5,0



Na základe 1 hodnotenia
Objem:
100 ml- 50 ml
- 100 ml
TOM FORD Noir De Noir, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, FRAGRANCE (PARFUM), LINALOOL, BENZYL BENZOATE, GERANIOL, LIMONENE,...
253,69 €
2 536,90 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 250 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...1 974,40 €/1l
493,60 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...3 442,90 €/1l
344,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat., Water\aqua\eau, Fragrance (parfum), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal,...3 636,00 €/1l
181,80 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 747,10 €/1l
374,71 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 30 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
4 009,67 €/1l
120,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Jasmin Rouge, Unisex, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, FRAGRANCE (PARFUM), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE,...
3 433,00 €/1l
171,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
2 822,60 €/1l
282,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
1 955,70 €/1l
195,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
3 637,00 €/1l
181,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

TOM FORD Black Orchid, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Tocopherol, Linalool, Cinnamyl Alcohol,..., 1 kusov
1 175,80 €/1l
176,37 €
Predajca: BRASTYGroup

Tom Ford Ebene Fume Woda perfumowana, 100ml
2 316,60 €/1l
231,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,...
2 000,00 €/1l
200,00 €
Predajca: LuxeLabels

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 50ml
3 637,00 €/1l
181,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Noir Extreme, Muži, 150 ml, Tekutý parfém, Alcohol Denat., Water Aqua Eau, Fragrance (parfum), Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal,..., 1 kusov
997,60 €/1l
149,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Rose Prick, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
4 695,33 €/1l
140,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, FRAGRANCE (PARFUM), LINALOOL, BENZYL BENZOATE, GERANIOL, LIMONENE, CINNAMYL ALCOHOL , CITRONELLOL , EUGENOL , BENZYL ALCOHOL , CITRAL , FARNESOL
Noir De Noir je fascinujúca a tajomná vôňa, v ktorej sa ženské kvety stretávajú s mužnou zemitosťou čiernej hľuzovky, vanilky, pačuli a agarového dreva. Hrejivá a zmyselná gurmánska vôňa inšpirovaná tancom jin a jang.
.Parfémovaná voda Noir de Noir od značky Tom Ford bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Tom Ford Noir De Noir Woda perfumowana, 100ml
- Model
- Noir de Noir
- Verzia
- Unisex
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Tom Ford Noir De Noir Woda perfumowana, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámyPáni
- EAN kód
- 0888066004480888066004480
- Číslo od výrobcu
- T0C8010000
- Model
- Noir de Noir
- Verzia
- Unisex
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Tom Ford Noir De Noir Woda perfumowana, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámyPáni
- EAN kód
- 0888066004480888066004480
- Číslo od výrobcu
- T0C8010000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
2 822,60 €/1l
282,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Jasmin Rouge, Unisex, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, FRAGRANCE (PARFUM), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE,...
3 433,00 €/1l
171,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Initio Side Effect EDP 90 ml UNISEX
3 082,33 €/1l
277,41 €
Predajca: Denpoli-Venda

TOM FORD Noir De Noir, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Šafrán, Kvetinový, Ruže, Konárnik slivkový, Oud, Pačuli, Vanilka
3 593,00 €/1l
185,59 €
-5,94 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
179,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
1 955,70 €/1l
195,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Clive Christian 1872 Feminine Perfumy, 50 ml
7 302,40 €/1l
365,12 €
Predajca: somnia24

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml
3 325,30 €/1l
332,53 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Tom Ford Cherry Smoke Woda perfumowana, 50ml
4 253,80 €/1l
212,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Decas Woda perfumowana, 100ml
1 603,10 €/1l
160,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
3 442,90 €/1l
344,29 €
Predajca: PerfumTraders

Tom Ford Rose de Chine Woda perfumowana, 50ml
3 191,40 €/1l
159,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Xerjoff Opera parfémovaná voda unisex 50 ml
2 918,40 €/1l
157,78 €
-11,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
145,92 €
Predajca: BRASTYGroup

Roja Parfums Oceania čistý parfém unisex 50 ml
4 624,00 €/1l
231,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff - Casamorati Dolce Amalfi EDP 100ml
1 585,70 €/1l
158,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff 40 Knots Woda perfumowana, 100 ml
1 997,30 €/1l
199,73 €
Predajca: PerfumTraders

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Modrá
1 499,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový
2 247,40 €/1l
224,74 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff - Casamorati 1888 Dama Bianca EDP 100ml
1 985,90 €/1l
198,59 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
2 444,20 €/1l
244,42 €
Predajca: PerfumTraders

Clive Christian Clive Christian VII Queen Anne Cosmos Flower Parfum 50 ml (žena)
6 999,60 €/1l
349,98 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Elegantná a nezabudnuteľná vôňa
Objem 0,1 l
Veľmi elegantná, vonia draho, Parfam stojí za to, vhodná pre všetky ročné obdobia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l