Tiziana Terenzi Lillipur Extrait de Parfum 100 ml UNISEX

101,05 €

1 010,50 € / 1l

plus 2,99 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – st 7. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Dostupná množstevná zľava:

Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Velorum, Unisex, Parfumový extrakt, 100 ml
Velorum, Unisex, Parfumový extrakt, 100 ml
4 959,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
495,91 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX
1 760,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
176,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi - Andromeda Extract de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi - Andromeda Extract de Parfum 100ml
1 580,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 13
158,08 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Al Contrario Ekstrakt perfum, 50 ml
Tiziana Terenzi Al Contrario Ekstrakt perfum, 50 ml
2 379,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
118,96 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Eclix pure parfum unisex 100 ml
Tiziana Terenzi Eclix pure parfum unisex 100 ml
1 158,00 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
115,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh čistý parfém unisex 100 ml
Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh čistý parfém unisex 100 ml
1 191,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
119,18 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Borea Ekstrakt perfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Borea Ekstrakt perfum, 100 ml
1 201,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
120,19 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi White Fire Woda perfumowana, 100 ml
Tiziana Terenzi White Fire Woda perfumowana, 100 ml
1 181,70 €/1l
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 7
118,17 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi - Spirito Fiorentino Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi - Spirito Fiorentino Extrait de Parfum 100ml
1 728,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
172,84 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Vele Perfum, 100ml
Tiziana Terenzi Vele Perfum, 100ml
1 454,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
145,40 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Delox Unisex Woda perfumowana, 100 ml
Tiziana Terenzi Delox Unisex Woda perfumowana, 100 ml
1 171,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
117,16 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Torpe pure parfém unisex 100 ml
Tiziana Terenzi Torpe pure parfém unisex 100 ml
1 268,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
126,80 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi - Cassiopea Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi - Cassiopea Extrait de Parfum 100ml
1 458,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
145,84 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Orion Perfum, 100ml
Tiziana Terenzi Orion Perfum, 100ml
1 711,40 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
171,14 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi XIX March Woda perfumowana, 100ml
Tiziana Terenzi XIX March Woda perfumowana, 100ml
892,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
89,27 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Caput Mundi čistý parfém unisex 100 ml
Tiziana Terenzi Caput Mundi čistý parfém unisex 100 ml
1 188,60 €/1l
118,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Ecstasy Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
Tiziana Terenzi Ecstasy Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
1 161,50 €/1l
116,15 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Draco Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
Tiziana Terenzi Draco Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
1 436,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
143,66 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Talitha Perfum, 100ml
Tiziana Terenzi Talitha Perfum, 100ml
1 259,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
125,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Extrait de Parfum UNISEX
pelyněk pravý,citron,kadidlovník pilovitý,badyán
galbanum,skořice,karafiát,tymián,brambořík,sečuánský pepř
cedr,pižmo,kašmírové dřevo,pačuli,benzoin,tonka fazole,jantar,bříza,tabák



Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym unisex parfémom Tiziana Terenzi Lillipur 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Tiziana Terenzi!



  • Objem: 100 ml
  • Gender: Unisex
  • Type: Parfum
  • Názov vône: Lillipur
Od 135,49 / 100ml

Všeobecné informácie o predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Tiziana Terenzi è un marchio di Cereria Terenzi srl
Via dei Faggi, 101 - 47842 San Giovanni in Marignano
47842 - San Giovanni In Marignano
+390541820311
[email protected]


Parfém pre ženy Tiziana Terenzi Lillipur hovorí o tajomných ohňoch duše. Táto vôňa, uvedená na trh v roku 2013, sa vyznačuje zelenými aromatickými akordmi. Začína sa opojným tancom kadidla, badyánu, citrónu a paliny, ktorý sa rozvinie do srdcových tónov horkého zeleného galbana, zahriateho škoricou a korením, osladeného klinčekovým tymianom a cyklámenom



Čistý parfém  od značky Tiziana Terenzi bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Tiziana Terenzi Extrait de Parfum Lillipur Extrait de Parfum teraz na Beauty Plaza.
Hmotnosť
0.45 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Tiziana
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
8016741122323
Číslo od výrobcu
2025318

