5,0



Na základe 7 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lacoste L.12.12 Blanc Dezodorant, 150ml176 750,00 €/1kg
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Just Deo Sandalwood 75 ml320,00 €/1l
24,00 €
Predajca: Fine-experience

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml606,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Code for Men Deostick 75ml430,93 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Adidas Women, Dezodorant w sprayu, floral dream, 75 ml
49 600,00 €/1kg
4,96 €
Predajca: NutraBestBG

Adidas Ženy, Deodorant s rozprašovačom, ovocná rytmika, 75 ml
75 666,67 €/1kg
6,81 €
Predajca: Katomix

Adidas, Osviežujúci Energy Dezodorant s Atomizérom, 75 ml
97,07 €/1l
7,28 €
Predajca: LAVONIO

Adidas Ice Dive odświeżający Dezodorant z atomizerem dla mężczyzn, 75 ml
31 692,31 €/1kg
4,12 €
Predajca: Katomix

Adidas Victory League Osviežujúci dezodorant v spreji, 75 ml
174,00 €/1l
13,05 €
Predajca: LAVONIO

Adidas Control Pre Ženy Dezodorant 150 ml
45,13 €/1l
6,94 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,77 €
Predajca: MANADA

Adidas Control antyperspirant w sprayu damski 250 ml
24,15 €/1kg
6,52 €
Predajca: Megasam24PL

Adidas Fresh Endurance Antyperspirant dla kobiet, 150 ml
32 200,00 €/1kg
6,44 €
Predajca: Katomix

Adidas Pure Game zapachowy Dezodorant do ciała, 75ml
72,67 €/1l
5,45 €
Predajca: NutraBestBG

Adidas Victory League Dezodorant w sprayu 75 ml
54,00 €/1l
6,27 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,05 €
Predajca: MANADA

Adidas Pure Game Dezodorant, 150ml
21 900,00 €/1kg
4,38 €
Predajca: LAVONIO

Axe A.I. Dezodorant dla mężczyzn, 150 ml
619,00 €/1l
35,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

4711 Original deospray unisex 150 ml
42,87 €/1kg
6,43 €
Predajca: Glamperfeu

Adidas Men, Dezodorant w sprayu, Dynamic Pulse, 75 ml
48 333,33 €/1kg
4,35 €
Predajca: NutraBestBG

Deodorant Floid Vetyver Splash 75ml
132,80 €/1l
9,96 €
Predajca: barberkosmetik
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Adidas Female Pure Lightness Deo - Deodorant - Výrobca: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295 Darmstadt 1 balenie 1 balenie
Modrá vôňa, ktorá dodáva energiu a ľahkosť. Spája v sebe prirodzenú ženskosť, pôvab a dodáva pocit harmónie a naplnenia. Svieže tóny morského vánku a jarných kvetov navodzujú pozitívnu náladu, zatiaľ čo zamatová vôňa ovocia a sladkého pižma stelesňuje pocit radosti v každom okamihu.
Vrchné tóny: melón, jablko, morský vánok
Srdcová nóta: jazmín, magnólia, fialka, ľalia
Základné tóny: kosatec, broskyňa, marhuľa, pižmo
Pure Lightness od značky Adidas je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy, klasická a osviežujúca. Vrchné tóny sú príjemnou melónovou vôňou, po chvíli prechádzajú do jazmínovofialovej vône. Záver je podčiarknutý zvodným pižmom. Ideálna pre mladú a športovo založenú ženu. vôňa bola predstavená v roku 2008.
Pozoruhodne svieža a osviežujúca vôňa obohatená o morské tóny Pure Lightness - synonymum ženskosti a pôvabu. Harmonická vôňa podnecuje naše zmysly k šťastiu a radosti. Ideálna na horúce letné dni.
Noty vône:
Noty hlavy: jablko, melón, morské tóny
Noty srdca: jazmín, magnólia, fialka, ľalia
Základná nóta: Jasmin, magnólia, fialka, ľalia
: iris, broskyňa, marhuľa, pižmo
.
Adidas Pure Lightness dezodorant s rozprašovačom pre ženy, skupina vôní: kvetinová. Parfém obsahuje 75 ml.
Adidas Pure Lightness Dezodorant z atomizerem dla kobiet, 75 ml
Dezodorant v spreji Pure Lightness od značky Adidas bol vytvorený výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vybranej vône.
Hlava: melón, jablko, Srdce: jazmín, magnólia, fialka, ľalia, Základ: koreň z kosatca, šťavnatá broskyňa, pižmo
- Hmotnosť
- 0.12 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Adidas Pure Lightness Dezodorant z atomizerem dla kobiet, 75 ml
- Výrobca
- adidas wäsche
- Počet kusov
- 10
- EAN kód
- 3412245850017
- Číslo od výrobcu
- 48613
- Hmotnosť
- 0.12 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Adidas Pure Lightness Dezodorant z atomizerem dla kobiet, 75 ml
- Výrobca
- adidas wäsche
- Počet kusov
- 10
- EAN kód
- 3412245850017
- Číslo od výrobcu
- 48613
Bez signálneho slova
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Adidas Women, Dezodorant w sprayu, floral dream, 75 ml
49 600,00 €/1kg
4,96 €
Predajca: NutraBestBG

