4,7



Na základe 7 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Initio Psychedelic Love EDP 90 ml UNISEX2 512,22 €/1l
226,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
By Kilian, Voulez-Vous Coucher Avec Moi, Eau De Parfum, Unisex, 50 ml3 531,80 €/1l
176,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 747,10 €/1l
374,71 €
Predajca: PerfumTraders

M. Micallef Secrets of Love, parfémová voda, sprej
1 521,87 €/1l
114,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

M. Micallef Royal Muska parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 479,80 €/1l
147,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

M. Micallef Ylang In Gold parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 251,10 €/1l
125,11 €
Predajca: PerfumTraders

Amouage Ashore parfémovaná voda pre ženy 100 ml
3 190,00 €/1l
319,00 €
Predajca: FragrancesBg

M. Micallef Note Vanillée parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 343,30 €/1l
134,33 €
Predajca: PerfumTraders

M. Micallef Royal Vintage parfémovaná voda pre mužov 100 ml
1 251,10 €/1l
125,11 €
Predajca: PerfumTraders

M.Micallef Royal Rose Aoud, Unisex, 100 ml, Čierne ríbezle, Šafrán, Aoud, Ruže, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
1 032,20 €/1l
103,22 €
Predajca: Parfumtoi

Nishane Tuberóza čistý parfém unisex 50 ml
3 036,20 €/1l
151,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Electimuss, Consort Collection - Persephone's Patchouli, Parfum, Unisex, 100 ml
1 565,30 €/1l
156,53 €
Predajca: PerfumTraders

M.Micallef Secrets of Love EDP 100 ml UNISEX
1 151,40 €/1l
115,14 €
Predajca: PerfumTraders

Mizensir For Your Love EDP 100 ml UNISEX
1 290,00 €/1l
142,25 €
-13,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
129,00 €
Predajca: FragrancesBg

Franck Boclet Sugar Extrait de Parfum 100ml
905,50 €/1l
90,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moudon Vevey Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
553,00 €/1l
55,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Franck Boclet Erotic Extrait de Parfum 100ml
919,50 €/1l
91,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Chopard, Love Chopard, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
630,50 €/1l
63,05 €
Predajca: PerfumTraders

Gritti Fenice Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
1 880,60 €/1l
188,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
M.Micallef Eau De Parfum Jewels Collection Osaito vo flakóne s objemom 100 ml je prémiová vôňa, ktorá vyžaruje podmanivú a nú arómu a ponúka dlhotrvajúcu a sofistikovanú vôňu vhodnú na každú príležitosť.
• Podmanivá a ná vôňa.
• Ideálna na špeciálne príležitosti alebo každodenné nosenie.
• Vysokokvalitná 100 ml veľkosť na dlhšie používanie.
Vrchné tóny: morské tóny, citrusy a grapefruit;
Stredné tóny: Myrta a nechtík;
Základné tóny: pižmo, exotické dreviny, santalové drevo a jantár.
Parfémovaná voda Secrets Of Love Delice od značky M. Micallef bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.
- Rozmery
- 75 ml
- Hmotnosť
- 0.555 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Alcohol denat, parfum/fragrance, water/aqua Butylphenyl methylpropional Coumarin Limonene Hydroxycitronellal Alpha-isomethyl ionone Cinnamal Eugenol Linalool Citral Isoeugenol Geraniol Farnesol Citronellol Benzyl benzoate Benzyl alcohol
- Výrobca
- M. Micallef
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3760231051130
- Rozmery
- 75 ml
- Hmotnosť
- 0.555 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Alcohol denat, parfum/fragrance, water/aqua Butylphenyl methylpropional Coumarin Limonene Hydroxycitronellal Alpha-isomethyl ionone Cinnamal Eugenol Linalool Citral Isoeugenol Geraniol Farnesol Citronellol Benzyl benzoate Benzyl alcohol
- Výrobca
- M. Micallef
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3760231051130
Hodí sa k tomu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 340,33 €/1l
130,21 €
Predajca: PerfumTraders

Nová vôňa Arabiyat Prestige Marwa – Extrait de Parfum, 60 ml
924,17 €/1l
55,45 €
Predajca: Parfumtoi

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
96,95 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
813,36 €/1l
101,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gisada Ambassador 100ml parfumovaná voda pre mužov
1 066,40 €/1l
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Parfums de Marly Althair parfumovaná voda pre mužov 125 ml
2 527,36 €/1l
315,92 €
Predajca: somnia24

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
1 790,60 €/1l
179,06 €
Predajca: PerfumTraders

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Sospiro Il Padrino Eau De Parfum 100 ml (unisex)
1 828,80 €/1l
182,88 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Rayhaan – Terra 100 ml
416,00 €/1l
41,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%14% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
14%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. decembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
M.Micallef Delice
Už roky používam parfémy Micallef z francúzskeho Grasse, bohužiaľ už 8 mesiacov nie sú dostupné v Karstadte v KA, asi máloktorá žena si môže dovoliť túto super kvalitu za túto cenu, je to pre ňu príliš drahé a radšej si kúpi lacný tovar z reklamy, môj manžel mi ho vždy veľmi rád dá. Ostatné dobré parfémy od Micallef sú ľahšie dostupné! Pozdravujem a vždy dobre voniam!
Hodnotenie z 14. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa do niky
Včera sa ma na ňu dvakrát pýtali cudzí ľudia. Nie je to ľahká všestranná vôňa, ale niečo veľmi výnimočné.
Hodnotenie z 13. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nie je ako na obrázku.
Objednala som si parfum v kovovom tele, pretože sa mi zdá oveľa krajší a zbieram práve takéto fľaštičky. Bohužiaľ som dostala parfum v lacnejšom sklenenom flakóne.
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l