Hmotnosť
0.45 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Tiziana
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
8016741122323
Číslo od výrobcu
2025318
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Borea Ekstrakt perfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Borea Ekstrakt perfum, 100 ml
1 201,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
120,19 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Arethusa Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
Tiziana Terenzi Arethusa Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
1 052,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
105,28 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi White Fire Woda perfumowana, 100 ml
Tiziana Terenzi White Fire Woda perfumowana, 100 ml
1 181,70 €/1l
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 7
118,17 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh čistý parfém unisex 100 ml
Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh čistý parfém unisex 100 ml
1 191,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
119,18 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Torpe pure parfém unisex 100 ml
Tiziana Terenzi Torpe pure parfém unisex 100 ml
1 268,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
126,80 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Ursa Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
Tiziana Terenzi Ursa Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
1 393,80 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
139,38 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Tyrenum Ekstrakt perfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Tyrenum Ekstrakt perfum, 100 ml
1 095,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
109,54 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Delox Unisex Woda perfumowana, 100 ml
Tiziana Terenzi Delox Unisex Woda perfumowana, 100 ml
1 171,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
117,16 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi - Andromeda Extract de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi - Andromeda Extract de Parfum 100ml
1 580,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 13
158,08 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 516
40,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 318
169,00 €
Predajca: FragrancesBg
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Porpora Ekstrakt perfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Porpora Ekstrakt perfum, 100 ml
1 818,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
181,80 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Orion Perfum, 100ml
Tiziana Terenzi Orion Perfum, 100ml
1 711,40 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
171,14 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
877,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 824
78,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Bianco Puro Perfum, 100ml
Tiziana Terenzi Bianco Puro Perfum, 100ml
1 230,30 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
123,03 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Eclix pure parfum unisex 100 ml
Tiziana Terenzi Eclix pure parfum unisex 100 ml
1 158,00 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
115,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1004
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Xerjoff - Opera EDP 100ml
Xerjoff - Opera EDP 100ml
1 620,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 30
162,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Obrázok produktu pre Unisex parfém The Merchant of Venice Andalusian Soul EDP 100 ml
Unisex parfém The Merchant of Venice Andalusian Soul EDP 100 ml
1 173,10 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 8
117,31 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Talitha Perfum, 100ml
Tiziana Terenzi Talitha Perfum, 100ml
1 259,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
125,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Severin Chill, Bezvreckové, Čierna, Šedá, Červená, Kolo, LED, 65 dB, 0,35 L
Severin Chill, Bezvreckové, Čierna, Šedá, Červená, Kolo, LED, 65 dB, 0,35 L
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 32
102,50 €
-8,91 €
93,59 €
Predajca: Apollo_store
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Moro Di Venezia Perfum, 100ml
Tiziana Terenzi Moro Di Venezia Perfum, 100ml
1 669,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
166,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 128
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Laudano Nero, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, absint, Myrta, rozmarín, Tabak, Absinthe, Cognac, Rosemary, Latakia Tobacco, Myrtle, Black Ambern, cashmeran, Med, Kosatec, Laurel, Ruže, rozmarín, Santalové drevo
Tiziana Terenzi Laudano Nero, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, absint, Myrta, rozmarín, Tabak, Absinthe, Cognac, Rosemary, Latakia Tobacco, Myrtle, Black Ambern, cashmeran, Med, Kosatec, Laurel, Ruže, rozmarín, Santalové drevo
1 573,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
157,35 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre The House of Oud Breathe of The Infinite Eau De Parfum 75 ml (unisex)
The House of Oud Breathe of The Infinite Eau De Parfum 75 ml (unisex)
2 052,53 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
153,94 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 390
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Ecstasy Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
Tiziana Terenzi Ecstasy Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
1 161,50 €/1l
116,15 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Parná žehliaca stanica Tefal Express Essential SV6111
Parná žehliaca stanica Tefal Express Essential SV6111
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 580
Použité
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1131
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 14 hodnotení
Hodnotenie z 25. septembra 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Rýchle a nekomplikované
Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Tiziano taranzi
Hodnotenie z 8. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super, super! Skvelé
Hodnotenie z 22. novembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super vôňa
Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Sper
Hodnotenie z 2. apríla 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Na vrchol!
Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,91 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 47
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 73
100,20 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l