Adidas, Osviežujúci Energy Dezodorant s Atomizérom, 75 ml
97,07 €/1l
7,28 €
Predajca: LAVONIO

Juwel Ruckzuck 100 Wäschetrockner, Trockenlänge 6,6 m, ausziehbar, Breite 1 m
50,24 €/1m
49,24 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Adidas Ženy, Deodorant s rozprašovačom, ovocná rytmika, 75 ml
75 666,67 €/1kg
6,81 €
Predajca: Katomix

Hop-Sport trenažér chrbta a brucha s oporou kolien - skladacie fitnes zariadenie pre domácnosť s tréningovým počítačom
83,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Deo sprej pre ženy No 15 Frozen Berry Berry and Cherry Blossom vôňa 150ml
34,13 €/1l
5,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

súprava 10 uterákov, bavlna, 50x70 cm, modrá farba
57,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Telesný sprej Axe Anarchy pre ženy (6 x 150 ml) – balenie
49,94 €/1l
44,95 €
Predajca: Store-Germany

Jack Links Beef Jerky Original 100 Prozent Lean Beef Snack 25g
84,00 €/1kg
2,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Joanna Multi Blond Platinum Rozjašňovač vlasov pre 9 odtieňov
6,73 €/1l
6,73 €
Predajca: MANADA

Aga Záhradné polohovacie lehátko so strieškou Sivé
33,79 €
Predajca: Aga24

PLAYMOBIL Action 71615, Akčný / Dobrodružný, 3 rok / roky, Viacfarebný, Plast
96,78 €
Predajca: M_plus_L

Giorgio Armani Si Eau de Parfum 30ml
2 078,33 €/1l
62,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ručný mixér Philips HR 3741/00
42,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

EILLES TEE Deluxe APFEL, 25er Box
99,84 €/1kg
6,24 €
Predajca: CORWELL

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
26,57 €/1kg
159,44 €
Predajca: Store-Germany

Braun Satin Hair 3 AS 330, Teplovzdušná kefa, Čierna, Modrá, orgován, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
152,29 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Tyčový mixér 24702-56 Čierny tyčový mixér 3v1
75,29 €
Predajca: evomag

Ručný mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nehrdzavejúcej ocele Šľahacia metla, miešací hák SET 9v1
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Jacobs Filtračná káva Krönung jemná | mletá | 500g
34,90 €/1kg
17,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tortový krém jahodový krém s kúskami jahôd 70g
22,39 €/1kg
2,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

200 * 70 * 110 cm Bike Cover (univerzálny) 210T nepremokavá plachta Ochranný kryt pre bicykel Mountain Bike Road Bike Bike
19,18 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Bezdrôtová meteorologická stanica s vonkajším senzorom Bezdrôtová meteorologická stanica Digitálny teplomer Predpoveď počasia LCD senzor Vlhkomer Barometer Vnútorný a vonkajší 60m Retoo
26,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Skechers Obuv Summits, 12980BBK
64,91 €
Predajca: Street-Sport

Adidas Ice Dive odświeżający Dezodorant z atomizerem dla mężczyzn, 75 ml
31 692,31 €/1kg
4,12 €
Predajca: Katomix

Nordzucker Sladký rodinný cukor bochníkový cukor v jednom kuse 250g
8,24 €/1kg
2,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Parná železnica LEGO® DUPLO®, 10874
144,00 €
Predajca: Brickcomplete_com
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Happy
Objem 0,075 lPočet kusov 10
Bohužiaľ, nemohla som dostať tento produkt v drogérii, a preto som rada, že bol k dispozícii online. Dlhá cesta z Poľska, ale všetkých 11 fľaštičiek prišlo dobre zabalených! Ďakujem
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 lPočet kusov 10
Hodnotenie z 30. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 lPočet kusov 10
Hodnotenie z 14. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 lPočet kusov 10
Hodnotenie z 24. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 lPočet kusov 10
Hodnotenie z 7. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 lPočet kusov 1
Hodnotenie z 8. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 lPočet kusov 10
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

BEAUTY FORMULAS Feminine Intimate Deodorant Deodorant pre intímnu hygienu 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
19,93 €/1l