4,6



Na základe 7 hodnotení
Tiziana Terenzi Tabit pure parfum unisex 100 ml
242,45 €
2 424,50 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Velorum, Unisex, Parfumový extrakt, 100 ml4 959,10 €/1l
495,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Electimuss Amber Aquilaria Pure Perfume 100 ml UNISEX2 189,40 €/1l
282,55 €
-63,61 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
218,94 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml2 181,60 €/1l
218,16 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi - Andromeda Extract de Parfum 100ml1 580,80 €/1l
158,08 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Tiziana Terenzi Saiph Ekstrakt perfum, 100 ml
1 463,50 €/1l
146,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi - Cassiopea Extrait de Parfum 100ml
1 458,40 €/1l
145,84 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Eclix pure parfum unisex 100 ml
1 158,00 €/1l
115,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Tiziana Terenzi - Spirito Fiorentino Extrait de Parfum 100ml
1 728,40 €/1l
172,84 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Tiziana Terenzi Cas čistý parfém unisex 100 ml
2 097,10 €/1l
209,71 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Tiziana Terenzi Vele Perfum, 100ml
1 454,00 €/1l
145,40 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh čistý parfém unisex 100 ml
1 191,80 €/1l
119,18 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Bigia Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
1 255,00 €/1l
125,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Mirach Ekstrakt perfum, 100 ml
1 486,00 €/1l
148,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Ecstasy Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
1 161,50 €/1l
116,15 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 365,00 €/1l
218,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Lyncis Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
2 941,80 €/1l
294,18 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Tiziana Terenzi Uxalpha Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
2 103,00 €/1l
210,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Boadicea the Victorious Elaborate Pure Perfume 100 ml UNISEX
2 512,50 €/1l
251,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff " V " Wardasina EDP 50 ml UNISEX
3 111,40 €/1l
155,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tabit je Tiziany Terenzi pre mužov a ženy. Púdrovo-sladký parfém, ktorý sa bude hodiť fanúšikom vôní v retro štýle.
Upozorňujeme, že výrobok nemusí obsahovať obal ani zátku.
Čistý parfém od tejto značky bol vytvorený pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Čistý parfém od značky Tiziana Terenzi bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Tiziana Terenzi Extrait de Parfum Luna Gold Collection Tabit Extrait de Parfum teraz na Beauty Plaza.
- Rozmery
- 100 ml
- Model
- Tabit Extrait de Parfum
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 1.99 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Tiziana
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8016741342516
- Číslo od výrobcu
- 2031340
- Rozmery
- 100 ml
- Model
- Tabit Extrait de Parfum
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 1.99 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Tiziana
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8016741342516
- Číslo od výrobcu
- 2031340
Hodí sa k tomu

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Tiziana Terenzi - Spirito Fiorentino Extrait de Parfum 100ml
1 728,40 €/1l
172,84 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Amouage Gold for Women EDP 50 ml W
3 034,80 €/1l
164,77 €
-13,03 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Al Haramain Amber Oud Gold Edition Woda perfumowana, 60ml
728,00 €/1l
43,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee parfémovaná voda unisex 75 ml
397,00 €/1l
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Amouage Love Delight parfémovaná voda pre ženy 100 ml
3 290,00 €/1l
329,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Gucci Bloom Profumo Di Fiori Woda perfumowana, 50ml
1 040,80 €/1l
52,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, Ženy, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
652,72 €/1l
81,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
1 790,60 €/1l
179,06 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Pure XS For Her, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 096,00 €/1l
87,68 €
Predajca: Denpoli-Venda

Kenzo Amour Parfumovaná Voda 50ml - Esencia Rafinovanej Elegancie. Originálne Kenzo Amour parfumy v sebe ukrývajú jemnú harmóniu orientálnych vôní, ktoré dotvárajú vašu jedinečnú atmosféru. Objevte je
707,00 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Saiph Ekstrakt perfum, 100 ml
1 463,50 €/1l
146,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BDK Parfums Velvet Tonka EDP 100 ml UNISEX
1 930,70 €/1l
193,07 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Mon, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Jazmín, Santalové drevo, Vanilka
1 980,00 €/1l
160,00 €
-61,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Nishane Hundred Silent Ways X Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
2 525,00 €/1l
126,25 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Crystal Noir - Toaletná voda 90ml, Elegantná kvetinová vôňa s tónmi cypru - Vysoká kvalita a trvanlivosť. Dokonalá pre ženy s jemným vkusom a štýlom. Osvežujúci výber.
826,11 €/1l
74,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Aventus For Her, Woda perfumowana, 75ml
2 652,53 €/1l
198,94 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Black Perfecto By La Petite Robe Noire, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie
1 169,80 €/1l
58,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
444,44 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Nishane Tuberóza čistý parfém unisex 50 ml
3 036,20 €/1l
151,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
910,00 €/1l
91,00 €
Predajca: Novada-Shop

Parfums de Marly Meliora EDP 75 ml W
3 406,40 €/1l
255,48 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Delox Unisex Woda perfumowana, 100 ml
1 171,60 €/1l
117,16 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
71% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
71%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%14% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
14%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 26. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 16. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 28. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

MAISON ASRAR Vision Eau De Parfum 100 ml (unisex)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
52,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
522,00 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l