5,0



Na základe 2 hodnotení
Clean Acqua Neroli parfémovaná voda unisex 100 ml
57,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,51 €-2%
555,10 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Chopard Santal Odeyar parfémovaná voda unisex 100 ml2 120,10 €/1l
212,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clean Warm Bavlna (Reserve Blend) parfumovaná voda 100ml919,10 €/1l
91,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clean Skin parfumovaná voda pre ženy 100 ml868,60 €/1l
86,86 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clean Sel Santal parfémovaná voda pre ženy 100 ml563,40 €/1l
57,83 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,34 €
Predajca: PerfumTraders

Clean Reserve Blend Warm Bavlna Woda perfumowana, 50ml
1 044,60 €/1l
52,23 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Clean Warm Bavlna parfémovaná voda pre ženy 60 ml
593,33 €/1l
40,69 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,60 €
Predajca: Glamperfeu
![Obrázok produktu pre Clean Reserve Rain [Reserve Blend] parfumovaná voda unisex 50 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/49c01305eb64fc7026afc48be101bcb0.webp)
Clean Reserve Rain [Reserve Blend] parfumovaná voda unisex 50 ml
1 066,80 €/1l
53,34 €
Predajca: PerfumTraders

Clean Classic Warm Bavlna Edp sprej
1 144,67 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Clean, Reserve - Sueded Oud, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
531,60 €/1l
55,02 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,16 €
Predajca: PerfumTraders

Clean Solar Bloom parfémovaná voda unisex 100 ml
615,70 €/1l
61,57 €
Predajca: PerfumTraders

Clean, Pure Soap, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
3 111,67 €/1l
93,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clean Classic Cool Bavlna parfumovaná voda pre ženy 60 ml
615,33 €/1l
36,92 €
Predajca: Glamperfeu

Clean, Cool Bavlna, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
988,67 €/1l
29,66 €
Predajca: PerfumTraders

Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
515,00 €/1l
20,60 €
Predajca: PerfumTraders

Clean, H2Eau, parfémová voda, unisex, 10 ml
1 331,00 €/1l
13,31 €
Predajca: NutraBestBG

Nusuk Fawah parfémovaná voda unisex 80 ml
247,75 €/1l
19,82 €
Predajca: Glamperfeu

Xerjoff Newcleus parfémovaná voda unisex 50 ml
3 368,40 €/1l
168,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Riiffs Fareed parfémovaná voda unisex 100 ml
290,00 €/1l
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rasasi Arabian Prive Nagham parfémovaná voda unisex 70 ml
3 117,43 €/1l
218,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

M. Micallef RedColorado parfémovaná voda unisex 100 ml
1 248,70 €/1l
124,87 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfumovaná voda Acqua Neroli značky Clean bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Svieža stredomorská vôňa Acqua Neroli je dokonalou vôňou pre milovníkov čerstvých ingrediencií. V tejto parfumovanej vode Clean Reserve sa spájajú iskrivé citrusové tóny bergamotu, mandarínky a sicílskeho pomaranča s vodnými tónmi a jemnými kvetmi: jazmín, kvet pomarančovníka a pomarančový kvet vytvárajú jemnú kyticu a jantárové základné tóny dodávajú rafinovanú arómu. Menej je viac: Tento výrobok patrí do našej kategórie "Clean Beauty". To znamená, že neobsahuje niektoré zložky, ktorých bezpečnosť nebola úplne objasnená. V našej ponuke nájdete
Clean Acqua Neroli EDP U 100 ml
Svieža stredomorská vôňa Acqua Neroli je dokonalou vôňou pre milovníkov čerstvých ingrediencií. V tejto parfumovanej vode Clean Reserve sa spájajú iskrivé citrusové tóny bergamotu, mandarínky a sicílskeho pomaranča s vodnými tónmi a jemnými kvetmi: jazmín, kvet pomarančovníka a pomarančový kvet vytvárajú jemnú kyticu a jantárové základné tóny dodávajú rafinovanú arómu. Menej je viac: Tento výrobok patrí do našej kategórie "Clean Beauty". To znamená, že neobsahuje niektoré zložky, ktorých bezpečnosť nebola úplne objasnená. V našej ponuke nájdete
Clean Acqua Neroli EDP U 100 ml
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 0.572 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0874034010140874034010140
- Číslo od výrobcu
- 142341
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 0.572 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0874034010140874034010140
- Číslo od výrobcu
- 142341
Hodí sa k tomu

Clean Warm Bavlna (Reserve Blend) parfumovaná voda 100ml
919,10 €/1l
91,91 €
Predajca: PerfumTraders

Clean Acqua Neroli parfémovaná voda unisex 50 ml
812,00 €/1l
40,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clean Reserve Blend Warm Bavlna Woda perfumowana, 50ml
1 044,60 €/1l
52,23 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Clean Classic Warm Bavlna Edp sprej
1 144,67 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Clean Sel Santal parfémovaná voda pre ženy 100 ml
563,40 €/1l
57,83 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,34 €
Predajca: PerfumTraders

Clean Warm Bavlna parfémovaná voda pre ženy 60 ml
593,33 €/1l
40,69 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,60 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Clean Classic Skin Woda perfumowana, 60ml
714,50 €/1l
44,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,87 €
Predajca: PerfumTraders

Clean Solar Bloom parfémovaná voda unisex 100 ml
615,70 €/1l
61,57 €
Predajca: PerfumTraders

Clean, Pure Soap, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
3 111,67 €/1l
93,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 003,80 €/1l
100,38 €
Predajca: Sykz

Clean, Reserve - Sueded Oud, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
531,60 €/1l
55,02 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,16 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
947,80 €/1l
47,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie
![Obrázok produktu pre Clean Reserve Rain [Reserve Blend] parfumovaná voda unisex 50 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/49c01305eb64fc7026afc48be101bcb0.webp)
Clean Reserve Rain [Reserve Blend] parfumovaná voda unisex 50 ml
1 066,80 €/1l
53,34 €
Predajca: PerfumTraders

Clean, Cool Bavlna, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
988,67 €/1l
29,66 €
Predajca: PerfumTraders

Clean Classic Cool Bavlna parfumovaná voda pre ženy 60 ml
615,33 €/1l
36,92 €
Predajca: Glamperfeu

Clean, Reserve - Sparkling Sugar , Eau De Parfum, Unisex, 100 ml
602,00 €/1l
60,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clean Skin parfumovaná voda pre ženy 100 ml
868,60 €/1l
86,86 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu Parfum 100ml
1 295,40 €/1l
129,54 €
Predajca: PerfumTraders

Clean Classic Skin Woda perfumowana, 30ml
1 582,33 €/1l
47,47 €
Predajca: PerfumTraders

Clean Classic Flower Fresh parfumovaná voda pre ženy 30 ml
946,67 €/1l
28,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
504,44 €/1l
45,40 €
Predajca: Sykz

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
286,67 €/1l
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armani Terra Di Gioia Edp Spray
1 501,80 €/1l
75,09 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 7. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry - Hero EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
80,18 €
Predajca: PerfumTraders
801,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(103)Počet hodnotení: 103
43,17 €
Predajca: PerfumTraders
539,63 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(29)Počet hodnotení: 29
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1501)Počet hodnotení: 1501
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
275,73 €
Predajca: PerfumTraders
2 757,30 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(70)Počet hodnotení: 70
206,18 €
Predajca: PerfumTraders
2 061,80 €/1l