4,8



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lacoste L.12.12 Blanc Dezodorant, 150ml176 750,00 €/1kg
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Code for Men Deostick 75ml430,93 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Khamrah DEO spray 200 ml UNISEX90,00 €/1l
18,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Wild - dezodorant v spreji, 150 ml59,93 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lacoste L'Homme dezodorant v spreji 150ml
248,90 €/1kg
24,89 €
Predajca: somnia24

Dezodorant v spreji 75ml
191,73 €/1l
14,38 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Shahd DEO sprej 200 ml W
32,80 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Dsquared Potion Woman dezodorant v spreji 100 ml
298,60 €/1kg
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Instinct dezodorant v spreji 200 ml
57,80 €/1l
11,56 €
Predajca: somnia24

La Rive Men, Cabana Dezodorant, 80 ml
124,88 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Rive, Cash Woman, Dezodorant, 150 ml
47 000,00 €/1kg
11,16 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Jean Marc Billioner Dezodorant, 150ml
15 650,00 €/1kg
12,30 €
-74%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,13 €
Predajca: Katomix

Versace Parfumovaný dezodorant v spreji 50ml
1 700,00 €/1l
99,00 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Jovan - Musk Oil Deo Spray 150ml
115,93 €/1l
17,39 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dezodorant v spreji Axe Musk 150 ml
12 390,00 €/1l
12,39 €
Predajca: Zeitburg

Hugo Boss, Boss Bottled, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
83,13 €/1l
12,47 €
Predajca: Glamperfeu

Sisley Eau de Soir deospray pre ženy 150 ml
404,53 €/1l
60,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Hugo Boss, Hugo Man, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
85,73 €/1l
12,86 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Washwashah dezodorant 200 ml
25,65 €/1l
5,13 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Maahir unisex deospray 200 ml
42,60 €/1l
4,26 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12. White Deodorant Spray 150 ml
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12. White Deodorant Spray 150 ml
- Rozmery
- 150 ml
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Denaturovaný alkoholButánIzobutánPropánPropylénglykolParfum (vôňa)EthylhexylglycerínIzopropyl myristátBizabololTokoferolHydroxyisohexyl 3-cyklohexénkarboxaldehydBenzylsalicylátLinaloolExtrakt z Evernia Prunastri / Extrakt z Evernia Prunastri (dubový mach)CitronelolBenzylbenzoátFarnesol
- Výrobca
- Počet kusov
- 252
- EAN kód
- 8005610472638
- Rozmery
- 150 ml
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Denaturovaný alkoholButánIzobutánPropánPropylénglykolParfum (vôňa)EthylhexylglycerínIzopropyl myristátBizabololTokoferolHydroxyisohexyl 3-cyklohexénkarboxaldehydBenzylsalicylátLinaloolExtrakt z Evernia Prunastri / Extrakt z Evernia Prunastri (dubový mach)CitronelolBenzylbenzoátFarnesol
- Výrobca
- Počet kusov
- 252
- EAN kód
- 8005610472638
Hodí sa k tomu

Lacoste L.12.12 Blanc Dezodorant, 150ml
176 750,00 €/1kg
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste L.12.12 Blanc - Deo-stick, 75 ml
239 222,22 €/1kg
28,10 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,53 €
Predajca: Katomix

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, 24h Protection, Deodorant Stick, For Men, 75 g
102,38 €/1kg
15,05 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
452,78 €/1l
40,75 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Rituály Skúšobná sada Rituál ajurvédy
314,00 €/1kg
39,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nuxe, Huile Progigieuse Multi-Purpose, Body Oil, All Over The Body, 100 ml
161 066,66 €/1kg
24,16 €
Predajca: Glamperfeu

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Paco Rabanne Paco Woda toaletowa, 100 ml
266,40 €/1l
26,64 €
Predajca: MANADA

Flieks Sedacia súprava 5-dielna, jedálenský stôl so 4 stoličkami, čalúnené stoličky, sada 4 stoličiek Velvet, jedálenský stôl obdĺžnikový, 117 cm, sivá
338,99 €
-39,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Hugo Boss, The Scent, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
183,87 €/1l
13,79 €
Predajca: MANADA

Hugo Boss Boss The Scent Dezodorant s rozprašovačom 150ml.
80,60 €/1l
12,09 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

ZarkoPerfume MOLéCULE 234.38 EDP 100 ml UNISEX
822,60 €/1l
82,26 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Magnetic, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 50 ml
18,32 €/1kg
14,25 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,16 €
Predajca: NutraBestBG

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss, Hugo Man, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
85,73 €/1l
12,86 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
813,36 €/1l
101,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tefal Inicio Compact GC270D10, Čierna, Nerezová oceľ, Obdĺžnikový, Rošt, 230 x 145 mm, 1 zone(s), Veko
56,85 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Apple iPhone 14, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 17, Čierna
Generálne opravený
477,77 €
Predajca: NESATEC

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
137,00 €/1l
27,40 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
199,47 €/1l
14,96 €
Predajca: PerfumTraders

Mustela Minerálny SPF50 opaľovací krém 100ml
307,30 €/1l
30,73 €
Predajca: somnia24

Kanársky ostrov datľová palma 120-150 cm - Phoenix canariensis - Phoenix palm
22,90 €
Predajca: Blumen-Senf

Nuxe, Huile Prodigieuse Multi-Purpose Floral, Body Oil, For Face, Body & Hair, 100 ml
238,00 €/1kg
23,80 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Počet kusov 12Objem 0,075 l
Tento dezodorant som si kúpila už po niekoľkýkrát. Má príjemnú vôňu a vydrží dlho.
Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Počet kusov 12Objem 0,075 l
Tento deodorant v roll-one je presne taká vôňa, akú som si predstavovala.
Hodnotenie z 17. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Počet kusov 252Objem 0,15 l
Vždy s radosťou
Hodnotenie z 12. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 12Objem 0,075 l
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 252Objem 0,15 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

BEAUTY FORMULAS Feminine Intimate Deodorant Deodorant pre intímnu hygienu 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
19,93 €/1l