dodávajú kompozícii teplý, zvodný základ. Perfektne sa hodí na každú príležitosť, aby podčiarkla váš štýl a zanechala trvalý dojem. Doprajte si alebo obdarujte milovanú osobu touto zmyselnou vôňou a vychutnajte si nú eleganciu, ktorú parfumovaná voda Coach Floral ponúka.
Vrchné tóny: Pomaranč, citrón, bergamot, ružový korenie, ananás: Stredné tóny: Stredy: Hedione, Gardenia, Jasmine Sambac, Tea Rose: Základné tóny: Vôňa: vanilka, santalové drevo, pižmo, drevité tóny, pačuli
Kvetinová parfumovaná voda Coach bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vybranej vône.
Coach Floral Edp Spray
COACH FLORAL 1.7 PARFUMOVANÁ VODA V SPREJI
Coach Floral Edp Spray CC004A02 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 50 ml
- Model
- Floral
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, (SD ALKOHOL 39-C), PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ETYLHEXYL METOXYCINAMÁT, ETYLHEXYL SALICYLÁT, BUTYL METOXYDIBENZOYLMETÁN, CI 14700 (ČERVENÁ 4), CI 17200 (ČERVENÁ 33), CI 42090 (MODRÁ 1), BENZYLSALICYLÁT, LIMONÉN, LINALOOL, HEXYLCINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, CITRAL, BENZYLBENZOÁT, GERANIOL, AMYLCINNAMAL, METYL-2-OCTYNOÁT, BENZYLALKOHOL, FARNESOL
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3386460095358
- Číslo od výrobcu
- JTI-110745727
- Model
- Floral
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, (SD ALKOHOL 39-C), PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ETYLHEXYL METOXYCINAMÁT, ETYLHEXYL SALICYLÁT, BUTYL METOXYDIBENZOYLMETÁN, CI 14700 (ČERVENÁ 4), CI 17200 (ČERVENÁ 33), CI 42090 (MODRÁ 1), BENZYLSALICYLÁT, LIMONÉN, LINALOOL, HEXYLCINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, CITRAL, BENZYLBENZOÁT, GERANIOL, AMYLCINNAMAL, METYL-2-OCTYNOÁT, BENZYLALKOHOL, FARNESOL
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3386460095358
- Číslo od výrobcu
- JTI-110745727
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Coach Floral parfémovaná voda pre ženy 30 ml
784,33 €/1l
24,27 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,53 €
Predajca: Parfumtoi

Coach - Coach Floral EDP 90ml
590,56 €/1l
53,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Coach Wild Rose Woda perfumowana, 50 ml
851,60 €/1l
42,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
452,67 €/1l
40,74 €
Predajca: PerfumTraders

Coach Dreams Sunset - Parfumovaná voda 40ml s exotickými kvetinovo-ovocnými tónmi. Sinná vôňa pre nezávislé ženy, ktorá vás prenesie na tropické dobrodružstvo. Ideálna kompozícia pre letné večery.
808,00 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Coach Platinum parfumovaná voda pre mužov 100 ml
426,10 €/1l
42,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Coach Platinum Woda perfumowana, 60 ml
756,33 €/1l
45,38 €
Predajca: FragrancesBg

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Coach, Woman , Eau De Parfum, For Women, 90 ml
579,22 €/1l
52,13 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
877,67 €/1l
78,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Coach Coach parfumovaná voda pre ženy 30 ml
933,00 €/1l
27,99 €
Predajca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 782,20 €/1l
89,11 €
Predajca: PerfumTraders

Coach Coach Dreams Woda perfumowana, 90 ml
501,67 €/1l
50,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,15 €
Predajca: Parfumtoi

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Coach Dreams Parfémovaná Voda, 60ml
720,00 €/1l
43,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Coach Floral Blush parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 154,67 €/1l
40,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,64 €
Predajca: PerfumTraders

Coach - Floral Blush EDP 50ml
1 248,20 €/1l
62,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Coach Wild Rose parfumovaná voda pre ženy 90 ml
595,89 €/1l
53,63 €
Predajca: Parfumtoi

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
389,07 €/1l
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Coach, Woman , Eau De Parfum, For Women, 50 ml
797,60 €/1l
39,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Coach Dreams Parfémová Voda, 40ml
771,00 €/1l
30,84 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,80 €/1l
43,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Boucheron Quatre Pour Femme - Parfémovaná voda 50ml
605,80 €/1l
30,29 €
Predajca: NutraBestBG
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
77% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
77%23% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
23%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pánsky parfum
Objem 0,06 l
Skvelá vôňa. Transakcia bola super rýchla. Môžem len odporučiť.
Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemná vôňa
Objem 0,04 l
Vydrží až do nasledujúceho dňa
Hodnotenie z 28. decembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemná vôňa
Objem 0,03 l
Veľmi príjemne sa mi nosí..dlho vydrží !!!
Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumový tréner
Objem 0,03 l
Keďže parfum používam už dlho, môžem len povedať, že je to veľmi dobrá vôňa. Bohužiaľ, často sa stáva, že vyskúšate vôňu, ktorá sa vám páči, a potom si ju kúpite a vôňa už nie je taká intenzívna. To sa mi stalo už niekoľkokrát, pretože jeden parfum sa nepoužíva len tak, preto si neobjednávam väčšiu fľaštičku.
Hodnotenie z 27. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,09 l
Hodnotenie z 3. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,09 l
Hodnotenie z 6. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 28. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

MAISON ASRAR Vision Eau De Parfum 100 ml (unisex)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
49,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
498,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l